Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, allanek сказав:

 Словник української мови: в 11 томах

 Мабуть було використано не за призначенням, в результаті

2 години тому, allanek сказав:

Получили

 

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Alvalk сказав:

У нас люди завжди мали різні політичні вподобання, сперечались, доводили свою точку зору. Так це нормально, що з цього? 

згадайте Хмельницького і Мазепу

23 хвилини тому, Alvalk сказав:

Навпаки, зараз, як ніколи, всі єдині в питанні щодо майбутнього України.

о, не всі, але сподіваюся, що на "боці Мазепи" зараз більшість

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

Вы очень мало, вернее совсем ничего не знаете о поляризации внутри самой армейской среды

Ага, вибір між ультрапатріотами і патріотами. 
Це не вибір який був останні 300 років: "з москвою або проти москви", тому не треба порівнювати гаряче з синім. 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, DimaF сказав:

Не было бы его, то и войны бы сейчас не было.

Згадала з цього приводу. Ковідні часи, до початку війни більше року.Треба поїхати в РЕС. Поїхали, вирішили. Повертаємося, сусідка, що з пілоткою на голові, за кермом, я поряд. Вона мені каже:" Как у нас все хорошо получилось. Как хорошо ви с ними на украинском язике поговорили і как сразу решился вопрос.А вот мои права ущемляют, когда я вижу, что не хотят общаться со мной на русском" і  бла-бла в тому ж дусі. І це казала людина, що народилась в Україні та все життя тут прожила. Пам'ятаю,  що я відповіла їй тоді, що в нас унітарна держава і державна мова українська, а в побутовому житті я ніколи не звертала уваги на якій мові я спілкуюсь чи до мене звертаються.

Та мені здавалось, що хибність такого ставлення, що не має значення, на якій мові спілкуватись, стало зрозуміло всім, починаючи  з 4-ї ранку 24 лютого бо ці схиблений на вЯлічиї кажуть, що їх держава там, де  розмовляють на їх мові. Тож зараз я розумію, що все, що хоч має натяк на схильність до рашки, то дуже небезпечно. Жаль, що  ціна такого розуміння зависока.

Навіть в моєму кутку, де завжди всі спілкувались руською, зараз чути крізь українську. І повернулась звичка, що завжди була  в невеличких українських селах - вітатися з усіма, кого зустрічаєш. 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Alvalk сказал:

По-друге, незадоволення діями влади (якщо воно буде) - це не те ж саме, що поляризація суспільства, і до громадянської війни привести не здатне.

на жаль, частина населення вважає за краще битися з іншої частиною населення, а не ставити питання владі, яка вйобує їх разом узятих :lol:

14 минут назад, SermenK сказал:

політична мразота? Вони не будуть брати до рук зброю і воювати. Єдиний їх шанс - це отримати доступ до мікрофону і отруювати життя країни. Оце найбільший ризик з їхньої сторони і нам потрібно завчасно убезпечитись - добити і зачистити політичне поле. 

не вийде

14 минут назад, Canton сказал:

Міністр Ткаченко заявив,  що марафон розпустять лише після закінчення війни, а також сказав, що "рейтинги не падають". 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, allanek сказав:

Та мені здавалось, що хибність такого ставлення, що не має значення, на якій мові спілкуватись, стало зрозуміло всім, починаючи  з 4-ї ранку 24 лютого

То вам здавалось.

Бо якщо почитати ваші дописи, то ви писали російською і в квітні, і в травні.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

не вийде

 

Я сказав "потрібно", а не "вийде". Я впевнений, що не вийде, на жаль. Якщо за оцей весь час навіть упц фсб не прикрили, то що казати про щось більше... 
На жаль буде у нас гній 10-20%, який буде отруювати наше суспілство, але критична маса адекватних людей все одно буде на світлій стороні. 

Змінено користувачем SermenK
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, SermenK сказал:

але критична маса адекватних людей все одно буде на світлій стороні. 

от і я ж кажу. менше на інших дивитися, та свою справу робити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, vadimv сказал:

Бо якщо почитати ваші дописи, то ви писали російською і в квітні, і в травні.

То весняне загострення, мабуть...😄

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, 90BCO сказав:

То весняне загострення, мабуть...😄

Або постійне, як в декого, без мабуть... 😄

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, allanek сказав:

Або постійне, як в декого, без мабуть... 😄

Декому не потрібно було перевзуватися протягом трьох місяців, щоб виглядати, як патріот.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, SermenK сказал:

Ага, вибір між ультрапатріотами і патріотами. 
 

