Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, Canton сказав:

Если бы Президентом Украины сейчас была табуретка - поток вооружения был не меньшим. А, возможно, даже и большим - табуретка не смогла бы открыть рот и разосраться с парой-другой союзников. 
Владимир Александрович объясняет, как он добивается поставок вооружения на международной арене. 
Не шутка. (C)

photo_2023-06-19_12-32-32.jpg

Поток бессвязного бормотания.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Бездомный сказав:

глушники - саунд-модератори

центр ССО , тому , думаю , 223 Remington

 

Это те войска ССО, которые создавал Кривонос, которого судят за то, что кому-то не дал сдрыснуть с Жулян в первый день?

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Поток бессвязного бормотания.

та нехай хоч  би й як крихітка Цахес - аби результат був

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

та нехай хоч як крихітка Цахес - аби результат був

Вже є, пройобаний південь із трьома лініями оборони рашистів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Это те войска ССО, которые создавал Кривонос, которого судят за то, что кому-то не дал сдрыснуть с Жулян в первый день?

Кривонос не потянул...не его уровень...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Вже є, пройобаний південь із трьома лініями оборони рашистів.

ну ти б утримав

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Canton сказав:

Кривонос не потянул...не его уровень...

20 квітня 2015 року начальник Управління спеціальних операцій Генштабу Сергій Кривонос повідомив, що у Генеральному штабі ЗСУ підтримали пропозицію створити окрему структуру Сил спеціальних операцій, котра підпорядковуватиметься Міністерству оборони України.

Створення Сил спеціальних операцій було передбачено у Стратегічному оборонному бюлетені України 2016 року, розрахованому на період до 2020 року[6].

5 січня 2016 року Міністр оборони призначив командувачем Управління Сил спеціальних операцій (ССО) генерал-майора Ігоря Луньова, який раніше був першим заступником командувача Високомобільних десантних військ. Чинний начальник Управління спеціальних операцій Генштабу Сергій Кривонос призначений першим заступником командувача ССО[7].

У меня инфа исключительно из открытых источников.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, 7351 сказал:

Opera Снимок_2023-06-19_165133_twitter.com.png

знов сумнозвісна 200 та окрема  мото-стрілецька  бригада опинилася під загрозою оточення ? 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

ну ти б утримав

Я б не призначав друзів невігласів, які протягнули на найвищі посади у СБУ і прокуратуру зрадників. Що там чути за Баканова? Як там венедіктова?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, katso сказал:

а проблема в том что выросло поколение не державшее в руках калькулятора

Юначе, а чи відомо Вам, що досить донедавна ніяких калькуляторів взагалі не було. Але і ракети літали, і літаки, і якось розрахунки конструкцій за допомогою логарифмічної лінійки робили... Просто про такі дива зараз мало хто вже знає, а в мою молодість перший калькулятор я взяв в руки вже на старших курсах. І нічого, якось працювали. Була диво-машинка Фелікс, були, звичайно комп'ютери розміром з півбудинку сільського. І Інтернету не було. Від слова "зовсім". І ще багато чого. Проте вважати людей дурними тому, що без милиць калькулятора важко щось порахувати то необережно. І триста, і двісті років тому будували складні інженерні споруди, які досі стоять і ще будуть стояти. Справа не в калькуляторах, а в головах та бажанні чогось досягнути та навчитись. А от цього зараз взагалі немає. Більшість просто пливе як гівно за течією. 

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Vladdi сказал:

Юначе, а чи відомо Вам, що досить донедавна ніяких калькуляторів взагалі не було. Але і ракети літали, і літаки, і якось розрахунки конструкцій за допомогою логарифмічної лінійки робили... Просто про такі дива зараз мало хто вже знає, а в мою молодість перший калькулятор я взяв в руки вже на старших курсах. І нічого, якось працювали. Була диво-машинка Фелікс, були, звичайно комп'ютери розміром з півбудинку сільського. І Інтернету не було. Від слова "зовсім". І ще багато чого. Проте вважати людей дурними тому, що без милиць калькулятора важко щось порахувати то необережно. І триста, і двісті років тому будували складні інженерні споруди, які досі стоять і ще будуть стояти. Справа не в калькуляторах, а в головах та бажанні чогось досягнути та навчитись. А от цього зараз взагалі немає. Більшість просто пливе як гівно за течією. 

