Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, TaurosRMK сказал:

Виходить ви готові жити в такому стані ще не один рік, а не хотіти якнайшвидшого завершення.

знаєте що здивувало одну людину, коли вона недавно їхала автобусом з-за кордону та бачила на дорозі? не танки на лафетах. їх вона жодного не побачила. а десятки нових BMW X6M на автовозах між Рівне та Житомиром. дехто тільки почав нормально заробляти, а ви хочете щоб для них війна швидко закнінчилася :lol:

  • Лайк 4
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Canton сказал:

Вы очень низкого мнения о моих способностях копать инфу...

А звідки ви її можете копати? Якщо з військових джерел, то це небезпечно як для розповсюджувача, так і для джерела; якщо із ЗМІ та медіа, то ця інфа ні про що, її і так всі знають; хіба що власні спостереження, хм... дуже сумніваюсь що ви за лінію їздите та проводите розвідку. Може у вас своя шпигунська мережа? 

Я от дійсно не розумію, на чому основні ваші висновки. Які такі "косвнені данні" о вкусняшках? Ви особисто щось бачили?  

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, newbee2020 сказал:

я скоріше повірю, що кацапи той склад обстріляли заради розрухи і великого вибуху

Вера уместна во взаимоотношениях со Всевышним

Получите военное образование - тогда поймете, как ставится огневая задача при работе в глубоком тылу противника.

И поймете, в чем Ваша ошибка...или не поймете...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.05.2023 в 15:39, Бездомный сказал:

За шмат гнилої ковбаси 

У вас хоч матір попроси ,

то оддасте (с):unknown:

ця бамбасня по всій країні розповзлася по ходу :lol:

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

знаєте що здивувало одну людину, коли вона недавно їхала автобусом з-за кордону та бачила на дорозі? не танки на лафетах. їх вона жодного не побачила.

Тому що вони їдуть на інши пункти пропуску ...

Цитата

а десятки нових BMW X6M на автовозах між Рівне та Житомиром. дехто тільки почав нормально заробляти, а ви хочете щоб для них війна швидко закнінчилася :lol:

Раз на півроку приїзжаю в Україну. Жодного разу нових машин на великих автовозах не бачила ...

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

знаєте що здивувало одну людину, коли вона недавно їхала автобусом з-за кордону та бачила на дорозі? не танки на лафетах. їх вона жодного не побачила. а десятки нових BMW X6M на автовозах між Рівне та Житомиром. дехто тільки почав нормально заробляти, а ви хочете щоб для них війна швидко закнінчилася :lol:

Дехто завжди заробляє, і на війні і на мирі. Це що привід здаватися? 
Чи ви вважаєте, що ці бмв сильно завадять і далі трощити кацапню? 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вважаю що і розумні і дурні, і багаті і бідні все одно помруть. питання що залишать по собі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, US7IGN сказал:

ця бамбасня по всій країні розповзлася по ходу :lol:

 

бамбасня й тоді слухала   взагалі іншу  Віку - ту що "позитивна" - ту що кацапощелерна , ту що  Циганова - запис  приблизно +/- з тих самих часів ,що й той ролик , що ти виклав ,+/- з тих часів , коли Олесь Гончар пропонував відрізити ту ракову пухлину , та жбурнути в пащу кацапії , разом з поціновувачами напівкопченої ковбаси , ладними продати  Неню кацапам , навіть не за шмат гнилої ковбаси , а за галімі обісцяння шмату гнилої ковбаси - бо третій рим зрадникам не платить  навіть гнилою ковбасою

 

заціни - між нашими та їхніми  базовими архетипами  навіть  тоді не було нічого спільного .

З тих пір прірва тільки збільшувалася .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, OlaR сказал:

Тому що вони їдуть на інши пункти пропуску ...

Раз на півроку приїзжаю в Україну. Жодного разу нових машин на великих автовозах не бачила ...

