Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, kim chen lhoran сказав:

 По всьому світу (крім Півн.Кореї) працює система вільного підприємництва, але в більшости тих країн працює система незалежного судочинства.

війна на виснаження так війна на виснаження.

57 хвилин тому, vadimv сказав:

Та тут постійно примушують платити за парковку )

ви можете не паркуватися. а от якби вас примушували паркуватися та платити то інша справа.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.sud.ua/uk/news/publication/301224-grazhdane-snyatye-s-voennogo-ucheta-v-svyazi-s-vyezdom-za-granitsu-obyazany-lichno-pribyt-v-ttsk-do-16-iyunya-dlya-postanovki-na-uchet

 

У чоловіків, яких в свій час зняли з військового обліку через вибуття за кордон на строк більше 3 місяців, буде час до 16 червня, аби особисто приїхати в Україну, прийти до ТЦК і стати на військовий облік. А саме їм дається на це 30 днів з дня набрання чинності постановою Кабміну від 16 травня 2024 р. №563.

 

 

ага, уже біжать, цим вже точно на хвіст солі тіки і насипати може уряд

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, yuragon сказав:

Я наразі звільнився з лав і маю відстрочку.

Там не таке формулювання, оскільки відстрочка не була реалізована. Ті, хто звільнились в запас за сімейними обставинами, за станом здоров'я і т.п. не можуть бути призвані до усунення причини, по яким вони були звільненні, оскільки закон зворотної сили не має, навіть якщо вони після звільнення підпадають під дію закону про мобілізацію.

Якщо ж причина була усунута, ну типу хворий вилікувався, або одне з дітей досягло 18 річного віку, то теоретично повторно призвати можуть, але я не чув жодного прецеденту кого б повторно призвали, лиш якщо сам зголосився. Терміни після звільнення коли можуть призвати законодавством також не встановили, окрім строковиків - їм дали рік, але й звільнили планово.

Притягнути до відповідальності також вкрай проблематично, оскільки громадяни вже виконали свій обов'язок по захисту країни у повному обсязі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Дощ сказав:

Ясно, значить нічого не заплатили. Ніщо не цінується так дешево, як помилки, за які розплачуються інші

За які такі мої помилки ви розплачуєтеся?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

“Я чувствую личную причастность, потому что я заставил Украину согласиться на отказ от ядерного оружия. И никто из них не верит, что Россия пошла бы на вторжение, если бы Украина все еще имела свое оружие", – сказал Клинтон.

If we had been brave and consistent enough to bring Ukraine into NATO — if we had actually meant what we said — then this utter catastrophe would have been averted. – Boris Johnson

Это субъективное мнение одного человека. "Коллективный запад" так не считает...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

За які такі мої помилки ви розплачуєтеся?

Особисто я розплачуюсь за дебільний вибір частини суспільства 2019, яка придумала собі історію що розвалення системи дорівнює вирішенню всіх проблем

  • Лайк 6
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Canton сказав:

Это субъективное мнение одного человека.

Вообще-то Клинтон и Джонсон - это ДВА разных человека )

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

черговий раунд світової війни - Франція звинуватила Азербайджан у підбурюванні повстання в Новій Каледонії .

Звісно ж - азери - то проксі , за яких ховається ердогашка , і , цілком  можливо - китайський ішак .

ердогашка не хоче курдам дати суверенітет ? китайський ішак не хоче татарам , башкортам , якутам , бурятам суверенітет надати ?

а пришлепкуваті французи ердогашці та ішаку  заводи Рено збудували🤣

 

налетай на заводьі Рено (с)

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Дощ сказал:

Там не таке формулювання, оскільки відстрочка не була реалізована. Ті, хто звільнились в запас за сімейними обставинами, за станом здоров'я і т.п. не можуть бути призвані до усунення причини, по яким вони були звільненні, оскільки закон зворотної сили не має, навіть якщо вони після звільнення підпадають під дію закону про мобілізацію.

Якщо ж причина була усунута, ну типу хворий вилікувався, або одне з дітей досягло 18 річного віку, то теоретично повторно призвати можуть, але я не чув жодного прецеденту кого б повторно призвали, лиш якщо сам зголосився. Терміни після звільнення коли можуть призвати законодавством також не встановили, окрім строковиків - їм дали рік, але й звільнили планово.

Притягнути до відповідальності також вкрай проблематично, оскільки громадяни вже виконали свій обов'язок по захисту країни у повному обсязі

На скільки я пам'ятаю в законі про мобілізацію дається пів року протягом яких звільнений військовослужбовець не підлягає призову. Після закінчення цього терміну потрібно знову подавати документи на відстрочку (що я і зробив) яка надається максимум на пів року і потім знову треба подавати документи на наступну відстрочку. Зараз в Резерв+ мені показує що я маю відстрочку і дату по яку вона діє, а от нове звання яке я отримав вже під час служби в 22-му році не підтягнулося.

