Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

41 минуту назад, Черномор сказал:

А я би у Карпатах, бо на морі й так майже кожен день.

тому Чорногорія чи Хорватія - море і гори одночасно.

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Міні-Кольчуга": Резніков показав мобільну українську станцію радіоелектронної розвідки "Інгул"

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Україна різко наростила виробництво снарядів: Камишін навів дані

 

За словами міністра, вже зараз обсяги виробництва збільшуються. У червні цього року Україна виробила більше мінометних та артилерійських снарядів, ніж за весь минулий рік. Камишін зазначив, що ця зброя є основною у війні проти російських окупантів.

До того ж зараз збільшився обсяг виробництва українських протитанкових комплексів "Стугна-П".

Камишін додав, що наступним пріоритетом промисловості є збільшення виробництва танків і бронетехніки. Він вважає, що для цього знадобиться від трьох до шести місяців.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переселенцям переплатили майже 900 мільйонів гривень допомоги від держави: як повертатимуть гроші

 

Таку статистику оприлюднили за результатами перевірки Рахункової палати.

Така переплата пов'язана із незаконним отриманням грошей громадянами. Багато хто з тих, хто отримав статус переселенців, або повернулися на свої колишні місця проживання, або виїхали за кордон, проте, як і раніше, щомісяця продовжують отримувати допомогу від держави. А тим часом, така допомога надається лише ВПО (внутрішньо переміщеним особам). Нагадаємо, що держава щомісяця виплачує ВПО по 2000 гривень працездатним дорослим та по 3000 інвалідам і дітям.

Аудит Рахункової палати показав, що понад 151 тисячу переселенців залишили межі України. Але при цьому 94 тисячі з них, як і раніше, отримують допомогу від держави.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, sergio сказав:

Саме я. На пособіє не проживеш, але, як одно  з джерел доходу піде. 

нашо чіпляєте людей? є може у вас якісь благі цілі? чи може цілі заробляти достойно?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, sergio сказав:

Саме я. На пособіє не проживеш, але, як одно  з джерел доходу піде. 

ну ,що вам сказати.. не доживу я до таких фїшок)) колись,мені було 17 дядько  ,зам мїністра одної структури ...так ось я надіявся, що ось -осьі дядько мені таку ох --у посаду зробить...а от не зробив) і прийшлось ,прикинь,самому. все самому.  деякі люди з форуму знають,який той щлях був з вагончика і тд))але,я радий дуже сильно, за те,що мене життя окунає і окунає))) так треба.а ви все по шарі і по щарі?))

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, МаТраС сказал:

нашо чіпляєте людей? є може у вас якісь благі цілі? чи може цілі заробляти достойно?)

Не знав, що тут на форумі така легкозачіпляєма публіка!.. 😎Попідjobувати люблю, то в мене в крові.. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, МаТраС сказал:

ну ,що вам сказати.. не доживу я до таких фїшок)) колись,мені було 17 дядько  ,зам мїністра одної структури ...так ось я надіявся, що ось -осьі дядько мені таку ох --у посаду зробить...а от не зробив) і прийшлось ,прикинь,самому. все самому.  деякі люди з форуму знають,який той щлях був з вагончика і тд))але,я радий дуже сильно, за те,що мене життя окунає і окунає))) так треба.а ви все по шарі і по щарі?))

Ви так пишете, що тіпа я в 19 років в Польщі 3 місяці на заробітках не сидів. І вже тоді зрозумів, що руками особливо ні до чого не доробишся. В будь-якій роботі головне за, як можливо меншу пророблену роботу отримати, як найбільше грошових знаків, а в ідеалі взагалі ніфіга не робити і отримувати за це гроші. Я над цим працюю, і користуючись фразеологією якою пишуть новини з фронта- маю частковий успіх. 😎

Ось власне мій взірець для наслідування:

А з останньої работ прям, цитувати можна з такимиж словами виперли:

 

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, porterlv сказав:

Яким боком це та ваш відпочинок (фотографії) до питань війни з росією?

Дуже наглядно показує, наскільки в людей різне бачення того, яким має бути їхнє життя і для чого взагалі варто жити.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

Дуже наглядно показує, наскільки в людей різне бачення того, яким має бути їхнє життя і для чого взагалі варто жити.

А мені більш схоже на якісь докази самому собі, що ось він я, принижуйте мене, а мені пофіг. Суміш Мармеладова старшого і Фердищенка.  Бездомний хоче заборонити творчість Достоєвського, а вона ось тут, поруч )))

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, vadimv сказал:

Дуже наглядно показує, наскільки в людей різне бачення того, яким має бути їхнє життя і для чого взагалі варто жити.

