Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

СБУ викрила законспірований склад із боєприпасами та комплектуючими до військової техніки на $200 млн.

Все це обладнання уже передано на потреби української армії.

Серед іншого у ході обшуків СБУ вилучила та передала Міністерству оборони:

60 повнокомплектних танкових двигунів

велику кількість запчастин і комплектуючих до бронетехніки, які було поміщено у 10 залізничних вагонів для їх швидкого переміщення.

Крім того, в окремих замаскованих приміщеннях виявлено 26 керованих ракет класу «повітря-повітря». Таке майно входить до штатного озброєння військових літаків і гелікоптерів та використовується для враження літальних апаратів.

СБУ встановила, що наявне на цьому складі обладнання було раніше викрадене з військових арсеналів. А напередодні повномасштабного вторгнення власники складу мали намір піти на співпрацю з окупаційними військами та надати техніку для потреб ворога. 

ssu.gov.ua/novyny/sbu-vykryla-zakonspirovanyi-sklad-iz-boieprypasamy-ta-komplektuiuchymy-do-viiskovoi-tekhniky-na-200-mln-video

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Бездомный сказал:

кожен розуміє у міру своєї збоченості 🤣

Ні, це ваше збочення. Все, що я зробила, показала вам ваш рівень спілкування в темі, куди тягнути ваш світогляд недоречно. Як ви там цитували- "правильно зрозуміти-правильно назвати".

8 часов назад, Бездомный сказал:

ви - черговий - стотисячп'ятсотмільйонний доказ того , що бабу 

8 часов назад, Бездомный сказал:

викладання Історії та Літератури я був змушений на 100% взяти на себе - бо в школі совдеп-піхвомразі

  :pozor:

7 часов назад, ozor сказал:

Якби у орків замість Скабєєвої у голові, були думки Бездомного, то 9 з 10 в Україну не приїхали б.

Сьогодні бенефіс Бездомного? Не кожен може досягти результату, коли його порівнюють з "зливним бачком". Бездомному це вдалось і чомусь я не здивована.

9 часов назад, Музей сказал:

Для мене Бездомний з‘явився в топіку про Майдан. Там нічого подібного не було і тут немає. А про «дочь офицера» він писав ще до Майдана. Тоді в нього кидали камінням.

Коли з'явився Бездомний для мене. Коли сказав, що його батько соромився того, що він з села і чи то змінив призвіще, чи то відрікся від своїх батьків. Не пам'ятаю точніше, але була дуже вражена, бо мої батьки теж з невеличкого українського хутора і я завжди мала гордість за них. Тому що все, чого вони досягли в житті,  завдяки вихованню, котре передавалось від покоління до покоління. Чого я маю соромитись? Що мої предки обробляли землю; або, що мої батьки досягли того, що до них прислухаються і поважають в суспільстві?

Що Бездомний син манкурта добре відчувається в тому, що він говорить і як себе поводить. Про те, що він спочатку голосував за Януковича, а зараз щирий українець, це можно трактувати по-різному. Може порозумнів, а може то кров манкурта в ньому говорить и йому легко міняти свої погляди наче флюгер- куди сьогодні дме, туди і повертає. 

Ще до покоління мого сина в українських сімейних традиціях було неприйнятним тикати батькам, вже не кажу за бабусь та дідусів. А щоб тикати незнайомі людині, то зовсім неможлива річ була. Але ж Бездомний тикае навіть тут. Кров манкурта...Як там у Булгакова :"Кровь — великое дело, — неизвестно к чему весело сказал Воланд, ..."

  • Лайк 6
  • Дякую 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, MaksymS сказал:

 

▪️ росіяни перегрупувались на Ізюмському напрямку. Наступали в районі Дібровного, є частковий успіх. В районі Старої Гнилиці наступ успіху не мав, в результаті вогневого ураження ворог зазнав втрат та відійшов.

Это видимо пытаются контратаковать нашу группировку которая идет в направлении Купьянска. У них там основной путь снабжения. Если перережут жопа всей изюмской группировке московитов

Змінено користувачем igor_d70
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, allanek сказал:

Ні, це ваше збочення. Все, що я зробила, показала вам ваш рівень спілкування в темі, 

Я, переїхавши в Україну слово баба встиг сказати пару раз.Отримавши по зубах від чоловіків тих жінок- як рукою зняло ,вже ось 27 років як.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Генсек ООН Гутерріш запросив зустріч з Путіним і Зеленським.

Щось іде не по плану🤷‍♂️?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВСУ отбросили войска РФ от Марьинки и вернули линию фронта к 24 февраля

mediavektor.org/23482-vsu-otbrosili-vojska-rf-ot-marinki-i-vernuli-liniyu-fronta-k-24-fevralya.html

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Отримавши по зубах

Кацап лише по морді і розуміє, а я тобі пропонував вчитись, як це властиво українцям. Морда цілішою була би, а ще, якби кацапи вчились, то на Україну війною не пішли би. Теж ціліші були би. Так що, як не крути, просвіта діє на користь Україні.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Щось іде не по плану🤷‍♂️?

Поки що не зрозуміла, як на це реагувати, але допис був видаленій за кілька хвилин після того, як з'явився

 

 

 

received_994234934815929.jpeg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, karbo сказал:

Кацап лише по морді і розуміє, а я тобі пропонував вчитись, як це властиво українцям. Морда цілішою була би, а ще, якби кацапи вчились, то на Україну війною не пішли би. Теж ціліші були би. Так що, як не крути, просвіта діє на користь Україні.

Ну мені то хоч наука на користь пішла.А Ви як народились тикаючим бидлом так і помрете.На жаль не знайшлось людини поряд хто б навчив.Сирота?

