Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, миг сказав:

Ты

В который раз убеждаюсь, что тупость не имеет границ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Vinsol2009 сказал:

В который раз убеждаюсь, что тупость не имеет границ.

"Есть только две бесконечные вещи: Вселенная и человеческая глупость. Хотя насчёт Вселенной я не вполне уверен.“ - Альберт Эйнштейн.

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Canton сказав:

Ну вот например...

412409562_2569308373234091_8180189913326220357_n.jpg

Разве только это... Когда Буданов докладывал о концентрации войск на границе, о развертывании госпиталей, о пополнении запасов крови, над ним откровенно ржали. Завхоз с Козаком о всем добазарились.

Иначе как можно объяснить, что по приказу баклана устроили показательную казнь в центре Киева в машине СБУ агенту ГУР , который предупредил о точной дате вторжения и никто не понес за это наказания.

Вместо того, чтобы сидеть в тюрьме баклан стал адвокатом.

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Разве только это...

Ну, я же просто один пример привел...

Полный список им зачитают на Трибунале...пару дней читать будут, к гадалке не ходи...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, sah79 сказал:

Це в крові мабуть на генетичному рівні- вибачатись перед рускіми вошами.

Тим не менше дідо Кірі по батьківській лінії, котрий потім став радянським генералом запаса, був народжений у харківській обл.,і напевно пережив голодомор. 

Змінено користувачем kim chen lhoran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, 7351 сказал:

Тобто, окрім злоби на весь світ в тебе нічого.

Буває.

Не проходить, тільки загострюється....

Успіхів!

Я ж не совсем світом спілкуюсь а с тобой,но зная умственную способность замполитов к самовольному  трактованию вещей,я не удивлен.

А вот тебя зацепило похоже 

😆

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, kim chen lhoran сказав:

Тим не менше дідо Кірі по батьківській лінії, котрий потім став радянським генералом запаса, був народжений у харківській обл. 

руский то не національність.Почитайте історію їх виникнення.Виблядки які не могли жити зі своїми народами і яких виганяли на болота організовувались в зграї, а вже потім утворили країну виблядків - росію.На жаль серед українців відсоток таких істот найбільший.Кажуть що до 30% рускіх то бувші українці.

  • Лайк 3
  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, AlexNaymk сказал:

Я ж не совсем світом спілкуюсь а с тобой,но зная умственную способность замполитов к самовольному  трактованию вещей,я не удивлен.

А вот тебя зацепило похоже 

😆

Ну так он же под обстрелами был...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, kim chen lhoran сказав:

Тим не менше дідо Кірі по батьківській лінії, котрий потім став радянським генералом запаса, був народжений у харківській обл. 

Как выяснилось в процессе раскулачивания активную роль играли местные . Комуняки разрушили церкви и тем самым сняли моральные ограничения типа не убий и не украли.

Нафига работать, если можно ограбить соседа. Он у него и корова и тёлочека и пару ***ов и птицы полный двор и кроли откормленные. И сад плодоносящий. 

А ещё он гад, вместо того, чтобы бухать всю зиму, как все нормальные люди устроил в сарае столярную мастерскую, делает мебель на заказ и дерет за то три шкуры с сельских пролетариев.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Как выяснилось в процессе раскулачивания активную роль играли местные . Комуняки разрушили церкви и тем самым сняли моральные ограничения типа не убий и не украли.

Нафига работать, если можно ограбить соседа. Он у него и корова и тёлочека и пару ***ов и птицы полный двор и кроли откормленные. И сад плодоносящий. 

А ещё он гад, вместо того, чтобы бухать всю зиму, как все нормальные люди устроил в сарае столярную мастерскую, делает мебель на заказ и дерет за то три шкуры с сельских пролетариев.

Всегда говорил - самый страшный и опасный враг - сосед

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, sah79 сказав:

рускіх то бувші українці

В совковые времена всеобщего дефицита моя теща ездила в Москву скупиться к родственникам.

