Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Dr.Yura сказал:

аж дивно, тишина в темі... в 15:10 останній допис.

зараз 17:56

де баталії срач і все решта? :o

У темі про електромобілі...🤷‍♂️

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, SergiyUA сказал:

И что с того? Такая практика принята в абсолютно всех цивилизованных странах. Люди схожих политических взглядов договариваются о ваимодействии. Это и есть часть внутренней политики.

Или, по вашему, нужно было "решить вопрос" более привычным для "рашостана" способом?

Я думаю мова йде про глобальний договірняк фірташ - ахмєтов -коломойський -порошенко і пішов кличко як молодший партнер.олігархічний компроміс.

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, 90BCO сказал:

Знову НКВС + ГУЛАГ :

 

image.png.e06f0a098471b54dad91551d3ea7d028.png

яж кажу - якщо кацапів як слід  ізолювати від можливості купувати , або красти технології  , вони й самі  успішно архаїзуються то первісно-общинного  ладу

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

черговий - стотищпіццотий доказ того , що освіта не робить з кацапа людину , освіта  лише  робить кацапа небезпечнішим 

кацап з етнічним українським прізвищем

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SergiyUA сказал:

И что с того?…Или, по вашему, нужно было "решить вопрос" более привычным для "рашостана" способом?

По-моему, нельзя вырывать фразы из контекста, меняется смысл сказанного оппонентом. Ж-)

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 90BCO сказал:

Знову НКВС + ГУЛАГ :

 

image.png.e06f0a098471b54dad91551d3ea7d028.png

Так их не за провал проекта, а они Китайские шпийоны. Рыли туннель с Новосибирска до Шанхая.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Firetuf сказал:

Офф. Мабуть, все ж таки, тут, це не та тема, але.

Часи Згурського давно пройшли, була зовсім інша, і політична, і владна складові, без яких, бути хорошим управлінцем неможливо. Як би я негативно не ставився до ригів, але просвітлення в Києві настало при Попові, бо підтримка влади. Але це стосується комунальних/господарських речей. Ну полюбляють даунєцкіє шик, але нам від цього була таки користь. І мости, і дороги, і техніка.... При Кличко теж нічого такого уж страшного не помітив. Якщо зальот - зранку звільнення. Благоустрій - на рівні. Центри обслуговування, БТІ .... і т.і. нормально. І це при тому, що зараз він ворог намбер ту для зєліків.

Ой. Ми при різних Поповах жили. Я тільки після приходу Кличка перестала панічно боятись снігопадів. Бо навідь в мене на околиці Києва почали своєчасно чистити сніг прямо зранку. Раніше виїзд при найменьшому снігу був тим ще квестом.  Ну і про рига Попова -  Ви якось швидко забули 23 березня 2013 року ... Я їхала додому 4 години замість 15 хвилин. А ось мої знайомі майже 20 годин - люди самі розбирали ограду на проспекті Перемоги, щоб звільнитись з пастки. Місцева влада забила на свої прямі обов"язки болт ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

8 минут назад, OlaR сказал:

Ой. Ми при різних Поповах жили. Я тільки після приходу Кличка перестала панічно боятись снігопадів. Бо навідь в мене на околиці Києва почали своєчасно чистити сніг прямо зранку. Раніше виїзд при найменьшому снігу був тим ще квестом.  Ну і про рига Попова -  Ви якось швидко забули 23 березня 2013 року ... Я їхала додому 4 години замість 15 хвилин. А ось мої знайомі майже 20 годин - люди самі розбирали ограду на проспекті Перемоги, щоб звільнитись з пастки. Місцева влада забила на свої прямі обов"язки болт ...

Не перигибайте.

 

Иногда случается форс мажор.

И власти просили не ехать.

Какого вы поперлись . И знакомые тоже.

