Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

14 минут назад, vadimv сказал:

Іран з 1979 року під санкціями.

це взагалі все, що треба знати про санкції :lol:

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

це взагалі все, що треба знати про санкції :lol:

Для неграмотних існує карма - якщо не доходить через голову, дійде через дупу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Та ничого осбливо не підмерзло, ну крим абрикосів, их нема зовсім)

Клубника пішла)

Абрикоси не підмерзли

Це вже мабуть 4 рік підряд їх трощить моніліоз.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Юрий Киев сказал:

Це вже мабуть 4 рік підряд їх трощить моніліоз.

У нас такое в первый раз.

В прошлом году думал ветки сломаются от плодов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Чому конкретно? Я ж сказав - всі.  Щодо економіки - і олігархи, які почали мочилово  по ТВ, і мудрий  нарід, який накинувся на Сеню (декого досі не попустило) і захотів популіста на кшталт Гройсмана.

)))

Є брехня,а є абсолютна брехня.

Тобто це не величний і всеосяжний,мудрий і далекоглядний П'ятий Президент Порошенко почав мочити нашого рідного Яценюка,а мудрий нарід?

Сам Яценюк з вами категорично не згоден -

Яценюк: Порошенко з 2014 року влаштував мені "палаючу землю" і в результаті програв президентські вибори

"У 2014 році БПП не очікував, що вони програють вибори "Народному фронту". І наступного дня після виборів все, що почали робити, - це заточувати всіх проти мене. Вони мені влаштували палаючу землю під ногами. [Нардеп-утікач] Онищенко публічно заявив, що витратив 30 мільйонів доларів на скидання Яценюка", - сказав він.

"Думаю, сьогодні він, можливо, якщо і не шкодує, то ставить під сумнів доцільність всього цього", - додав Яценюк.

У відповідь на запитання, чому Порошенко програв президентські вибори, він наголосив: "Зокрема і що він зробив помилку. Йому не треба було починати війну зі мною в 2014 році... Я брав весь вогонь на себе"."(с)

lb.ua/news/2019/06/15/429683_yatsenyuk_poroshenko_2014_goda_ustroil.html

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DimaF сказал:

У нас такое в первый раз.

В прошлом году думал ветки сломаются от плодов.

Дуже дивно, Навіть в Києві абрикосам хана вже яку весну підряд,по моєму Броварському районі таке спостерігав скрізь,а цієї весни і на півдні Київської області також всюди моніліоз.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Можете выставить Забродского, а сам пойти в премьеры.

Не пойдьот!

Забродський почав хвалити зеплісняву

продався!

"Загалом я хотів би позитивно оцінити стратегічні дії військово-політичного керівництва України. Розумію всі дії Президента та його команди і вважаю їх правильними. І стратегічне планування, і системні зусилля щодо матеріального забезпечення Сил оборони. " - Генерал-лейтенант Михайло Забродський.

lb.ua/news/2023/04/20/552530_mihaylo_zabrodskiy_boyovi-tse.html

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Юрий Киев сказал:

Абрикоси не підмерзли

Це вже мабуть 4 рік підряд їх трощить моніліоз.

Не это не оно, по крайней мере у нас

У нас цвел и выпустил молодые листочки, все нормально. Потом отцвел и должен был открыть почки на старых ветках, но ничего не произошло, все почки засохли или подгнили. А новые веточки что до цветения вылезли все Ок, просто их очень мало и деревья лысые стоят. Никакой завязи ясен пень нет вообще

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, katso сказал:

Ага. Бразилия способна, Иран способен а Украина неспособна. Наслышались уже такого "Только Боинг, Аэрбас, остальные не той крови..." Принцип есть такой в западных бизнес учебнках "Доводи слабого конкурента до ПОЛНОГО истощения", не читали?

Цитата

Американский Boeing и бразильский Embraer объявили о создании совместного предприятия по производству региональных самолетов на базе подразделения коммерческих самолетов Embraer.

Об этом пишет The Wall Street Journal.

Фактически речь идет о поглощении Boeing части бразильской компании: его доля в СП, оцененном для сделки в 4,75 млрд долларов, составит 80%. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Юрий Киев сказал:

)))

Є брехня,а є абсолютна брехня.

Тобто це не величний і всеосяжний,мудрий і далекоглядний П'ятий Президент Порошенко почав мочити нашого рідного Яценюка,а мудрий нарід?

