Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

28 минут назад, Leon26 сказал:

Легко. Як на мене, головні два види зброї за допомогою яких чекісти захоплюють світ це корупція (пастухам) та брехлива пропаганда (вівцям та баранам). Хто говорить про це, з наведенням конкретних фактів та прізвищ, той не бреше, то ЗМІ є об'єктивним.

Хочу уточнити, як на мене, об'єктивним це ЗМІ є лише стосовно тих фактів, які викладає. На жаль, повністю об'єктивних ЗМІ у природі вже не існує. Наприклад, Діаспора УА, на яку я посилаюся, топлять за трампа. Але проти байдена та інших підкуйловиків видають точну та повну інфу. Хочете об'єктивної картини - відмотайте на 5-7 років тому і згадайте компромат у мережі про трампа та його спільників.

Якщо уявити фантастичний варіант, що в Америці з'явилося незалежне об'єктивне ЗМІ, то перше питання, яке воно буде всім ставити - чому 340 млн. американців уже 12 років змушені вибирати з двох старих пердунів замазаних у схемах з чекістами.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще раз про громадянство Коломойского (для рашапропагандонів)

 

Opera Знімок_2023-09-04_143626_twitter.com.png

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, areti сказав:

 

 Гарна праця, але, боюсь, що даремна.

Це як боротись з вітряками...

Боюсь, що саме Ви теж не розумієте. Не зовсім розумієте, с ким дискутуєте.

Як на мене, тут є професійні, або ж просто умілі провокатори-маніпулятори. Також ті, для кого Україна ніколи не була і не буде рідною землею, і які і не проти щоб їх "звільнили" - це як думати не головою, а піхвою.. Є просто гівнюки, які пробують ствердитись на форумі , виправдовуючи свою хитрозробленість фотками з албаній. Та ще декілька видів, наприклад, голоси з "новостворених республік".) Кожен з таких "опонентів" пише гівно зі своїх якихось власних причин. Але це інша тема.

Ви ж сьогодні ломали списи з одним провокатором та одним дурнем. Ні того ні іншого переконати ніколи не вдасться. Єдине що втішає і трохи дає надію, це те, що і їм не вдасться завдати великої шкоди, бо цей форум все ж не така велика аудиторія, та і обєднує в основному людей с уставленими поглядами.

Ми все одно переможемо в цій війні, і не тільки тому, що за нами правда і ми захищаємо свою рідну землю, але і тому, що українці насправді мужні і хоробрі, і нас підтримує світ, ми не одні в боротьбі з цими створіннями.

Як би ця шушера не старалась.

Вийшло якось може трохи пафосно, - але "я так бачу".)

Не варта кацапня злоїбуча, таких простирадл, хоча все влучно. Засмучує, що нєокрепшиє уми влазять з ними в багатолітерну полеміку, як в купу лайна.

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.09.2023 в 22:15, Костянычь сказал:

Они что есть, что их нет, город утопает в мусоре

О, Костянычь. Рад Вас "видеть".

Судя по реплике, Вы продолжаете пребывать в Донецке?

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, OuldMan сказал:

О, Костянычь. Рад Вас "видеть".

Судя по реплике, Вы продолжаете пребывать в Донецке?

Сейчас такое время, что зайдя в какой-нибудь паблик в соцсетях можно быть в курсе событий не находясь на месте, так что не факт...) 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, US7IGN сказал:

Там про ситуацію на фронті

А нестача дронів, яйца по 17 и яблука по 52 це не ситуація на фронті..?

Змінено користувачем Leon26
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, OuldMan сказал:

О, Костянычь. Рад Вас "видеть".

Судя по реплике, Вы продолжаете пребывать в Донецке?

У нього безвіз закінчився.

А Ви виїхали, "судячи з репліки"?)

Змінено користувачем areti
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Leon26 сказал:

А нестача дронів, яйца по 17 и яблука по 52 це не ситуація на фронті..?

ні. це кацапське ІПСО та пропаганда

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Костянычь сказал:

Сейчас такое время, что зайдя в какой-нибудь паблик в соцсетях можно быть в курсе событий не находясь на месте, так что не факт...) 

ОК. Если настаиваете, буду считать Вас млечнопутинианцем.

Как Вам в новой стране живется?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, areti сказал:

А Ви виїхали, "судячи з репліки"?)

Так сталося.

В 2019 приїхав с дружиною голосувати проти Єрмака.

Потім другий тур.

Потім ковід і закритий кордон. 

Ну а потім повномасштабна.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, OuldMan сказал:

Так сталося.

