Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, 7351 сказал:

 

А от прояви патриотизму Вас смішать.

Буває.

Успіхів.

Ви в прояві патріотизму звинувачуєте військового в підриві довіри до ЗСУ і його керівництва... Нічого не наплутав? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, loader сказав:

Ви в прояві патріотизму звинувачуєте військового в підриві довіри до ЗСУ і його керівництва... Нічого не наплутав? 

Звісно -- з ніг на голову.

Я нікого  ще не звинувачував.

Перечитайте пости ще раз і шукайте слова "винна", "звинувачую" -- от туди і звертайтесь.

Успіхів.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, 7351 сказав:

Недовіру до керівництва України та до Залужного особисто? -- не дочекаєтесь.

Україна переможе!

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Фрай сказав:

Нагадує - Вадимове "ето не моя война", а змусити не маєш права.

А так хочеться когось саме змусити?

1 годину тому, Фрай сказав:

Так хтось же має й це робити, нє?

А дати об'яву тим, хто хоче це робити, нє?

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.03.2023 в 17:04, Корнил сказал:

 

IMG_20230329_170336_580.jpg

Кто с компом дружит - допишите им в рекламке на сайте - "УДОБРЕН ОТБОРНІМИ ОРКАМИ" !

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, 7351 сказал:

Звісно -- з ніг на голову.

Я нікого  ще не звинувачував.

Перечитайте пости ще раз і шукайте слова "винна", "звинувачую" -- от туди і звертайтесь.

Успіхів.

А це що як не звинувачення?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Evgenich сказав:

Згоден. В більшості своїй я бачив нормальних командирів, які таких бійців намаглись кудись призначити, щоб їм було не так важко. Але ми знову повертаємось до основної проблеми. Нестача кадрів. І в тому, на мою думку, винна влада і безпосередньо командування (навіть сам Залужний, от хто його тянув за язика, коли він сам якось наголосив, мовляв у нас не має проблем з мобілізиціонним ресурсом 😮). Щоб не кидати не навчаних, як нас (10 днів підготовки, 5 днів на полігоні і алга), а хоча б пів року, то активно набирати і готувати потрібно було безперевно, весь той час. А то схаминулись на прикинці року, коли в батах по 30...40% ОС позалишалось.

Серед моїх знайомих теж багато хто рветься назад, після пораненнь. Особисто я не рвусь, я - трус. Розумію, що це скоріше дуже чорно-біле бачення, бо серед моїх сослуживців ніхто трусом мене не вважає (принаймі в очі ніхто не каже), але інакшого пояснення для себе не знайшов. Служу в тилу і повертатись туди не хочу, отже я - трус.

Це -- звинувачування влади України та Залужного.

1 година тому, 7351 сказав:

Недовіру до керівництва України та до Залужного особисто? -- не дочекаєтесь.

Україна переможе!

Це -- відповідь на звинувачування.

4 хвилини тому, loader сказав:

А це що як не звинувачення?

 

 

А це -- чергова недолуга спроба доколупатись.

Успіхів.

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виправданий, чесний та вільний! Навчайтесь, холопи)

 

Суд міста Шамбері (Франція) відмовив Україні в екстрадиції бізнесмена та власника футбольного клубу «Ворскла» Костянтина Жеваго. Таке рішення було ухвалено сьогодні, 30 березня.

Жеваго звинувачують у розтраті 113 мільйонів доларів АТ «Банк Фінанси та Кредит», яким він колись володів. Також він був оголошений у міжнародний розшук. Його було заарештовано наприкінці грудня минулого року на альпійському гірськолижному курорті Куршевель.

Пізніше його відпустили під заставу 1 мільйон євро, але заборонили покидати територію Франції.

На думку Жеваго, рішення суду «підтверджує, що справа проти нього є політичною та не має юридичної основи».

orig_620519.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:
3 часа назад, Фрай сказал:

Нагадує - Вадимове "ето не моя война", а змусити не маєш права.

