Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

12 часов назад, Дощ сказал:

у нас же від 22+100к грн, тобто солдат на посаді стрільця в бою отримує ~3300$/міс - цілком конкурентно навіть по світовим міркам

це у випадку, якщо всі 30 днів він перебуває на полі бою, це майже виключено, адже є якісь ротації, якісь виведення на ППД. Зараз кожен день рахують, коли 100 а коли 30-ку. Так що зазвичай і до 3К $ не дотягує. 

Змінено користувачем Evgenich
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Danylo Ivanov сказав:

З них половину віддає нагору, а інакше взагалі не побачить БР і бойових.

Типовий прийом роснявих - перевести тему із обговорення загальної картини на окремі випадки, не факт що підтверджені. Вони завжди намагалися  поодинокі випадки видавати за тенденцію.

А ти нах таке робиш?

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, tort сказал:

Типовий прийом роснявих - перевести тему із обговорення загальної картини на окремі випадки, не факт що підтверджені. Вони завжди намагалися  поодинокі випадки видавати за тенденцію.

А ти нах таке робиш?

 

правильно кажете. треба все замовчувати або заперечувати, і в жодному разі не боротися з цим, бо це відволікає від перемоги. і взагалі все добре і перемога поруч! в Авдіївці зранку вже щось святкують :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, tort сказал:

А ти нах таке робиш?

На работе товарищ.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Evgenich сказал:

Ти pizdish!!! Я заявляю з усією відповідальністю, ти -  звичайний pizdun! Можеш навести приклад? Конкретику? Може ім'я/позивний солдата, з якого вимагали данину за бойові? Частину? Чи нарив цю інфу в кацапських "самих правдивих" новинах? 

Не дивуйтеся - у нього і в Києві не було ДРГ у перші дні наступу - так, свої лише стріляли одне в одного (було й таке, на жаль, але ж не все). Альтернативна реальність - вона така.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

правильно кажете. треба все замовчувати або заперечувати, і в жодному разі не боротися з цим, бо це відволікає від перемоги. і взагалі все добре і перемога поруч! в Авдіївці зранку вже щось святкують :flag1:

З чим боротись? Що замовчувати? Скажіть будь ласка, ви можете навести конкретний приклад? Частину? Призвіще? У вас є хоч якісь докази таких випадків, чи просто піздуна погоняти? Я серед моїх знайомих військовослужбовців жодного разу такого не чув (а їх в мене дуже багато). Як би такі випадки мали місце, то думаю за весь цей час я б щось таки почув, хоча б на рівні чутків. А по-факту, крім відверто кацапської іпси, більше ніде ця тема не обговорюється. 

От скільки можна щось там накидати, при тому не маючи жодного реального обгрунтування. Ну ладно, припускаю що я не все знаю, а ви знаєте більше. То назвіть з ким і де це трапилось? Получається що я, як віськовий, ніразу про таке не чув і не знаю, тому логічно заперечую, а ви стверджуєте що знаєте, але не приводите ніяких даних, не даєте ніякої інфи, щодо імовірних паскуд, які це вчиняють. Але замовчую при цьому я 😳

Насправді все значно простіше. Ви - балабол, який жодним чином не відповідає за свої слова, і с***іти для вас, то як чихнути. Аби щось навалить, а там ніхто і розбиратись не буде, правда то чи ні.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, US7IGN сказал:

правильно кажете. треба все замовчувати або заперечувати, і в жодному разі не боротися з цим, бо це відволікає від перемоги

Критика має бути конструктивна і обгрунтована, а не така: 

Дощ сказав:

тобто солдат на посаді стрільця в бою отримує ~3300$/міс - цілком конкурентно навіть по світовим міркам

Danylo Ivanov сказав:

З них половину віддає нагору, а інакше взагалі не побачить БР і бойових.