недосяжність для переважної  більшості якісної освіти 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Vinsol2009 сказал:

20 квітня 2015 року начальник Управління спеціальних операцій Генштабу Сергій Кривонос повідомив, що у Генеральному штабі ЗСУ підтримали пропозицію створити окрему структуру Сил спеціальних операцій, котра підпорядковуватиметься Міністерству оборони України.

Створення Сил спеціальних операцій було передбачено у Стратегічному оборонному бюлетені України 2016 року, розрахованому на період до 2020 року[6].

5 січня 2016 року Міністр оборони призначив командувачем Управління Сил спеціальних операцій (ССО) генерал-майора Ігоря Луньова, який раніше був першим заступником командувача Високомобільних десантних військ. Чинний начальник Управління спеціальних операцій Генштабу Сергій Кривонос призначений першим заступником командувача ССО[7].

У меня инфа исключительно из открытых источников.

Абсолютно правильно...

Луневу респект и уважуха. А Кривонос, при всех его достоинствах - уровень комполка, но никак не создателя целого рода войск с нуля...

Пр луневе уже в 18-м была подана заявка на сертификацию по 100% совместимости с НАТО. В 19-м сертификат был получен. Первый род  войск, полностью совместимый с НАТО.

Lunev_Igor.jpg

  • Лайк 7
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, katso сказал:

Войны выигрывают не АК-47 (отмечу что 47 это значит 1947года, это еще при жизни Сталина ) - а самолеты дроны и ракеты с ядерными боеголовками, и проблема не в том что выросло поколение не державшее АК, а проблема в том что выросло поколение не державшее в руках калькулятора

Должна заметить, что мое поколение, выпустившееся из школы в 1987 году, тоже в массе своей с калькулятором плохо дружило. Классический вопрос моего однокласника "Зачем нужны инженеры, если все делают рабочие" в свое время произвел на меня неизгладимое впечатление. И это не школа в глухом селе, а просто районная киевская с очень хорошим учителем математики, на счету которой даже несколько докторов наук, чьи книги по исскуственному интелекту на заре перестройки издавались даже в Японии ... :( 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, US7IGN сказал:

щось я не пам'ятаю себе на посадах, які б мали відношення до національної безпеки. але жодного разу, керуючи колективом, я не просирав завдання, виправдовуючись тим що у мене люди погані. люди були різні і доводилося працювати з тим що було.

Ой. Не тре. Просто за нереальні завдання не брався - бо воно тобі не тре ... А хтось брався ... І завдяки ним ми зараз не частина раші ...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Я имела ввиду не конкретную модель, а оружие как таковое. И да, ботаны, которые играли в стрелялки по многочисленным отзывам не плохо служат операторами дронов.

Ось що з здриснувшим гей-европа робить ... Ви там обережніше ...

  • Хаха 5
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vladdi сказал:

Юначе, а чи відомо Вам, що досить донедавна ніяких калькуляторів взагалі не було. Але і ракети літали, і літаки, і якось розрахунки конструкцій за допомогою логарифмічної лінійки робили... Просто про такі дива зараз мало хто вже знає, а в мою молодість перший калькулятор я взяв в руки вже на старших курсах. І нічого, якось працювали. Була диво-машинка Фелікс, були, звичайно комп'ютери розміром з півбудинку сільського. І Інтернету не було. Від слова "зовсім". І ще багато чого. Проте вважати людей дурними тому, що без милиць калькулятора важко щось порахувати то необережно. І триста, і двісті років тому будували складні інженерні споруди, які досі стоять і ще будуть стояти. Справа не в калькуляторах, а в головах та бажанні чогось досягнути та навчитись. А от цього зараз взагалі немає. Більшість просто пливе як гівно за течією. 

