Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, 7351 сказав:

Це вже було. Студенти з Донецьку, Луганську там були теж. Фото викладав.

Мимо.

Успіхів!

Нагадую питання -- декілька тисяч одразу в одному місті (не зрозуміли, буває)

Ви таку туфту пишете і щоразу прощаєтеся. Це що?

Я киянка, в ті роки була студенткою. І ми провели не один день в тих мітингах. Львівських пам'ятаю. Їхні "слава Україні" та "смерть ворогам" звучали для нас наче щось іншопланетне. 

Шахтарів, що стукотіли касками теж пам'ятаю.....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Музей сказал:

Ви таку туфту пишете і щоразу прощаєтеся. Це що?

Я киянка, в ті роки була студенткою. І ми провели не один день в тих мітингах. Львівських пам'ятаю. Їхні "слава Україні" та "смерть ворогам" звучали для нас наче щось іншопланетне. 

Шахтарів, що стукотіли касками теж пам'ятаю.....

Пані! Ще пару таких постів, і з мене квіти з чоколадкою!)))

Просто Дякую!)

🤗

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Музей сказав:

Ви таку туфту пишете і щоразу прощаєтеся. Це що?

Я киянка, в ті роки була студенткою. І ми провели не один день в тих мітингах. Львівських пам'ятаю. Їхні "слава Україні" та "смерть ворогам" звучали для нас наче щось іншопланетне. 

Шахтарів, що стукотіли касками теж пам'ятаю.....

Шахтарі, як раз, були з дніпропетрівської області...

За "туфту" вже писав -- для мене намагання образити не аргумент, а програш в діскусії.

Успіхів! (це побажання, а не прощавання, в мене, у Вас може і так)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, 7351 сказал:

Хтось знає щось про масові мітіинги в Україні, в составі складі есересер, з плакатами та гаслами за незалежність України від есересер окрім тих, що проводили шахтарі?

Ну маячня ж. Дика!

Ви уважніше перегляньте власні аргументи і розберіться, будь ласка з датами. Отут ваша картинка з датою на плакаті 1991 рік

image.png

 

Оцю картинку-колаж на основі* світлин 1991 року: 

6c93d51-54.18.2021-10-05-09.jpg

ви взяли зі статті правди.юа, де чітко написано, що у 1989 році страйки шахтарів мали суто "соціальне і економічне" підґрунтя і тільки:  "Трохи пізніше — у 1990-1991-х роках, до них додалася політика".

*Плакат на фото з гаслом "незалежна Україна - кінець злиднів для трудового люду" це квітень 1991 року. Пруф отут.

Одже політичні виступи шахтарів були у останній рік е-сере-серу, на тлі ранішніх подій у Києві та Львові у 1989-1990 і взагалі по союзу, а не навпаки, як ви тут доводили.

5 часов назад, 7351 сказал:

Після вбивства Шухевіча в рядянській Україні перші масові мітінги з гаслами,звісно окрім економічних, про незалежну Україну та усунення комуністичної партії від влади почали проводити саме шахтарі у 1989 році.

Ніякий не 89 рік, а 90 в кращому випадку, і не започатківці, а послідовники, що теж непогано (в історичному розумінні оцінок то взагалі не важливо)

Намагаючись спростувати закиди у бік українського Донбасу, ви занадто сильно перетягуєте ковдру аргументів на себе, да так, що доводиться розбирати вже ваші вигадки, щоб було рівно те що було, а не маячня з протилежним знаком.

 

Змінено користувачем tort
  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, tort сказав:

Ну маячня ж. Дика!

Ви уважніше перегляньте власні аргументи і розберіться, будь ласка з датами. Отут ваша картинка з датою на плакаті 1991 рік

 

14 хвилин тому, tort сказав:

ви взяли зі статті правди.юа, де чітко написано, що у 1989 році страйки шахтарів мали суто "соціальне і економічне" підґрунтя і тільки:  "Трохи пізніше — у 1990-1991-х роках, до них додалася політика".

 

15 хвилин тому, tort сказав:

А плакат на фото з гаслом "незалежна Україна - кінець злиднів для трудового люду" це взагалі квітень 1991 року. Пруф отут.

Тобто, до Всеукраїнського  референдуму 1 грудня 1991 року за Акт проголошення незалежності України.

