Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Бездомный сказал:

 

підвал ,який відповідає названим вами цілям - то складне архітектурне завдання 

 

всі підвали , які  я бачив , не годилися для названих вами завданнь 

наскільки я зрозумів, йдеться про підвал в новобудові. хто заважає одразу зробити його нормальним? за зразок можна взяти класику, яка практикується в штатах з 1960-х.

може хтось дивився це кіно www.imdb.com/title/tt1828327/? там той підвал повноцінне приміщення будинку, за яке ще батько з донькою сперечаються.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

Відпочивала в будинках, з гарним краєвидом та панорамними вікнами - гарно

гарний краєвид - то як гарні цицьки в баби - краще най буде  😉

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

Відпочивала в будинках, з гарним краєвидом та панорамними вікнами - гарно

бгг. у нас туристами теж багато хто в європі відпочивав, але жити там виявилось чимось іншим. особливо гарно коли ці вікна в Ірпені дивляться на сусідній будинок в 15 метрах напроти. рахунки за газ та завжди закриті гардиною - я гадаю саме це і було задумано малювакою проектантом...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

А если не ожидать, то чем плохи панорамные окна? И зачем нужен подвал, приспособлеммый под бомбоуюежище?

80 процентов строек в Украине с ленточным фундаментом. Подвал под таким домом ни чего не стоит если угв ниже 3 м. Просто роешь котлован а не траншею под фундамент, и получаешь бонус в виде подвала. Который однозначно защитит лучше от осколков и пуль в отличии от панорамных окон)

И на всякий случай -это не взаимоисключающие понятия. Т.е. в одном доме могут ужиться и подвал и панорамные окна)

А там где не проходит ленточный фундамент я даже и не строил бы)

А вот под своим подвалом я вырыл еще погреб... Идея была что бы в трусах зимой можно было вы погреб сходить, а сейчас окоазалось что бонусом на случай тяо).

И да, Максим мне как инженеру-строителю не интересны твои глубокие познания и в этой области.

На этот пост тоже можешь не отвечать)

  • Лайк 7
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

бгг. у нас туристами теж багато хто в європі відпочивав, але жити там виявилось чимось іншим. особливо гарно коли ці вікна в Ірпені дивляться на сусідній будинок в 15 метрах напроти. рахунки за газ та завжди закриті гардиною - я гадаю саме це і було задумано малювакою проектантом...

Ну про дивляться в паркан або в багатоповерхівці у вікна навпроти, то збочіння. 😉 Навіть, якщо газ безкоштовний. У німців газ дорогий, але в хозяїв, де я зараз мешкаю, на другому поверсі вікна на всю стіну з видом на гори :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, mastervovik сказал:

80 процентов строек в Украине с ленточным фундаментом. Подвал под таким домом ни чего не стоит если угв ниже 3 м. Просто роешь котлован а не траншею под фундамент, и получаешь бонус в виде подвала. Который однозначно защитит лучше от осколков и пуль в отличии от панорамных окон)

Когда-то здесь считали - оборудовать нормальный подвал по деньгам очень не слабо.  Там надо минимум 2 выхода, вода, канализация, отделка пола, стен и потолка. Хорошая вентиляция. Если планируется там долго сидеть. Для "на всякий случай" как-то ... Лучше иметь эти деньги налом, чтоб можно было быстро свалить оттуда подальше.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

Когда-то здесь считали - оборудовать нормальный подвал по деньгам очень не слабо.  Там надо минимум 2 выхода, вода, канализация, отделка пола, стен и потолка. Хорошая вентиляция. Если планируется там долго сидеть. Для "на всякий случай" как-то ... Лучше иметь эти деньги налом, чтоб можно было быстро свалить оттуда подальше.

я не знаю про що ви, а я маю на увазі basement який там є стандартною частиною як тут кажуть картонного будинку

 

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, US7IGN сказал:

ну хоч одну перевагу назвіть

Наприклад, багато світла.

23 минуты назад, US7IGN сказал:

рахунки за газ та завжди закриті гардиною

Тут є поняття якості тих вікон, бо вікна від забудовника в 95% "аби було" і потім якраз виходить що літом постійно сонце жарить і треба закривати, а зимою тепло втікає. Але якщо в свому приватному будинку поставити вікна з нормального профілю і з нормальними сонцезахисними 3-камерними склопакетами, то результат зовсім іншим буде. Але питання ціни десь в х3.5-х4 рази може відбити бажання в таких вікнах :)

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, MaxS сказал:

Підвал це тільки частина концепції "saving room" В мене товариш заморочувався цією тематикою. Підвал як бомбосховище з усіма наворотами і запасами їжі і води, ковдрами, аварійним живленням і т.д. ... Друзі питали нафіга то йому треба. На другу ніч війни  в нього там вже 25 чоловік сиділо з відносним комфортом і він радів, що не витратив ці кошти на панорамні вікна.

На потраченные деньги все 25 человек могли спокойно снять котедж в Карпатах  минимум на год и не сидеть в подвале

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, TaurosRMK сказал:

Наприклад, багато світла.

як людина з світлобоязню я оцінив :lol:

тут ноутбук важно обрати щоб мінімальна яскравість дійсно була мінімальною...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свої. Україна + Грузія / ჩვენები: უკრაინა & საქართველო

Россияне таки начали штурмовать Одессу. Прямо из крейсера Москва. Правда по частям

К берегу прибились первые фуражки потопленных рашистов

278604876_1858145561043394_37373273099898927_n.jpg

  • Лайк 7
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот это поворот.

