Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

27 минут назад, ozor сказал:

Тобто? 

Меня тут и так слишком много...

Когда придет Ваш черед - Вам объяснят 

Бабченко вон с первого раза дошло...

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, ozor сказал:

Я перепрошую, а що не так?

Їй там в коментах вже пояснили

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, ozor сказал:

Тобто? 

Коли просять завалити ***аки, а вона чомусь постить напрямок, тип установок, то це виглядає дивно. 

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, loader сказав:

Коли просять завалити ***аки, а вона чомусь постить напрямок, тип установок, то це виглядає дивно. 

Тобто варіант, коли попросили зробити навпаки не розглядається? Чи ви з кантоном консультувалися вже, і є точна інфа з генштабу?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ozor сказал:

Тобто варіант, коли попросили зробити навпаки не розглядається? Чи ви з кантоном консультувалися вже, і є точна інфа з генштабу?

Не розглядается...

Умственно неполноценных не привлекают к спецмероприятиям..

Змінено користувачем Canton
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, ozor сказал:

Тобто варіант, коли попросили зробити навпаки не розглядається? Чи ви з кантоном консультувалися вже, і є точна інфа з генштабу?

Розглядається, при тому не тільки нами. 

Але я б не відкидав і інший варіант, де ця працює на ворога. 

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Canton сказал:

Не розглядается...

Умственно неполноценных не привлекают к спецмероприятиям..

Ну як сказати, скільки відзнак від ГУР видали вже всяким. 

 

rubryka.com/2023/03/05/u-rozvidtsi-vidreaguvaly-na-vidznaku-blogertsi-do-zavdan-zaluchayut-lyudej-riznyh-profesij/

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, ozor сказав:

а чому ви вирішили, що коменти писав, наприклад, не кантон?

Бо в нього на це нема часу)))

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, ozor сказал:

Чому? Спеціальна військова операція спростувала це твердження ще 24 лютого.

Ніт. Там замовник неповноцінний, а виконавці різні були...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юрій Бутусов 

23 ч.  · 

Перша успішна наступальна операція на території РФ на Білгородчині. Час звільнити Придністров'я і звільнити усіх наших полонених

Операція по створенню демілітарізованої зони на території РФ вздовж окремих районів Білгородської області - одна з найефективніших військових ініціатив України під час війни.

І вона показує, який великий стратегічний ефект мало б звільнення Придністров'я.

Операція на території РФ - яскравий приклад реалізації стратегії непрямих дій. Росія чекає на наступ на Донбасі та Запоріжжі, зосереджує там усі сили, і замість того отримує удар там, де Росія послабила оборону - на Білгородчині. Варто відзначити високу ефективність усіх героів, які долучились до операцій Руського Добровольчого корпусу та Легіону "Свобода Росії" по звільненню Білгородчини від московських окупантів. Російське командування змушено перекинути значні сили, намагаючись зупинити операції добровольців у прикордонних районах.

Операції по демілітарізації російських військових об'єктів, очевидно, необхідно розповсюдити вздовж усього державного кордону з РФ, щоб не допустити концентрації усіх сил в районі Шебекіно.

Але особливу увагу, на мій погляд, варто зосередити на підтримці національно-визвольного руху на окупованій РФ території Молдови - у Придністров'ї.

Звільнення Придністров'я і ліквідація російських військових баз та каналів контрабанди - стратегічна перемога, яка зробить південь України безпечним, ми зможемо зняти з кордону значні сили, до двох бригад, які зараз відволікаються на охорону кордону з окупованими районами.

Особливо важливо, що у Придністров'ї Україна може взяти у полон великий обмінний фонд - до 20 тисяч російських військовослужбовців та співробітників окупаційної влади. Це набагато більше, ніж знаходиться у полоні РФ громадян України, і ми отримаємо можливість звільнити взагалі усіх, хто ще з 2014-го знаходиться у російських тюрмах.

Для реалізації стратегічної ініціативи Україні не обов'язково бити саме там, де ворог чекає удар, де він найсильніший. Російську оборону потрібно усюди де можливо "розм'якшувати".

Але головним результатом кампанії 2023 року може бути наступ у найнеочікуванішому місці - у Придністров'ї.

На мій погляд, підготовка до такої операції має проводитись не менш ретельно, ніж оборона на Донбасі та підтримка визвольного руху на Білгородчині.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, US7IGN сказав:

Ніт. Там замовник неповноцінний, а виконавці різні були...

Я так зрозумів, ви прихильник теорії існування хароших руських? невзоров, фейгіни і далєє по списку?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, US7IGN сказал:

Ніт. Там замовник неповноцінний, а виконавці різні були...

повноцінні неповноцінним не  присяють

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Все не так

... и всё не то,
Когда твоя девушка больна,

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...