Живу 5 км від траси Київ-Чоп ,тож майже кожного дня по ній їжджу до Львова, з Закарпаття, часом бачу, по декілька автовозів попідряд їде. (не порожні) 😏

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дехто взагалі не розуміє про що я. можу лише порадити додати мене в ігнор та дивитися марафон :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

знаєте що здивувало одну людину, коли вона недавно їхала автобусом з-за кордону та бачила на дорозі? не танки на лафетах. їх вона жодного не побачила. а десятки нових BMW X6M на автовозах між Рівне та Житомиром. 

А ви порадьте тій людині поїздити по сходу, Павлоград-Покровськ-Слов'янськ-Крам, там вона все що хочеш побачить, хіба що автовозів з Х6-ми навряд. 

Нє, ну я не спростовую, що не існує кончених паскуд, які здатні перетворити будь яку ситуацію на свою користь, але назвати це загальним трендом - це однозначна брехня. Як би це було так, то лінія фронту зараз проходила значно західніше. Особисто я вважаю, що співвідношення таких от муділ до свідомих громадян, небайдужих волонтерів 1/100, а може і більше.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Evgenich сказал:

А звідки ви її можете копати? Якщо з військових джерел, то це небезпечно як для розповсюджувача, так і для джерела; якщо із ЗМІ та медіа, то ця інфа ні про що, її і так всі знають; хіба що власні спостереження, хм... дуже сумніваюсь що ви за лінію їздите та проводите розвідку. Може у вас своя шпигунська мережа? 

Я от дійсно не розумію, на чому основні ваші висновки. Які такі "косвнені данні" о вкусняшках? Ви особисто щось бачили?  

 

 

Есть такое понятие OSINT. Знакомо? Вот я МАСТЕР штучной выделки...

И ВСЯ моя инфа абсолютно безопасна для всех источников - дедушка дело туго знает...

Про "шпигунську мережу" - не то чтобы именно так, но достаточно близко...даже тут на форуме есть люди, которые крепко помогали когда был при делах.

За "ниточку" не хожу с 15-го года. Чревато для меня стало...

А "висновки" базируются на умении РАБОТАТЬ с разносторонней информацией. Учили меня этому. Хорошо учили...далеко не все забылось.

А что "особисто бачил" - скажу только тогда, когда время придет, когда оно не навредит. 

Вроде для адекватного человека достаточно.

DIXI

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Canton сказал:

Вера уместна во взаимоотношениях со Всевышним

Получите военное образование - тогда поймете, как ставится огневая задача при работе в глубоком тылу противника.

И поймете, в чем Ваша ошибка...или не поймете...

да бачили всі ті "задачі" неодноразово, як не телевишка, так житловий будинок або тец.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в это время....

Цирк?.. #шапіто!

Епоха орденоносних "сосен" ...

*********

Анна Саліванчук показалася з престижним орденом від держави та пояснила, за що його отримала...

"Всі запитують , що це за орден я отримала 19 травня() і головне - за що. Я отримала міжнародний "Орден Княгині Київської Анни "Честь Вітчизни" за сумлінне служіння Україні! () Ви скажете, що я такого робила, я скажу - робила багато творчих вечорів та збирала гроші, протягом всієї війни допомагала дитячим будинкам та притулкам для тварин"- пояснила Анна....

Ну, хоч не за оборону Бахмуту...іто добре((

-------------------------------

Анна Саліванчук народилася 1985 року. Вона заміжня за продюсером студії "Квартал 95" Олександром Божковим (тепер депутат ВРУ (партія Слуга Народу)...

Найвідоміший проєкт за участю Саліванчук – серіал "Одного разу під Полтавою".. Також Саліванчук знімалася в серіалі "Свати".

P.S

«Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» належить до категорії найвищих міжнародних суспільних орденів України і вручається з відповідними протокольними почестями під Державним прапором України в присутності озброєної військової почесної варти, генералом та вищими офіцерами збройних сил України в супроводі Національного президентського оркестру України Міністерства оборони України... (С)

348551114_1180508356051076_763050415691409632_n.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Есть такое понятие OSINT. Знакомо? Вот я МАСТЕР штучной выделки...

DIXI

 

Хех, ну то й ладно. 😁 

Ніфіга собі агенти на форумі присутні. Та для мене навіть +, а то по 10 разів перечитую, редагую свої пости, щоб щось не брякнути зайве (поки що нічого такого не сказав, щоб не було доступне у відкритих джерелах). На вашому фоні мені значно спокійніше.

