Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, sergio сказал:

Хм. А я думав, що вона вернулась на історичну батьківщину, тобто до Австрії... 

ну трохи полежить на Русанівці, а наступного року під час чергового капітального ремонту замінять на

16 минут назад, sergio сказал:

ерзац бетонний замінник

який як гарне вино має трохи полежати у історичній львівській землі, а оригінал нарешті поїде на історичну батьківщину :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, US7IGN сказал:

 

хочу нагадати всім присутнім що все що я тут пишу, не має стосунку до адвокатської діяльності, не може бути розцінено як юридична консультація чи професійна думка адвоката. я ніколи в межах цього форуму не заявляв що є адвокатом, або надаю правничу допомогу, або виступаю як адвокат.

Чого б це раптом такі декларації?🙃

Не завжди є необхідность заявляти про свої повноваження, щоби щось адвокатувати.

А от що ви тут захищаєте - для мене особисто не зовсім ясно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, areti сказал:

Чого б це раптом такі декларації?

тому що почалися пересмикування, спекуляції та провокації

2 минуты назад, areti сказал:

Не завжди є необхідность заявляти про свої повноваження, щоби щось адвокатувати.

тому що я не знаю хто ви і з якою метою ви пересмикуєте, а правила діють навіть коли я сплю у відпустці за кордоном

3 минуты назад, areti сказал:

А от що ви тут захищаєте - для мене особисто не зовсім ясно.

свободу, або волю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SergiyUA сказал:

Ага... "несмотря на мастерскую маскировку" такого сарая посреди пустынного пляжа. 

можливо - "повышенная скрытность" - вони вважали з точки зору радіолокаціії, але не таку ситуацію, коли цю дуру буде помітно просто очима.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, US7IGN сказал:

ха! от звідки вона на Русанівці з'явилася! 

Если вы про киевскую Русановку, то это турки заканчивают работы по договор на реконструкцию ул. Энтузиастов (50 лет к ней не притрагивались). Договор был подписан еще в 21 году. Условия оплаты - постоплата. Так что, пока турки работают "за свои".

 prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-06-18-011019-c

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, US7IGN сказал:

 

нічого нового я не скажу. кожен сам обирає що і як йому робити. або за нього обирають і він або погоджується або ні.

от ця сумна жіночка жаліється що її чоловік загрався в солдатиків і я її розумію...

 

По-перше дякую за перегляд інтервю, але не "сумної жіночки", а першої леді для солідного видання. Воно мені сподобалось, вам - ні? З приводу "загрався в солдатики" - ви знущаєтесь, чи втратили аргументи? Президент воюючої країни повинен займатися мистецтвом як Людовік 13 чи Станіслав Август? Чи може він сам придумав цю війну, а не ворог?

З приводу що робити. Звичайно, що кожен сам обирає, ми не денеері. Мені так видається, що ви вибрали неконструктивну критику як спосіб існування. В фоновому режимі нонстоп. І час від часу подаєте це як якесь загадкове "державотворення".🙃 Це видно неозброєним оком за 10 км. Залишається питання - з якою метою?

  • Лайк 10
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, areti сказал:

Це видно неозброєним оком

ваші очі настільки зашорені забубонами та стереотипами, ярликами та статусами, що я не бачу необхідності продовжувати дискусію. вам ніколи не зрозуміти мене і я не впевнений що це вам дійсно потрібно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рубрика "Новости картофельного йопонариума".

Похоже там изобрели особый вид мазохизма. Сколько радости то от запрета получить любой документ в белорусском консульстве за рубежом!

"Бомжи безнародные. Бомжи безденежные. Бомжи беспонтовые. Бомжи безнадежные. Бомжи без судьбы, а теперь и безбумажные бомжи".

Так азаренок рассказал об указе лукашенки, который запрещает гражданам Беларуси получать новые паспорта, свидетельства о рождении ребёнка, свидетельства о браке и прочие документы заграницей.