Сам Яценюк з вами категорично не згоден -

Яценюк: Порошенко з 2014 року влаштував мені "палаючу землю" і в результаті програв президентські вибори

"У 2014 році БПП не очікував, що вони програють вибори "Народному фронту". І наступного дня після виборів все, що почали робити, - це заточувати всіх проти мене. Вони мені влаштували палаючу землю під ногами. [Нардеп-утікач] Онищенко публічно заявив, що витратив 30 мільйонів доларів на скидання Яценюка", - сказав він.

"Думаю, сьогодні він, можливо, якщо і не шкодує, то ставить під сумнів доцільність всього цього", - додав Яценюк.

У відповідь на запитання, чому Порошенко програв президентські вибори, він наголосив: "Зокрема і що він зробив помилку. Йому не треба було починати війну зі мною в 2014 році... Я брав весь вогонь на себе"."(с)

lb.ua/news/2019/06/15/429683_yatsenyuk_poroshenko_2014_goda_ustroil.html

Ясен пень шо брехня.

Я как то здесь давал подборку кто конкретно мочил Сеню. Сирожа квартирный, Притулина правда и остальные с той же гопкомпании. 

"Большие друзья Порошенка", ага.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, newbee2020 сказал:

 

Украина была способна сделать и производить грузовые и пассажирские самолеты. Сейчас не знаю, но что раньше можно было точно

Вопрос был не в возможности, а экономике, в целесообразности. Наше производство никак не выдерживало конкуренции с западными гигантами. Боинг лепит свои литачки как пирожки печет. Куда там нам с емкостью ВСЕГО рынка в размере сотни самолетов. Производство каждого было бы на вес золота

Ну Ирану и иже понятно деваться некуда, он и строит. А у нас в десять раз дешевле купить подержанный Боинг и не иметь проблем. Про сервис еще ж не забываем

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dark FeniX сказал:

Но какой же путь был не ошибочный? Продолжать петлять?

 

Вступ в НАТО, швидкий. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, loader сказал:

Вступ в НАТО, швидкий. 

Мудрый нарид был против практически до 22 года, пока жареный Моа не клюнул

Змінено користувачем igor_d70
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, igor_d70 сказал:

Ясен пень шо брехня.

Я как то здесь давал подборку кто конкретно мочил Сеню. Сирожа квартирный, Притулина правда и остальные с той же гопкомпании. 

"Большие друзья Порошенка", ага.

Ну так,а виносив з трибуни верховної ради Яценюка не Барна з бпп,а .... Мустафа Найем!

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, igor_d70 сказал:

Наши

Наши в последнее время явно начали смелее действовать

А вот в реальности...

Ситуация на востоке усложняется, но есть продвижение Сил обороны – генерал(С)

news.liga.net/politics/news/situatsiya-na-vostoke-uslojnyaetsya-no-est-prodvijenie-sil-oborony-general

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, loader сказав:

Вступ в НАТО, швидкий. 

Порошенко: Україна не вступатиме до НАТО, щоб розсердити Росію

— 10:16, 26 жовтня 2009

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко вважає, що на сьогодні питання про вступ України до НАТО не стоїть. «Ми не збираємося йти кудись, щоб розсердити Росію», – наголосив Петро Порошенко в інтерв'ю "Комерсант-Україна".

zaxid.net/poroshenko_ukrayina_ne_vstupatime_do_nato_shhob_rozserditi_rosiyu_n1088000

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Юрий Киев сказал:

Ну так,а виносив з трибуни верховної ради Яценюка не Барна з бпп,а .... Мустафа Найем!

Цитата

"Вас ніхто не підтримує, всі є заручниками ваших амбіцій, чи можете добровільно піти у відставку, і щоб ваша фракція підтримала іншого прем’єра?", – запитав у пана Яценюка депутат від БПП Мустафа Найєм.

Яценюка взяли за пах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, 7351 сказал:

Opera Снимок_2023-06-04_162601_twitter.com.png

Только фото апрельское. Из Рейтер. Предположительно Козачка, Севас...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igor_d70 сказал:

Яценюка взяли за пах

ЗЫ: Лещенко помоему тоже тогда в БПП был

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Только фото апрельское. Из Рейтер. Предположительно Козачка, Севас...

- Хорошо то  как Машенька!

- Я не Маша, я Света!

- Все равно хорошо!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...