Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Dr.Yura сказал:

я був приховав 3 одинакові дописи з 4х 

можу відновити.

Там був допис, але він чомусь 4 рази з'явився, видалить я не змогла тому крапки поставила.

Можливо я все видалила, наче ж допис 1 залишила.

Тоді вибачте, мабуть сама щось не те наробила

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Дашуля сказав:

Там був допис, але він чомусь 4 рази з'явився, видалить я не змогла тому крапки поставила.

Можливо я все видалила, наче ж допис 1 залишила.

Тоді вибачте, мабуть сама щось не те наробила

відновив, коли приховував то там був ще всюди текст а не крапки.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, US7IGN сказал:

от мені цікаво, невже за останні півтора року ще залишилися ті, хто думає що він в будь-якій точці України може почуватися в безпеці, а у випадку будь-якої халепи, розрахувати на чиюсь допомогу? кожен грає сам за себе, або за рахунок інших, але в будь-якому разі на власний страх та ризик.

 як???? Можна таке писати? У людей всюди горе, гинуть діти, жінки, чоловіки, старики. Яка нах різниця за кого голосували??? 

Взагалі то може ви і не допоможете, але я готова за ці 1,5 роки допомогти усім . І допомагаю чим можу.

Так що якщо вам буде потрібно, можете до мене звернуться, я буду робити що зможу, не відвернусь. Навіть попри те що ви мене називаєте насєлєніє

 

  • Лайк 9
  • Дякую 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрошитель, шо за херня у вас там відбувається, це ж дійсно якийсь бєспрєдєл

FB_IMG_1686580075476.jpg

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Дашуля сказал:

Знайти вам , радіючим, що люди сидять на дахах, номера родичів?, чого  ж поржіть зі смерті, вони ж за Зелених голосували

Сподіваюсь, коли вам знадобиться допога, вам її не нададуть, бо ви не за того голосували.

Чим ви краще кацапні? Боже яке дно...

Чому мій пост видалили, а того чма що хоче вєртольотом полєтать  і посміятись з горя людей нє?

 

 

Screenshot_20230612-164007_Chrome.jpg

 

Абсолютно неверная интерпретация...

Не радость, а сублимированная, концентрированная злоба за то, что всем (и мне в том числе) приходится оплачивать банкет выбора тупорылой серости.

За все в жизни нужно платить

"И воздастся каждому по делам его" (С)

PS. И бояться надо не того, у кого еще есть эмоции (это как раз проявление человечности), а того, кому уже стало все по хендехоху 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Canton сказал:

Абсолютно неверная интерпретация...

Не радость, а сублимированная, концентрированная злоба за то, что всем (и мне в том числе) приходится оплачивать банкет выбора тупорылой серости.

За все в жизни нужно платить

"И воздастся каждому по делам его" (С)

PS. И бояться надо не того, у кого еще есть эмоции (это как раз проявление человечности), а того, кому уже стало все по хендехоху 

покацаплений  українець Олександр  Лебідь попереджав кацапів , але вони його не почули 

 

 кацапи вдерлися в Україну в першу чергу тому , що без українців у їхньому війську , в них не військо , а зграя людожерів мародерів 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Canton сказал:

Абсолютно неверная интерпретация...

Не радость, а сублимированная, концентрированная злоба за то, что всем (и мне в том числе) приходится оплачивать банкет выбора тупорылой серости.

За все в жизни нужно платить

"И воздастся каждому по делам его" (С)

PS. И бояться надо не того, у кого еще есть эмоции (это как раз проявление человечности), а того, кому уже стало все по хендехоху 

Березовый сок
Що купити району в Києві в укриття якщо вже все є?
1. Більярдний стіл?
2. Набір кальянів?
3. Ігрові автомати?
4. Електроовочерізку за 130 000?
7. Електросковорідку за 720 000?
Коли ми знайшли тендер на закупівлю в укриття електричних овочерізок за 130 тсяч грн штука, я думав більше мене нічого не здивує.
Але супер електрична сковорідка з тачскріном і ціною 720 тисяч грн за штуку, це навіть для мішелінівського ресторану перебор не те що для укриття дніпровського району!!!
І це чудо кулінарних технологій (без жартів) їсть 21 кіловат на годину. Тобто ще тисяч 400 грн в рік😱😱😱
Коротше, наша Тимчасова контрольна комісія ще не приступила до роботи (лише сьогодні має бути офіц публікаці) але ми вже офігіваєм!!
Серйозно?
Сковорідка - здатна на одній площині на різних температурах готувати за запрограмованими рецептами самі вишукані делікатеси, реально потрібна в укритті 2022 року??????😡😡😡😡
І це ми так по верхам, просто глянули «прозоро».
Хоча є аудиторські служби які мають це робити за гроші і на прстійній основі.
Пс. З нетерпінням чекаю коли зможемо задати питання і отримати відповіді.
Псс. відео можливостей агрегата у коментарі. Кулінари зацінять. Хоча це ж ще повар екстракласу для такого в укриття потрібен…
Гордон Рамсі, скільки там бере за роботу?
Треба терміново тендер проводити. (с) Леонід Ємець
prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-11-07-013769-a
prozorro.gov.ua
Мистецький ліцей "Зміна" Дніпровського району м. Києва

Технологічне обладнання в укриття закладу освіти

  • Лайк 6
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Бездомный сказал:

у колі - кацапи навмисно діру залишили ?

