Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

15 минут назад, Корнил сказал:

ну ти ж розумієш, це ж м'ясо..навіщо уподібнюватися вагнерам, які кидають зеків вперед на смерть, а потім б'ють по виявленим бойовим точкам 

да точно, зачем им подражать , этим вагнерам,пусть наши лучшие на передке гибнут, а худшие будут по тылам, по заграницам  сидеть-так  правильно ?

"Заключенные колонии в Ровно обманом выманивали деньги у родственников украинских военнопленных, сообщает СБУ. Схему организовали трое заключенных, осужденных по тяжким статьям. Они находили в тематических группах в соцсетях людей. которые ищут своих близких, участвующих в боевых действиях, и представляясь военными, предлагали "помощь" в установлении места пребывания попавших без вести, или освободить их из плена. Они изучали биографии военных и оказывали психологическое давление на родственников в ходе бесед. За "услуги" брали от 3000 до 100 000 гривен, в зависимости от эмоционально-психологического состояния потерпевших и их финансовых возможностей. Деньги получала сообщница заключенных, которая находилась на воле. После получения средств, заключенные переставали выходить на связь с жертвами. Им инкриминируют ч.3 ст.190 УК (мошенничество в больших объемах). Санкция по этой статье 3-8 лет заключения."

Змінено користувачем рыбак
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, рыбак сказав:

да точно, зачем им подражать , этим вагнерам,пусть наши лучшие на передке гибнут, а худшие будут по тылам, по заграницам  сидеть-так  правильно ?

"рюській мір" -- взірець для тебе?

А московія що для тебе?

Продовжуй, раз почав.

Цікаво.

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от зараз оголошена тривога, але зараз з новою політикою ніхто не пише "звідки-куди" це нормально ? вважаю "ні" 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

До речі , ти не знаєш , вулицю Кедріна перейменували ?

Ні. Тут можна перевірити: rename.dp.ua/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Ihor Chumak сказал:

Ні. Тут можна перевірити: rename.dp.ua/

а слід - та ще була червонодупа  кацапощелепна мразота 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, 7351 сказал:

"рюській мір" -- взірець для тебе?

А московія що для тебе?

Продовжуй, раз почав.

Цікаво.

Все він правильно каже. А то у нас серед 10 чоловіків один воює, дев'ять його "підтримують і вірять". Чи ви гадаєте що хлопці на фронті по 9...12 місяців сидять, тому що їм  подобається? Як не спитаю кого, то всі у військомат ходили, але їх не взяли, сказали що позвонять коли потрібно буде. Пиздуни 🤬
Я от згоден з Рибаком, коли ти такий патріот завзятий, то іди справою це докажи, а не язиком.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AOZ1 сказал:

А яка проблема вивчити мову з носiем на безкоштовних курсах? Це ж не з мультиками з дуолинво розмовляти.

про це можна запитати кожного хто живе все життя в Україні і не знає української. доведеться третину населення кудись вивезти :lol:

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Evgenich сказав:

Все він правильно каже. А то у нас серед 10 чоловіків один воює, дев'ять його "підтримують і вірять". Чи ви гадаєте що хлопці на фронті по 9...12 місяців сидять, тому що їм  подобається? Як не спитаю кого, то всі у військомат ходили, але їх не взяли, сказали що позвонять коли потрібно буде. Пиздуни 🤬
Я от згоден з Рибаком, коли ти такий патріот завзятий, то іди справою це докажи, а не язиком.

Чекаємо на твої яскраві репортажі з передової.

Ти ж доказуєш вже?

Не мовою?

Тебе дратують тільки патриотичні дописи в цій темі, як Рибака?

Дописи проти діючого в Україні військового керівництва не дратують? Чому?

Цікаво. Продовжуй.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Чекаємо на твої яскраві репортажі з передової.

Ти ж доказуєш вже?

Не мовою?

Тебе дратують тільки патриотичні дописи в цій темі, як Рибака?

Дописи проти діючого в Україні військового керівництва не дратують? Чому?

Цікаво. Продовжуй.

Мене дратує відношення суспільства, яке утілюється у вижческазаній формі: 1/10
А що до дій, то у військовому стоїть дата зарахування до частини 24.02.2022. І так, я 4 місяці провів на передку

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 7351 сказал:

AMX-10 RC оснащений фр. Tourelle Modulaire Légère (легка модульна башта) зі стабілізованою 105-мм гарматою високого тиску G2 (здатна вести вогонь стандартними снарядами 105×617 мм R), пусковими установками димових гранат GALIX і новими прицілами.

