Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, mastervovik сказав:

Вы реально считаете что можно строить Там, где можно ожидать тяжелых боев?:pozor:

А ви можете ось так прямо зараз сказати де не можна їх очікувати? Хто міг в Стоянці подумати про важкі бої? Або в Ірпені? Чи в Дніпрі з Миколаєвом ще якихось 20 років тому, коли будувалися. Тут не вгадаєш. Краще за все придбати автобуса й обладнати його як будинок - безпрограшний варіант. Насувається орда - завів двигун й переїхав в інше місце. Аби він тільки за 30 років не згнив. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, mastervovik сказав:

Вы реально считаете что можно строить Там, где можно ожидать тяжелых боев?:pozor:

До цього будували.

Я наприклад.Будував там де точно знав що вони будуть.Чудом цього разу не дійшло.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, MaksymS сказав:

 Хто міг в Стоянці подумати про важкі бої? Або в Ірпені? Чи в Дніпрі з Миколаєвом ще якихось 20 років тому, коли будувалися. 

Я.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, MaksymS сказал:

А це вже ЗОВСІМ інша Україна, де не розікрали в черговий раз оборонний бюджет. Погодьтеся - для цього потрібні радикальні зміни

погодьтеся, що спочатку треба перестати красти, а потім вже просити людей платити податки. бо який сенс їх платити щоб їх вкрали?

  • Лайк 7
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

До цього будували.

Я наприклад.Будував там де точно знав що вони будуть.Чудом цього разу не дійшло.

та питання не в тому будувати чи ні. головне щоб залишилось достатньо грошей щоб все кинути та за необхідності купити/мати можливість жити в іншому місці. останні 10 років я казав дітям що гроші та інше майно нічого не варті. головне це друзі та вміння заробити будь-де. для цього потрібно мати знання та репутацію. все інше наживне. так само як і подорожі. ти можеш подорожувати та вчитись де завгодно, але мусиш пам'ятати звідки ти взявся.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

погодьтеся, що спочатку треба перестати красти, а потім вже просити людей платити податки. бо який сенс їх платити щоб їх вкрали?

Це замкнуте коло.Без умовного Гітлера ,я думаю, нам з нього не вирватись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

спочатку треба перестати красти

Доки не перестануть красти - в нас однак не буде ППО. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бездомний та інші дописувачі, досить вже засмічувати тему...зараз просто все приховала, згодом забаню всіх нафік ...люди приходять за інфою, а ви як не Сосюра то Ванька- дурник

  • Лайк 23
  • Дякую 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Це замкнуте коло.Без умовного Гітлера ,я думаю, нам з нього не вирватись.

ну інші якось вирвались? все зміниться коли зміняться люди. коли почнуть поважати себе та рахувати свої гроші. до чого тут гітлер? параша має свого гітлера і що воно їм дало?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, MaksymS сказал:

А ви можете ось так прямо зараз сказати де не можна їх очікувати? Хто міг в Стоянці подумати про важкі бої? Або в Ірпені? Чи в Дніпрі з Миколаєвом ще якихось 20 років тому, коли будувалися. Тут не вгадаєш. Краще за все придбати автобуса й обладнати його як будинок - безпрограшний варіант. Насувається орда - завів двигун й переїхав в інше місце. Аби він тільки за 30 років не згнив. 

Млять ну ты запарил...

Какого ты отвечаешь на все посты, где твое мнение не спрашивают?:pozor:

Я тебя уже просил поставь меня  в игнор, и не цитируй меня. 

Я отвечал вообще не тебе, и на фразу о рассуждении о том, как надо строить где ОЖИДАЮТ тяжёлые бои!

Извини ты человек - понос, из-за тебя я вынужден постоянно скролить ветку с твоими познаниями и объяснениями во всем, где теряются сообщения действительно умных и знающих людей.

И не надо отвечать на этот пост!

Просто забей на меня, умоляю.

 

  • Лайк 8
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, mastervovik сказал:

Млять ну ты запарил...

 

Извини ты человек - понос...

 

Дааа, модер, дожился ?!👏

  • Лайк 2
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, irina1969 сказав:

Бездомний та інші дописувачі, досить вже засмічувати тему...зараз просто все приховала, згодом забаню всіх нафік ...люди приходять за інфою, а ви як не Сосюра то Ванька- дурник

На будівельний форум за інформацією?Ви серйозно? Мені здається що люди тут щоб поспілкуватись на біля воєнні теми і трохи виговоритись.Ви думаєте варто їм закривати рот?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, irina1969 сказал:

Бездомний та інші дописувачі, досить вже засмічувати тему...зараз просто все приховала, згодом забаню всіх нафік ...люди приходять за інфою, а ви як не Сосюра то Ванька- дурник

невже не зрозуміло , що  все взаємопов`язане :unknown:

Бій відлунав. І червоні знамена
Затріпотіли на станції знов.
І до юрби полонених
Сам комісар підійшов.