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, allanek сказал:

Поки що не зрозуміла, як на це реагувати, але допис був видаленій за кілька хвилин після того, як з'явився

 

 

 

received_994234934815929.jpeg

Ну, зараз ( коли він вже не при справах), звертати увагу на його пости увагу- то потрібно ділити на 50.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

звертати увагу на його пости увагу- то потрібно ділити на 50.

Може й так, але до сьогодні в ньго були істеричні дописи про те, що "всЕ пропало и хахлы нас делают".

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

Бабушатники боевые олени покрестили?

Ну и после всего можно присваивать почётное звание ЖБ

На жаль, Ваші слова наче й на рідному языку але зовсім мені не зрозумілі.От як би Ваш рівень розвитку дозволив би це все на людську мову ( не має різниці укр чи рос) - я б Вам щось би відповів.А так🤷‍♂️

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, allanek сказал:

Може й так, але до сьогодні в ньго були істеричні дописи про те, що "всЕ пропало и хахлы нас делают".

Ну, так наче нічого сильно й не змінилось.Спостерігаємо схрестивши пальці.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оплачувана відпустка для рашиків

188 тысяч сотрудников компаний, ушедших из России, продолжают получать зарплату
Реальное число может быть выше, поскольку KFC Yum Brands, Coca-Cola и другие крупные работодатели не рассказали, платят ли они российским сотрудникам.
Такую оценку приводит Financial Times на основе данных мэрии Москвы.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ukrainian сказав:

188 тысяч сотрудников компаний, ушедших из России, продолжают получать зарплату

Так все логічно - адже компанії коли йшли з росії казали що будуть продовжувати виплачувати зарплати для підтримки своїх працівників (бо коли повернуться то ж треба буде комусь працювати, щоб не розбіглися). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ukrainian сказал:

Оплачувана відпустка для рашиків

188 тысяч сотрудников компаний, ушедших из России, продолжают получать зарплату
Реальное число может быть выше, поскольку KFC Yum Brands, Coca-Cola и другие крупные работодатели не рассказали, платят ли они российским сотрудникам.
Такую оценку приводит Financial Times на основе данных мэрии Москвы.

Вони зобов'язані три місяці виплачувати зарплату. А дальше усьо.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Американцы начинают прозревать об уровне коррупции в Украине. Смотреть с 22 минуты. Надеюсь , что деньги на помощь при восстановлении страны будут контролировать строго.  Уже была инфа , что Зеленский хочет , чтобы власть сама ими распоряжалась.

 

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Поясняю. Все просто.

Вас зуботычиной покрестили свои же, ваши же соплеменники. 
Потому что в традиционной украинской семье женщина не ведёт себя так, чтобы ее назвали бабой, по ночам в интернете не пишет, и не изливает свой богатый внутренний мир на чужих людей :) 

Наблюдать как манкурты соревнуются в том, чтобы доказать друг другу кто больший патриот Украины, вызывает жалкое чувство, увы.

Надо быть сильнее я считаю и выше этого. Да больно, да бьют по больному. А то что не убивает сразу, не не делает сильнее, а тоже убивает, просто медленно. Без любви в сердце эту войну не пережить.

Ви не уважно читаєте.Я родом з росії.Там жінка -ніхто тому і баба.Про те що жінка це ЖІНКА я взнав в Україні.Після уроку.Не від соплємєнніків а від справжніх українців.Для яких своя жінка то святе.Наука пішла на користь і до своєї дружини я ставлюсь як і повинен чоловік в нормальному суспільстві.Це слабо розумієш поки немає з чим зрівнювати.

З приводу манкуртів- стыдно быть русским.Вашу гордость происхождением не разделяю.Ладно бы ещё нация, с историей, и т.д.А так - выродки из разных народов организовались в шоблу, украли название, слепили язык из всего краденого, наврали историю и т.д.

Вобщем- нехай щастить.

  • Лайк 11
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, ukrainian сказал:

Оплачувана відпустка для рашиків

188 тысяч сотрудников компаний, ушедших из России, продолжают получать зарплату
Реальное число может быть выше, поскольку KFC Yum Brands, Coca-Cola и другие крупные работодатели не рассказали, платят ли они российским сотрудникам.
Такую оценку приводит Financial Times на основе данных мэрии Москвы.

Очікують що скоро все закінчиться і вони моментально повернуться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Игорь UA сказал:

Американцы начинают прозревать об уровне коррупции в Украине. Смотреть с 22 минуты. Надеюсь , что деньги на помощь при восстановлении страны будут контролировать строго.  Уже была инфа , что Зеленский хочет , чтобы власть сама ими распоряжалась.

 

 

Не буде ніяких грошей- ну принаймні в тій кількості яку хоче наша влада.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

Своим не станете

На це і надія.Що ми з Вами ніколи не станемо своїми для українців- інакше Україна яка нас приютила, обігріла і людьми зробила - зникне як Білорусь.Білоруси зробили фатальну помилку - їм ми,русские стали своїми.

А з приводу роду - з ґвалтівниками і вбивцями я не хочу мати нічого спільного.

  • Лайк 6
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

 

В одном согласен, народы не братские.

І слава богу.Скільки б наша кдбешна мразота не намагалася б втовкти українцям протиледне.Але навять Ви це розумієте, найдете сили признатись хто: дедушка или папєнька?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Голі, босі, сліпі. Бойцам срочно нужны броники, одежда и тепловизоры.

Притула растерялся. 

https://www.facebook.com/watch?v=381332517335510

Змінено користувачем Propeller
  • Хаха 10
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...