Своим катанием вы только усугубили ситуацию

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, OlaR сказал:

Ой. Ми при різних Поповах жили. Я тільки після приходу Кличка перестала панічно боятись снігопадів. Бо навідь в мене на околиці Києва почали своєчасно чистити сніг прямо зранку. Раніше виїзд при найменьшому снігу був тим ще квестом.  Ну і про рига Попова -  Ви якось швидко забули 23 березня 2013 року ... Я їхала додому 4 години замість 15 хвилин. А ось мої знайомі майже 20 годин - люди самі розбирали ограду на проспекті Перемоги, щоб звільнитись з пастки. Місцева влада забила на свої прямі обов"язки болт ...

Снегопадов серъезных после 13 года не было. У нас ни при одном градоначальнике не чистили. Просто народ со временем внедорожник покупает и проблема исчезает автоматически.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для нормальной чистки снега подобных дятлов на дороге должен быть минимум.

А если кто то дятел винить в этом мера неправильно

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Vitaliy67 сказал:

Не перигибайте.

Иногда случается форс мажор.

И власти просили не ехать.

Какого вы поперлись . И знакомые тоже.

Своим катанием вы только усугубили ситуацию

Что и куда не ехать? На работу не ехать они просили рано утром? Вы точно из Киева? Те, кто были без машины, вообще в треш попали, бо городской транспорт на лысой резине не ехал, а высаживал людей посреди дороги и вперед пешечком. И знакомые тоже ЕХАЛИ С РАБОТЫ! Причем нас отпустили как только объявили о снегопаде. Городская власть ВООБЩЕ НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЛА. Попов помнится как раз в этот день улетел на футбол. Слава Богу родители успели приехать с детьми из школы. А потом 3 дня не могли вернуться к себе потому, как наш милый хозяйственник не мог организовать уборку снега на дорогах. О дворах я уже вообще молчу - там люди сами чистили ... Могли бы хотя бы въезд фурам закрыть ... А тех, что въехали, остановить ... Без фур в городе такого армагедона не было бы ...

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, OlaR сказав:

Ой. Ми при різних Поповах жили. Я тільки після приходу Кличка перестала панічно боятись снігопадів. Бо навідь в мене на околиці Києва почали своєчасно чистити сніг прямо зранку. Раніше виїзд при найменьшому снігу був тим ще квестом.  Ну і про рига Попова -  Ви якось швидко забули 23 березня 2013 року ... Я їхала додому 4 години замість 15 хвилин. А ось мої знайомі майже 20 годин - люди самі розбирали ограду на проспекті Перемоги, щоб звільнитись з пастки. Місцева влада забила на свої прямі 

Я той день пам'ятаю. Живу на проспекті Перемоги і бачу його майже весь.

Про критичну погоду оголосили на день раніше. Я особисто залишилася вдома і всіх попередила. З самого ранку почав снігопад. Я бачила, як активно комунальна техніка чистила дороги, і люди з лопатами теж. Але під вечір транспортний колапс вже не давав змоги пересуватися комунальному транспорту. Найбільш вразливими виявилися тролейбуси. Вони і застопорили рух. Що користі з повного приводу, якщо попереду суцільна пробка з тролейбусів? Потім, в декого закінчилося паливо і люди покидали свої авто і повтікали, хто в метро (поки був рух), хто в магазини грітися. На ранок наступного дня снігопад припинився і приїхали пожежні ЗІЛи, які і розтягли затори на Перемоги.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

Неправда Ваша. Я той день пам'ятаю. Живу на проспекті Перемоги і бачу його майже весь.

Про критичну погоду оголосили на день раніше. Я особисто залишилася вдома і всіх попередила. З самого ранку почав снігопад. Я бачила, як активно комунальна техніка чистила дороги, і люди з лопатами теж. Але під вечір транспортний колапс вже не давав змоги пересуватися комунальному транспорту. Найбільш вразливими виявилися тролейбуси. Вони і застопорили рух. Що користі з повного приводу, якщо попереду суцільна пробка з тролейбусів? Потім, в декого закінчилося паливо і люди покидали свої авто і повтікали, хто в метро (поки був рух), хто в магазини грітися. На ранок наступного дня снігопад припинився і приїхали пожежні ЗІЛи, які і розтягли затори на Перемоги.