Зірвали з язика. :)  Тільки одна версія цієї машини, з TLR, яка була несерійним прототипом, в якій в перероблену башту встановлена гармата G2, використовує стандартний боєприпас довжиною 617мм. Всі інші версії, в тому числі самі масові базові RC, які в першу чергу надходять в Україну, використовують снаряди довжиною 105х527 мм R, які несумісні із стандартним снарядом 105х617 R. Проте, звичайно, краще нехай буде щось таке, ніж взагалі нічого. Як машина вогневої підтримки цілком згодиться. Реальне бойове застосування все покаже. 

До речі, на танках Леопард-1 також використовується нарізна 105мм гармата, L7A1 розробки Великобританії (в США вона встановлювалась на Абрамсах М1 до версії М1А1, її назва М68), яку вважають достатньо ефективною універсальною зброєю. Тому сподіваємось, що і обіцяні нам більш старі танки Леопард-1, які можуть бути поставлені в досить суттєвих обсягах після їх відновлення Рейнметалом, теж стануть в суттєвій нагоді.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

Чекаємо на твої яскраві репортажі з передової.

 

повір, є що розповісти і показати

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от мені цікаво - як довго росатом буде по за вічними нищівними санкціями ? 

бажають дочекатися , поки кацапи щось ядерне  таки підірвуть ? 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Evgenich сказав:

 Чи ви гадаєте що хлопці на фронті по 9...12 місяців сидять, тому що їм  подобається? 

 

16 хвилин тому, Evgenich сказав:


А що до дій, то у військовому стоїть дата зарахування до частини 24.02.2022. І так, я 4 місяці провів на передку

Безумовно, поважаю і вдячний всім, хто є чи був на фронті, захищаючи Україну.

...................................

Тобто, не всі "на фронті по 9...12 місяців сидять"?

В мене декілька колег вже на роботі з тих, що з лютого 2022 були на фронті.

А декого тільки призвали, хоч вони були в АТО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Evgenich сказал:

Пиздуни 🤬
Я от згоден з Рибаком, коли ти такий патріот завзятий, то іди справою це докажи, а не язиком.

А якщо дійсно не беруть?

Знаю не одного хто дійсно ходив і сказали - ми вам зателефонуєм. Тиша.

Є і такі, що от вони мовчать і я нариватись не буду.

А є й такі, що дісно ховаються, не живуть дома і взагалі, кажуть, що "ето нє моя война".

за себе краще промовчу, мене точно не беруть, навіть просив своїх хлопців взяти з собою на пару тижнів, відмовили.

Мають поганий досвід з молодшими 50-ти річними старперами яких мобілізували.

так що не варто всіх під одну гребінку. 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Фрай сказал:

А якщо дійсно не беруть?

Знаю не одного хто дійсно ходив і сказали - ми вам зателефонуєм. Тиша.

Є і такі, що от вони мовчать і я нариватись не буду.

А є й такі, що дісно ховаються, не живуть дома і взагалі, кажуть, що "ето нє моя война".

за себе краще промовчу, мене точно не беруть, навіть просив своїх хлопців взяти з собою на пару тижнів, відмовили.

Мають поганий досвід з молодшими 50-ти річними старперами яких мобілізували.

так що не варто всіх під одну гребінку. 

та нехай на лайно сходять 

нам своє робить 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, 7351 сказал:

Тобто, не всі "на фронті по 9...12 місяців сидять"?

 

От куди вас вже понесло? І головне навіщо? Хтось і 1 місяць там знаходився, це хіба мало? Я би одинь день в Бахмуті прирівняв до тижня в посадці на першій лінії. А де хто в 35-ти кілометровій зоні, в тилу. Але теж рахується в зоні бойвих дій (наразі туди теж прилітає). Та хоча б один місяць!  Цього достатньо щоб змінити втомлені і знесилені підрозділи для відновлення та відпочинку! 
От яке ви маєте моральне право, такі питання задавати? Ви, я так розумію, крім словесної підтримки та патріотичних постів, не вважаєте запотрібним безпосередньо приймати участь? Припускаю, що ви і волонтерською допомогою займаєтесь, і донатити як дурний... ТА ЦЕ ЗАМАЛО! Все, до чого я закликаю, щоб чоловіки, які добровільно або за призивом зараз знаходяться в окопах, не відчували себе скривдженними, адже люблять Україну всі, а от ризикувати життям та виносити всі тяготи війни, далеко не всі.