Теперь за всем этим нужно ехать в Беларусь. Предсатвляю "весело" людям с других континентов. Особенно учитывая нюансы типа когда невозможно вывезти ребёнка из страны пребывания без свидетельства о его рождении/гражданстве.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Евгений Черняк

11 ч.  · 

‘Сьогодні стався цікавий випадок.

В місті Чернівці я випадково порушив правила дорожнього руху (не помітив знак, забороняючий правий поворот), та зробив це прямо на очах у наряда Патрульна поліція України, що проїзджав в машині поруч.

Поліцейські наздогнали мою машину, зупинили.

З патрульної машини вийшов молодий статний парубок, підійшов до мого відкритого віка та каже: «Можна ваше посвідчення водія та свідоцтво на автівку? Якщо можете, відкривайте відразу в Дії».

Я кажу: «Звичайно». Відкриваю додаток, знаходжу посвідчення, показую, а він каже: «Ви проїхали під знак, розмір штрафу за таке правопорушення складає 340 грн. Знаєте де в Дії розділ «Допомога армії»?». Я кажу: «Знаю, на першій сторінці». А він: «Тож заходьте, відправте суму, яку дозволяє Вам бюджет та совість. Гарного дня.» Після цього він сів в машину й поїхав.

А я, відправляючи кошти, зрозумів що зі мною трапились дві речі вперше в житті:

1. Я ніколи ще не сплачував штраф із таким задоволенням

2. Я ніколи до цього не відчував такї гордості за нашу Поліцію…

Навіть під час війни в країні може траплятися покращення, якщо воно буде траплятися в нашіх головах, серцях та в нашій совісті.

Дякую ЗСУ та Поліції!’

© Max Plitenko

  • Лайк 32
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міністерство оборони допустило до експлуатації в Збройних Силах України вітчизняний ударний FPV-дрон KH-S7.

Ударний український безпілотник призначений для ураження різноманітних рухомих та стаціонарних наземних цілей.

Дрон почали розробляти з літа минулого року. 

FPV-дрон KH-S7 несе штатно корисну вагу в 1 кілограм на відстань 7 км, потужності вистачає і на більше, але є багато умов.

Максимально KH-S7 українські військові застосовували на дальності 9,5 кілометрів.

Компанія отримувала допуск до експлуатації за пришвидшеною процедурою, яку організував Акселератор Міноборони.

Виробник зараз займається масштабування випуску FPV-дронів KH-S7 для задоволення наявних потреб українського війська.

 

golovna-8-1536x768.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тю, то ли дело у нас - вот у нас быть бомжом выгодно, прибыльно и нажористо. 

Главное быть правильным бомжом.

Посадовець Львівської міськради Сергій Кубелко використав Центр обліку бездомних щоби отримати пільговий кредит на житло

Змінено користувачем murava
  • Лайк 4
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Українська кіберспортивна компанія Maincast, кіберспортивний клуб NAVI, компанія GSC Game World та благодійний фонд MK Foundation передали автомобілі для ЗСУ.

Благодійниками було придбано мікроавтобуси Volkswagen Transporter у кількості 100 одиниць для українських військових. Кожен пройшов повне технічне обслуговування та був пофарбований перед відправкою.

За словами волонтерів, наразі всі автівки вже передані військовим та відправлені на фронт для виконання своїх завдань.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

Міністерство оборони допустило до експлуатації в Збройних Силах України вітчизняний ударний FPV-дрон KH-S7.

Ударний український безпілотник призначений для ураження різноманітних рухомих та стаціонарних наземних цілей.

Дрон почали розробляти з літа минулого року. 

FPV-дрон KH-S7 несе штатно корисну вагу в 1 кілограм на відстань 7 км, потужності вистачає і на більше, але є багато умов.

Максимально KH-S7 українські військові застосовували на дальності 9,5 кілометрів.

Компанія отримувала допуск до експлуатації за пришвидшеною процедурою, яку організував Акселератор Міноборони.