16 хвилин тому, tort сказав:

Одже політичні виступи шахтарів були у останній рік е-сере-серу, на тлі ранішніх подій у Києві та Львові у 1989-1990 і взагалі по союзу, а не навпаки, як ви тут доводили.

Тобто, Ви згодні з тим, що шахтарі підтримали політичні гасла тих "ранішніх подій у Києві та Львові у 1989-1990 і взагалі по союзу"?

Я доводив і буду доводити, що в Донецьку живуть (ли) такі самі українці, як і по всій Україні.

Зі всьома недоліками та добрими якостями.

Я проти, коли всіх підряд намагаються звинувачувати за місцем прописки, народження або проживання.

Я за єдину, соборну, незалежну Україну -- як і багато, багато донеччан.

Дехто вважає своєю особистою заслугою, що його народили там де народили -- мені це смішно.

А що доводите Ви?

З якою метою?

Якщо не секрет, звісно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, tort сказав:

А плакат на фото з гаслом "незалежна Україна - кінець злиднів для трудового люду" це взагалі квітень 1991 року. Пруф отут.

Читаємо по Вашому посиланню:

"28 років тому на Донбасі почався масовий страйк шахтарів. Він прискорив розпад СРСР".

От саме це я і намагаюсь довести.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, 7351 сказав:

Читаємо по Вашому посиланню:

"28 років тому на Донбасі почався масовий страйк шахтарів. Він прискорив розпад СРСР".

От саме це я і намагаюсь довести.

 

Багато що прискорило розпад СРСР.  У вас не працюють причинно-наслідкові ланцюжки. Зовсім.

Ви скоро напишете, що завдяки вашій тітушні в Маріїнському парку,  очільником силових структур на той момент, Ахметову, який поставив Януковича на чолі держави, прискорилися процеси,  які призвели до перемоги Майдану. 

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 6
  • Дякую 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, MaxS сказал:

Багато що прискорило розпад СРСР.  У вас не працюють причинно-наслідкові ланцюжки. Зовсім.

Ви скоро напишете, що завдяки вашій тітушні в Маріїнському парку,  очільником силових структур на той момент, Ахметову, який поставив Януковича на чолі держави, прискорилися процеси,  які призвели до перемоги Майдану. 

даунбасізм  головного мозоку - то не  лікується :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

даунбасізм

В даному випадку це скоріше донбасоцентризм. Він же не Костянич.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, outdoor24 сказал:

В даному випадку це скоріше донбасоцентризм. Він же не Костянич.

За шмат напівкопченої  гнилої ковбаси

В таких  хоч матір попроси,

То віддадуть.

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, миг сказал:

На счёт тормозка...

починалося з гнилої  напівкопченої  ковбаси , а скінчилося впопучленцями даунбасу 

 

Тарас передбачив , що даунбасня продасть  неню за шмат гнилої напівкопченої ковбаси :pozor:

мразота:pozor:

 

images (13).jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Бездомный сказав:

Тарас передбачив

В перші дні повномасшабної війни ваш Борік теж в сторону ковбаси дивився. Так що не потрібно концентруватися на окремому регіоні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, outdoor24 сказал:

В перші дні повномасшабної війни ваш Борік теж в сторону ковбаси дивився. Так що не потрібно концентруватися на окремому регіоні.

Борік - син генерала кдб 

професора кдбшного вуза 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну звісно, а «пролєтарії» всі геть патріотично налаштовані були.

Той самий Кііііріііл ще майже півроку тут розказував про ковбасу. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, outdoor24 сказал:

Ну звісно, а «пролєтарії» всі геть патріотично налаштовані були.

Той самий Кііііріііл ще майже півроку тут розказував про ковбасу. 

Кіріл - онук радянського генерала :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить в Дніпрі в кого не ткни, то чийсь син чи онук?

А забув, тільки Бездомний в білому.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, outdoor24 сказал:

Виходить в Дніпрі в кого не ткни, то чийсь син чи онук?

столиця ракетобудування тоталітарної держави - срср - сквозний тотальний контроль кдб геть усіх ланок життя :pozor:

 

навіть - сексуальний маніяк - невловимий  серійний вбивця  виявився кдбістом :pozor:

https://ru.wikipedia.org/wiki/Берлизов,_Александр_Иванович

 

Спойлер

1663245916169289661.jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, 7351 сказав:

Так розкажіть, будь ласка, хто, масово, окрім шахтарів Донецької, Луганської, дніпропетрівської та Лвівської областей пітримував гасла "Народного Руху" про незалежність України в 1989-90 роках?

