Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Українські ЗМІ повідомляють, що дружина ексдепутат Котвицького намагалася вивезти за кордон 28 мільйонів доларів та 1,3 мільйона євро.

Гроші виявили на угорській митниці та змусили задекларувати.

https://www.youtube.com/post/Ugkx1RbxDIpTM6jJD-2oLiqIOQ7oFqdpuab9

 

uk.wikipedia.org/wiki/Котвіцький_Ігор_Олександрович

 

***

 

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не намагалася, а ВИВЕЗЛА. І це трьома сторінками раніше вже обговорили. Українські митники без зайвих питань випустили. Не пропустили без декларування угорські митники. 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, MaksymS сказал:

І що там? 

Кажуть в Києві жахнули термобаричною бомбою. 

Термобарические/вакуумные бомбы не летают с такой скоростью, как на видео.

Принцип действия из википедии-спускаются на парашюте, распыляя одновременно в виде аэрозоля взрывчатое вещество, потом его подрывают. Не эффективны в дождь, ветер и морозную погоду.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спічрайтеру Зеленського після війни дадуть або пулітцерівську, або Нобелевську з літератури. А може і те й те. І цілком заслужено й справедливо.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 10
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Kubik сказал:

Термобарические/вакуумные бомбы не летают с такой скоростью, как на видео.

 

Дел

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Zігуюча наволоч

 

theylovewar.com/

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитайте, як вони оправдовують провал бліцкрігу - military.pravda.ru/1691699-austin_russia/

"Почему ставка была сделана на длительную кампанию

С самого начала операции было очевидно, что Россия будет действовать по отработанной в Сирии схеме длительной кампании, проводимой ограниченными наземными силами при полном контроле воздушного пространства и ракетными ударами.

Быстрая операция с самого начала не рассматривалась как план действий, так как украинская армия за восемь лет приобрела боевой опыт и окопалась в Донбассе. И это уже были не опереточные нацисты, а самые настоящие — идейные. Вспомним, как до конца сопротивлялся фашизм в Германии.

Решить задачу взять Киев "любой ценой" не было. Об этом не раз говорил Владимир Путин. Так, президент заявил в Лужниках на празднике воссоединения с Крымом, что "российские герои жертвуют собой, чтобы спасти мирных жителей и боевых товарищей". Значит, на это была установка — не спешить, рискуя жизнями солдат и гражданского населения. Да и сами русские солдаты работают на сохранение жизней мирных жителей, по сути, соотечественников. А вот нацистам не жалко русских Новороссии, они прикрываются ими как живым щитом, действуя по принципу "после нас хоть потоп".

Спешить в ракетной войне в принципе некуда. Ракетные удары привели к нарушению управления ВСУ, у украинской армии нет возможности перехватить инициативу, её тыловое обеспечение нарушено, особенно это касается ГСМ и боеприпасов.

Расчёт был сделан на то, чтобы зомбированное население Украины осознало, что лучше "ужасный конец, чем ужас без конца". Если русские смогут навести порядок и дать мир, то пусть это будут русские.

Европа должна пройти свою часть пути, чтобы осознать свои ошибки — нежелание отвечать на законные требования России по обеспечению безопасности. Чем длительнее кризис, тем больше миграционные, продовольственные трудности и финансовые издержки в Европе, также усилятся противоречия внутри европейского сообщества. Когда это всё, как цунами, нахлынет на Брюссель — это уже будет другая переговорная история.

Как будет развиваться спецоперация

Военные эксперты говорят о том, что после освобождения Мариуполя, Россия получит сухопутный коридор в Крым (юг Запорожской области и Херсонскую область РФ уже контролирует), что значительно поднимет моральный дух армии, которая начнёт движение к Днепропетровску для закрытия Харьковского "котла" и окружения Восточного фронта, продолжая одновременно охват Николаева и создавая угрозы Одессе."

 

Так, що у них все "по плану". І ось чого вони добиваються - "Расчёт был сделан на то, чтобы зомбированное население Украины осознало, что лучше "ужасный конец, чем ужас без конца". Если русские смогут навести порядок и дать мир, то пусть это будут русские."

  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, vovova сказав:

Закрытие границы 25 лет назад может и препятствовало распространению информации.

Птушкин.jpg

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Так, що у них все "по плану". І ось чого вони добиваються - "Расчёт был сделан на то, чтобы зомбированное население Украины осознало, что лучше "ужасный конец, чем ужас без конца". Если русские смогут навести порядок и дать мир, то пусть это будут русские."