Та все одно буду відноситись до інфи з вашої сторони, як підозрілої та неперевіреної. Хоча  так до будь якої інфи треба відноситись.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

дехто взагалі не розуміє про що я. можу лише порадити додати мене в ігнор та дивитися марафон :lol:

У владі завжди багато корисливих пристосуванців, це не новина і не специфіка навіть чинної влади, бо ці люди завжди знайдуть посаду. В ідеалі відправити 50% на фронт, через 6 місяців інших 50%, ну тих хто не втіче. 

Але от саме про х6м, автовози, то дивіться - економіка не переведена на військові рейки, люди всі отримують зарплати, навіть в армії, бізнес особливо крупний можна сказати захищений, звісно не всюди, але вцілому. Тому люди і витрачають кошти як хтять. 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, ozor сказал:

Тобто в країні продаються нові авто. Так це погано, чи ні?

Це чудово! Я впевнений що їх купили виключно порядні люди за чесно зароблені гроші. У мене немає жодних підстав не вірити президенту, який особисто сказав ще рік тому що корупцію подолано. Також я дуже радий за чудового мера, який в такий складний час знаходить можливість не тільки на новий асфальт на не самі вбиті дороги, а ще на парєбрікі з граніту. Це ж яка інвестиція в сусідню Житомирщину пішла!

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, loader сказав:

У владі завжди багато корисливих пристосуванців, це не новина і не специфіка навіть чинної влади,

Якщо сказати загальновідомі речі з таємничім виглядом, і натякнути, що інфа перевірена кантоном, то можна навіть створити і очолити секту ідіотів. 

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, sergio сказал:

Живу 5 км від траси Київ-Чоп ,тож майже кожного дня по ній їжджу до Львова, з Закарпаття, часом бачу, по декілька автовозів попідряд їде. (не порожні) 😏

З новенькими БМВ? Не соромтесь - то не військова таємниця :) Їх навідь знімати можна :) Кожен день по 2 автовози? В середньому раз на день по автовозу? В середньому раз на тиждень по автовозу? Так як Ви регулярно їздете, то зараз порахуємо скільки приблизно новеньких БМВ в нас продали за цей рік :)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, hause сказал:

 

якійсь заголовок неправильний. начебто ж казали що це був великий успіх, бо їх таким чином врятували. постійно з полону когось повертають. мабуть вже більша частина вдома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Canton сказал:

А в это время....

Цирк?.. #шапіто!

Епоха орденоносних "сосен" ...

*********

Анна Саліванчук показалася з престижним орденом від держави та пояснила, за що його отримала...

"Всі запитують , що це за орден я отримала 19 травня() і головне - за що. Я отримала міжнародний "Орден Княгині Київської Анни "Честь Вітчизни" за сумлінне служіння Україні! () Ви скажете, що я такого робила, я скажу - робила багато творчих вечорів та збирала гроші, протягом всієї війни допомагала дитячим будинкам та притулкам для тварин"- пояснила Анна....

Ну, хоч не за оборону Бахмуту...іто добре((

-------------------------------

Анна Саліванчук народилася 1985 року. Вона заміжня за продюсером студії "Квартал 95" Олександром Божковим (тепер депутат ВРУ (партія Слуга Народу)...

Найвідоміший проєкт за участю Саліванчук – серіал "Одного разу під Полтавою".. Також Саліванчук знімалася в серіалі "Свати".

P.S

«Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» належить до категорії найвищих міжнародних суспільних орденів України і вручається з відповідними протокольними почестями під Державним прапором України в присутності озброєної військової почесної варти, генералом та вищими офіцерами збройних сил України в супроводі Національного президентського оркестру України Міністерства оборони України... (С)

348551114_1180508356051076_763050415691409632_n.jpg

хоч хтось на Батьківщину працює! А могла б як інші - на городі і на форумі копирсатися...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Недосмоктані якісь непослідовні. То дрочили на болгарську послицю, тепер якусь заміжню з орденом притягнули. 
Нє возжелай жени бліжнєго своєго.

Болгарія образиться.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...