Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Військові мене зрозуміють наскільки це важливі кроки!

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкти 9154 та 9158.

 

Перший стосується удосконалення роботи військово-лікарських комісій та надає дозвіл розширити перелік закладів охорони здоров'я, при яких створюють ВЛК за рахунок державних, комунальних, медичних закладів МВС та сектору безпеки. До НСЗУ подали заявки на проведення ВЛК вже понад 480 медичних закладів, що дозволить зменшити черги та пришвидшити проходження комісії.

Також Володимир Зеленський підписав законопроєкт № 9158, який спрощує процес оформлення довідок.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«У найближчі години рашисти готують масштабну провокацію з імітації аварії на Запорізькій атомній електростанції. Для цього буде проведено удар безпосередньо по території ЗАЕС. Після цього буде оголошено про аварійний витік радіоактивних речовин. В інциденті традиційно буде звинувачено Україну», – заявили у ГУР.

«Мета цієї акції – спровокувати міжнародну спільноту на проведення детального розслідування, під час якого буде зупинено всі бойові дії. Таким чином рашисти сподіваються отримати жадану паузу, яку використають для перегрупування окупаційного контингенту та зупинки українського контрнаступу», – наголосили у ГУР.

hromadske.radio/news/2023/05/26/rosiiany-v-nayblyzhchi-hodyny-hotuiut-udar-po-zaes-z-imitatsiieiu-avarii-rozvidka

 

  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якби так...щоб не було накидувань

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №443/2017

Про призначення та тимчасове переведення суддів

Відповідно до частини п'ятої статті 126, частини першої статті 128, підпунктів 2 і 7 пункту 161 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України та пункту 11 розділу III "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Вищу раду правосуддя"  постановляю:

1. Призначити у місцевих загальних судах на посади:

суддів Вінницького міського суду Вінницької області:

БОРИСЮК Інну Едуардівну,

ЧЕРНЮКА Ігоря Володимировича;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області ПАХОЛЮКА Анатолія Михайловича;

судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська ШЕЛЕСТОВА Кирила Олександровича;

cудді Макарівського районного суду Київської області ТАНДИРА Олексія Віталійовича;

Президент України  П.ПОРОШЕНКО

 

29 грудня 2017 року

 - Треба писать хто такий цей Тандир і що воно вичворило???

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВЛК це треш і повна дичина .

Довелось стикнутись з цією системою.

Благо,що в мене є добрі знайомі,а у них є вихід на керівників поліклініки при центральному військовому госпіталі.

З боями пройшов всіх лікарів ,вложився в необхідні 10 діб і і спіткнувся на тому,на що ніколи б не подумав.

Терапевт заставила здати 6!!!!! аналізів крові , кожен через три доби на четверту.

То їй те не подобається,то інше,то лейкоцити зависокі,то еритроцити занизькі,то ще якась херня. Приходилось зриватись з полігона туди їздити посеред навчань,з постів. Я кажу в мене скоро бойовий виїзд - я тебе не пущу!!! 

Через що?)))) В мене не буде ідеальних аналізів ,вік не той, образ життя не зовсім здоровий - нєт!

При тому,що жінка в мене працює в діагностичному центрі в лікарні,я їй скидую результати - каже та норм більш менш!

Як тільки задіяли знайомих знайомих, ця терапевт одразу інша людина,подивилась- все прекрасно!

Те що я там надивився,матінко божа,як там знущаються з військових. Ці черги з п'ятої ранку,ця біготня,воїни без кінцівок ,з травмами,хворобами,сидіти нема де... Жесть.

Підписання законів нарешті прикриє цю ганебну контору 

По довідкам окремо напишу.

Якщо буде цікаво 

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 12
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Юрий Киев сказав:

Військові мене зрозуміють наскільки це важливі кроки!

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкти 9154 та 9158.

 

Перший стосується удосконалення роботи військово-лікарських комісій та надає дозвіл розширити перелік закладів охорони здоров'я, при яких створюють ВЛК за рахунок державних, комунальних, медичних закладів МВС та сектору безпеки. До НСЗУ подали заявки на проведення ВЛК вже понад 480 медичних закладів, що дозволить зменшити черги та пришвидшити проходження комісії.

Також Володимир Зеленський підписав законопроєкт № 9158, який спрощує процес оформлення довідок.

