Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

У Бердянську по окупантах прилетіло вдруге за день: дуже багато 200-х, - міська військова адміністрація. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Фото Цензор.НЕТ Війна в Україні

В окупованому Бердянську вдруге за день пролунали вибухи, над окупаційним виконкомом здіймається дим, імовірно багато російських окупантів знищено.

Про це повідомляють місцевий телеграм-канал "Бердянськ сьогодні" та Бердянська міська військова адміністрація, передає Цензор.НЕТ.

"Про останню бавовну. Так, наші воїни влучили по позиціях росіян у Бердянську. Дуже багато окупантів стали 200-ми", - розповіли у  міській адміністрації.

censor.net/ua/photo_news/3421134/u_berdyansku_po_okupantah_pryletilo_vdruge_za_den_duje_bagato_200h_miska_viyiskova_administratsiya_videofotoreportaj

 

720x973.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Харькове и Херсоне всю следующую неделю без дождей. Почва высохнет максимум за неделю. Или в крайнем случае 2-3.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, OlaR сказал:

Судя по Вашим рассказам, то ресторанами, путешествиями, шмотками, айфонами и тд Вы лично тоже не брезговали ... Хотя Донецк бомбили все 8 лет ...

Через силу 

Не хотел

Но приходилось заставлять себя)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Опять же по окончании действия виз, то есть до марта 24 года.

В Германии давали на 1 год (некоторым на 2). В других странах тоже. В Англии - да, на 3 года.

Цитата

К тому времени все желающие устроятся на официальную работу и получат трудовые визы.

Ой как это не совсем так. Все желающие должны выучить язык и иметь нужную специальность с хорошей зарплатой. И да - у них шансы есть (я об этом все время говорю). Но к таким специальностям мойка туалетов не относится. Также не относятся продавцы и подсобники в супермаркетах и т.п. Пока среди тех, кого я знаю, выучивших язык и нашедших работу, которая позволяет получить рабочую визу, не наблюдается. У Вас не так?

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vinsol2009 сказал:

У меня ни слова не спросили...

Потому как еще не договорились :) Вы проскочили :) Через год будем смотреть. На год же дали? И в 5 лет для постоянного ВНЖ все эти годы не входят!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Потрошитель сказал:

Через силу 

Не хотел

Но приходилось заставлять себя)

Вот и они также ... Через силу ... Заставляют себя ... А Вы на них бочку гоните! Хотя сами точно такой же и не видите в этом ничего плохого pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щось якось тут усі сьогодні на розслабоні, а ну підбадьорилися

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.05.2023 в 16:03, Vinsol2009 сказал:

Злочином було не готуватися до війни...

Все, що потрібно знати про Омеляна гуглиться за фразою гіперлуп :), а також куди відправив народжувати свою дружину цей держ. службовець (діти народжені в США отримують громадянство за фактом народження тобто, ця людина усвідомлено будує майбутнє своїх дітей ні в Україні, хоча стверджує, що це випадковість :)... ага... вагітну дружину випадково віришив відправити на іншій кінець світу, як тільки з'явилась нагода :)) :). Будь-яка аналітика від цієї людини (яка після того як перестала бути на державній службі відразу перейшла на службу до Ахметова :)) - це просто знущання над мозком (за гроші ця людина будь-що буде доводити і будь-кого топити) :). Це звичайний пристосуванець, який не є ні політиком, ні взагалі розумною людиною, тому, що нічого не зробив корисного на посаді (тільки всіх звинувачував, що йому заважають працювати :), як плохому танцюристу ноги заважають :)).