А тех сильно колбасило, когда она упоминала об общих знакомых, оставшихся в Украине.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Canton сказал:

Ну так он же под обстрелами был...

И похоже до сих пор не вышел.

Я вот вспоминаю,где при совке обстрелы были, Афган,Алжир, Вьетнам,Бородино?🤕😁

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, sah79 сказал:

руский то не національність.Почитайте історію їх виникнення.Виблядки які не могли жити зі своїми народами

 Я трохі в курсі, мало того,що я мусів там народитись, ще й потім десяткі разів був там у відрядженнях.

За сталлена можна було присисти за анекдот на кухні, а за хрущова вже дехто відкрито співав частушкі за  власне нього самого і терешкову. Навіть бачів російськіх провославних сектантів уральців(нащадків старообрядців) та молокан.

Але путенській руский то в першу чергу є продукт їхньої брехливої пропаганди, людина без мізків.

 

Змінено користувачем kim chen lhoran
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, AlexNaymk сказав:

И похоже до сих пор не вышел.

Я вот вспоминаю,где при совке обстрелы были, Афган,Алжир, Вьетнам,Бородино?🤕😁

 

Донецьк, 2014 рік, після сдачі міста без бою окупантам України.

Почались переманентні обстріли Донецька з артилерії окупантами, які видавались російською пропагандою за обстріли Донецька ЗСУ, а також вбивства та катування українців Донецька.

Ти цього, звісно, не знав. (або не мав бажання знати)

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, kim chen lhoran сказав:

 Я трохі в курсі, мало того,що я мусів там народитись, ще й потім десяткі разів був там у відрядженнях.

За сталлена можна було присисти за анегдот на кухні, а за хрущова вже дехто відкрито співав частушкі за  власне нього самого і терешкову. Бачів російськіх провославних сектантів уральців(нащадків старообрядців) та молокан.

Але путенській руский то в першу чергу є продукт їхньої брехливої пропаганди, людина без мізків.

 

старовіри розумні люди .спілкувався з нащадками їхніми. там витягли з болячки одної .безкоштовно. і ще багато цікавої інфо дали...

особо, там якогось сектанста не бачив, ну вірять там св своїх богів) так можна сектантами всіх назвати і православних теж)  

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, 7351 сказав:

після

Переходу силовиків даунбаса на бік окупантів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Ну вот например...

412409562_2569308373234091_8180189913326220357_n.jpg

szru.gov.ua/news-media/news/szru-vdoskonalyuie-systemu-kadrovoho-zabezpechennya?fbclid=IwAR2eOAvoQBrCoVJX1WofVHNMPh0NFBqjZoEyz3quVXn_G-ExxTv-LiCcJjo

image.thumb.png.1d6ca69eebb44428f9356fe508095f12.png

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, 7351 сказав:

szru.gov.ua/news-media/news/szru-vdoskonalyuie-systemu-kadrovoho-zabezpechennya?fbclid=IwAR2eOAvoQBrCoVJX1WofVHNMPh0NFBqjZoEyz3quVXn_G-ExxTv-LiCcJjo

image.thumb.png.1d6ca69eebb44428f9356fe508095f12.png

 

 

На этом информация о нем и закончилась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, 7351 сказал:

Донецьк, 2014 рік, після сдачі міста без бою окупантам України.

Почались переманентні обстріли Донецька з артилерії окупантами, які видавались російською пропагандою за обстріли Донецька ЗСУ, а також вбивства та катування українців Донецька.

Ти цього, звісно, не знав. (або не мав бажання знати)

Чувак тебе не доверяют даже те кто давно плавает в этой ветке,судя по красным пальцам.Я тут бессилен,прАсти.

Стесняюсь спросить-как можно учиться в академии за шефа,что он тебе обещал,надеюсь это было без насилия,добровольно?!

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

На этом информация о нем и закончилась.

Круто

Вместо Академии - Тренинговый центр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не х'й шастать🏌️‍♀️

vgzxyg3a0TY.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...