і чим вони відрізняються від нацистів ? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

Zігуюча навролоч

 

theylovewar.com/

Думаю, їх набагато більше, особливо "мовчазних". В російській пресі поруч з Басковим і Кіркоровим (визнаними підорами) згадується і Тарзан.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Vikctor сказал:

1657425384_.thumb.png.c14d362226c2621a6ec775ad482ef013.png

вважаю , що то і є історичне підгрунття тієї приказки 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Думаю, їх набагато більше, особливо "мовчазних". В російській пресі поруч з Басковим і Кіркоровим (визнаними підорами) згадується і Тарзан.

степ бай степ -  важливо почати , далі усіх перерахуємо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Военные эксперты говорят о том, что после освобождения Мариуполя, Россия получит сухопутный коридор в Крым (юг Запорожской области и Херсонскую область РФ уже контролирует),

Я не військовий стратег та не розумію одного - чому просто не можна обійти Маріуполь і робити собі сухопутний шлях до Криму повз нього?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Світ мусить усвідомити , що кцапи - то нЕлюди, яких західний світ створив , вигодовував та озброював - ще з самого початку 18 сторічча .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

Я не військовий стратег та не розумію одного - чому просто не можна обійти Маріуполь і робити собі сухопутний шлях до Криму повз нього?

 

 

А чому Гітлер у 1941 ми  не обійшов Київ , та не пішов одразу на Москву ( тоді встиг би взяти до холодів ) ?

На Київ Гітлер витратив такий дорогоцінний час та ресурси .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Бездомный сказал:

і чим вони відрізняються від нацистів ? :unknown:

Вони гірше нацистів. Я, ні в якому разі, не виправдовую нацизм, але нацист, який жив, під час війни, в хаті моїх діда та баби, давав моєму маленькому батькові шоколад і вів себе не так, як ці орки. Німці теж були зомбовані, але в звичайних солдатів (не гестапо і СС) могло бути щось людське. Та і коли я прочитав, що при німцях, в Полтаві, податок на підприємців у них був 10%, виникло питання - а хто ж тоді наша влада і податківці? Рашисти набагато гірші. І вся ця наша олігархічна система - це ж тупо копіювання їхнього укладу. Тільки у нас, нікому із президентів, не вдалося взяти, всіх "к ногтю", як путіну в росії.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

Я не військовий стратег та не розумію одного - чому просто не можна обійти Маріуполь і робити собі сухопутний шлях до Криму повз нього?

 

 

Я, думаю, малося на увазі - "безпечний сухопутний коридор". Бо, якщо в тебе в тилу "нацики "Азова"", то і не такий уже і коридор буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Вячеслав63 сказал:

І вся ця наша олігархічна система - це ж тупо копіювання їхнього укладу

тим часом, люди проживши деякий час в Європі та повернувшись назад, мають шанс взяти з собою повагу до інших (особисто моя жінка весь час порівнює як в 2014 "приймали" біженців зі сходу у власній країні, і як приймає людей Європа зараз), вміння сортувати сміття перед тим як викинути, та ще безліч речей, які роблять людину людиною...

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Я, думаю, малося на увазі - "безпечний сухопутний коридор". Бо, якщо в тебе в тилу "нацики "Азова"", то і не такий уже і коридор буде.

ну їм не звикати в дупі жити - най спробують ще один анальний коридор...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Yull сказав:

Де на вашу думку безпечніше при бойових діях?

Чим далі (в тисячах км)- тим безпечніше.

12 годин тому, Yull сказав:

Місто (обласний центр)

Ні

12 годин тому, Yull сказав:

село

Так, в горах

12 годин тому, Yull сказав:

містечко-супутник АЕС

Ні 

12 годин тому, Yull сказав:

Чи орієнтуватися на дальність від кордону. 

Не менше 1000 км від кордону

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Подільському районі Києва унаслідок ворожого обстрілу сталося займання на парковці та у торговому центрі. ДСНС повідомляє про 4 загиблих і одну травмовану особу.

www.5.ua/kyiv/katsapy-obstrilialy-kyiv-stalasia-pozhezha-v-torhovomu-tsentri-zahynuly-4-liudyny-dsns-271922.html

 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

тим часом, люди проживши деякий час в Європі та повернувшись назад, мають шанс взяти з собою повагу до інших (особисто моя жінка весь час порівнює як в 2014 "приймали" біженців зі сході у власній країні, і як приймає людей Європа зараз), вміння сортувати сміття перед тим як викинути, та ще безліч речей, які роблять людину людиною...

Я, з 1995-ого по перший Майдан, їздив в Берлін заробляти гроші, вуличним музикантом. До того був в Стокгольмі два місяці. Різниця з нашим постсовком була наскільки очевидна, що мене ніяка кремлівська пропаганда не зможе переконати, куди нам треба йти - на захід, чи на схід. Вибір очевидний.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...