Акцент на слові масово -- тобто, кілька тисяч українців одразу в одному місті (щоб було зрозуміло).

18 лютого 1990 року, коли був перший найбільший мітинг у місті Суми, який називали «антирадянським». Це був мітинг проти нового союзного договору та за покращення умов життя, тому що під кінець Радянського Союзу країна опустилася в жебрацтво.

Скільки людей було на цьому мітингу?

Рахували на той час, що це було 20 тисяч. Це рахувала і міліція, яка тоді ще не навчилася применшувати-прибільшувати, та і власне ми. У нас є і фото і відеозйомки цього мітингу, при бажанні можна перерахувати. Був заповнений увесь майдан і люди стояли на початку сьогоднішньої Соборної.

history.sumy.ua/research/article/9665-oleh-olshanskyi-vzhe-z-1990-roku-na-vsikh-nashykh-zakhodakh-buly-chervonochorni-prapory.html

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Бездомный сказав:

столиця ракетобудування срср - навіть - сексуальний маніяк - серійний вбивця  виявився кдбістом

Ви як в тому анекдоті про «нікому не можна вірити»

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, 7351 сказал:

А що доводите Ви?

Ще раз, спокійно  перечитайте уважно свої цитати, що я приводив і те що я написав у відповідь на них

і не розводьте зайвий флуд

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Бездомный сказал:

Кіріл - онук радянського генерала :pozor:

Ой, то й що? Хіба справа в батьках? Мій батько був полковником. Тут взагалі історія поколінь. Він воював під час ВВВ у складі радянської армії, разом с кацапами, а я зараз воюю проти кацапів. Не знаю скільки раз він в труні перевернувся.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, 7351 сказал:

Тобто, Ви згодні з тим, що шахтарі підтримали політичні гасла тих "ранішніх подій у Києві та Львові у 1989-1990 і взагалі по союзу"?

Вот не надо из шахтарив делать борцов за независимость.

Эти пид*расы хотели только одного - сохранение своего статус кво, т.е. проще говоря возможность зарабатывать 600-700 рублей и слетать в Москву пива нормального попить, при стоимости билета в 18 рупий.

При этом их мало волновало что мужики в колхозах на ебучих тракторах тряслись по 12 часов в день с марта по октябрь, вдыхая пыль и пестициды, за 150 рублей в месяц, обеспечивая этих кротовых гандонов дешевой колбасой и хлебом в тормозках.

Проблему шахт нужно было решать еще с 70-х, когда открыли огромные месторождения, где роторный экскаватор за час отгружал больше чем сраная шахта за сутки не давала.

Думаю и развал союза рашка замутила под это все дело, чтобы потом тыкать нам типа смотрите как в союзе хорошо жилось шахтарям, а вы со своей независимостью не можете им того дать и пр.

Что и использовали все годы независимости ахметка, овощ и прочие ефремовы-звягильские, и по итогу докричались до ху*ло введи войска...

В любом случае ху*ло стал для нас Маргарет Тетчер, и больше никакого феномена бамбасянских шахтеров не будет.

Решил проблему дуралеям))

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 8
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Музей сказал:

В першу чергу студентство

не знаю як де, а на Волині всі були за Рух тому що кацап=москаль=комуніст=*****

моя бабка здається і писати не уміла і розмовляла польською, але теж була за Рух)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, DimaF сказал:

При этом их мало волновало что мужики в колхозах на ебучих тракторах тряслись по 12 часов в день с марта по октябрь, вдыхая пыль и пестициды, за 150 рублей в месяц

значна частина яких чомусь подалася в ненависні шахти. чи ви думаєте що шахтарі під землею самі собою з'являлися? цікаво, багато хто був в шахті та оцінив комфорт? не просто ж так в соляних шахтах санаторії робили. з шахтарів взагалі треба було гроші брати за можливість під землю поїхати :lol:

9 минут назад, DimaF сказал:

Проблему шахт нужно было решать еще с 70-х, когда открыли огромные месторождения, где роторный экскаватор за час отгружал больше чем сраная шахта за сутки не давала.

а проблему селян не треба було вирішувати? в часи коли один фермер на заході заміняв увесь їбучий колгосп з трьома селами алкашні? :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...