Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Дашуля сказал:

Я читаю "патріотів"донбасу і не можу зрозуміть, чого ви стільки років сиділи в Україні, якщо вона така гидка вам?

Ну продали би нерухомість і все, їзжайте де краще.

Зразу наперед напишу, а чому через таких мали покидати все і виїхати хто куди з чимоданчиками ті, хто тікав з лднр?

За що ви так з ними?

А навіщо жити там 9 років і тримати паспорт України?

Я реально не розумію.

 

З 2014 взагалі ....така образа на пацюків продажних, за макарони державу продали....

От Бездомний пише кров ніщо, світогляд все...ніфіга, в моїй сім'ї не було великих патріотів, кров моя не чиста Українська

Є частка вонючої раші і блядорусі(по бабулям), по дідусям Українська та трохи польскої.

І я вважаю ота краплина Української крові бурлить в мені і закіпає проти всього рашиського.

 

 

 

Я не знаю, я не патриот, я приспособленец

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, рыбак сказал:

Подкину вам тут зрады -

Г. Друзенко "Демони історії. Чого радянське минуле може навчити українців майбутнього"-- не со всем текстом  согласен  , но в целом именно об этом часто тут на форуме я и говорил .

Несколько  цитат -"

"У цьому наративі чи не вся українська історія постає як безперервна трагічна боротьба українського народу за власну мову, віру та незалежність. Ця боротьба нагадує довгу полярну ніч, серед якої спалахують сяйва повстань та національно-визвольних змагань: Хмельницький та Мазепа, Ґонта та Залізняк, Грушевський та Петлюра, Коновалець та Бульба-Боровець, Лук"яненко та Чорновіл.Таку історію дійсно не можна читати без брому. А також без відчуття ресентименту, який звільняє від відповідальності за власні невдачі та помилки.""Замість шукати причину наших поразок у собі, тверезо оцінювати можливості самореалізації (чи навіть виживання) у конкретно-історичному контексті та пишатись об"єктивними звершеннями, колоніальний наратив культивує відверту ненависть та приховану заздрість до тих, кому вдалося."

Сьогодні будь-якій притомній людині зрозуміло, що СРСР не був "імперією зла". Що комуністичний режим не дорівнював нацистському. Бодай тому, що СРСР 1920-х, 1930-х, 1940-х, 1950-60-х та 1970-80-х був кардинально відмінним. І бодай тому, що в Україні він лишив по собі не суцільні руїни та окупаційну владу, як це трапилось в Німеччині 1945 року, а індустріально розвинуту країну з порівняно доброю інфраструктурою та низкою проривних технологій у ВПК, космічній та авіаційній галузях, атомній енергетиці, автоматизованих системах управління та медицині.

Навіть у гуманітарній сфері, окрім загиблого у таборах Василя Стуса, Україна мала Інститут мовознавства ім. О.О. Потебні, який у 1970-80 видав досі неперевершений за обсягом 11-томовий Словник української мови (що за охопленням словникового запасу на 15 тисяч слів перевершував "Словарь современного русского литературного языка" (1950-1965) - найбільшого та той час словника російської мови), свою Спілку письменників України, видавництво "Дніпро", що входило до п"ятірки найбільших видавництв світу і експортувало книги до 110 зарубіжних країн.

Саме в радянський час був здебільшого перекладений українською спадок світової класичної літератури: від Миколи Зерова через Максима Рильського, Бориса Тена та Григорія Кочура до Миколи Лукаша (життя останнього фактично співпало з радянською добою в Україні)."  с.

 

Думаю после вышесказанного мы просто обязаны выслушать экспертное мнение пана Бездомного

Змінено користувачем Костянычь
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Интересно, а куда ты относишь художественные фильмы по реальным событиям?

Видно что вы с Бездомным историю по галивуцким фильмам изучали, про Мировые войны, Чернобыль, и прочие знаковые события

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, рыбак сказал:

Подкину вам тут зрады -

Г. Друзенко "Демони історії. Чого радянське минуле може навчити українців майбутнього"-- не со всем текстом  согласен  , но в целом именно об этом часто тут на форуме я и говорил .

Несколько  цитат -"

"У цьому наративі чи не вся українська історія постає як безперервна трагічна боротьба українського народу за власну мову, віру та незалежність. Ця боротьба нагадує довгу полярну ніч, серед якої спалахують сяйва повстань та національно-визвольних змагань: Хмельницький та Мазепа, Ґонта та Залізняк, Грушевський та Петлюра, Коновалець та Бульба-Боровець, Лук"яненко та Чорновіл.Таку історію дійсно не можна читати без брому. А також без відчуття ресентименту, який звільняє від відповідальності за власні невдачі та помилки.""Замість шукати причину наших поразок у собі, тверезо оцінювати можливості самореалізації (чи навіть виживання) у конкретно-історичному контексті та пишатись об"єктивними звершеннями, колоніальний наратив культивує відверту ненависть та приховану заздрість до тих, кому вдалося."

