Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

55 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Чи просто нав'язуєте цю думку несвідомим. Нічого незвичайного в діях влади не бачу. Все, як завжди.

точно, я постійно забуваю що вони ж самі це і обрали.

31 минуту назад, рыбак сказал:

"Стаття 65. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України".

не краща аргументація. там багато всього написано, на що влада поклала великий герб. населення відповідає взаємно...

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

 

не краща аргументація. там багато всього написано, на що влада поклала великий герб. населення відповідає взаємно...

 

 

Те,многие , кто шли добровольцами в первые дни с 24 февраля , я думаю , что Конституцию и не читали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, рыбак сказал:

Те,многие , кто шли добровольцами в первые дни с 24 февраля , я думаю , что Конституцию и не читали.

от і я ж про це! це як з Майданом вийшло - вмирали за свободу, а отримали олігархів з цирком...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

як на мене, перемога почнеться лише тоді, коли населення припинить ототожнювати країну та її владу, а також сприймати останню як богомдану і не на часі. але то треба ще трохи почекати мабуть...

Знову ви рашистське бачення тут пропагуєте. Українці не ототожнюють владу і країну, як на болотах. Вони знають, що це їхня рідна країна, а владу завжди можна поміняти або на виборах, або силою, якщо влада о..уїла.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

от і я ж про це! це як з Майданом вийшло - вмирали за свободу, а отримали олігархів з цирком...

Нам їх госдеп прислав, отой, що 5 мільйонів доларів дав на Майдан? Ви вже зовсім не криєтесь?

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підху..вники, признайтеся вже, що на фронті у вас не так, звідки така активність в мережі?

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Знову ви рашистське бачення тут пропагуєте. Українці не ототожнюють владу і країну, як на болотах. Вони знають, що це їхня рідна країна, а владу завжди можна поміняти або на виборах, або силою, якщо влада о..уїла.

Точно! Мы же все помним один из лозунгов майдана -" Если власть будет делать что-то не так. то мы её скинем , как власть Януковича "  

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, так це будь-якій притомній людині зрозуміло. Але ж спроба була. І висадка десанту в Гостомель, і бої під Києвом. От тільки нічого не вийшло, завдяки нашим героям. І тепер шукають якісь відмазки, щоб якось виправдатися - "ніхто не хотів той Київ захоплювати" та іншу фігню. Вам, що - це незрозуміло? І Маріуполь рашисти розраховували взяти швидше, але знову не вийшло швидко. 

Та ,так, но в кремлевские же все тупые и непритомные. Они же этого знать не могли. Как мне один говорил , что у них карты старого образца.

Недооценка притивника ,обычно приводит к поражению на поле боя. .Кремлевские и их генштаб-тупоголовые долбодятлы . спорить нет смысла.

Продолжайте находиться в стране "розовых пони"

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, рыбак сказал:

Точно! Мы же все помним один из лозунгов майдана -" Если власть будет делать что-то не так. то мы её скинем , как власть Януковича "  

Все правильно. Краще на вільних виборах, як в 2014-ому чи 2019-ому. Те, що ви (не особисто) пишете і намагаєтесь нав'язати думку, що влада робить "что-то не так" - то дрібниці проти того, що учудив Янукович. І завдяки цим дрібницям Порошенка не переобрали. Те саме може чекати і Зеленського. І це нормальний демократичний процес. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, рыбак сказал:

Та ,так, но в кремлевские же все тупые и непритомные. Они же этого знать не могли. Как мне один говорил , что у них карты старого образца.

дел

 

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Знову ви рашистське бачення тут пропагуєте. Українці не ототожнюють владу і країну, як на болотах. Вони знають, що це їхня рідна країна, а владу завжди можна поміняти або на виборах, або силою, якщо влада о..уїла.

Просто їм подобається страждати. Зрозуміло...

13 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Нам їх госдеп прислав, отой, що 5 мільйонів доларів дав на Майдан? Ви вже зовсім не криєтесь?

Олігархів? Я розумію що неділя, але може вже досить пити та краще йти спати?