Виробник зараз займається масштабування випуску FPV-дронів KH-S7 для задоволення наявних потреб українського війська.

 

golovna-8-1536x768.jpg

Михайло Федоров 

1 ч.  · 

Операторів БПЛА на фронті буде більше — Армія дронів підготувала ще 3 тисячі бійців за липень.

Воїни пройшли теоретичну та практичну підготовку. Навчилися керувати розвідувальними коптерами, FPV-дронами та літаками-бомберами. Склали фінальний іспит — і вже готові уражати російську техніку на передовій.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, US7IGN сказал:

ваші очі настільки зашорені забубонами та стереотипами, ярликами та статусами, що я не бачу необхідності продовжувати дискусію. вам ніколи не зрозуміти мене і я не впевнений що це вам дійсно потрібно.

"ніколи не кажи "ніколи"🙃

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗСУ отримали 10 комплектів для розмінування від «Повернись живим».

Десять комплектів передали одному з окремих полків Сил підтримки Збройних Сил України, бійці якого розміновують шляхи, якими українське військо рухається на штурми ворожих позицій на Запоріжжі.

Завдяки донатам небайдужчих громадян і відповідальних бізнесів, кожній із цих груп команда фонду передала:

пікап;

квадрокоптер Autel EVO Nano+ для дорозвідки території;

планшет із захисним чохлом і картою пам’яті для встановлення карт;

3 радіостанції Motorola;

3 персональні набори для розмінування;

3 набедрені комплекти саперні;

груповий комплект для розмінування;

металошукач;

підривну машинку із зарядним пристроєм і підсумком, омметр, щупи, 2 бухти проводу.

Також підрозділ отримав 6 модульних вибухозахисних костюмів.

Загальна вартість переданої допомоги становить 13 256 084,6 гривні.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, murava сказал:

вот у нас быть бомжом выгодно, прибыльно и нажористо. 

Главное быть правильным бомжом.

тільки дізналися? :lol:

ви собі не уявляєте як односельці хейтили свого найвідомішого безвідповідального та антисоціального "бомжа" :lol:

kniga.biz.ua/book-istoriia-ikea-brend-shcho-zakokhav-u-sebe-svit-008232.html

 

5 минут назад, areti сказал:

"ніколи не кажи "ніколи"🙃

ви впевнені? можу запропонувати вступний курс :lol:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, US7IGN сказав:

ваші очі настільки зашорені забубонами та стереотипами, ярликами та статусами, що я не бачу необхідності продовжувати дискусію. вам ніколи не зрозуміти мене і я не впевнений що це вам дійсно потрібно.

А давайте зберемо думки інших учасників форуму.
Може виявитися, що так думає більшість.
Який тоді сенс буде продовжувати ваші висловлювання в описаному вище тоні?
І який вигляд матиме в очах людей, якщо ви настирливо все ж таки продовжуватимете?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

 

 

 

14 минут назад, US7IGN сказал:

тільки дізналися? :lol:

ви собі не уявляєте як односельці хейтили свого найвідомішого безвідповідального та антисоціального "бомжа" :lol:

kniga.biz.ua/book-istoriia-ikea-brend-shcho-zakokhav-u-sebe-svit-008232.html

найвідомішим антисоціальним мабуть все-таки був Діоген Сінопський😊

 

14 минут назад, US7IGN сказал:

ви впевнені? можу запропонувати вступний курс 

Поступово вимальовується обємна картинка🙃

Змінено користувачем areti
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, areti сказал:

найвідомішим антисоціальним мабуть все-таки був Діоген Сінопський😊

і знову ви не зрозуміли про що я. антисоціалізм Діогена був індивідуальним, а Кампрад присунув суспільству як sergio тільки мріє.

але для цього треба як мінімум ту книжку прочитати по строках, а потім проміж них, та проаналізувати розвиток його бізнесу в динаміці і як його діти зараз володіють та керують ним.

