Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, TaurosRMK сказал:

Ага, військова допомога в цьому році... значить ще не кінець як мінімум на цей рік... що ж...

Так. Вже мільйон снарядів до кінця того року надали...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, TaurosRMK сказал:

Ага, військова допомога в цьому році... значить ще не кінець як мінімум на цей рік... що ж...

Якщо ви раптом вже будуєте такі дуже далекі плани і плануєте відпустку, то я раджу сміливо включати в "не кінець" ще і наступний рік.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, murava сказал:

Якщо ви раптом вже будуєте такі дуже далекі плани і плануєте відпустку, то я раджу сміливо включати в "не кінець" ще і наступний рік.

А ви оптимісти 😂

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Так. Вже мільйон снарядів до кінця того року надали...

І черговий  мільйон дронів серед мільярду дерев маленьке звірятко акуратно загортає в фольгу...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, murava сказав:

ще і наступний рік

Тарологи/екстрасенси/мольфари кажуть до виборів і на тому кінець, але яких...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, TaurosRMK сказал:

Тарологи/екстрасенси/мольфари кажуть до виборів і на тому кінець, але яких...

У будівельників є прекрасний термін - "до свят!".

Правда, різдвяних чи великодніх вони не уточнюють, то му завжди все з їх точки зору роблять вчасно.

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю в этом году может получиться Крым-Азов.

А чтобы сохранить восток страны от разрушения при освобождении я бы его обошел с стороны востока  по территории рф. Чтобы выйти к нашим границам со стороны РФ, проложив себе путь по территории рф,не экономя БК. Постараться аккуратно, не наломав там дров (я про разрушение построенного). Но....там уж как получится. 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 2
  • Хаха 6
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Propeller сказав:

Думаю в этом году может получиться Крым-Азов.

Це ви відпустку плануєте?

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Бездомный сказал:

....тобто міжнародний суд ООН  схвалює міжнародний тероризм , анексії територій та  чистки за етнічною ознакою ?

Переставайте править сообщения, возьмите себя наконец в руки и решительно напугайте это ООН планом моргентау или ещё каким нибудь способом покажите им кукиш.

Не стримуйте себе, їм дуже важливий ваш відгук!

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, murava сказал:

Переставайте править сообщения, возьмите себя наконец в руки и решительно напугайте это ООН планом моргентау или ещё каким нибудь способом покажите им кукиш.

Не стримуйте себе, їм дуже важливий ваш відгук!

бажано на їх сайті під текстом рішення :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, JFK сказал:

Це ви відпустку плануєте?

Не люблю сочетание солнце-горы-море в принципе и Крым в частности. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Propeller сказал:

Думаю в этом году может получиться Крым-Азов.

Хорошо б не получилось Запорожье в три дня -  и то будет достижение.

 

Судя по тому, что пари Потрошителя о плюсовых итогах года по территориям никто не принял даже из глубоко уверовавших, картина и так маслом

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

справа ж не у територіях  справа у тому , як швидко китаю стане не до "невеличкої переможної війни півнчної китайської провінції"  в Україні - ефект "підйому" за рахунок  війни в Україні вже майже нивілювався , західні компанії-конкуренти  з  ринку кацапії майже пішли - ринок захоплений..... Тож , цілком можливо , китайці схочуть покласти війні край .

індекс.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, murava сказал:

Хорошо б не получилось Запорожье в три дня -  и то будет достижение.

 

Судя по тому, что пари Потрошителя о плюсовых итогах года по территориям никто не принял даже из глубоко уверовавших, картина и так маслом

Для Украины 22 год - был годом переляка, 23 год - годом попыток и выводов, 24 год будет добротным годом, скорее всего желаемым итогом будет 25 год. Сейчас определенный кризис. Это нам на руку. 

Дальше - желающие наблюдают, критикуют или хлопают в ладоши. Другие желающие участвуют. 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

як швидко китаю стане не до війни в Україні - ефект від війни в Україні вже майже нивілювався 

www.reuters.com/world/new-china-defence-minister-holds-video-talks-with-russias-shoigu-2024-01-31/

Dong told Shoigu that the Chinese and Russian militaries will "promote bilateral military relations to reach an even higher level, in order to play an even bigger role in upholding global security and stability", according to the Chinese defence ministry readout.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Компанія «Українська бронетехніка» розкрила деякі деталі, щодо темпів виробництва мінометних мін та самих мінометів.

Генеральний директор компанії Владислав Бельбас розповів виданню ABC News, що компанія щомісяця виробляє близько 100 мінометів різних калібрів.

Також компанія станом на сьогодні має темпи виробництва мінометних мін на рівні близько 20 тисяч у місяць.

В цілому компанія вийшла на темпи виробництва 1200 мінометів та 240 000 мінометних мін на рік. Не виключно, що ці темпи зростатимуть у 2024 році.

mil.in.ua/uk/news/ukrayinska-bronetehnika-rozkryla-tempy-vyrobnytstva-min-ta-minometiv/

 

зображення_2024-01-31_235717591.png

зображення_2024-01-31_235754480.png

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, US7IGN сказал:

www.reuters.com/world/new-china-defence-minister-holds-video-talks-with-russias-shoigu-2024-01-31/

Dong told Shoigu that the Chinese and Russian militaries will "promote bilateral military relations to reach an even higher level, in order to play an even bigger role in upholding global security and stability", according to the Chinese defence ministry readout.