 

Ось, яскравий приклад нашої "згуртованності"

 

Снимок.PNG

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, рыбак сказав:

да точно, зачем им подражать , этим вагнерам,пусть наши лучшие на передке гибнут, а худшие будут по тылам, по заграницам  сидеть-так  правильно ?

 

не правильно..згоден з тобою, гинуть кращі, коли дивлюсь на обличчя загинутих хлопців всередині все зжимається і хочеться вити вовком, в цей момент почуваєш себе якоюсь гнідою за то шо сидиш в тилу..але я прекрасно розумію що не потягну, як би не старався, можу підвісти в потрібний момент..коротше, ця каменюка тепер на шиї на все життя

  • Лайк 11
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Фрай сказав:

Знаю не одного хто дійсно ходив і сказали - ми вам зателефонуєм.

Мені саме так і сказали.

Живу, звісно, не дома -- сказали, при зміні адреси обов’язково попередити  і все.

Скажу щиро -- нікого не вмовляв, трохи лячно, але не ховаюсь.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А є такі, що брали участь у перших боєзіткненнях у перші дні/тижні, а далі не змогли. Можна, звісно, їх обвішати визначеннями типу боягуз/ганчірка... А у людини руки тремтять і губи сохнуть, коли згадує. І почувається винним, що живий лишився.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Фрай сказал:

 

Мають поганий досвід з молодшими 50-ти річними старперами яких мобілізували.

так що не варто всіх під одну гребінку. 

Ми з сусідом, в перші дні війни облаштовували блок-пост. Мішки з піском тягали, шини, допомагали крану блоки правильно встановити. Воно, якось, на запалі, швиденько все й зробили. Та ще й не дозволяли підлітками важке носити, які теж рвалися до найтяжчої роботи. А потім, як зробили, то вже і спина заболіла, і коліна, ну, і в кого ще що вже нормально не функціонує. Ну, отоді і зрозуміли, що пенсіонерам вже не дуже легко воювати, коли з хворобами різними воюєш. А пам'ятаєш себе 30-40- річного, як схватив два відра з бетоном і бігом на третій поверх. "Це ж було!", як каже один знайомий трубач. 

  • Лайк 7
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, AOZ1 сказав:

А яка проблема вивчити мову з носiем на безкоштовних курсах?

скрєпи - це головна проблема таких, як він

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Корнил сказал:

не правильно..згоден з тобою, гинуть кращі, коли дивлюсь на обличчя загинутих хлопців всередині все зжимається і хочеться вити вовком, в цей момент почуваєш себе якоюсь гнідою за то шо сидиш в тилу..але я прекрасно розумію що не потягну, як би не старався, можу підвісти в потрібний момент..коротше, ця каменюка тепер на шиї на все життя

Так, дійсно побоювання не дарма, цілком справедливі. Дійсно, середній вік добровольців (я зараз про ТРО, бо там 100% добровольці) 40+ років, і багато хто не вивозить, але є і такі, хто міняється під час служби, знаходять сили, про які і не здогадувались. Та хоч я в долю все ще не вірю (хоча були моменти, коли увіровав, але пізніше схаменувся та повернувся до матеріалізму), все ж таки можу відмітити що багато залежить від банальної вдачі. Там реально лотерея. Але батьківщина у нас одна, її треба захищати, при чому всім треба, кожен має пройти цей шлях. Тоді і камінь на шиї висіти не буде. Це моя думка.

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, voglya сказав:

А є такі, що брали участь у перших боєзіткненнях у перші дні/тижні, а далі не змогли. Можна, звісно, їх обвішати визначеннями типу боягуз/ганчірка... А у людини руки тремтять і губи сохнуть, коли згадує. І почувається винним, що живий лишився.

Після першого обстрілу мого району гіркіним з міномету, коли міни поряд з моїм домом падали, в 2014, перших вбитих зблизька побачив -- пару днів такі самі "симптоми" були.

Потім, півроку десь, від петард дригався, вже в Київі.

Декому було смішно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, voglya сказал:

А є такі, що брали участь у перших боєзіткненнях у перші дні/тижні, а далі не змогли. Можна, звісно, їх обвішати визначеннями типу боягуз/ганчірка... А у людини руки тремтять і губи сохнуть, коли згадує. І почувається винним, що живий лишився.

Ні, вони не боягузи. Мені пощастило, що в перший вечір, коли тільки формувалися роти і взвода, я стояв у натовпі трохи далі від ворот, і не попав в ту роту, яка в перший вечір виїхала на позиції Бородянку, Макаров. Багато хто не повернувся, в полон попав... Мені тупо пощастило. До таких чоловіків особисто в мене питань не має.

Змінено користувачем Evgenich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...