Змінено користувачем yuragon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Дощ сказав:

Особисто я розплачуюсь за дебільний вибір частини суспільства 2019, яка придумала собі історію що розвалення системи дорівнює вирішенню всіх проблем

А 2014-ому був не дебільний вибір президентом олігарха, щоб він зламав олігархічну систему? Якраз збереження олігархічної системи, на протязі його правління, ніяк не допомогло вирішенню проблем. 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Дощ сказав:

Особисто я розплачуюсь за дебільний вибір частини суспільства 2019, яка придумала собі історію що розвалення системи дорівнює вирішенню всіх проблем

так це завжди так. на сході та в Криму в 2014 хитали пару десятків одних, а виїхало потім декілька мільйонів інших, які взагалі проти того були. в 2022 навпаки, виїхали в основному ті хто розвалювали систему, а на фронт пішли ті хто "віра, армія, мова" :flag1:

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А 2014-ому був не дебільний вибір президентом олігарха, щоб він зламав олігархічну систему? Якраз збереження олігархічної системи, на протязі його правління, ніяк не допомогло вирішенню проблем. 

тобто вибір 2014 року(точно не найгірший) виправдовує тотальний, грандіозний прой*б 2019 року? 😄 
Ну серйозно, в чому суть оцього вашого виправдовування?
Вже ж всі все оцінили, порівняли, обдумали.
Може краще опустити голову і визнати реальність? Чому ви досі захищаєте свій зелевибір?) 

 

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

на протязі

на сквозняку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, SermenK сказав:

тобто вибір 2014 року(точно не найгірший) виправдовує тотальний, грандіозний прой*б 2019 року? 😄 

Пройоб стався в 13-му, а в 14-му то вибір бенефіціара цього пройоба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, SermenK сказал:

Може краще опустити голову і визнати реальність?

Лучше пусть пойдет и уебецца башкой в бетонную стену. ДБЛБЛД

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, SermenK сказав:

 

на сквозняку

" На протязі1, ім. з прийм. 1. Те саме, що протягом 1. Новаторство й традиціоналізм у формі йдуть на протязі віків поруч (М.Рильський); Бачимо ми, як у масі своїй ізменшаються речі, Мовив би, гинуть поволі на протязі довшого часу (М.Зеров); Здавалось, він на протязі всього життя не зазнавав такого напрочуд ясного спокою, як зараз (О. Гончар). 2. На якійсь відстані. Вздовж всієї стіни на протязі трьох кроків – вартові (С.Божко). "

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Лучше пусть пойдет и уебецца башкой в бетонную стену. ДБЛБЛД

Тільки після вас (секти порохоботів). Оця ваша абревіатура не підпадає під дію правил форуму? Іріна 1969, ви ще тут?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Пройоб стався в 13-му, а в 14-му то вибір бенефіціара цього пройоба.

тоді краще сказати 2010 рік, а не 13. Чи ви фанат януковоча і таможенного союза? 
 

 

16 минут назад, Вячеслав63 сказал:

" На протязі1, ім. з прийм. 1. Те саме, що протягом 1. Новаторство й традиціоналізм у формі йдуть на протязі віків поруч (М.Рильський); Бачимо ми, як у масі своїй ізменшаються речі, Мовив би, гинуть поволі на протязі довшого часу (М.Зеров); Здавалось, він на протязі всього життя не зазнавав такого напрочуд ясного спокою, як зараз (О. Гончар). 2. На якійсь відстані. Вздовж всієї стіни на протязі трьох кроків – вартові (С.Божко). "

 залишилось навести цитати Шевченка, і можна буде навіть суржик виправдовувати, еге ж? 

 

13 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Оця ваша абревіатура не підпадає під дію правил форуму? Іріна 1969, ви ще тут?

Весна прийде - банити будемо


 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, SermenK сказав:

тоді краще сказати 2010 рік, а не 13. Чи ви фанат януковоча і таможенного союза? 

Ні, саме 13-й. Цей пройоб називається Революція Гідності. Ну, хом'ячкам так сказали. Насправді просто перерозподіл фінансових потоків і сфер впливу. Олігархи поставили свої власні інтереси вище за існування країни. І проїбали. А могли б пропєтлять. От до них і звертайтесь з претензіями, бо війна почалась звідти і внаслідок. А Зеленський - то просто лох, якого розвели. І він тепер в такому глухому куті, що в нього є тільки варіанти "перемога" або "воювати до останнього".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

А Зеленський - то просто лох, якого розвели. І він тепер в такому глухому куті, що в нього є тільки варіанти "перемога" або "воювати до останнього".

Хто його розвів, Ігор Валерійович?)

P.S. Розвели населення, а не Зеленського)))

Змінено користувачем XL.pro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, XL.pro сказав:

Хто його розвів, Ігор Валерійович?)

Ні:) Любі друзі в новій версії:) І ці любі друзі і є бенефіціарами війни, а на Зеленського потім всіх собак повісять:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

Ні:) Любі друзі в новій версії:) І ці любі друзі і є бенефіціарами війни, а на Зеленського потім всіх собак повісять:)

хто на кого напав ?:pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, XL.pro сказав:

Хто його розвів, Ігор Валерійович?)

Петро Олексійович. Піддався щоб не вигрібати. Разом з Ігорем Валерійовичем жертв режиму вдають 😂

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Dmitriy_S сказав:

Ні:) Любі друзі в новій версії:) І ці любі друзі і є бенефіціарами війни, а на Зеленського потім всіх собак повісять:)

Хто Зеленського змушував йти в політику?

Клічка також розвели?

Будь яка політика - брудна справа, просто так туди не йдуть 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...