тобто на китай сподівання марні ?

взагалі то піхвооки мавпи не завжди роблять те , що  обіцяють лаоваям 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 7351 сказал:

Компанія «Українська бронетехніка» розкрила деякі деталі, щодо темпів виробництва мінометних мін та самих мінометів.

Генеральний директор компанії Владислав Бельбас розповів виданню ABC News, що компанія щомісяця виробляє близько 100 мінометів різних калібрів.

Також компанія станом на сьогодні має темпи виробництва мінометних мін на рівні близько 20 тисяч у місяць.

В цілому компанія вийшла на темпи виробництва 1200 мінометів та 240 000 мінометних мін на рік. Не виключно, що ці темпи зростатимуть у 2024 році.

mil.in.ua/uk/news/ukrayinska-bronetehnika-rozkryla-tempy-vyrobnytstva-min-ta-minometiv/

 

зображення_2024-01-31_235717591.png

зображення_2024-01-31_235754480.png

це ті самі , що горезвісний "Молот" виробляли ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Друга партія евакуаційних машин швидкої допомоги від ОАЕ у кількості 27 одиниць була отримана фундацією Олени Зеленської та Міністерством охорони здоров’я від Об’єднаних Арабських Еміратів.

Наразі ці автомобілі передані медикам та використовуються для екстрених викликів. Загалом медикам передали 50 швидких евакуаційних машин на базі цивільного позашляховика Toyota Land Cruiser J79.

mil.in.ua/uk/news/ukrayina-otrymala-drugu-partiyu-evakuatsijnyh-mashyn-shvydkoyi-dopomogy-vid-oae/

зображення_2024-02-01_000254216.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

тобто на китай сподівання марні 

як я і казав все буде залежати від того про що домовляться Китай та Штати. заяви Китаю зараз свідчать про те що парашка вже повністю під ними

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Бездомный сказав:

це ті самі , що горезвісний "Молот" виробляли ?

То завод "Маяк" був.....

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Vladdi сказал:

Як людина певною мірою дотична до теми, можу розчарувати - розшук людини не в зоні БД це не так вже й дорого і не "ресурсозатратно". Ідентифікація завжди є першим етапом, це таке собі ТЗ на розшук. Далі витрати здебільшого віртуальні, бо це просто аналітична робота. Оскільки розшукується не професійний розвідник-нелегал, то і складність завдання теж дорівнює рівню маскування. Видимі витрати виникають на останньому етапі фізичної взаємодії з клієнтом, адже до нього ж треба поїхати та напхати в пику.

Але головне те, що завдання мобілізації це не розшук "штучних" злочинців. Зовсім необов'язково розшукувати кожну особину конкретно. Зараз на підході новий закон про мобілізацію, який зобов'язує всіх мати при собі військові документи. Тому сито елементарної облави в транспорті, блокпости на трасах, візити на базари, підприємства та установи принесуть десятки та сотні цих нерозумних "рибок" швидко і теж без додаткових витрат.

Ага, чего то вспомнилось "чтоб корова давала больше молока -  ее надо меньше кормить и сильнее доить". Карнеги с его "если я хочу поймать рыбу я беру червей хотя сам предпочитаю клубнику со сливками" сюда точно не подходит. Если конечно истинная цель - чтоб люди пришли в армию а не чтоб люди принесли конверты только б их оставили в покое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У рамках проєкту “Рій помсти” благодійний фонд Сергія Притули передав українським військовим 200 важких FPV-дронів, які обладнані механізмом для скидання боєприпасів.

Передані безпілотники призначені для багаторазово застосування на передовій.

Ці 10-дюймові дрони належать до нового покоління важких FPV.

За словами Притули, вони можуть переносити та скидати боєприпаси вагою в межах 3,5 кілограмів.

Безпілотники більші за звичні 7-дюймові FPV та пропонують кращі бойові характеристики та більшу дальність польоту.

Відомо, що “Мамонт” може нести до 3,5 кг корисного навантаження. З такою бойовою частиною дрон здатен подолати відстань у 12 кілометрів. Однак з меншою бойовою частиною наприклад вагою 1,5 кг, максимальна відстань зростає до 30 км.

Крім 200 дронів “Мамонт” в рамках проєкту “Рій помсти” благодійний фонд Сергія Притули придбав 2000 7-дюймових ударних FPV-безпілотників, а також профінансував курс підготовки 420 операторів.

mil.in.ua/uk/news/fond-prytuly-peredav-vijskovym-200-vazhkyh-fpv-droniv-zi-skydamy/

 

зображення_2024-02-01_001220993.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Propeller сказал:

Думаю в этом году может получиться Крым-Азов.

Думаю, цим літом будемо пити каву в Ялті. Десь я це вже чув.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...