Сьогодні будь-якій притомній людині зрозуміло, що СРСР не був "імперією зла". Що комуністичний режим не дорівнював нацистському. Бодай тому, що СРСР 1920-х, 1930-х, 1940-х, 1950-60-х та 1970-80-х був кардинально відмінним. І бодай тому, що в Україні він лишив по собі не суцільні руїни та окупаційну владу, як це трапилось в Німеччині 1945 року, а індустріально розвинуту країну з порівняно доброю інфраструктурою та низкою проривних технологій у ВПК, космічній та авіаційній галузях, атомній енергетиці, автоматизованих системах управління та медицині.

Навіть у гуманітарній сфері, окрім загиблого у таборах Василя Стуса, Україна мала Інститут мовознавства ім. О.О. Потебні, який у 1970-80 видав досі неперевершений за обсягом 11-томовий Словник української мови (що за охопленням словникового запасу на 15 тисяч слів перевершував "Словарь современного русского литературного языка" (1950-1965) - найбільшого та той час словника російської мови), свою Спілку письменників України, видавництво "Дніпро", що входило до п"ятірки найбільших видавництв світу і експортувало книги до 110 зарубіжних країн.

Саме в радянський час був здебільшого перекладений українською спадок світової класичної літератури: від Миколи Зерова через Максима Рильського, Бориса Тена та Григорія Кочура до Миколи Лукаша (життя останнього фактично співпало з радянською добою в Україні)."  с.

 

 

А цей парадокс коли кацапи робили для України більше ніж українці (я вже не кажу шо ***лу мають пам'ятник поставити за об'єднання та націоналізацію України) викликає тільки одне питання - що українці будуть робити коли кацапів не стане? 😂

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

 

А цей парадокс коли кацапи робили для України більше ніж українці (я вже не кажу шо ***лу мають пам'ятник поставити за об'єднання та націоналізацію України) викликає тільки одне питання - що українці будуть робити коли кацапів не стане? 😂

Обслуживать все это, но уже отнятое за долги представителями западных партнёров... Недавно вроде анонсировал список объектов госсобственности, которые в ближайшее время будут приватизированы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

 

А цей парадокс коли кацапи робили для України більше ніж українці (я вже не кажу шо ***лу мають пам'ятник поставити за об'єднання та націоналізацію України) викликає тільки одне питання - що українці будуть робити коли кацапів не стане? 😂

Точное определение " кацапы" можете дать ,это какой-то собирательный образ для вас или конкретная национальность , особь ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, рыбак сказал:

Точное определение " кацапы" можете дать ,это какой-то собирательный образ для вас или конкретная национальность , особь ?

Як в чомусь можна бути впевненим?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, рыбак сказав:особь ?

 

7 хвилин тому, рыбак сказав:

особь ?

Чет фильмы ужасов из раннего вспомнились, НЕЧТО

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

Як в чомусь можна бути впевненим?

Согласен, мне последнее время нравятся люди , которые говорят категоричными фразами и в чем -то уверены, с ними можно спорить  на интерес. Но все же , этот образ " кацапа" хотелось бы как-то систематизировать.

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, рыбак сказав:

 

Навіть у гуманітарній сфері, окрім загиблого у таборах Василя Стуса, Україна мала Інститут мовознавства ім. О.О. Потебні, який у 1970-80 видав досі неперевершений за обсягом 11-томовий Словник української мови (що за охопленням словникового запасу на 15 тисяч слів перевершував "Словарь современного русского литературного языка" (1950-1965) - найбільшого та той час словника російської мови), свою Спілку письменників України, видавництво "Дніпро", що входило до п"ятірки найбільших видавництв світу і експортувало книги до 110 зарубіжних країн.

Саме в радянський час був здебільшого перекладений українською спадок світової класичної літератури: від Миколи Зерова через Максима Рильського, 

не прийняття нашого минулого (замість війн історичної пам"яті) та творча любов до свого (замість "моралі рабів" ресентименту) розв"яжуть нам крила для злету у майбутнє. Тільки так 

 

Автору навіть на думку не спало, що ми в своїй країні не потребуємо милостей від вбогої кацапляндії.

Погляньте на цього виродка, що розповідає нам про щедроти від катів.

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, рыбак сказав:

Согласен, мне последнее время нравятся люди , которые говорят категоричными фразами и в чем -то уверены, с ними можно спорить  на интерес. Но все же , этот образ " кацапа" хотелось бы как-то систематизировать.

Забирайте всі трупи, що Укрзалізниця зберігає в своїх рефрежераторах вже другий рік, і систематизуйте, хоч вздовж, хоч впоперек.