Между умными и красивыми...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Бездомный сказал:

скільки ще на українській землі має подохнути кацапських вояків , щоб  кацап  кантон  перестав вживати стосовно України  словосполучення  "гражданская война" ?:pozor:

доречі , вже навіть кацапам зрозуміло , що  цю війну ( її воєнну складову )  вони програли.

вони зараз б'ються вже не за перемогу , а  за меньш нищівні умови поразки , та пом'якшеня її наслідків . ( як після вщент програної кримської війни кацапи повернули геть усе , як після просраної російсько-японської війни кацапи обдурили японців - й до сих пір тим пишаються, як після першої світової війни вони отримали індустріалізацію ,  як кацапи "вислизнули" у 1991 му році  е.т.с. - кацапи - великі майстри перетворювати  лимон  ганебної нищівної поразки на лимонад  )

 

Тому перед кацапами  вкотре знов встає завдання - зіштовхнути українців між собою - як вони те  вже робили  раніше  за допомогою покидьків - сірка та махна. повоєнні  внутрішньоукраїнські озброєні розборки це  єдиний шанс на їхній порятунок , і кацапи те дуже добре усвідомлюють .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

доречі , вже навіть кацапам зрозуміло , що  цю війну  вони програли.

 

надалі перед ними вкотре знов встає завдання - зіштовхнути українців між собою - як вини те робили  раніше  за допомогю покидьків сірка та махна. внутрішньоукраїнські озброєні розборки це  єдиний їхній порятунок.

 

з іншого боку, хворий на паразитів організм теж довго не протягне.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, vadimv сказав:

Докому

Щось ви дуже знервований. Зранку шукаєте моєї уваги, робите помилки, змінюєте текст в дописах, попередній мені більше подобався.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, allanek сказав:

попередній мені більше подобався.

Тоді навіщо ви його поламали?))

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

Даже война не убрала поляризацию общества, а вернее добавила...и масса все ближе к критической...

Не бачу я ніякого збільшення. Навпаки, збільшилось небажання миритись з цією бидломасою. Я недарма про свій куток казала, що до війни мало хто тут розмовляв українською , а зараз навпаки, зовсім не чути рузького.  Я і про Лободу та випадок з церквою в Бучі сказала, тому що це впадає в око, як явища виняткові.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, JFK сказав:

Тоді навіщо ви його поламали?))

  What Is Dead May Never Die  ( Те, що мертве, померти не може)(с)

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, allanek сказал:

Не бачу я ніякого збільшення. Навпаки, збільшилось небажання миритись з цією бидломасою. Я недарма про свій куток казала, що до війни мало хто тут розмовляв українською , а зараз навпаки, зовсім не чути рузького.  Я і про Лободу та випадок з церквою в Бучі сказала, тому що це впадає в око, як явища виняткові.

лабуда майже з Бучі - з Ірпеню - то одна агломерація 

,де  перехід одного в інше , хто не знає - не помітить 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

лабуда майже з Бучі - з Ірпеню 

 

Бездомний, ви знов попалились. Я ж вам нагадувала вчора, що ви з броньовичка, бризкали на мене зверху слиною та зробили заяву, що я в вас в ігнорі. Скільки можна брехати.

Стосовно Лободи та Лорак. Там довгий ланцюжок.  І почалось з того, що Раміна Есхакзай дала їм можливість легалізуватись в країні, зробивши з ними великі інтерв'ю.  А зараз , знову, швиденько робить вигляд, що я в ігнорі та починайте підтримувати смайликами поціновувача гарячих мінеральних ван.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

Бездомний, ви знов попалились. Я ж вам нагадувала вчора, що ви з броньовичка, бризкали на мене зверху слиною та зробили заяву, що я в вас в ігнорі. Скільки можна брехати.

Стосовно Лободи та Лорак. Там довгий ланцюжок.  І почалось з того, що Раміна Есхакзай дала їм можливість легалізуватись в країні, зробивши з ними великі інтерв'ю.  А зараз , знову, швиденько робить вигляд, що я в ігнорі та починайте підтримувати смайликами поціновувача гарячих мінеральних ван.

хто там легалізував лабуду та лорак - ще подивимося , як  ті курви легалізуються

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, allanek сказал:

Не бачу я ніякого збільшення. 

-Суслика видишь? (С(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

до війни Буча була найватнішим містом Київщини

а Дніпро в усій Україні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

4 минуты назад, allanek сказал:

 

...поціновувача гарячих мінеральних ван.

 Обожнюю форум, можна зникнути на місяці, повернутись і знову зануритись в кумедну атмосферу форумських розбірок і пліток 😍🤣  

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Бездомный сказав:

до війни Буча була найватнішим містом Київщини 

 Добре, зробимо перемір'я та будемо спілкуватись. Звідки вам це відомо про Бучу? Я гадки не маю, що було в Бучі до війни.

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...