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, US7IGN сказал:

а що думають мешканці західної України щодо результатів умовного референдуму по приєднанню до Польщі? :lol:

Вам же чітко написали - вони проти! Бо такс-фрі  не будуть повертати ...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Все правильно. Краще на вільних виборах, як в 2014-ому чи 2019-ому. Те, що ви (не особисто) пишете і намагаєтесь нав'язати думку, що влада робить "что-то не так" - то дрібниці проти того, що учудив Янукович. І завдяки цим дрібницям Порошенка не переобрали. Те саме може чекати і Зеленського. І це нормальний демократичний процес. 

Ще одні такі вибори і від України нічого не залишиться. Ну і мінус ще скільки мільйонів населення має бути для підтримки нормального демократичного процесу?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, рыбак сказал:

Та ,так, но в кремлевские же все тупые и непритомные. Они же этого знать не могли. Как мне один говорил , что у них карты старого образца.

По факту, виявилося, що дійсно тупі і непритомні. Вони ж розраховували на свою безкарність, що демократичний світ проковтне це, так, як і окупацію Криму чи частини Донбасу. А деякі наші аналітики кажуть, що вони були дуже близькі до успіху. Так, що знову відмазки не працюють. І по картам. Коли попали в багатоповерховий будинок в Києві, а цілилися по заводу, то виявилося, що там були добудовані поверхи, яких не повинно бути. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

По факту, виявилося, що дійсно тупі і непритомні. Вони ж розраховували на свою безкарність, що демократичний світ проковтне це, так, як і окупацію Криму чи частини Донбасу. А деякі наші аналітики кажуть, що вони були дуже близькі до успіху. Так, що знову відмазки не працюють. І по картам. Коли попали в багатоповерховий будинок в Києві, а цілилися по заводу, то виявилося, що там були добудовані поверхи, яких не повинно бути. 

да я  уже согласился. Наши аналитики -самые "аналитичные"в мире.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

Просто їм подобається страждати. Зрозуміло...

Олігархів? Я розумію що неділя, але може вже досить пити та краще йти спати?

Ну, ви ж писали - "вмирали за свободу, а отримали олігархів з цирком..." Від кого ми їх отримали? Чи їх раніше не було по-вашому? Щодо пити, то це не до мене. Я практично не вживаю алкоголю. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, рыбак сказал:

да я  уже согласился. Наши аналитики -самые "аналитичные"в мире.

Ну, тих, що ви читаєте - точно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, US7IGN сказал:

а що думають мешканці західної України щодо результатів умовного референдуму по приєднанню до Польщі? :lol:

А где нужно проголосовать??

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, murava сказал:

А где нужно проголосовать??

Корінні львів'яни питають - "А где нужно проголосовать?"

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, murava сказал:

А где нужно проголосовать??

Вопрос не верный . Правильный - " а где мОжно " проголосовать ?"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Корінні лвівьяни питають - "А где нужно проголосовать?"

А шотакоє?

Ви проти демократичного волевиявлення народу?

Цікаво. Продовжуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, MaxS сказав:

підху..вники, признайтеся вже, що на фронті у вас не так, звідки така активність в мережі?

Ну вот, например, такое, неподтвержденное:


image.png.9bca216f5bebaeaa2927d7a33097b659.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, тих, що ви читаєте - точно.

Я , когда-то читал,еще за год до 24 февраля, такого гражданина-аналитика  Друзенко , на фейсбуке, грамотный дядько , почти ученый ,с заграничным образованием, особенно интересно он писал под конец 2021г. и начало 22 го. Если есть интерес у кого . то можно найти его статьи . Я , конечно . во многом с ним не согласен,  но познавательно . Что , в особенности запомнилось, что возможная будующая большая война  России с Украиной, а он уже не сомневался , что она будет, может , не смотря на много численные жертвы с нашей стороны , дать возможность возродить украинскую нацию.  

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, murava сказал:

А шотакоє?

Ви проти демократичного волевиявлення народу?

Цікаво. Продовжуйте.

Я тільки "за", в рамках законів України. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...