353045385_1678738942604207_8498051716604214468_n.jpg

у малюваки олівець зламався :lol:

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Корнил сказал:

це ж дійсно якийсь бєспрєдєл

Это фейк какой то)

Что у автора с рузким йызыком!?

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Дашуля сказал:

 як???? Можна таке писати? У людей всюди горе, гинуть діти, жінки, чоловіки, старики. Яка нах різниця за кого голосували??? 

Взагалі то може ви і не допоможете, але я готова за ці 1,5 роки допомогти усім . І допомагаю чим можу.

Так що якщо вам буде потрібно, можете до мене звернуться, я буду робити що зможу, не відвернусь. Навіть попри те що ви мене називаєте насєлєніє

 

будь-яка допомога то бонус. тваринки ті дійсно потрапили в халепу, бо не могли ні подумати наперед ні подбати про себе. чому багато людей поводять себе як тваринки, мені не відомо. де я писав про те хто кому і як має допомагати? я писав про те що люди мають самі про себе подбати, а не чекати що хтось інший про них подбає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, US7IGN сказав:

от мені цікаво, невже за останні півтора року ще залишилися ті, хто думає що він в будь-якій точці України може почуватися в безпеці, а у випадку будь-якої халепи, розрахувати на чиюсь допомогу? кожен грає сам за себе, або за рахунок інших, але в будь-якому разі на власний страх та ризик.

Я не розраховував на поміч, яле знайшлися люди, які допомогли, і це були не родичі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

колись у січні 2014 року на різдвяних канікулах був я в Криму і таксист віз нас на гору Ай Петрі, пом'ятаю як він скаржився на українську владу, що в Криму погані дороги .. і от пройшло дев'ять років 

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Canton сказал:

Абсолютно неверная интерпретация...

Не радость, а сублимированная, концентрированная злоба за то, что всем (и мне в том числе) приходится оплачивать банкет выбора тупорылой серости.

За все в жизни нужно платить

"И воздастся каждому по делам его" (С)

PS. И бояться надо не того, у кого еще есть эмоции (это как раз проявление человечности), а того, кому уже стало все по хендехоху 

При черговому обстрілі, вийдіть на вулицю до пострадавших , або до солдата в госпіталі запитайте за кого він голосував і скажіть всім ото що ви написали.

Ви ж росіянин? То не дивно від вас таке слухати

Все що сталось, то ***ло нам робить, а не Зєля.

Ви так ненавидите українців ,що голосували не за вашого куміра, як русня вся нас ненавидить, вони теж шиплять при слові Україна

При буть кому була б війна 1000000%

А от хто б залишився з країною....

Не потрібно оте гівно на УКРАЇНЦІВ перекладати

 

  • Лайк 2
  • Дякую 5
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Дашуля сказал:

При черговому обстрілі, вийдіть на вулицю до пострадавших , або до солдата в госпіталі запитайте за кого він голосував і скажіть всім ото що ви написали.

Ви ж росіянин? То не дивно від вас таке слухати

Все що сталось, то ***ло нам робить, а не Зєля.

Ви так ненавидите українців ,що голосували не за вашого куміра, як русня вся нас ненавидить, вони теж шиплять при слові Україна

При буть кому була б війна 1000000%

А от хто б залишився з країною....

Не потрібно оте гівно на УКРАЇНЦІВ перекладати

 

Это то, о чем я говорил - инфантилизм кристаллизовался...

