Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, igor_d70 сказал:

Невзоров пишет что арестован Суровикин

Та вже всі пишуть. Наче ще 25-го арештували. Кажуть, що він був в змові з Пригожиним.

З іншого боку кажуть, що він там був один з небагатьох розумних. Тож це для нас зовсім непогано.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Propeller сказал:

первый предсказуемый пошел

ждем еще пятерых

простите, уже четверых

щось ви погано про форумчан думаєте. я впевнений що розумних набагато більше :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Propeller сказал:

У меня большой опыт из ничего делать конфетки

щось мені здається другий закон діалектики не до всього можна застосувати. досвід керування державою найкращими кухарками та трактористами вже був...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Наскільки я пам'ятаю розумного командира від тупого відрізняє вміння не давати наказів, які неможливо виконати. Але як для політика чим потужніший струмінь сечі в уха тим краще. З іншого боку повна фантастичність планів теж дозволяє зробити певні висновки...

Речовини, що розширюють свідомість?! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Propeller сказал:

А про цены на хлеб....аж всплакнул от шаблона. 

При чём здесь некий "шаблон"? Большинство переработки в "пищёвке" работает на электричестве. В том числе пекарни (есть на газу но мало). Чтобы выпечь одну булку хлеба из уже готовой муки нужно затратить (зависит от оборудования) почти киловатт электроэнергии.

Да и муку получают из зерна на оборудовании, не слабо так потребляющем электричество. Поэтому всё "хлебобулочное производство" включая макароны и иже с ними, очень сильно зависит от цен на энергию.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

Наскільки я пам'ятаю розумного командира від тупого відрізняє вміння не давати наказів, які неможливо виконати. Але як для політика чим потужніший струмінь сечі в уха тим краще. З іншого боку повна фантастичність планів теж дозволяє зробити певні висновки...

Які саме? Неадекватний?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Alvalk сказав:

Нащадки Остапа Бендера?

Будуємо сучасні Нью -Васюкі 

Низзя, сначала зарплату учителям по 4 тыс баксов.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vinsol2009 сказал:

Низзя, сначала зарплату учителям по 4 тыс баксов.

И мульярд деревьев...

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

сначала зарплату учителям по 4 тыс баксов.

Зарано. Це тільки після дозволу Бездомного, коли він перевірить і підтвердить, що серед них вже не лишилось кацапощелепних доньок радянських офіцерів

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Лехко...

Дуже потужний виступ. Хоча я не почув відповіді на три запитання і про них в кінці допису. Головні тези з виступу Зеленського:

- Україна потребує доктрини (філософія перемоги; глобальна українська безпека; політика героїв; політика справедливості; трансформація) (Wow! В ОП зрозуміли те, про що я пишу і кажу багато років та постійно нагадував владі і з 2019 року)

- Шлях до перемоги – важкий. Має бути національна згода щодо визначення перемоги (А от с цього моменту хочу почути конкретику - звільнення всіх територій та контроль кордонів.)

- Заморозки війни не буде (Хочеться почути що вважають заморозкою в ОП?). 

- Україна в НАТО в інтересах Росії (Ми почали піклуватися про інтереси ворогів?)

- НАТО має перестати озиратися на слабкий Кремль (Як саме це повинно виглядати? В очі Путіну заглянути? Чи повинна пролунати пропозиція - просто перестати стріляти? Або члени НАТО повинні не займатися підвищенням обороноздатності, а вкладати гроші у "Велике альянсове будівництво"?)

- Україна готова до переговорів з ЄС та НАТО щодо членства (Бля... А робити все для членства в ЄС та НАТО коли влада України почне?)

- Медицинський канабіс має бути легалізовано (Так чому президентська фракція не дала 226 голосів? А друзі з ОПЗЖ теж не допомогли?)

- Англійська мова має стати обов'язковою. Проєкт вже в Раді (Чекаю, щоб зрозуміти про що мова?)

- Податкова без податківців, митниця без митників (Гетьманцевщина без Гетьманцева?)

А мені дуже хочется отримати відповіді на три запитання:
1. Що там з Бакановим?
2. Коли вже Єрмака призначать віце-президентом?
3. Може досі політиканства і треба подорослішати? (С)

photo_2023-06-28_14-31-16.jpg

Мля, та хоч би на перше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, US7IGN сказал:

щось ви погано про форумчан думаєте. я впевнений що розумних набагато більше :lol:

Вооооот. Уже проблески оптимизма. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

щось мені здається другий закон діалектики не до всього можна застосувати. досвід керування державою найкращими кухарками та трактористами вже був...

я ж о своих личных заблуждениях и выводах. вы опять нарываетесь на дилемму : опытный, но тырит, неопытный, но обещал не тырить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, SergiyUA сказал:

При чём здесь некий "шаблон"? Большинство переработки в "пищёвке" работает на электричестве. В том числе пекарни (есть на газу но мало). Чтобы выпечь одну булку хлеба из уже готовой муки нужно затратить (зависит от оборудования) почти киловатт электроэнергии.

Да и муку получают из зерна на оборудовании, не слабо так потребляющем электричество. Поэтому всё "хлебобулочное производство" включая макароны и иже с ними, очень сильно зависит от цен на энергию.

Упомянули бы макароны - я бы не рефлексировал. Макароны - это ж другое дело!

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Propeller сказал:

я ж о своих личных заблуждениях и выводах. вы опять нарываетесь на дилемму : опытный, но тырит, неопытный, но обещал не тырить.

Ви мене з кимось сплутали. У мене ділеми на має. Я з підарасами взагалі справ не маю.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, SergiyUA сказал:

Похоже я высказался недостаточно прямолинейно. Если попытаетесь перечитать ещё раз, то возможно поймёте что я говорил именно о том, что , когда в 1937 году в Харькове и по всему СССР шли расстрелы, западная часть нынешней Украины, Беларуси, страны Балтии и много где ещё, не ощутили на себе все ужасы этих репрессий.

Совок до этих земель и людей на них добрался значительно позже и раскрутить маховик репрессий на полную помешала вторая мировая. А после войны, в связи с огромными потерями в живой/рабочей силе, предпочтительнее стало не расстреливать, а отправлять в ссылку и жестко эксплуатировать.

прадіда репресували в 1937 році. Від Харкова 1000км.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, loader сказал:

прадіда репресували в 1937 році. Від Харкова 1000км.

Много где в эти годы были репрессии, но если мы говорим о западной Украине, то её "присоединили" осенью 1939 года. До этого там советов с их репрессиями и расстрелами не было! А Бессарабии и Буковине в этом плане повезло ещё больше. Туда советы зашли в середине лета 1940 и меньше чем через год их от туда выбили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Та вже всі пишуть. Наче ще 25-го арештували. Кажуть, що він був в змові з Пригожиним.

З іншого боку кажуть, що він там був один з небагатьох розумних. Тож це для нас зовсім непогано.

генерал армагеддон ? 

воєнний  злочинець .

по вуха в крові .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

Ви мене з кимось сплутали. У мене ділеми на має. Я з підарасами взагалі справ не маю.

Тобто? А що ви тоді тут робите?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, igor_d70 сказал:

Невзоров пишет что арестован Суровикин

Пока непонятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...