путин отменил штурм "Азовстали" в Мариуполе и назвал причину.
Российский кровавый диктатор владимир путин заявил, что штурмовать завод "Азовсталь" в Мариуполе, где укрываются наши защитники и мирные жители, "нецелесообразно". 

telegraf.com.ua/novosti-rossii/2022-04-21/5703032-putin-otmenil-shturm-azovstali-v-mariupole-i-nazval-prichinu?fbclid=IwAR0Rr5O9V5MRwhmkxXejJG0xfVYhnI2ud02OZdsXReeQcWg22oveK7OdsnU

Змінено користувачем миг
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

И зачем нужен подвал, приспособлеммый под бомбоубежище?

З власного досвіду. Коли нема світла, газу, води, зв'язку, що робити в тому підвалі? Особливо смішно зараз читати тих, для кого газ був і є в приорітеті.

 З одного боку сусідка с цоколем на два поверха вниз. Залишила будинок через 2 тижні- світла нема, газу нема ( десь перебило трубу и відключили всьому кутку), води нема, опалення нема, зв'язку теж нема. Підвал перетворився на склеп в прямому розумінні.

Сусіди з другого боку. Підвалу нема, як і в мене. Поки був газ, спасав газовий генератор, потім все. Але після того, як прилетіло і потрощило черепицю, стіни та паркан, то стали ходити до знайомих ночувати в підвал. Ми ні до кого не ходили. ночували в будинку. Якесь дивне відчуття, не пов'язано со здоровим глуздом. Розуміли, що може прилетіти, але ні, з будинку нікуди не підемо, наче він міг нас захистити.

В нас становище було трохи ліпше, бо був бензиновий генератор, сонячні панелі та пічка в домі. Тому були з водою, світлом, прачюючим холодильником і гарячою їжею. Ну і ще, виявилось, що єлектромобіль став в нагоді тоді, та й зараз нема думок про пальне, е воно, чи нема і скільки коштує.

Як на мене, нема особливого значення, що  е в приорітеті в мирний час, дійсність може бути зовсім іншою.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 13
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плюс 20 літаків.

censor.net/ua/news/3335652/zavdyaky_postachannyu_zapchastyn_ukrayina_popovnyla_park_pryblyzno_20_litakamy_cnn

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, mastervovik сказав:

Какого ты отвечаешь на все посты, где твое мнение не спрашивают?:pozor:

А де ви написали що не запитуєте думку? Якщо вам не потрібна думка - то навіщо ви пишете на форумі? Писали б тоді в себе в інстаграмі та й усе. От ці дивні люди - спочатку пишуть на платформі для обговорень, а потім дивуються що обговорюють. 

1 година тому, mastervovik сказав:

Я тебя уже просил поставь меня  в игнор

Я не можу. 

1 година тому, mastervovik сказав:

Извини

Вибачаю. 

1 година тому, mastervovik сказав:

И не надо отвечать на этот пост!

Щоб на пост не відповідали на платформі для обговорень його не потрібно писати. Це форум, тут кожен може висловлювати свої думки в межах Правил. 

51 хвилину тому, MaxS сказав:

На другу ніч війни  в нього там вже 25 чоловік сиділо

Цікаво, чи були серед них ті, хто запитував, нащо воно треба? 

  • Дякую 1
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уряд Німеччини викреслив зі списку допомоги України все важке озброєння, - Bild Джерело: https://censor.net/ua/n3335682

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Плюс 20 літаків.

censor.net/ua/news/3335652/zavdyaky_postachannyu_zapchastyn_ukrayina_popovnyla_park_pryblyzno_20_litakamy_cnn

Рашкаванские клеветники пишут, что это румынские МИГ-21. И я бы им не поверил, если бы нечто похожее у меня над головой вчера не пролетело. Я ещё удивился, что за говно однокилевое полетело?! 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Рашкаванские клеветники пишут, что это румынские МИГ-21. И я бы им не поверил, если бы нечто похожее у меня над головой вчера не пролетело. Я ещё удивился, что за говно однокилевое полетело?! 

Су-25

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Уряд Німеччини викреслив зі списку допомоги України все важке озброєння

Навіть сумнівів не було. Меркель, мабуть, задзвонила. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sergio сказал:

Рашкаванские клеветники пишут, что это румынские МИГ-21. И я бы им не поверил, если бы нечто похожее у меня над головой вчера не пролетело. Я ещё удивился, что за говно однокилевое полетело?! 

По Львову мало прилетает? Пишите еще ...

Змінено користувачем OlaR
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, OlaR сказал:

На потраченные деньги все 25 человек могли спокойно снять котедж в Карпатах  минимум на год и не сидеть в подвале

Вот спасибо, без вашего умничанья никак. Еще раз. В первый день войны ехать в пробку он не стал, через пару дней вывез детей и жену, потом вернулся и помогает все свободное время с гуманитаркой, вывозом инвалидов, ожиданием звонка из военкомата и т.д. и т.п. Все это время пока не отошли орки от Киева у него жили друзья и соседи, их вывозить и устраивать где-то на западе он не обязан, но его вложения в подвал были не напрасны. Опять таки это не призыв к действию для всех, но пару лет назад здесь многие прикалывались с выживальщиков. 

 

Насчет выехать заранее - и я знал, и много народу в моем окружении знали. Кое-кто выехал еще 15-го. Но блин, если каждый раз выезжать при шухере - то никакой выезжалки не хватит. 

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...