Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Уже 892 страницы темы, а Зиновий ни одного поста не написал… интересно, что там с его стройкой

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

товариші... назараз, міі краший друг, людина,яка все життя робила безкорисливі поступки всім і навіть незнайомим, оказалась в херсонській обл ,  він майже свята людина, колись розповім чому... блище до Дніпра він знаходиться. скажіть будь ласка, які шанси йому ,матері і ще декільком людям приїхати в київську область на авто? 
 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, МаТраС сказал:

товариші... назараз, міі краший друг, людина,яка все життя робила безкорисливі поступки всім і навіть незнайомим, оказалась в херсонській обл ,  він майже свята людина, колись розповім чому... блище до Дніпра він знаходиться. скажіть будь ласка, які шанси йому ,матері і ще декільком людям приїхати в київську область на авто? 
 

В ближайшие три дня никаких, закрыли последний выезд через Снигуривку. Сегодня люди отписались что полностью завернули колонну обратно в Херсон

  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, igor_d70 сказав:

В ближайшие три дня никаких, закрыли последний выезд через Снигуривку. Сегодня люди отписались что полностью завернули колонну обратно в Херсон

в мене зараз мозок трохи вернеться...
кращий друг..
всевдореференум..
мобілізація з тої сторони...
 

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба сподіватися на краще й що він не піде до військкомату й не буде шаритись по вулиці. Ну а виїхати треба було давно :( . Навіщо стільки тягнути було? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, MaksymS сказав:

Треба сподіватися на краще й що він не піде до військкомату й не буде шаритись по вулиці. Ну а виїхати треба було давно :( . Навіщо стільки тягнути було? 

відповів мені так: я не візьму автомат,то мене розстріляють?)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, MaksymS сказав:

Ну а виїхати треба було давно :(

ой,макс,розкажу після війни,як він і по кого заїзжав...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не може виїхати - нехай не потрапляє на очі. Тобто десь закриється й там сидить. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Игорь UA сказал:

Американцы начинают прозревать об уровне коррупции в Украине. Смотреть с 22 минуты. Надеюсь , что деньги на помощь при восстановлении страны будут контролировать строго.  Уже была инфа , что Зеленский хочет , чтобы власть сама ими распоряжалась.

Смотреть с 35 минуты (картина маслом):

Цитата

Предыдущая администрация ...Вскоре, после 2014 года были уничтожены практически все склады боеприпасов на территории Украины ... Следственные органы несли какую-то ерунду ... про мифические дроны, кто-то покурил... Как всегда, ничего не обнаружили, виновных не нашли. И в тоже самое время (у меня хорошие связи среди людей, которые занимаются международной торговлей оружием), вскоре после этого, на черных и серых рынках ближнего востока появились боеприпасы с вот этих складов ...

 

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, MaksymS сказав:

Якщо не може виїхати - нехай не потрапляє на очі. Тобто десь закриється й там сидить. 

значить так, я можу в лічку сказати де він... мені треба толкова розмова , як він може їхати і вибратись з туди...повторюсь-самий кращий друг...за свої 39 не зустрічав таких...

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, igor_d70 сказав:

В ближайшие три дня никаких, закрыли последний выезд через Снигуривку. Сегодня люди отписались что полностью завернули колонну обратно в Херсон

якщо буде якийсь путь, будьте добрі , напишіть мені...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, FLASH сказав:

На след день после ухода русских, я нашел среди разрушенного в "хлам" села одинокого пса, которого украли россияне.  Всего 7 тысяч репостов и чудо случилось - я нашел хозяина. Маленькая радость военного времени.


https://www.facebook.com/100001751811701/videos/345762660723015/

 

Красава, людина ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, XL.pro сказав:

Смотреть с 35 минуты (картина маслом):

 

Как говорится, бывших не бывает. 

Скоро пропадёт из информационного фронта, как и Илларионов, который последний раз недели 3 назад сообщал, что все у нас пропало. Как и камин аут Караулова.

То ли ещё будет по мере проигрышей. Такие удивительные истории. Даже не удивляйтесь, будут они с самыми приближенными людьми в нашей власти. 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Музей сказал:

Ось коли зрозуміють, що повноцінна ПВО, зброєздатна армія та діюча ТРО значно дешевше ніж підвал під кожним сараєм, то і панорамні вікна будуть доречні.

Думаю пуск полноценной пво будет стоить дороже моего сарая с подвалом, и ни кто не будет тратиться на его защиту)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mastervovik сказал:

Думаю пуск полноценной пво будет стоить дороже моего сарая с подвалом, и ни кто не будет тратиться на его защиту)

Люди, Вы реально считаете, что нужен подвал, а не дежурный чемоданчик и заправленный бак? Там, где можно ожидать тяжелых боев, лучше строить так, чтоб проще было разбирать завалы и дешевле строить заново (если хочется). Это ИМХО, конечно.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, mastervovik сказав:

Думаю пуск полноценной пво будет стоить дороже моего сарая с подвалом, и ни кто не будет тратиться на его защиту)

Якщо ви будете платити податки, а не ухилятися від їх сплати, то той хто запускає ППО порахує не лише вартість халупи, а й втрати платника податку (якиї легко може з’їхати подалі й платити податки там). Звісно якщо ухилятися від сплати податків - то порахують лише халупу й не будуть заморочуватися. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, МаТраС сказал:

якщо буде якийсь путь, будьте добрі , напишіть мені...

Та я тут сам слухами питаюсь так что оперативной информации от меня ждать не стоит.

Если что то узнаю то конечно отпишусь. Но сразу скажу что у вашего знакомого проблема - не херсонская прописка. Часто пишут что на блокпостах прописку проверяют, нафига не знаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, MaksymS сказав:

Якщо ви будете платити податки, а не ухилятися від їх сплати, то той хто запускає ППО порахує не лише вартість халупи, а й втрати платника податку

А ви точно з України? В нас історично трохи інакше воно працює... Батони і унітази погано захищають від обстрілів, куди гірше підвалу.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, MaksymS сказал:

Якщо ви будете платити податки, а не ухилятися від їх сплати, то той хто запускає ППО порахує не лише вартість халупи, а й втрати платника податку (якиї легко може з’їхати подалі й платити податки там). Звісно якщо ухилятися від сплати податків - то порахують лише халупу й не будуть заморочуватися. 

Н надо всех по себе мерять, я налоги плачу в. Отличии от вас)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, OlaR сказал:

Люди, Вы реально считаете, что нужен подвал, а не дежурный чемоданчик и заправленный бак? , лучше строить так, чтоб проще было разбирать завалы и дешевле строить заново (если хочется). Это ИМХО, конечно.

Вы реально считаете что можно строить Там, где можно ожидать тяжелых боев?:pozor:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, porterlv сказав:

А ви точно з України?

Так. З України, в якої майже відсутня ППО. Ми ж обговорюємо гіпотетичну Україну, в якої є достатня кількість ППО. А це вже ЗОВСІМ інша Україна, де не розікрали в черговий раз оборонний бюджет. Погодьтеся - для цього потрібні радикальні зміни. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, mastervovik сказав:

Н надо всех по себе мерять, я налоги плачу в. Отличии от вас)

Я теж плачу :) . Я не мав на увазі конкретно вашу особу, але тих, хто не платить податки в країні багато, дуже багато. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...