Майже 200.000 це хороша база для науки і історії. Будете цими свіжесенькими дідами хвалитися ще років 100.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, US7IGN сказал:

 

А цей парадокс коли кацапи робили для України більше ніж українці (я вже не кажу шо ***лу мають пам'ятник поставити за об'єднання та націоналізацію України) викликає тільки одне питання - що українці будуть робити коли кацапів не стане? 😂

Будут боротися с курiнням. Ворога завжди можно знайти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, рыбак сказал:

Согласен, мне последнее время нравятся люди , которые говорят категоричными фразами и в чем -то уверены, с ними можно спорить  на интерес. Но все же , этот образ " кацапа" хотелось бы как-то систематизировать.

це оціночна категорія

 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Костянычь сказал:

Видно что вы с Бездомным историю по галивуцким фильмам изучали, про Мировые войны, Чернобыль, и прочие знаковые события

та по чому я лише тільки її не вивчав:lol: - в тому числі  -  по радянским підручникам - 60-70-80-90 :unknown:

вони кожного разу інше брехали :lol:

 

але дя розуміння  мотивації та вчинків кацапів , знання алгоритмів , за якими  вони брешуть , допомагає

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Музей сказал:

Автору навіть на думку не спало, що ми в своїй країні не потребуємо милостей від вбогої кацапляндії.

Погляньте на цього виродка, що розповідає нам про щедроти від катів.

 

Советую вместе с памятниками Лениным и Щорсам декомуннизировать также ДнепроГЭС, Криворожсталь, все АЭС и прочие блага индустриального развития, все, построенное до 1991-го года

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Костянычь сказал:

Советую вместе с памятниками Лениным и Щорсам декомуннизировать также ДнепроГЭС, Криворожсталь, все АЭС и прочие блага индустриального развития, все, построенное до 1991-го года

краще  в подібний  спосіб  декомунізувати кацапію

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

...викликає тільки одне питання - що українці будуть робити коли кацапів не стане? 

Ну кагбэ есть же ещё один б-гоизбранный народ, с которым есть немало общего

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Костянычь сказал:

Я не знаю, я не патриот, я приспособленец

 

Родина тебя бросит, сынок. Всегда .

 

"Когда я годами писал, что будет именно так и только так, потому что в кагэбэшном государстве по-другому не может быть в принципе, меня называли национал-предателем, либеральным ублюдком и обещали нас всех развесить на столбах.

Когда я писал, что так было и в Чечне, и в Грузии, что так было и со мной самим - у меня ж никаких документов об участии в Первой Чеченской нет, официально я там вообще не был - мне говорили, что я клевещу на нашу армию, называли либеральной тварью и обвиняли в предательстве и работе на Госдеп".

(с)

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Костянычь сказав:

Советую вместе с памятниками Лениным и Щорсам декомуннизировать также ДнепроГЭС, Криворожсталь, все АЭС и прочие блага индустриального развития, все, построенное до 1991-го года

наче зайшов просто попиzдіть, але несподівано з'явилась нова рубрика "поради від Костянича"

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

краще  в подібний  спосіб  декомунізувати кацапію

Зачем? Там коммунизм в почёте, вождь там лучшую жил площадь занимает... А у вас не органично все это смотрится, нескрепно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Костянычь сказав:

Советую вместе с памятниками Лениным и Щорсам декомуннизировать также ДнепроГЭС, Криворожсталь, все АЭС и прочие блага индустриального развития, все, построенное до 1991-го года

По перше -- все це строїлось українцями та за гроші, вкрадені у українців.

По друге -- якщо б не комуняки, в Україні всього було б більше, набагато якісніше і не було б ні голодомору, ні чорнобиля, ні війни.

По третє -- Україна давно була б в числі найрозвинутіших та найбагатших країн Європи.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Корнил сказал:

наче зайшов просто попиzдіть, але несподівано з'явилась нова рубрика "поради від Костянича"

Так вон люди маются, страдают, то берёзки попилят все в округе, то памятник коню Буденного развалят... Я предлагаю простой надёжный способ, всем тогда жить станет легче, иначе ж давлеет груз тоталитарного режима над страной

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Костянычь сказал:

Зачем? Там коммунизм в почёте, вождь там лучшую жил площадь занимает... А у вас не органично все это смотрится, нескрепно

 

озброєні дикуни надто дорого коштують Людству

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

По перше -- все це строїлось українцями та за гроші, вкрадені у українців.

По друге -- якщо б не комуняки, в Україні всього було б більше, набагато якісніше і не було б ні голодомору, ні чорнобиля, ні війни.

По третє -- Україна давно була б в числі найрозвинутіших та найбагатших країн Європи.

Мечты, мечты... Фантазии. 

Говорю вам как на духу, нужно старый мир разрушить до кирпича, и построить новый, с БлэкДжеком... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...