але спочатку все ж таки мінімум 5 раз прослухати вступний курс та налаштуватися на відсторонене сприйняття навколишнього середовища...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

 

хочу нагадати всім присутнім що все що я тут пишу, не має стосунку до адвокатської діяльності, не може бути розцінено як юридична консультація чи професійна думка адвоката. я ніколи в межах цього форуму не заявляв що є адвокатом, або надаю правничу допомогу, або виступаю як адвокат.

Прихований текст

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

і знову ви не зрозуміли про що я. антисоціалізм Діогена був індивідуальним, а Кампрад присунув суспільству як sergio тільки мріє.

але для цього треба як мінімум ту книжку прочитати по строках, а потім проміж них, та проаналізувати розвиток його бізнесу в динаміці і як його діти зараз володіють та керують ним.

але спочатку все ж таки мінімум 5 раз прослухати вступний курс та налаштуватися на відсторонене сприйняття навколишнього середовища...

Отож, продовжуючи дискусію на відволікаючу тему, ми ніби декларуємо намір залишитись в діалозі... Мабуть, усвідомлюючи, що "зробити революцію" тут не так просто.)

Щодо Діогена та Кампрада. Мова перш за все йшла про "найвідомішого", і вважаю, що цього філософа знає більша кількість людей, хоча би тому, що він окрім всього відомий ще й оригінальним мешканням.) А антисоціальність (не антисоціалізм) Діогена проявлявся в тому, що він жив в діжці, не любив людей, але тільки читав їм проповіді на площі і з того харчувався.

До речі, йому приписують афоризм про неможливість когось в чомусь переконати. Якщо коротко: Живучи з подачок, якось просив милостиню у якогось пихатого пана. Пан з властивою деяким панам бундючністю відпові, що, мовляв, дасть, якщо Діоген зможе його в цьому переконати. І Діоген відповів, що якби віз міг його в чомусь переконати, то переконав би повіситись.

Такий від мене "вступний курс".

Ваш прослухаю.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, areti сказал:

або ж порозбігаємось по  албаніям/польщам/етс.

Уже.

Уже порозбигалысь.

  • Хаха 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, areti сказал:

Ваш прослухаю.

до пабічення!

13 минут назад, Потрошитель сказал:

Уже порозбигалысь.

то слабкі духом :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Propeller сказав:

Евгений Черняк

11 ч.  · 

‘Сьогодні стався цікавий випадок.

В місті Чернівці я випадково порушив правила дорожнього руху (не помітив знак, забороняючий правий поворот), та зробив це прямо на очах у наряда Патрульна поліція України, що проїзджав в машині поруч.

Поліцейські наздогнали мою машину, зупинили.

З патрульної машини вийшов молодий статний парубок, підійшов до мого відкритого віка та каже: «Можна ваше посвідчення водія та свідоцтво на автівку? Якщо можете, відкривайте відразу в Дії».

Я кажу: «Звичайно». Відкриваю додаток, знаходжу посвідчення, показую, а він каже: «Ви проїхали під знак, розмір штрафу за таке правопорушення складає 340 грн. Знаєте де в Дії розділ «Допомога армії»?». Я кажу: «Знаю, на першій сторінці». А він: «Тож заходьте, відправте суму, яку дозволяє Вам бюджет та совість. Гарного дня.» Після цього він сів в машину й поїхав.

А я, відправляючи кошти, зрозумів що зі мною трапились дві речі вперше в житті:

1. Я ніколи ще не сплачував штраф із таким задоволенням

2. Я ніколи до цього не відчував такї гордості за нашу Поліцію…

Навіть під час війни в країні може траплятися покращення, якщо воно буде траплятися в нашіх головах, серцях та в нашій совісті.

Дякую ЗСУ та Поліції!’

© Max Plitenko

кілька тижнів тому в якомусь ТГ каналі була ця чи подібна історія.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dr.Yura сказал:

кілька тижнів тому в якомусь ТГ каналі була ця чи подібна історія.

тобто революційна необхідність знову починає домінувати над законом? то які претензії до воєнкомів, які діють не по закону?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...