Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

15 хвилин тому, Canton сказав:

 

А вообще этот случай -  социальный лакмус...

так отож😢

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, irina1969 сказал:

так отож😢

Та ладно)

Весь комсостав ПР продолжает спокойно коптить воздух, без препятствий выезжает/въезжает в страну, а тут к певичке ртом прицепились..😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Canton сказал:

Виглядає трохи смішно. Тобто вранці Залужний коментує відео, щоб Маркус «одівся» в бронежилет. Всі мережі такі - мімімі, як це зворушливо. А увечері Маркус вже у Зеленського… (с) Віктор Шлінчак.

Мдя... Проблема не у тому, коли знято відео під яким залишив коментар Головком, а у тому скільки часу знадобилося ОП, щоб після цього оперативно притягнути Маркуса на Банкову. Дивно, що сержанта зустріли не в футболці з Грогу. Але ця ситуація багато про що говорить.(С)

photo_2023-06-29_09-28-54.jpg

хіба цей жест не означає пропозицію випити? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Canton сказав:

А что, в функции ССО входит охрана порядка

 

Під час війни все можливо. 

14 хвилин тому, Canton сказав:

А вообще это социальный лакмус.

Якщо мізкі відсутні, то нічого не допоможе. Це, як ті, хто ходить до церкви гундяєва. Навіть, якщо в них дітей повбиває рузькими ракетами, будуть казати, що в тому українці винні.    

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, DimaF сказав:

Та ладно)

Весь комсостав ПР продолжает спокойно коптить воздух, без препятствий выезжает/въезжает в страну, а тут к певичке ртом прицепились..😁

це просто 2 частини одного цілого і дуже дивно цього не помічати ((чи вдавати, що не помічаєш 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, allanek сказал:

Якщо мізкі відсутні, то нічого не допоможе. Це, як ті, хто ходить до церкви гундяєва. Навіть, якщо в них дітей повбиває рузькими ракетами, будуть казати, що в тому українці винні.    

И таких у нас как минимум четверть...

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, allanek сказал:

 

будуть казати, що в тому українці винні.    

Доскакались (С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Canton сказав:

Неможливо

Ви вже якось опреділіться чи "охороняли Лободу" чи "неможливо", чи "доскакались"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, allanek сказал:

Ви вже якось опреділіться чи "охороняли Лободу" чи "неможливо", чи "доскакались"

Все уже давно определно.

Охраняли Лободу, хотя это "неможливо" даже в условиях военного положения. Подозреваю, чья то личная инициатива во время свободное от службы или дембеля рисанулись. Ох не мои это подчиненные...

А "доскакались" - это то что в спину говорят...скоро будет плевать в лицо...

Это опять возврат к вопросу о гражданской войне...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скільки ще на українській землі має подохнути кацапських вояків , щоб  кацап  кантон  перестав вживати стосовно того , що відбувається в Українї  словосполучення  "гражданская война" ?:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому я   згадала про таких хвойд, як Лорак, Лобода, Повалій. Їх не позбавляли українського громадянства. Тож, незалежно від того, що вони обслуговували рашистів, вони мають повне право перебувати в Україні. Вони ж не дурні, коли кажуть, що вони звичайні пташки, що хочуть мати гроші, незалежно від того, що їх батьки сидять в підвалах, поки вони обслуговують чи то ротом, чи ще якось, рашистів, що бомблять ті підвали та будинки, де перебувають їх батьки. І притягнути їх законодавчо за зраду нема підстав. В цьому випадку лише громадянський протест може посприяти тому, щоби перебування цих хвойд в країні стало неможливим. В якомусь з міст відмінили чи то Лорак, чи то Лободу, а ось Харків  вирішив, що його ще мало бомбили і дозволив таку ганебну річ, як виступ Лободи. І порівняння з гундяївськими віруючими не просто так було. Бо таке саме здивування в мене було, коли, після всіх звірств в Бучі, бидломаса загажених мізків не схотіла переходити в ПЦУ та залишила і далі махати каділом в церкві кдбшника. Різниці ніякої між цими двома випадками. Я не розумію, що ще повинно статись, щоб стало зрозуміло, що рашка нам ворог, завжди ним була і завжди буде. 

В мене сусіди такі ж хворі на голову- одягають пілотки на 9 травня,  ходять до гундяївської церкви, зараз переховуються в Криму. Сподіваюсь, що не повернуться, бо як жити поряд з тими, хто приніс війну до мене, я не знаю. 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, allanek сказал:

 Я не розумію, що ще повинно статись

Я  тоже не понимаю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Бездомный сказал:

щоб  кацап  кантон  перестав вживати стосовно України  словосполучення  "гражданская война" ?:pozor:

Нравится тебе или не нравится - всё говорит, вернее орет в голосину, что она будет...