Аж до кісток пропікає очима.
Хлопці стоять перед ним, як мерці.
П’яно хитається смерть перед ними,
Холодно блима наган у руці.

"Є гайдамаки між вами, я знаю,
Кожного кулі чекає печать!"
Стиснуто зуби в останнім мовчанні -
Всі полонені мовчать.

"Всі ви такі ж, як і я, чорнобриві -
Шкода розстрілювать всіх.
Гляньте навколо - і сонце, і ниви..."
Відповідь - сміх.

"Ну так пощади не буде нікому!
Вас не згадає замучений край!"
Вийшов один і сказав комісару:
"Я - гайдамака. Стріляй!

Unfortunately no English subtitles.

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВСУ, как только появится возможность, ударят по Крымскому мосту, который Россия использует для подвоза подкрепления своей армии. 

Об этом заявил секретарь Совета национальной безопасности и обороны Алексей Данилов в эфире радио НВ.

Данилова спросили: "А рубануть по Крымскому мосту мы можем, как вы считаете? Потому что они перебрасывают помощь по этому пути".

"Смотрите, если бы у нас была возможность это сделать, мы бы это уже сделали. Если будет возможность это сделать, мы это обязательно сделаем", – ответил секретарь СНБО.

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, mastervovik сказал:

Вы реально считаете что можно строить Там, где можно ожидать тяжелых боев?:pozor:

А если не ожидать, то чем плохи панорамные окна? И зачем нужен подвал, приспособлеммый под бомбоубежище?

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 90BCO сказал:

Дааа, модер, дожился ?!👏

він вже казав що не може додати юзера в ігнор, лише забанити. але хто ж тут читає.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, vadimv сказал:

ВСУ, как только появится возможность, ударят по Крымскому мосту, который Россия использует для подвоза подкрепления своей армии. 

Об этом заявил секретарь Совета национальной безопасности и обороны Алексей Данилов в эфире радио НВ.

Данилова спросили: "А рубануть по Крымскому мосту мы можем, как вы считаете? Потому что они перебрасывают помощь по этому пути".

"Смотрите, если бы у нас была возможность это сделать, мы бы это уже сделали. Если будет возможность это сделать, мы это обязательно сделаем", – ответил секретарь СНБО.

для початку вже слід подати багатомільярдні ( в фунтах , долларах та євро )  позови до західних фірм та архітекторів , які допомагали будувати той проклятий міст .

 

 

Щоб кацапські посіпаки прокляли той  день , коли вони народилися .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, irina1969 сказал:

Бездомний та інші дописувачі, досить вже засмічувати тему...зараз просто все приховала, згодом забаню всіх нафік ...люди приходять за інфою, а ви як не Сосюра то Ванька- дурник

Предложите для обсуждения не мусорную, на Ваш взгляд, тему

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

А если не ожидать, то чем плохи панорамные окна?

а чим гарні? ну хоч одну перевагу назвіть, бо недоліки я знаю )

2 минуты назад, OlaR сказал:

И зачем нужен подвал, приспособлеммый под бомбоуюежище?

для зберігання речей, майстерня, набагато комфортніше місце за гараж для культурного відпочинку від дружини, ідеальне приміщення для прослуховування HiEnd...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, 90BCO сказал:

Дааа, модер, дожился ?!👏

влада розбещує

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

для зберігання речей, майстерня, набагато комфортніше місце за гараж для культурного відпочинку від дружини, ідеальне приміщення для прослуховування HiEnd...

 

підвал ,який відповідає названим вами цілям - то складне архітектурне завдання 

 

всі підвали , які  я бачив , не годилися для названих вами завданнь 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, OlaR сказав:

Предложите для обсуждения не мусорную, на Ваш взгляд, тему

Соловьеб собрался денацифицировать Европу и весь мир.

t.me/voynareal/19701

Как думаете, это он сам догадался или в 人民日報 прочитал?

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підвал це тільки частина концепції "saving room" В мене товариш заморочувався цією тематикою. Підвал як бомбосховище з усіма наворотами і запасами їжі і води, ковдрами, аварійним живленням і т.д. ... Друзі питали нафіга то йому треба. На другу ніч війни  в нього там вже 25 чоловік сиділо з відносним комфортом і він радів, що не витратив ці кошти на панорамні вікна.

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

а чим гарні? ну хоч одну перевагу назвіть, бо недоліки я знаю )

Відпочивала в будинках, з гарним краєвидом та панорамними вікнами - гарно :) У всякому випадку, підстава "не будувати" тому, що можуть бути воєнні дії, така собі

Цитата

для зберігання речей, майстерня, набагато комфортніше місце за гараж для культурного відпочинку від дружини, ідеальне приміщення для прослуховування HiEnd...

Також. Якщо підстава "будувати" тому, що можуть бути воєнні дії, то це не підстава

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...