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, laritus сказав:

Все, що потрібно знати про Омеляна гуглиться за фразою гіперлуп :), а також куди відправив народжувати свою дружину цей держ. службовець (діти народжені в США отримують громадянство за фактом народження тобто, ця людина усвідомлено будує майбутнє своїх дітей ні в Україні, хоча стверджує, що це випадковість :)... ага... вагітну дружину випадково віришив відправити на іншій кінець світу, як тільки з'явилась нагода :)) :). Будь-яка аналітика від цієї людини (яка після того як перестала бути на державній службі відразу перейшла на службу до Ахметова :)) - це просто знущання над мозком (за гроші ця людина будь-що буде доводити і будь-кого топити) :). Це звичайний пристосуванець, який не є ні політиком, ні взагалі розумною людиною, тому, що нічого не зробив корисного на посаді (тільки всіх звинувачував, що йому заважають працювати :), як плохому танцюристу ноги заважають :)).

Я поняв, у вас тут своя атмосфера. Не зря сюда не заходив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.05.2023 в 17:40, Dmitriy_S сказал:

Я поняв, у вас тут своя атмосфера. Не зря сюда не заходив.

я теж не заходив пару місяців і тут бачу в нових повідомленнях якусь дичину знову просувають (одні й самі боти :), що рік тому, що зараз :)), ну оскільки вихідний, ось і розважаюсь :)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Корнил сказав:

щось якось тут усі сьогодні на розслабоні, а ну підбадьорилися

А в довбограїв, що перетворили СБУ на крисятник майбутнє є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, laritus сказал:

я теж не заходив пару місяців і тут бачу в нових повідомленнях якусь дичину знову просувають (одні й самі боти :), що рік тому, що зараз :)), ну оскільки вихідний, ось і розважаюсь :)

Я теж більше на фініках тусуюсь, тут нудно стало. Там народ, якось гнучкіше і прагматичніше  на ситуацію дивитися. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, sergio сказав:

Я теж більше на фініках тусуюсь, тут нудно стало. Там народ, якось гнучкіше і прагматичніше  на ситуацію дивитися. 

Ну а що ви хотіли - це будівельний форум.  Тут все має бути залізобетонно.

ПС.. Це війна! Тут , або чорне , або біле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, andrey_ka сказал:

Ну а що ви хотіли - це будівельний форум.  Тут все має бути залізобетонно.

ПС.. Це війна! Тут , або чорне , або біле.

Ну, останнім часом, тут будови все менше і менше... 😏

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 7351 сказал:

За словами Анушаускаса, новий пакет військової допомоги від Литви міститиме протидронове обладнання

І знову вкрадуть 1,5 мільйона євро на антидронових вундервафлях, як вкрали із зібраних на Байрактар грошей. Бо ж фірма-постачальник - дотична до племінника їхнього міністра оборони.

  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вова, знайшлась заміна твоїй жопі, циган прогнозист

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, XL.pro сказал:

Суб'єктивно, неважливо де народився та/або живе українць, для Вас "они" і "я из Донецка" - різне.

Відразу згадую вислів проФФесора про "козлов, которые нам постоянно мешают жить".

 

👍 100 %

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, irina1969 сказал:

я знайшла цю карту ось тут

hromadske.ua/ru/posts/bolee-66-tysyach-muzhchin-vospolzovalis-razresheniem-na-vyezd-za-granicu-bolee-9-tysyach-ne-vernulis-nazad

14 %  чоловіків вчинили шахрайські дії, бо вони не повернулись😢

 

Тобто до десяти тисяч мудаків більше ніж за рік по цьому напрямку... небагато

Пропоную арештувати їм майно,заочно судити і призначити максимально великі штрафи ,які подвоюються кожного ,мммм,місяця . 

Якось гуманно в мене вийшло,ну то таке 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, sergio сказал:

Ну, останнім часом, тут будови все менше і менше... 😏

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Цікаво, хтось з вас знайомий з творчістю Leonard Cohen?

Слушал раньше изредка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

 

Пропоную арештувати їм майно,заочно судити і призначити максимально великі штрафи ,які подвоюються кожного ,мммм,місяця . 

Якось гуманно в мене вийшло,ну то таке 

І це для початку

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, irina1969 сказал:

І це для початку

Було вже 😂youtube.com/shorts/SV6fHsOSRgw?feature=share

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Цікаво, хтось з вас знайомий з творчістю Leonard Cohen?

Тільки це

Серіал бомбезний

 

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...