Это хорошо. При мне заносили одного человека на носилках, чтобы подтвердить инвалидность, второго привели с явным признаками дцп. При этом очередь из призывников стояла по лестнице со второго этажа на первый, пока писали высновок. Жаль сотрудников влк, бедные лишились такого дохода за липовые высновеи. Что можно установить без аппаратуры и анализов? Разве, что рука отсутствует. Я обошел кучу врачей и все не находили патологии, только когда крутил велосипед кардиограмма показала. Один аппарат на полуторамиллионный Харьков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згадав,проходив ВЛК,значить кардіолог і кардіограма.

Кардіограму робила знайома, дуже добре,що стикнувся зі знайомою,вона періодично була черговим медіком ще в минулорічний березень квітень на посту в одному штабі,де я також заступав .

Зробила,каже ні,така не пройде ,погана,будем робить нову і роби що я буду казати)))

Затримай дихання!

Глибокий вдих!

Дихай часто!

О, тепер все прекрасно!))))))))

А що, хочеш служити приходиться крутитись))))

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Потрошитель сказал:

Хрен их поймёшь этих грузин.

К украинцам относятся хорошо. 

Но меня удивляет, что и к расеянам относятся нормально. Не кошмарят их. А их тут понаехало с прошлого года овердохера.

Ещё больше удивляет как грузины так легко и быстро забыли войну 888

А как быстро украинцы забыли войну 2014-2015?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Агидель сказал:

А как быстро украинцы забыли войну 2014-2015?

для більшості з них її і не існувало. так, якесь АТО. як для кацапів зараз СВО.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Військові мене зрозуміють наскільки це важливі кроки!

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкти 9154 та 9158.

 

Перший стосується удосконалення роботи військово-лікарських комісій та надає дозвіл розширити перелік закладів охорони здоров'я, при яких створюють ВЛК за рахунок державних, комунальних, медичних закладів МВС та сектору безпеки. До НСЗУ подали заявки на проведення ВЛК вже понад 480 медичних закладів, що дозволить зменшити черги та пришвидшити проходження комісії.

Також Володимир Зеленський підписав законопроєкт № 9158, який спрощує процес оформлення довідок.

У нас не може бути по-нормальному - завжди півміри, завжди якась двозначність трактувань.

9154 - збільшення к-сті влк це +, влк при державних та комунальних закладах - це мінус - вс із соткою в кишені купить будь-який діагноз в злиденній комунальній лікарні в своєму селі = конвеєр довідок влк.

9158 - Довідка про обставини травми (дот) складається начмедом вч, як правило, після проведення відповідного розслідування, і тут же - у разі якщо травма вс спричинена діями противника, відповідне розслідування обставин отримання вс травми не проводиться. То проводиться чи не проводиться? Які дії противника підпадають під дане визначення?

Довідка за 5 днів, яку зробить начмед - це +, але якщо до цього в начмеда сіпалось лиш око, то тепер він сіпатиметься весь.

Відправлення у відпустку без прибуття у вч - це +, но яким тут боком тцк по місцю лікування? Якщо лікування умовно в Харкові - треба стати на облік в харківський тцк щоб він відправив у відпустку чи як?

Вс, які згідно з висновком влк мають право на відпустку для лікування у зв’язку з хворобою - якою нафіг хворобою? поранення - не хвороба, а з соматикою і раніше проблем не було

І саме хреново що ці дії не міняють систему в принципі, а лиш призводять до збільшення баласту - не бойового штату.

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Батьки з 1978 року проживали у Луганську. На час окупації кожен вирішував, чи покидати свій дім. Вони залишилися у себе вдома, жили своїм життям і не співпрацювали з окупаційною владою. (...) У 2015 році із певних побутових причин батько і брат були вимушені отримати російські паспорти. В подальшому вони від них відмовились», – повідомив Наумюк.

Тоді ж він розповів, що його брат з 2015-го по 2017-ий працював в Москві, після чого переїхав до США. За словами Наумюка, батьки виїхали до брата в США після початку повномасштабного вторгнення. У США батько та брат Наумюка, з його ж слів, подали документи у консульство Росії, аби вийти з громадянства РФ.

Тобто з 15 по 22 рік громадянство РФ їх цілком задовольняло?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, Юрий Киев сказал:

ВЛК це треш і повна дичина .

Довелось стикнутись з цією системою.

Благо,що в мене є добрі знайомі,а у них є вихід на керівників поліклініки при центральному військовому госпіталі.

