Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Только что, Firetuf сказал:

Не зможеш захистити свою сім'ю - жінку, дітей, батьків ... Про яких москалів може бути мова? Є певні межі, не треба їх переходити.

Пробачаюсь. Винен. Соромно. Але... 

ну ви порівняли. багато знаєте тих хто спромігся сім'ю захистити та забезпечити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Alvalk сказал:

Ви насправді не бачите різниці армії зразку 2013 року  2019? :pozor:

Ви в армії зараз? Чи тільки я?

27 минут назад, Alvalk сказал:

От між 2019 і 2022 так, насправді, різниці немає.

Ті хто з 2014 р. кажуть, що різниця велика. Насамперед в дронах.

30 минут назад, Alvalk сказал:

Тобто влада про@бала час і потім кинула там військових вмирати (а потім здаватись  в полон), щоб вини виграли  просраний

ви мабуть не розумієте, що таке армія (я так розумію ви або жінка, або підліток).

20 минут назад, sribnuu сказал:

Стосовно "кидка", ви праві.

Це було зрозуміло з початку все це було на перехідний етап і такого не має в ЄС. А стосовно кількості АЕС ви були б праві, якщо б у нас не було олігархів, цей енергоринок належить їм. Наприклад копіічна ціна АЕС в тарифі збільшувалася за рахунок ТЕС

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Firetuf сказал:

Є певні межі, не треба їх переходити.

Правильно, надо вот так...

409131879_3460061337580289_3865674316588582301_n.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, laritus сказав:

Та не кажіть. Пішов би воювати в роту до лисого, баканова і майже кавалера ордена Хмельницького за захист України юри горбунова, аж ні - сховався десь) 

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, laritus сказал:

А стосовно кількості АЕС ви були б праві, якщо б у нас не було олігархів, цей енергоринок належить їм. 

Виглядає так, що клятий шоколадний олігарх-барига посягнув на общак олігархічний, тому і його з'їли? Перечислить кому належать енергокомпанії ?! Загугліть, здивуєтесь !? 👍😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, 7351 сказал:

Це форум -- тут спілкуються.

Якщо в чомусь тямиш -- спробуй розказати...

 

Шо ты хочешь услышать?

Есть вещи через которые надо пройти чтобы понять.

Мир он не черно белый,есть дохера оттенков.Правды по сути нет,есть интересы.

Обидеть тебя я не пытался,только оценил со стороны а дальше это только твоя заслуга,читай репутация.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sribnuu сказал:

Виглядає так, що клятий шоколадний олігарх-барига посягнув на общак олігархічний

..Ну да и свет с 0.36 ,стал 1.64))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

УКРАИНСКИЕ ЗАВОДЫ ГОТОВЫ К ПРОИЗВОДСТВУ БОЕПРИПАСОВ ДЛЯ ДРОНОВ

Об этом сообщил министр по вопросам стратегических отраслей промышленности Украины Александр Камышин.

"По боеприпасам для дронов – способности для их производства у нас есть. Дерегуляция в этом сегменте дала развитие многим новым производителям. Мы сейчас имеем более 50 производителей боеприпасов для дронов, как государственных, так и частных, способных производить боеприпасы весом от 300г до 10 кг различных видов... Боеприпасы для дронов должны производиться в заводских условиях, а не в окопах. И заводы к этому готовы", - сказал он.

Камышин добавил, что новая команда Минобороны сейчас активно проводит испытания новых изделий и достаточно быстро ставит на вооружение боеприпасы для дронов.

412915672_911349290360365_1826224482814964124_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

Та не кажіть. Пішов би воювати в роту до лисого, баканова і майже кавалера ордена Хмельницького за захист України юри горбунова) 

Не пішли за будь яких умов (в іншому випадку вже б були тут).

3 минуты назад, sribnuu сказал:

Виглядає так, що клятий шоколадний олігарх-барига посягнув на общак олігархічний, тому і його з'їли? Перечислить кому належать енергокомпанії ?! Загугліть, здивуєтесь !? 👍😉

Мені це не відомо (це ваше припущення), але наприклад Вішневське обленерго (киівська обл.) належало росіянам потім її викупив Ахметов за гроші від Роттердам+ до якой причетний ПОП.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, AlexNaymk сказав:

Шо ты хочешь услышать?

Есть вещи через которые надо пройти чтобы понять.

Мир он не черно белый,есть дохера оттенков.Правды по сути нет,есть интересы.

