Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, shneider_vova сказал:

Брестская крепость (даже считая, что это миф) держалась 32 дня. Наши уже 40 без возможности подвоза БК и продовольствия....

Насколько сужу из информационного поля, сегодня будет попытка вывода остатков гарнизона по зелёному коридору. Информация от орков, которым верить ни на букву нельзя, поэтому посмотрим...

Там не зовсім так. Рашисти, як і в Іловайську, пропонують скласти зброю і вийти зеленим коридором. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ukrainian сказал:

З якою ціллю цікавитесь?

с целью понимания реальной информации. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, shneider_vova сказал:

на видео 501 бат

я відео не дивився, але заголовок - 503й

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Там не зовсім так. Рашисти, як і в Іловайську, пропонують скласти зброю і вийти зеленим коридором. 

именно. разве я не так написал? плюс к этому слова зели о том, что вопрос марика решится в "дни, если не часы". у меня пазл так сложился...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, karlito сказал:

я відео не дивився, але заголовок - 503й

поэтому я и уточнил. в фейсбуке было про то, что 503 в другом месте, а в марике 501

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, shneider_vova сказал:

на видео 501 бат

Так тоді це Бердянськ, а не Маріуполь. В Маріуполі 503-я.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Так тоді це Бердянськ, а не Маріуполь. В Маріуполі 503-я.

по информации от волонтеров 503 бата, они не в мариуполе. я им доверяю в достаточной степени. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Вячеслав63 сказав:

Так тоді це Бердянськ, а не Маріуполь. В Маріуполі 503-я.

По Бердянську ще на початку війни було, що вони здалися, ну і судячи з їх «бородатості» це мабуть вони

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, karlito сказал:

хоча на відео написано 503 й бат, а в маріку ніби 501. так що знову хз.

Я хочу сьогодні окремо та щиро висловити вдячність кожному захиснику нашого міцного Маріуполя. Нашого героїчного міста, яке переживає найбільше випробування у своїй історії, в історії України.

36-та окрема бригада морської піхоти.

501-й окремий батальйон морської піхоти.

1-й окремий батальйон морської піхоти.

12-та бригада Національної гвардії.

Та окремий загін спеціального призначення «Азов».

www.president.gov.ua/news/zmistovni-peregovori-pro-mir-i-bezpeku-dlya-ukrayini-yedinij-73661

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, JFK сказал:

По Бердянську ще на початку війни було, що вони здалися, ну і судячи з їх «бородатості» це мабуть вони

Там в відео була фраза - "пєрвиє плєнниє". Ймовірно, що так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, shneider_vova сказал:

по информации от волонтеров 503 бата, они не в мариуполе. я им доверяю в достаточной степени. 

Значить була передислокація. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Корнил сказав:

так какого хера это разгонять ?

Інформаційна війна. І хтось нарешті дочекався, не міг не поділитися радістю. Знали б ви скільки нелюдей в Україні вже тримає в руках партбілет і чекає на прихід російської армії... 

  • Лайк 9
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

Інформаційна війна. І хтось нарешті дочекався, не міг не поділитися радістю. Знали б ви скільки нелюдей в Україні вже тримає в руках партбілет і чекає на прихід російської армії... 

может, валерьянки выпить с утра? какая может быть тут радость? или на войне бывают только победы?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Корнил сказав:

блять, ну сколько можно?..мало ли шо эти пиdоры у себя там говорят и показывают!..было официальное подтверждение?..нет, так какого хера это разгонять ?

Як це нашо???? Інформ війна на нашому форумі триває...зазвичай вона починається зі слів " говорят, а вот на сраша ресурсе постят видео, одна моя знакомая 100% владеет ситуацией и т.д)...вони думають, щр вони самі вумні і це 2014 рік, і нема ще Бучі...хай пишуть, а інфа доходить туди куди треба

  • Лайк 9
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про поразки на війні під час військового стану може повідомляти лише Генштаб та Головнокомандувач, а не параша тудей. 

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaksymS сказал:

Про поразки на війні під час військового стану може повідомляти лише Генштаб та Головнокомандувач, а не параша тудей. 

це ваша особиста точка зору

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, shneider_vova сказал:

Брестская крепость (даже считая, что это миф) держалась 32 дня

головна проблема кацапів в тому, що вони також живуть і думають позавчорашнім днем...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, shneider_vova сказав:

це ваша особиста точка зору

Це не моя точка зору. Це вимога військового стану під час інформаційної війни. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, MaksymS сказал:

Інформаційна війна. І хтось нарешті дочекався, не міг не поділитися радістю. Знали б ви скільки нелюдей в Україні вже тримає в руках партбілет і чекає на прихід російської армії... 

Категорично не згоден. Може то у вас так так, в нашому поселенні під Полтавою не знаю ні одного "колаборанта". Навіть той сусід, який казав в 2014-ому, що путін зробив правильно, що відтяпав Крим, зараз записався до тероборони і на блок-посту стояв з рушницею. Інший, в якого брат в ОРДЛО, перервав з ним усілякі стосунки і сказав, що голими руками готовий рвати рашистів. Знайома харків'янка, яка зараз живе у нас, сказала, що ніколи б не подумала, що буде так ненавидіти росіян. А в неї мати - росіянка і багато родичів там. Ненависть і лють тільки зростає.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...