Я не юначе, маю логоріфмічну лінейку, та мої слова про калькулятор це звісно алегорія. Справа не в калькуляторах а в технологіях та організації. А у нас профуканные технологии безуспешно пытаются заменить патриотизмом, ненавистью и насилием над личностью собственных граждан, не читали наверное фразы "Один турецкий янычар в драке легко победит 2х английских пехотинцев - но 100 на 100 уже равны, а тысяча английских пехотинцев легко разбивает две тысячи янычар" или как там оно в оригинале

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, katso сказал:

Я не юначе, маю логоріфмічну лінейку, та мої слова про калькулятор це звісно алегорія. Справа не в калькуляторах а в технологіях та організації. А у нас профуканные технологии безуспешно пытаются заменить патриотизмом, ненавистью и насилием над личностью собственных граждан, не читали наверное фразы "Один турецкий янычар в драке легко победит 2х английских пехотинцев - но 100 на 100 уже равны, а тысяча английских пехотинцев легко разбивает две тысячи янычар" или как там оно в оригинале

Причем профуканы они были где-то в 60-х. К 80-тым мы уже безнадежно отстали ...

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, katso сказал:

Я не юначе, маю логоріфмічну лінейку, та мої слова про калькулятор це звісно алегорія. Справа не в калькуляторах а в технологіях та організації. А у нас профуканные технологии безуспешно пытаются заменить патриотизмом, ненавистью и насилием над личностью собственных граждан, не читали наверное фразы "Один турецкий янычар в драке легко победит 2х английских пехотинцев - но 100 на 100 уже равны, а тысяча английских пехотинцев легко разбивает две тысячи янычар" или как там оно в оригинале

тільки сьогодні вчергове розказував сину що за будь-якими лозунгами зазвичай ховають намагання тебе наїбати. а перед тим як щось робити, треба завжди пересвідчитись що тебе не використовують та не маніпулюють.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, katso сказал:

Я не юначе, маю логоріфмічну лінейку, та мої слова про калькулятор це звісно алегорія. Справа не в калькуляторах а в технологіях та організації. А у нас профуканные технологии безуспешно пытаются заменить патриотизмом, ненавистью и насилием над личностью собственных граждан, не читали наверное фразы "Один турецкий янычар в драке легко победит 2х английских пехотинцев - но 100 на 100 уже равны, а тысяча английских пехотинцев легко разбивает две тысячи янычар" или как там оно в оригинале

Вы забыли наверное, но в СССР все создавалось путем копирования и из под палки, т.е. фактически вся страна была большой шарашкой, с недействующими законами экономики ( а какая в тюрьме экономика??)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, DimaF сказав:

Вы забыли наверное, но в СССР все создавалось путем копирования и из под палки, т.е. фактически вся страна была большой шарашкой, с недействующими законами экономики ( а какая в тюрьме экономика??)

БДСМ 6 насколько я знаю не была копией и в автоматическом режиме могла управлять пуском стратегических ракет.

И ракеты Королева не были копиями ,до сих пор летают.

Как только инженеров выпустили из шоражек, ничего путнего. Бесплатный сыр бывает только в мвшеловках, как и грамотный инженер 120 только в мечтах.

Мы наставим много кульманов и перегоном. Количество не всегда переходит в качество .

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vinsol2009 сказал:

БДСМ 6 насколько я знаю не была копией и в автоматическом режиме могла управлять пуском стратегических ракет.

Откуда Вы знаете?

Цитата

И ракеты Королева не были копиями ,до сих пор летают.

Ага. А телеги ездят вполне прекрасно. :)  На сегодня они морально безнадежно устарели ... Если бы не раша (для которой это не бизнес, а дотационная причина для гордости), то уже давно бы не летало ...

Цитата

 

Как только инженеров выпустили из шоражек, ничего путнего. Бесплатный сыр бывает только в мвшеловках, как и грамотный инженер 120 только в мечтах.

Мы наставим много кульманов и перегоном. Количество не всегда переходит в качество .

 

Во время оттепели делегация Антонова ездили смотреть КБ Боинга. Самое неизгладимое впечатление на них произвел специальный человек, который ходил и следил, чтоб у конструкторов были подточенные карандаши! И это в тот момент, когда инженеры КБ Антонова ездили на овощебазы перебирать гнилую картошку ...

  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Українців починають зомбувати що "цар хороший, бояре плохие" ?:

73% українців підтримують оновлення центральної влади після Перемоги, - опитування КМІС Джерело: https://censor.net/ua/n3425553

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, OlaR сказал:
42 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

БДСМ 6 насколько я знаю не была копией и в автоматическом режиме могла управлять пуском стратегических ракет.

Откуда Вы знаете?

Все машины, где был ассемблер кирилицей советская разработка. Имел исходники Графора с БЭСМ. Управление плоттером было на кириллическом ассемблере.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...