 

Звідки інфа? Будь хто може ляпнути щось мерзенне від балди. І що? То буде правда і боротьба з чимось? Із чим? Із видуманими фантазіями? Хай пан надасть хоч якесь підгрунтя. Тут є люди з фронту, вони то заперечують. До них значно більша довіра, ніж до ось цього провокатора.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

правильно кажете. треба все замовчувати або заперечувати, і в жодному разі не боротися з цим, бо це відволікає від перемоги

Ну звісно шо їм треба, по одній фотографії із зігуючими хлопчиками звинуватити багатомільйонну країну у нацизмі і розпочати  есвєо,  знищити її населення від малого до старого. А нам підіграти, визнати і покаятись і знищитись? Ви про це?

Звісно що їм потрібно дискредитувати в очах усієї української спільноти усю нашу армію чіпляючись за будь-який недолік, поширюючи його далі як системну проблему (що є брехнею). Це звісно правильно (з їх точки зору). Це наближає перемогу побєду.

У будь-якій справі долучати до обговорення  далеку людину, яка до того ж  замотивована на руйнування цієї справи, це щлях до поразки у цій справі. Мотивація нонейма, що зареєструвався у травні і з тих пір тільки ниє в цій темі мені здається зрозумілою. Це не та людина яка обізнана, яка може щось запропонувати для вирішення проблем, вона може лише їх додати і демотивувати інших. Нє, канєшно, ви в праві піти обговорити споряддя та систему виплат військовим, наприклад, з бабками біля під'їзду*, але що то вам дасть? Хіба результат такої бесіди для вас не ясний буде?

*до речі не плутайте будь ласка під'їзд багатоповерхівки в урбанізованому середовищі з лавкою біля хвіртки чи біля хати у селі. Точка зору визначається точкою сидіння )) і тут вона буде у багатьох випадках протилежна. Раціонального вирішення в обох випадках ви не отримаєте але подальша ваша мотивація буде відрізнятися

Змінено користувачем tort
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, tort сказал:

Ви про це?

Я про те що залиште гнилу сливу в пакеті і через три дні у вас буде пакет гнилих слив. Робити вигляд що гнилих слив мало тому помічати та чіпати їх не треба призвело вже до того що ми маємо. А свобода слова це перше що помирає під час переходу до авторитаризму. Але багато хто таких слів навіть не знає.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, US7IGN сказав:

Я про те що залиште гнилу сливу в пакеті і через три дні у вас буде пакет гнилих слив. Робити вигляд що гнилих слив мало тому помічати та чіпати їх не треба призвело вже до того що ми маємо. А свобода слова це перше що помирає під час переходу до авторитаризму. Але багато хто таких слів навіть не знає.

ну від вкиду кацапського бота до гнилої сливи кілометри, тому не підігруйте. за весь час в ЗМІ було аж 1-2 випадки, де хтось хотів неправомірну вигоду і що головне - на цьому його і взяли. і оскільки знайомі у війську фактично у кожного - то це просто не має сенсу, бо гарантовано випливе. тому звісно викривати гнилі сливи треба - але без конкретики (хто і в якому підрозділі) - це кацапські вкиди. реальні проблеми гарно описують реальні військові, а не ботня на ставці.

Змінено користувачем loader
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, US7IGN сказал:

Я про те що залиште гнилу сливу в пакеті і через три дні у вас буде пакет гнилих слив. Робити вигляд що гнилих слив мало тому помічати та чіпати їх не треба призвело вже до того що ми маємо. А свобода слова це перше що помирає під час переходу до авторитаризму. Але багато хто таких слів навіть не знає.

Ну і виглядає це приблизно так:

- В армії вимагають відкати за виплату бойвих!
- Ви звідки знаєте? Є докази?
- Правильно, от і всі замовчують!
- Я не замовчую, я просто сумніваюсь у правдивості інфи, адже ніколи не бачив і не чув власне. Де таке відбувається? З ким? Скажіть, не мовчіть.
- Ви просто маєте зрозуміти, що якщо є один поганець, то це рано чи пізно призведе до того, що таких з'явиться багато! А ви їх не бачите і заперечуєте.

Нічого не нагадує? Точніше нікого?