Даже война не убрала поляризацию общества, а вернее добавила...и масса все ближе к критической...

Я окончания войны боюсь ГОРАЗДО больше, чем самой войны...

  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Нравится тебе или не нравится - всё говорит, вернее орет в голосину, что она будет...

я теж в цьому впевнений. українці Слобожанщини та Кубані мають все ж таки згадати своє походження та повернутися в Україну!

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

 

Я окончания войны боюсь ГОРАЗДО больше, чем самой войны...

Довбень, ти хоч читаєш що ти пишеш?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, allanek сказал:

Чому я   згадала про таких хвойд, як Лорак, Лобода, Повалій. Їх не позбавляли українського громадянства. Тож, незалежно від того, що вони обслуговували рашистів, вони мають повне право перебувати в Україні. Вони ж не дурні, коли кажуть, що вони звичайні пташки, що хочуть мати гроші, незалежно від того, що їх батьки сидять в підвалах, поки вони обслуговують чи то ротом, чи ще якось, рашистів, що бомблять ті підвали та будинки, де перебувають їх батьки. І притягнути їх законодавчо за зраду нема підстав. В цьому випадку лише громадянський протест може посприяти тому, щоби перебування цих хвойд в країні стало неможливим. В якомусь з міст відмінили чи то Лорак, чи то Лободу, а ось Харків  вирішив, що його ще мало бомбили і дозволив таку ганебну річ, як виступ Лободи. І порівняння з гундяївськими віруючими не просто так було. Бо таке саме здивування в мене було, коли, після всіх звірств в Бучі, бидломаса загажених мізків не схотіла переходити в ПЦУ та залишила і далі махати каділом в церкві кдбшника. Різниці ніякої між цими двома випадками. Я не розумію, що ще повинно статись, щоб стало зрозуміло, що рашка нам ворог, завжди ним була і завжди буде. 

В мене сусіди такі ж хворі на голову- одягають пілотки на 9 травня,  ходять до гундяївської церкви, зараз переховуються в Криму. Сподіваюсь, що не повернуться, бо як жити поряд з тими, хто приніс війну до мене, я не знаю. 

Этот вопрос в Украине стоит как минимум последние 30 лет, если не 100.

Не было бы его, то и войны бы сейчас не было.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Даже война не убрала поляризацию общества, а вернее добавила...

Не знаю, де там вона добавила.

У нас люди завжди мали різні політичні вподобання, сперечались, доводили свою точку зору. Так це нормально, що з цього? 

Навпаки, зараз, як ніколи, всі єдині в питанні щодо майбутнього України.

6 минут назад, Canton сказал:

Я окончания войны боюсь ГОРАЗДО больше, чем самой войны...

Маєте на увазі,   якщо військові повернуться по домівках після перемоги і не побачать, що щось робиться на краще? 

По-перше,  завдяки регулярним чарівним пенделям все ж щось робиться і сподіваюсь буде робитись.. 

По-друге, незадоволення діями влади (якщо воно буде) - це не те ж саме, що поляризація суспільства, і до громадянської війни привести не здатне.

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, DimaF сказал:

Этот вопрос в Украине стоит как минимум последние 30 лет, если не 100.

Не было бы его, то и войны бы сейчас не было.

та  тут й досі  дехто на кацапощелепного покидька махна наярює:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Бездомный сказал:

та  тут й досі  дехто на кацапощелепного покидька махна наярює:pozor:

Міністр Ткаченко заявив,  що марафон розпустять лише після закінчення війни, а також сказав, що "рейтинги не падають". 

Присосалися до бюджетної сіські назавжди. Будемо їх годувати все життя (С)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Canton сказал:

 

Я окончания войны боюсь ГОРАЗДО больше, чем самой войны...

Звичайно, тому що військові мають погані нерви, і без лишніх розмов можуть різним провокаторам надавати стоматологічні послуги. Тому боятись треба, бійтесь.

А щодо війни в середині країни: стосовно першої сторони зрозуміло, це військові, патріоти, активісти, більшість свідомої нації. А хто на іншій стороні? Чмошні ждуни, упцшні баби, недобита проросійська політична мразота? Вони не будуть брати до рук зброю і воювати. Єдиний їх шанс - це отримати доступ до мікрофону і отруювати життя країни. Оце найбільший ризик з їхньої сторони і нам потрібно завчасно убезпечитись - добити і зачистити політичне поле. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, SermenK сказал:

Звичайно, тому що військові мають погані нерви, і без лишніх розмов можуть різним провокаторам надавати стоматологічні послуги. Тому боятись треба, бійтесь.

 

Вы очень мало, вернее совсем ничего не знаете о поляризации внутри самой армейской среды

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...