З боями пройшов всіх лікарів ,вложився в необхідні 10 діб і і спіткнувся на тому,на що ніколи б не подумав.

Терапевт заставила здати 6!!!!! аналізів крові , кожен через три доби на четверту.

То їй те не подобається,то інше,то лейкоцити зависокі,то еритроцити занизькі,то ще якась херня. Приходилось зриватись з полігона туди їздити посеред навчань,з постів. Я кажу в мене скоро бойовий виїзд - я тебе не пущу!!! 

Через що?)))) В мене не буде ідеальних аналізів ,вік не той, образ життя не зовсім здоровий - нєт!

При тому,що жінка в мене працює в діагностичному центрі в лікарні,я їй скидую результати - каже та норм більш менш!

Як тільки задіяли знайомих знайомих, ця терапевт одразу інша людина,подивилась- все прекрасно!

Те що я там надивився,матінко божа,як там знущаються з військових. Ці черги з п'ятої ранку,ця біготня,воїни без кінцівок ,з травмами,хворобами,сидіти нема де... Жесть.

Підписання законів нарешті прикриє цю ганебну контору 

По довідкам окремо напишу.

Якщо буде цікаво 

Ну подивимось що воно прикриє. З довідками, як на мене давно пора зробити все через дію. Ходити за довідками це з якого тисячоліття. Десь с того що і ганяти важко поранених по чергам. Це блядство думаю дешевше побудувати з нуля. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Батьки з 1978 року проживали у Луганську. На час окупації кожен вирішував, чи покидати свій дім. Вони залишилися у себе вдома, жили своїм життям і не співпрацювали з окупаційною владою. (...) У 2015 році із певних побутових причин батько і брат були вимушені отримати російські паспорти. В подальшому вони від них відмовились», – повідомив Наумюк.

Тоді ж він розповів, що його брат з 2015-го по 2017-ий працював в Москві, після чого переїхав до США. За словами Наумюка, батьки виїхали до брата в США після початку повномасштабного вторгнення. У США батько та брат Наумюка, з його ж слів, подали документи у консульство Росії, аби вийти з громадянства РФ.

Тобто з 15 по 22 рік громадянство РФ їх цілком задовольняло?

Головне що перевірки пройшов, Наумов і Баканов їх теж очевидно проходили. Це звісно повна жесть. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, loader сказал:

З довідками, як на мене давно пора зробити все через дію. Ходити за довідками це з якого тисячоліття.

Це звичайно супер, але чого в Європі до тепер цього немає, хіба вони такі тупі що не можуть дію зробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, TaurosRMK сказав:

Це звичайно супер, але чого в Європі до тепер цього немає, хіба вони такі тупі що не можуть дію зробити?

А почему по одному закону нечто можно, а по другому нельзя? Чтобы была свобода маневра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Propeller сказал:

«У найближчі години рашисти готують масштабну провокацію з імітації аварії на Запорізькій атомній електростанції. Для цього буде проведено удар безпосередньо по території ЗАЕС. Після цього буде оголошено про аварійний витік радіоактивних речовин. В інциденті традиційно буде звинувачено Україну», – заявили у ГУР.

«Мета цієї акції – спровокувати міжнародну спільноту на проведення детального розслідування, під час якого буде зупинено всі бойові дії. Таким чином рашисти сподіваються отримати жадану паузу, яку використають для перегрупування окупаційного контингенту та зупинки українського контрнаступу», – наголосили у ГУР.

hromadske.radio/news/2023/05/26/rosiiany-v-nayblyzhchi-hodyny-hotuiut-udar-po-zaes-z-imitatsiieiu-avarii-rozvidka

 

Росатом мусить  бути визнано терористичною організацією .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, loader сказал:

Головне що перевірки пройшов, Наумов і Баканов їх теж очевидно проходили. Це звісно повна жесть. 

та ладно - хіба не у половини керівників українського силового блоку , або їхніх дружин  -  тісні родинні зв'язки  з  родичами на кацапії , які теж інтегровані у силові структури кацапії, що не заважає їм давати гідну  відсіч каціапії .

 що поробиш , якщо велика частка української силової еліти - то нащадки радянської касти елітних  силовиків , а там все примусово перемішувалося .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Потрошитель сказал:

Хрен их поймёшь этих грузин.

К украинцам относятся хорошо. 