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Evgenich сказав:

Ну і виглядає це приблизно так:

- У армії вимагають відкати за виплату бойвих!
- Ви звідки знаєте? Є докази?
- Правильно, от і всі замовчують!
- Я не замовчую, я просто сумніваюсь у правдивості інфи, адже ніколи не бачив і не чув власне. Де таке відбувається? З ким? Скажіть, не мовчіть.
- Ви просто маєте зрозуміти, що якщо є один поганець, то це рано чи пізно призведе до того, що таких з'явиться багато! А ви їх не бачите і заперечуєте.

Нічого не нагадує? Точніше нікого?

Чи є сумніви , що за відгули не треба башляти командирам?)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, US7IGN сказав:

Я про те що залиште гнилу сливу в пакеті і через три дні у вас буде пакет гнилих слив. Робити вигляд що гнилих слив мало тому помічати та чіпати їх не треба призвело вже до того що ми маємо. А свобода слова це перше що помирає під час переходу до авторитаризму. Але багато хто таких слів навіть не знає.

Якщо на сливах розумієте, то в цьому випадку вам у пакет намагаються їх підкинути, а потім той, хто підкинув, бажає з вами це обговорити. У процесі говорильні він буде й надалі щось вам підкидувати у пакет. Напевно не варто з такими взагалі щось обговорювати. Вашим сливам ви самі, без всякого обговорення зі сторонніми людьми, дасте раду.

 

 

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, МаТраС сказал:

Чи є сумніви , що за відгули не треба башляти командирам?)

Про таке чув, особисто не бачив. І те що чув, що таких командирів зняли з посади і їх за жопу ВСП взяло. Але знову ж таки, на рівні один знайомий розповідав про свого знайомого, який знає когось, хто цим користувався. Ну таке, не виключаю. Але не можу сказати, що це систематично і розповсюджено. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, tort сказал:

Якщо на сливах розумієте, то в цьому випадку вам у пакет намагаються їх підкинути, а потім той, хто підкинув, бажає з вами це обговорити. У процесі говорильні він буде й надалі щось вам підкидувати у пакет. Напевно не варто з такими взагалі щось обговорювати. Вашим сливам ви самі, без всякого обговорення зі сторонніми людьми, дасте раду.

 

 

 

 

ну я ж кажу, все добре, а все інше кацапське ІПСО! :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

а все інше кацапське ІПСО

Відучуємося говорити за всіх все (С) :) 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Evgenich сказал:

Про таке чув, особисто не бачив. І те що чув, що таких командирів зняли з посади і їх за жопу ВСП взяло. Але знову ж таки, на рівні один знайомий розповідав про свого знайомого, який знає когось, хто цим користувався. Ну таке, не виключаю. Але не можу сказати, що це систематично і розповсюджено. 

Был тут случай в селе))

Один воин жаловался жене что не дают отпуск, а командир вымагает деньги за это, 50 тыщ.

Жена теще нажаловалась, собрали бабки и отослали вояке, а тот с этими бабками с другой телачкой поехал кутить куда то в Закарпатье))

Скандал был в общем)

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, DimaF сказал:

Был тут случай в селе))

Какая-то не до конца продуманная схема :) В любом же случае всплыл бы вопрос: "Где бабки, Зин?" (С)

Змінено користувачем Дядя_Вова
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Дядя_Вова сказал:

Какая-то не до конца продуманная схема :) В любом же случае всплыл бы вопрос: "Где бабки, Зин?" (С)

Ну играет как умеет))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доп**дівся...

image.png.241c2ddf1d3f933cde8b9a97afc1e172.png

Підозру отримав блогер-ухилянт Мирослав Олешко, який після втечі з України закликає чоловіків ховатися від призову

За матеріалами справи, він незаконно виїхав з України під час повномасштабного вторгнення і займається інформаційно-підривною діяльністю, яка шкодить ЗСУ. Йому світить до 8 років в’язниці. 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

Йому світить до 8 років в’язниці. 

та можливість отримати політичний притулок через переслідування :flag1:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

та можливість отримати політичний притулок через переслідування

В рашу нехай тікає. Там люблять таких дуполизів, а в нас як не намагався лизати, якось  не прижився... що при минулій владі, що при цій

 

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...