PS. Я не "россиянин"

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Корнил сказал:

колись у січні 2014 року на різдвяних канікулах був я в Криму і таксист віз нас на гору Ай Петрі, пом'ятаю як він скаржився на українську владу, що в Криму погані дороги .. і от пройшло дев'ять років 

Ну вони ж казали хоч камні с нєба, мабуть падають, камні

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, hause сказал:

Березовый сок

Спойлер

Що купити району в Києві в укриття якщо вже все є?
1. Більярдний стіл?
2. Набір кальянів?
3. Ігрові автомати?
4. Електроовочерізку за 130 000?
7. Електросковорідку за 720 000?
Коли ми знайшли тендер на закупівлю в укриття електричних овочерізок за 130 тсяч грн штука, я думав більше мене нічого не здивує.
Але супер електрична сковорідка з тачскріном і ціною 720 тисяч грн за штуку, це навіть для мішелінівського ресторану перебор не те що для укриття дніпровського району!!!
І це чудо кулінарних технологій (без жартів) їсть 21 кіловат на годину. Тобто ще тисяч 400 грн в рік😱😱😱
Коротше, наша Тимчасова контрольна комісія ще не приступила до роботи (лише сьогодні має бути офіц публікаці) але ми вже офігіваєм!!
Серйозно?
Сковорідка - здатна на одній площині на різних температурах готувати за запрограмованими рецептами самі вишукані делікатеси, реально потрібна в укритті 2022 року??????😡😡😡😡
І це ми так по верхам, просто глянули «прозоро».
Хоча є аудиторські служби які мають це робити за гроші і на прстійній основі.
Пс. З нетерпінням чекаю коли зможемо задати питання і отримати відповіді.
Псс. відео можливостей агрегата у коментарі. Кулінари зацінять. Хоча це ж ще повар екстракласу для такого в укриття потрібен…
Гордон Рамсі, скільки там бере за роботу?
Треба терміново тендер проводити. (с) Леонід Ємець
prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-11-07-013769-a
prozorro.gov.ua


Мистецький ліцей "Зміна" Дніпровського району м. Києва

Технологічне обладнання в укриття закладу освіти

Мытци они такие, все с претензией на красивую жизнь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Том Купер
2 ч.  - 
Десь не віриться в те, що я зараз напишу.... 
Пам'ятаєте, вчора ввечері я "попереджав" про "контрнаступ Герасимова на оперативному рівні"....? 
Так от, російські 60-та омсбр і 366-та омсбр, плюс покидьки з "Каскаду", були розбиті на так званій "Вермівській дузі", на південь від Великої Новоселівки, протягом останніх трьох днів. Розбиті під українськими обстрілами та штурмами. Все, що змогло втекти, почало тікати на південь - лише для того, щоб бути розстріляним власними "хвостами", як видно з цього відео, знятого українським безпілотником: 
twitter.com/Feher_Junior/status/1668210938074353664
Тим часом Герасимов перекинув 127-у мотострілецьку дивізію (так-так, цілу дивізію, а не полк чи бригаду) в контратаку по обидва боки Старомайорського: з обох боків цього села, з південного заходу та південного сходу одразу.... 
....так от, ця операція закінчилася фіаско. Західний фланг був уражений українською артилерією, а потім натрапив на українські засідки при підході до Старожевого з південного заходу. Він розвалився і відступив. 
Східний фланг зіткнувся з українцями в районі Урожане і був так сильно засипаний кущами, що сьогодні вранці українці звільнили навіть Старомлиновське. 
...Дивно, але переможних російських відеороликів, які б це ілюстрували, немає, а українські ще не виклали. Таким чином, "нічого" не сталося, і "нічого вже не підтверджується". .... хіба що половина російської блогосфери в сльозах, одні скаржаться, що Вермівської дуги більше немає, інші вимагають наступу на Харків і Київ як помсти... Про все це ви почуєте в найближчі години і дні... 
Сьогодні я все ще не встигаю малювати мапи. Тому тут лише карта від Poulet Volant, на якій показана територія, про яку йде мова. Досить сказати, що вона безнадійно застаріла, адже українські війська знаходяться десь в центрі її нижнього краю. 
.... більше, коли знайду кілька хвилин часу... (і: ДОН, нам потрібна нова карта! 😉 )
(А, так, карта застаріла і щодо Рівнополя: його українці звільнили ще вчора ввечері).

image.thumb.png.c64181df00b2e5569385b2188cb6f0b8.png

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наші воїни продовжують знищувати ворожу техніку та завдавати противнику втрат у війні проти України. Українські захисники назавжди приземлили ще один ворожий гелікоптер.

24tv.ua/aligatoru-obrizali-krila-zsu-zbili-dorogiy-vorozhiy-gelikopter_n2332991

image.webp

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Gitan сказав:

Врага треба вбивати. А коли він вже мертвий, то він сплатив свій борг. Хай спочиває.

У кацапів мертвий чЛєнін вже майже 100 років спочиває, але від того він не став менш небезпечним.

Дєло єво живьот.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

Наші воїни продовжують знищувати ворожу техніку та завдавати противнику втрат у війні проти України. Українські захисники назавжди приземлили ще один ворожий гелікоптер.

Нарешті ювілейний! 300-й

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Дашуля сказав:

була б війна

А умови початку були б різні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...