А так хочеться когось саме змусити?

Змусити? Мої підлеглі ображаються коли я їх не запрошую, йдуть і вантажать разом зі мною, а у інших відділах з цим є проблеми.
Ми залишки великого колективу, більшість довелось вивести за штат або звільнити, тягнемо свій віз всю війну, працюємо і волонтеримо як можем, скидаємся і приносим хто що може, колеги з-за кордону допомогають, керівництво по своїм каналам робить, що може, не буду всього перераховувати, але це від шкарпеток до дронів, тепликів та автомобілів різного призначення.

ось свіже повідомлення

1EECBDC5-192F-477C-9E29-0C3F3DBCDF96.thumb.jpeg.97e70b589cba81e692c686a204b9c483.jpeg
 

це літня форма для хлопців, може комусь і дрібниця, але не їм, як згадаю самостійні пошуки другові у минулому році то ну його нафіг.

Проте приймають участь також не всі, хтось прикидається шлангом і не помічає як у приймальні пакуються коробки для відправки НП, таке, та й у скарбничку також не скидається із зарплатні. ((

1 час назад, vadimv сказал:
3 часа назад, Фрай сказал:

Так хтось же має й це робити, нє?

А дати об'яву тим, хто хоче це робити, нє?

Мабуть я погано пояснив.

У нас розмістились фонди, вони собі наймають чи запрошують людей для фасування, а ми допомогаєм розвантажити тим у кого людей нема, хто знаходиться далеко.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Корнил сказав:

Пиночет говорил: «Когда начинается война, зовут солдата и Бога. Когда заканчивается, о Боге забывают, солдата судят»

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Evgenich сказав:

Але ми знову повертаємось до основної проблеми. Нестача кадрів. І в тому, на мою думку, винна влада і безпосередньо командування (навіть сам Залужний, от хто його тянув за язика, коли він сам якось наголосив, мовляв у нас не має проблем з мобілізиціонним ресурсом 😮).

На вступ до бригад “Гвардії наступу” надійшло понад 35 тисяч заявок, з них понад 16 тисяч до підрозділів, які входять до складу Національної гвардії.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив речник НГУ Руслан Музичук, передає кореспондент Укрінформу.

“Загальна кількість заявок, які були подані за майже 2 місяці до усіх підрозділів МВС (які входять до “Гвардії наступу” — ред.), становить трохи більше 35 тисяч. І більше 16 тисяч — це саме ті, що стосуються саме наших підрозділів”, - сказав Музичук.

За його словами, наразі понад 10 відсотків кандидатів із тих, що подали заявки, зараховані до військових частин.

Як повідомлялося, на вступ до бригади Національної поліції України “Лють” (у складі “Гвардії наступу” було подано понад 9 тис. заявок.

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3689599-gvardia-nastupu-otrimala-ponad-35-tisac-zaavok.html

630_360_1675495715-453.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З Чехії до України вирушають 15 комплексів ППО Viktor. Вони придбані за зібрані волонтерами кошти.

Гроші від небайдужих збирали у рамках ініціативи “Подарунок Путіну”.

mil.in.ua/uk/news/do-ukrayiny-z-chehiyi-yidut-15-kompleksiv-ppo-viktor/

636d8f8bfecdebb8fba69675_viktor.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У міноборони Росії заявляють, що Україна почала застосовувати оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім-2».

mil.in.ua/uk/news/u-rosiyi-vpershe-zayavyly-pro-zastosuvannya-ukrayinoyu-otrk-grim-2/

Screenshot_322.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Україні зафіксували ворожі БпЛА 

Громадський діяч Андрій Смолій повідомив, що ворожі цілі — це безпілотники "Shahed". 

Станом на 21:57 повітряну тривогу оголосили у Києві та області. 

war.novyny.live/v-ukrayini-zafiksuvali-vorozhi-bpla-shcho-vidomo-85070.html

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...