В 2019 приїхав с дружиною голосувати проти Єрмака.

Потім другий тур.

Потім ковід і закритий кордон. 

Ну а потім повномасштабна.

Завжди щось стається, інколи незалежно від нас..

Колись давно ми з вами фрагментарно дискутували, в тому числі і з приводу мови спілкування. Як бачите, я перейшов на рідну, хоча більшу частину життя вживав чужу, щоб не виглядати "селюком").

Бачу, що почуття до рідного краю у Вас залишились, судячи з підпису під аваторкою.) Може колись і вдасться повернутись.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, OuldMan сказал:

ОК. Если настаиваете, буду считать Вас млечнопутинианцем.

Как Вам в новой стране живется?

Сміло вважайте його "млечнопутенцем".

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Костянычь сказал:

Кураторы недовольны Олафом, видимо на ковер вызывали.... 

IMG_20230904_130220_797.jpg

Курваторы те же, что и у Арестовича?! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, areti сказав:

Сміло вважайте його "млечнопутенцем".

то не млеко

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sergio сказав:

Курваторы те же, что и у Арестовича?! 

Ні, то Шуфрича. Око праве.


image.png.7eb75cdd4623df5f851ba1465d9c2daf.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оператори Армії дронів з 28 серпня до 4 вересня 2023 року ліквідували 63 окупантів та уразили 189 одиниць техніки росіян на мільйони доларів. 

censor.net/ua/news/3441331/operatory_armiyi_droniv_urazyly_189_odynyts_tehniky_rosiyan_uprodovj_tyjnya_fedorov_infografika

 

original.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, OlegArh сказав:

Опанькі!


Польща почала екстрадувати в Україну чоловіків, які незаконно виїхали з країни - (https://www.rp.pl/swiat/art39049061-polska-zaczela-wydawac-ukrainie-mezczyzn-ktorzy-wyjechali-z-kraju)

У Прикордонній службі Польщі повідомили, що зараз у країні перебуває 80 тисяч українських чоловіків призовного віку. Наразі невідомо, скільки з них дійсно мають підстави для звільнення від військової служби.

 

Я розумію, що польську ви не знаєте, а то чому ви не вмієте користуватись гкглоперекладачем, мені не відомо  .

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Propeller сказал:

Мы и жители рф прошли с тех пор полностью аналогичный путь изменений и развития. Желание повоевать и завоевать развилось только у них.

Говорил много раз. повторю ещё.

Там НА ВЫСШЕМ УРОВНЕ работает ПРОПАГАНДА !  Реально мощнейшая накачка 24/7. Нужно обладать не абы каким складом ума, чтобы "фильтровать". Но и там нет, нет, но пробивает как минимум на "не всё так однозначно".

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Leon26 сказал:

Наприклад, Діаспора УА, на яку я посилаюся, топлять за трампа.

Даже НЕ смешно... Издалека видно чью уши там торчат!

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Костянычь сказал:

Студентам пллучающим вторую вышку отсрочки убрали, список болезней не подлежащих воинскому призыву сократили, теперь это... Что далее? Полноценный женский призыв? 

Можно принятые законы, а не планируемые, по этим пунктам? Интересно, что уже, а что еще нет? По поводу воинского учета женщин все уже обсудили летом того года. Хотите поновой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ozor сказал:

Не варта кацапня злоїбуча, таких простирадл, хоча все влучно. Засмучує, що нєокрепшиє уми влазять з ними в багатолітерну полеміку, як в купу лайна.

Ви за мене не переймайтеся. Мені легко друкувати такі простирадла, бо я в армії був телеграфістом, до того, ще й музикант. Друкую швидко, не дивлячись на клавіатуру. Ви краще за мене знаєте цих персонажів, але є, мабуть, люди які знають їх гірше, ніж я. Думаю, читаючи тему, вони здивуються, що такі думки є і, навіть, превалюють в українських форумчан. Ну, приблизно так, як я спершу дивувався дописам форумчан зі Львова. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Propeller сказал:

Потому и раздавали.

Кстати, люди, которые документально оформляют как свою собственность, собственность полученную от незаконно овладевшим этой собственностью (иными словами граждане, осознанно завладевшие ворованным) считаются соучастниками преступления? 

Наверное это больше вопрос к адвокату US7IGN.

Не. Соучасниками они не являются. Но и владельцами этой собственности тоже :) Как только появятся хозяева, то и досвидос ... Даже, если бы они не знали, что покупают у незаконно владеющих ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...