Обидеть тебя я не пытался,только оценил со стороны а дальше это только твоя заслуга,читай репутация.

Вибачь, для мене це не відьповідь.

Під обстрілами я був неодноразово, в діючий армії, радянській, я служив, навіть вчився в академії генштабу (за шефа...) після обморожування ніг......

Ларітуса, який зараз на нолі, впевнений, ти теж не розумієшь....

Тобто -- пред'яви незрозумілі є -- обоснувати внятно не можеш....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Canton сказал:

А один Боневтик-Бонезмиг может уе...ть целую страну в бетонную стену...

Яке ж ти хворе!
Два роки вже, майже два роки країна бʼється як Давид з Голіафом, а ви ушльопки аж піною сходите як змії бо не вдалися ваші плани, так?
якби погано я не відносився до Зе, але щось і досі не чув аби він жав руку і обнімав ворога. Ж-)
image.thumb.jpeg.3391489cde88d69dead9addd80d76edf.jpeg

Це вас бісить? 

А широкообізнаний за все із повідомлень на телеканалі прямий писав за Томос?
Так, непогану справу звершив ПОП, вважаю, що треба було!
але рекомендую подивитись у хроніки з ким же це він разом ці питання вирішував? Тільки прямий і 5-й за це не писав. pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

Роздвоєння церковної особистості

Президент, за даними джерел Страни, 7 січня 2018 року - на православне Різдво - приїжджав разом з одним із синів в Іонинського монастиря, де обидва причастилися.

ой, а навіщо? Ой, а це хто на фото?
 

image.jpeg.d49a62c7154450bab6298e0fdf0bee1a.jpeg

але це вже не цікаво, все в минулому.

Хотів би ще нагадати за те як надавалось громадянство хрін знає кому, такому уйобку як корєфан Сantona бабченко,

а людей, що воювали за Україну намагались віддати у лапи фсб «згідно чинному законодавству». 

це ви чомусь не в курсі, а ми все памʼятаємо і ніколи не забудемо.

Але! Чи на часі всі оці але? Невже ви не бачите, що насувається дуже нехороша перспектива і маєм забути всі свої образи заради того аби не втратити країну!
Ви сліпі і не бачите на що вас штовхають кантони та юзігни? (мовчу вже за отого довбня)
не потрібно сподіватись на владу, там такі самі препіздні, що і попередні, вони дбають лише за себе, тому лише самі. На жаль.

Хто готовий сьогодні простягнути руку своєму опоненту хоча б на деякий час? Ну?



 

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, sribnuu сказав:

Ну чому ж без змін, зміни завжди є

www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-enerhoatom-kotin-mayetok-teshcha/32742065.html

власницею двоповерхового будинку площею майже 300 квадратних метрів та землі під ним

Нищеброд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, 7351 сказал:

Вибачь, для мене це не відьповідь.

Під обстрілами я був неодноразово, в діючий армії, радянській, я служив, навіть вчився в академії генштабу (за шефа...) після обморожування ніг......

Ларітуса, який зараз на нолі, впевнений, ти теж не розумієшь....

Тобто -- пред'яви незрозумілі є -- обоснувати внятно не можеш....

Ну тогда в дырочку,Я ж и говорю замполит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, laritus сказал:

Ті хто з 2014 р. кажуть, що різниця велика. Насамперед в дронах.

1. До чого тут 2014, коли я казав про 2019 (про армію в стані, в якому прийняв Зеленський)?

2. Дрони почали активно застосовувати вже після повномасштабного вторгнення.

З 2014 по 2019 було суттєво збільшено грошове забезпечення, істотно збільшена кількість військових, з'явилось нормальне обмундирування, розроблена і суттєво покращена система харчування і ще багато чого. Також в армії з'явились бойові Генерали замість старперов, які взагалі нічого нре вміли.

І ви кажете, що нічого не робилось? :pozor:

31 минуту назад, laritus сказал:

ви мабуть не розумієте, що таке армія (я так розумію ви або жінка, або підліток).

1. Я в армії був ще коли ви  мабуть пішком під стіл ходили (якщо взагалі ходили)

2. У вас якась тупа звичка асоціювати розуміння і жінок. Мабуть вам в житті дуже не щастило з жінками. Або  вони вас так сильно  образили,  що у вас досі залишились комплекси.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, US7IGN сказав:

так не треба було вночі пертися в парк та спідницю задирати

Это що ж получается, вела себя, как актриса фильмов для взрослых?