Не їхати на роботу нікому не дозволяли. Заняття у школі не відміняли. Тролейбуси займали тільки один ряд, а ось фури ... На проспекті Палладіна (4 ряда в одну сторону) прямо за мостом 4 фури забуксували НА ВСІХ 4 ПОЛОСАХ та перекрили рух. Ще одна фура перекинулась на мосту через жд на Новобіличах і перекрила повністю рух. Люди біля Нивок розбирали огорожу на проспекті Перемоги, щоб розвернутись, бо фури перекрили всю дорогу. Ні комунальники ні МЧСНики їм не допомогали - тільки бронетранспортер іздив по встречке туди-сюди. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Музей сказал:

Неправда Ваша. Я той день пам'ятаю. Живу на проспекті Перемоги і бачу його майже весь.

Майже весь від пр. Палладіна до площі Перемоги? Це деж Ви живете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, OlaR сказав:

Майже весь від пр. Палладіна до площі Перемоги? Це деж Ви живете?

На Печерську))

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, OlaR сказал:

Что и куда не ехать? На работу не ехать они просили рано утром? Вы точно из Киева? Те, кто были без машины, вообще в треш попали, бо городской транспорт на лысой резине не ехал, а высаживал людей посреди дороги и вперед пешечком. И знакомые тоже ЕХАЛИ С РАБОТЫ! Причем нас отпустили как только объявили о снегопаде. Городская власть ВООБЩЕ НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЛА. Попов помнится как раз в этот день улетел на футбол. Слава Богу родители успели приехать с детьми из школы. А потом 3 дня не могли вернуться к себе потому, как наш милый хозяйственник не мог организовать уборку снега на дорогах. О дворах я уже вообще молчу - там люди сами чистили ... 

Ещё раз, для любителей просто потрындеть и повозмущаться просто так, потому что это их состояние души.

Природному катаклизму по барабану кто управлял городом в тот момент.

С тем количеством снега справиться было просто невозможно. Ни при каких раскладах.

Разгребали дворы, откапывали машины.

Я свою откапывал сам  и дворнику помогал двор чистить.

Или мне надо было смотреть на это все из окна и хаять власть?

 

 

 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, AOZ1 сказал:

Снегопадов серъезных после 13 года не было. У нас ни при одном градоначальнике не чистили. Просто народ со временем внедорожник покупает и проблема исчезает автоматически.

У нас любой снегопад в те времена вызывал желаник купить внедорожник. С приходом Кличка эта проблема отпала - даже во дворах уже с 7 утра ездили тракторчики - убирали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, OlaR сказав:

Не їхати на роботу нікому не дозволяли. Заняття у школі не відміняли. Тролейбуси займали тільки один ряд, а ось фури ... На проспекті Палладіна (4 ряда в одну сторону) прямо за мостом 4 фури забуксували НА ВСІХ 4 ПОЛОСАХ та перекрили рух. Ще одна фура перекинулась на мосту через жд на Новобіличах і перекрила повністю рух. Люди біля Нивок розбирали огорожу на проспекті Перемоги, щоб розвернутись, бо фури перекрили всю дорогу. Ні комунальники ні МЧСНики їм не допомогали - тільки бронетранспортер іздив по встречке туди-сюди. 

Як розбирали відбійники теж бачила. Але то робили лише тому, що рух по Перемоги від Шулявки до Паладіна був перекритий ще на Шулявці. Там обірвалися електричні провода, тому Проспект в напрямку Пададіна був геть вільний. Якби не це, то жодного сенсу розбирати той відбійник не було. І що толку, що розібрали? Куди доїхали? До затору на Паладіна?

Комунальні служби в таких обставинах безсилі. В Австрії комунальні чистять сніг лише протягом першої години снігопаду. Далі, оголошують стихійне лихо і чекають погоди. ВСЕ.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...