Но меня удивляет, что и к расеянам относятся нормально. Не кошмарят их. А их тут понаехало с прошлого года овердохера.

Ещё больше удивляет как грузины так легко и быстро забыли войну 888

Русские всегда приходят за своими деньгами (c)

 

все , куди заходять великі кацапські гроші , перетворюється у Білорусію

грузинів навіть мова не рятує:unknown:

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, TaurosRMK сказал:

Це звичайно супер, але чого в Європі до тепер цього немає, хіба вони такі тупі що не можуть дію зробити?

Так в Європі нема і війни і такої кількості важко поранених. Якщо в нас вже є медицина де тебе возять куди треба, а не ганяють на милицях по чергам, то чому не зробити це доступним для військових? Взагалі вибір де лікуватись має бути в т. ч за людиною. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.05.2023 в 22:12, murava сказал:

бо от дядя Портнов нещодавно без проблем  виїхав,  хоча підстав мав би по логіці не мати зовсім, а обмеженнь мав би мати - майже всі. Но ніт

 а

Але цей самий дядя Портнов мабуть вельми поважна фігура, бо після 2015 року проживав у Москві в одному будинку з найближчою підручною конячки Лаврова Марусіною Захаровой.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Бучу» почали будувати у 2019 році. Тоді повідомлялось, що виробництво катера на замовлення Міністерства оборони України триватиме чотири місяці, проте у грудні 2020 року всі роботи призупинили.

А хто ж  бл зупинив?

Ці малі броньовані артилерійські катери проєкту 58155 (шифр «Гюрза-М») спроєктовані Дослідно-проєктним центром кораблебудування та виготовляються на підприємстві «Кузня на Рибальському» в Києві.

Так ось де собака покопалась.

Шоколодний барига. Он воно що, хлопці.

Ганьба баризі.

До складу нашого флоту введено новенький артилерійський катер "Буча" проєкт "Гюрза-М". У новинах сьогодні про цей катер напевно часто й густо розповідатимуть.

Чи розкажуть про завод-виробник? Чи може розкажуть, що спеціалістів вивозили з окупованих на той час міст? Завод... Може хоч назву скажуть? Так, риторичне питання.

Катер добудований на заводі під час Великої Війни.

Катер спущений на воду на заводі під час Великої Війни.

Так, і випробування пройшов під час Великої Війни.

Чи може розкажуть про банк, який видав кредит на добудування? МО не платило в минулого року, МО не заплатило навіть зараз, вже ПІСЛЯ того, як катер став до складу Збройних Сил України. Звідки були кошти у заводу на завершення будівництва? Банк Петро Порошенко видав кредит, бо ЗСУ потребували цей катер. А розуміючи, що МО не заплатить — доля цього кредиту... Ще один волонтерський внесок, ага. Про це також не розкажуть у новинах.

Чи може у новинах розкажуть про ВАС?

Для мене це особливий катер, адже у березні 2022 року я шукав по всій країні, купував і, використовуючи особливу волонтерську магію, привозив до Києва мастила та технологічні рідини для судна. А ще ми, використовуючи ту саму волонтерську магію, перевезли з Харкова до Києва компоненти бойових модулів. Та ж волонтерська магія допомогла знайти декілька тонн палива у Києві та забезпечити завод пальним для випробувань. І хто оплачував ці мастила чи паливо? Так, це ВИ!

Але про все це не розкажуть. І навряд дадуть заводчанам якісь нагороди.

Але "Буча" у складі ЗСУ, а це головне!

P.S. На фото — заводчани, "приймальна" команда. Це вони закінчували підготовку катера до передачі ЗСУ. Ю. Бирюкоа

PS. Ганьба баризі!!!

349328820_275219734891745_8463776755750066447_n.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 6
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Canton сказав:

Чи розкажуть про завод-виробник?

До листопада 2018 року 73,9% акцій ПрАТ "Завод Кузня на Рибальському" належало п'ятому президенту Петру Порошенку, а 20,1% Ігорю Кононенку.

Восени 2018 року 100% акцій заводу придбав співвласник групи ТАС бізнесмен Сергій Тігіпко.

www.unian.ua/economics/finance/minfin-viplativ-za-borgami-zavodu-kuznya-na-ribalskomu-285-milyoniv-griven-novini-ukrajina-11200178.html

Тобто, катер зроблено на заводі Сергія Тігіпко.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...