Круг замкнулся 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, OlegArh сказав:

Уточняй, шо от чЁколатной плесени!

Уточняю, зелёной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

хто що згадав? ви теж не бачите наслідків зазирання в очі пуйла, некомпетентності та корупційності вибору народу? :lol:

Наріт завжди правий, він бажає шашлики в дороги, а не тро і окопи.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:
2 години тому, OlegArh сказав:

Уточняй, шо от чЁколатной плесени!

Уточняю, зелёной.

Zhvanetskiy.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, OlegArh сказав:

Слышишь, мусорок (хоть и бывший) - ты сам начал паскудничать...

Так что по хлебалу можешь схлопотать легко.
 

Верните на форум хоть какого модератора, и забаньте сначала меня, но обязательно эту паскуду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, laritus сказав:

Не пішли за будь яких умов (в іншому випадку вже б були тут).

 

Суть в тому, що закиди де син Порошенка звісно актуальні, але це ж не якесь виключення. Більш того при Порошенку нароздавали поліціянтам і не тільки УБД за місяць під Краматорськом. З цих УБД одиниці воюють. Але виходить, що зараз свої схемки. І це погано. Одному кажуть ухилянт, другому орден дають... Один виїжає у відрядження і не повертається, іншим відрядження і не снилось. 

ТРО взагалі треба було будувати на базі держслужбовців ще з 2014. Був би гарний фільтр і за ці 10 років відсоток крадіїв під час війни думаю був би в рази менший. 

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Firetuf сказав:

Получим все, рано или поздно... Непобедимых нету. Но я тебя, говно, спросил прямо - ты хочешь получить за свои слова?

Чего так грубо? Покажи, где я, публично, упоминал или оскорблял твою жену? 

P.s. а если уже и лизал моей жене - ну ладно, абы ей нравилось.

Не уверен, что можно выиграть словесную баталию с долбоебом.. Зря потраченное время 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Фрай сказав:

Хто готовий сьогодні простягнути руку своєму опоненту хоча б на деякий час? Ну?

Точно не зеля, иначе он не устраивал бы постоянно провокации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Яке ж ти хворе!
Два роки вже, майже два роки країна бʼється як Давид з Голіафом, а ви ушльопки аж піною сходите як змії бо не вдалися ваші плани, так?
якби погано я не відносився до Зе, але щось і досі не чув аби він жав руку і обнімав ворога. Ж-)
image.thumb.jpeg.3391489cde88d69dead9addd80d76edf.jpeg

Це вас бісить? 

А широкообізнаний за все із повідомлень на телеканалі прямий писав за Томос?
Так, непогану справу звершив ПОП, вважаю, що треба було!
але рекомендую подивитись у хроніки з ким же це він разом ці питання вирішував? Тільки прямий і 5-й за це не писав. pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

Роздвоєння церковної особистості

Президент, за даними джерел Страни, 7 січня 2018 року - на православне Різдво - приїжджав разом з одним із синів в Іонинського монастиря, де обидва причастилися.

ой, а навіщо? Ой, а це хто на фото?
 

image.jpeg.d49a62c7154450bab6298e0fdf0bee1a.jpeg

але це вже не цікаво, все в минулому.

Хотів би ще нагадати за те як надавалось громадянство хрін знає кому, такому уйобку як корєфан Сantona бабченко,

а людей, що воювали за Україну намагались віддати у лапи фсб «згідно чинному законодавству». 

це ви чомусь не в курсі, а ми все памʼятаємо і ніколи не забудемо.

Але! Чи на часі всі оці але? Невже ви не бачите, що насувається дуже нехороша перспектива і маєм забути всі свої образи заради того аби не втратити країну!
Ви сліпі і не бачите на що вас штовхають кантони та юзігни? (мовчу вже за отого довбня)
не потрібно сподіватись на владу, там такі самі препіздні, що і попередні, вони дбають лише за себе, тому лише самі. На жаль.

Хто готовий сьогодні простягнути руку своєму опоненту хоча б на деякий час? Ну?



 

Сашка Білого за чиїм наказом аваківські кати показово  стратили ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Бездомный сказав:

Сашка Білого за чиїм наказом аваківські кати показово  стратили ?

Думаю його випадково вбили, дуже недоречно, мали арештувати за відомо що, але чи спротив вчинив чи не ясно - отримав кулю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...