Не один, я такий. Зайшов в Телезі группа Кордон Краківець, там зара взагалі смертовбивство робиться. На днях люди в автобусі 17 годин стояли. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, sergio сказал:

Не один, я такий. Зайшов в Телезі группа Кордон Краківець, там зара взагалі смертовбивство робиться. На днях люди в автобусі 17 годин стояли. 

країна вільних людей :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, yukon сказав:

Бездомний хоче заборонити творчість Достоєвського

і це правильно, бо "творчість" шизофрєніків продукує шизофрєніків.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

і це правильно, бо "творчість" шизофрєніків продукує шизофрєніків.

не перебільшуйте. навіть якщо про нього всі чули, то читали одиниці. а ті хто все ж таки прочитав, вже бути в певному стані, який власне і дозволив то гівно прочитати.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, vadimv сказал:

і це правильно, бо "творчість" шизофрєніків продукує шизофрєніків.

Сижу на Фінансі в гілці нерухомості(там доречі публіка більш прагматично налаштована ніж тут), там закидають Достоєвському, що краще ніж описання душевних страждань Раскольнікова він би описав, як бабка процентщица вела свій бізнес, за скільки здавала кімнату, умови оренди, тощо.... 😎

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

не перебільшуйте. навіть якщо про нього всі чули, то читали одиниці. а ті хто все ж таки прочитав, вже бути в певному стані, який власне і дозволив то гівно прочитати.

Колись по глупості, в межах шкільної програми 2, 5 тома Війна І мир прочитав. 🤦‍♂️

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

Сижу на Фінансі в гілці нерухомості(там доречі публіка більш прагматично налаштована ніж тут), там закидають Достоєвському, що краще ніж описання душевних страждань Раскольнікова він би описав, як бабка процентщица вела свій бізнес, за скільки здавала кімнату, умови оренди, тощо.... 😎

та ні. у хведора було чітке царсько-партійне завдання пояснити скрєпну нещасність кацапського наріду, якого за лінь, тупість та збочення треба не лікувати та ліквідувати, а жаліти та виправдовувати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 В період, з 3 по 9 липня в тилах окупаційних військ рф були знищені 12 складів з боєприпасами.

Про це повідомляє Telegram-канал “Збройні Сили України. Війна з окупантами”.

sprotyv.info/news/znishheni-skladi-i-bazi-rashistiv-dani-za-minulij-tizhden/

 

vibuh2.webp

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yukon сказал:

Бездомний хоче заборонити творчість Достоєвського, а вона ось тут, поруч )))

пруфи будьласка 

 

я не пропонував забороняти  кацапське лайно - ми ж не кацапи , щоб щось забороняти.

я пропонував прибрати  кацапське лайно зі шкільної програми - у всіх кацапськіх "класиків" у співаторах жандармське  відомство - так звана "охранка"  

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, US7IGN сказал:

Хорватія

 

Хорватія то є файно.  

Після війни треба буде відпочити.

 

 

 

  

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Privet сказал:

 

Хорватія то є файно.  

Після війни треба буде відпочити.

 

 

 

  

Якись бик. Не знає, що BIH то Боснія і Герцеговина. 🤦‍♂️RKS-республіка Косово. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

пруфи будьласка 

 

я не пропонував забороняти  кацапське лайно . я пропонував прибрати

його зі шкільної програми - у всіх кацапськіх "класиків" у співаторах жандармське  відомство - так звана "охранка"  

100%-во погоджуюсь. Твори майже всіх письменників не потрібні в шкільній прграмі. Для кожного твору, свій вік. Достоєвський мені зайшов приблизно в 35 років, мабуть шизофренія наздогнала))).

 п.с.Жандарми і охранка то два конкуруючих відомства, як кгб і гру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, yukon сказал:

п.с.Жандарми і охранка то два конкуруючих відомства, як кгб і гру.

підпорядкування різне , функції однакові - не стільки конкурували , скільки дублювали одне одне

 

в сортах лайна не розбираюся

 

дві голови одного цербера 

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, yukon сказал:

100%-во погоджуюсь. Твори майже всіх письменників не потрібні в шкільній прграмі.

ну кацапських "класиків" - так стовідсотково .

хіба що Гоголя та Чехова , але   Гоголь та  Чехов - то не сильно  підвуальована кацапофобія -  майже ті ж самі лекції професора Гіркого лука з кацапознавства  .

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...