Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

а как вам такой поворот русня?..даёшь в каждом селе спутниковый интернет!

FB_IMG_1650562308061.jpg

  • Лайк 12
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, US7IGN сказал:

вважаю що по цьому питанню мають право відповідати лише пілоти МІГ-21

Скажу так, коли я був курсантом 1-го курсу ХВВАІУ(1990р.), то на цих балалайках випускались пілоти більшості льотних училищ(крім ВТА і ДБА), а зокрема курсанти ХВАУЛу, виконуючи польоти на учбовому аеродромі в Чугуєві. А після випуску , направлялись в полки, і всі перенавчались на сучасну бойову техніку, починаючи із Міг-23 і Су-17.... Висновки робіть саміЖ-).

П.С. а навіть су-17 і міг-23 , після розвалу совка, швиденько всі порізали, ібо це вже вважався мотлох(3-тє покоління).

Змінено користувачем Нестроитель
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vikctor сказал:

А я вообще не понимаю отчего обсуждаются именно указанные устаревшие истребители только потому, что одному львовскому всёпропальщику что-то в очередной раз привиделось... Я же не описываю каждый раз какой именно истребитель/штурмовик/вертолёт видел  в этот раз и особенно куда прилетели ракеты...

Що мне привиделось?! Я метров пятьсот от взлётной полосы аэродрома работаю, когда в авиаремонтный прилетело, у нас окон сорок повыбивало. И 29 МИГ(которые мог регулярно наблюдать) , как нибудь отличу, от чего-то более древнего. А Су27 как выглядит, на всю жизнь запомнил, когда в 2003 году он на авиашоу крылом бетонку начал пороть в ста метрах от меня. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Росія у вогні: слідом за інститутом, де виробляли "Іскандери", спалахнув хімзавод (відео)
tsn.ua/svit/rosiya-u-vogni-slidom-za-institutom-de-viroblyali-iskanderi-u-rf-spalahnuv-himzavod-video-2042920.html?fbclid=IwAR2FQ5WmvwuzEMNJcO2ncpluXTDXbhWZaDJALkJKoqIgyLwF8z9vIg7k-eM

У російському місті Кінешма сталася масштабна пожежа на Дмитрівському хімічному заводі.
 

ed9a8b2a0071f6afbc5333616328e36d.jpeg

  • Лайк 12
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Нестроитель сказал:

Висновки робіть саміЖ-).

мій досвід керування 2106 неодноразово ставав в нагоді, навіть коли я пересів на шкоду...

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

мій досвід керування 2106 неодноразово ставав в нагоді, навіть коли я пересів на шкоду...

це вже софістика:-)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Що мне привиделось?! Я метров пятьсот от взлётной полосы аэродрома работаю, когда в авиаремонтный прилетело, у нас окон сорок повыбивало. И 29 МИГ(которые мог регулярно наблюдать) , как нибудь отличу, от чего-то более древнего. А Су27 как выглядит, на всю жизнь запомнил, когда в 2003 году он на авиашоу крылом бетонку начал пороть в ста метрах от меня. 

мало того шо вы паникер, лазиете по кацапским сайтам, так вы ещё до хера знаете..пора вас сдать сбушникам или расстрелять

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Может кукуха окончательно отлететь, и так на двух гвоздях уже держится.

 

278572431_3219303228354331_1410681654224118092_n.jpg

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, sergio сказал:

Що мне привиделось?! Я метров пятьсот от взлётной полосы аэродрома работаю, когда в авиаремонтный прилетело, у нас окон сорок повыбивало. И 29 МИГ(которые мог регулярно наблюдать) , как нибудь отличу, от чего-то более древнего. А Су27 как выглядит, на всю жизнь запомнил, когда в 2003 году он на авиашоу крылом бетонку начал пороть в ста метрах от меня. 

Міг-29 і су-27 легко можна спутати на фото чи відео, чи здалеку в небі, але коли побачити їх в натуральну величину, або один біля одного, то різниця в "геометрії" вражає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Нестроитель сказал:

Скажу так, коли я був курсантом 1-го курсу ХВВАІУ(1990р.), то на цих балалайках випускались пілоти більшості льотних училищ(крім ВТА і ДБА), а зокрема курсанти ХВАУЛу, виконуючи польоти на учбовому аеродромі в Чугуєві. А після випуску , направлялись в полки, і всі перенавчались на сучасну бойову техніку, починаючи із Міг-23 і Су-17.... Висновки робіть саміЖ-).

Тоді була можливість замінити міг 21 на новіші моделі. Китай же їх випускав до 2008 року. Значить не такі вони вже і погані. 

Чи можна їх використовувати в нинішніх умовах, де навіть безпілотник будь-якого класу за щастя? Жодних сумнівів, що можна, якщо є кому ними управляти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, karbo сказав:

використовувати в нинішніх умовах

Крилаті ракети можуть збивати.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Ні, паскуди, без вас тут не обійшлося.

censor.net/ua/blogs/3335712/ni_paskudy_bez_vas_tut_ne_obiyishlosya

  • Дякую 1
  • Сумно 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

www.yapfiles.ru/show/2200265/25b8307f4bda1a68c7f31abffef97425.mp4.html

А в двух словах? Устал ждать загрузки,крутит и крутит,уже два впн применял.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, миг сказал:

А в двух словах? Устал ждать загрузки,крутит и крутит,уже два впн применял.

треба було при реєстрації віндовз вік старше 18 вказувати...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Алік сказал:

Крилаті ракети можуть збивати.

Щоб збити КР (з малою ЕПР) на фоні землі, з великої відстані, потрібно мати, для початку, дуже хороший раділокатор з фазованою антенною решіткою, чого на цьому типові ЛА не може бути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, миг сказал:

А в двух словах? Устал ждать загрузки,крутит и крутит,уже два впн применял.

лучше  не надо..:)..я  посмотрел  ....буду  мыться  сегодня 2 раза..:)

  • Лайк 4
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Вячеслав63 сказал:

 

Ні, паскуди, без вас тут не обійшлося.

censor.net/ua/blogs/3335712/ni_paskudy_bez_vas_tut_ne_obiyishlosya

ну да ...Порошенко  и Бирюков   лично   сидят   в Львове   и    .....

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вячеслав63 сказал:

 

Ні, паскуди, без вас тут не обійшлося.

censor.net/ua/blogs/3335712/ni_paskudy_bez_vas_tut_ne_obiyishlosya

У того,который никогда не заболеет венерическими болезнями,которого упомянули с 14 года,бабки всегда были в приоритете а не люди.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

треба було при реєстрації віндовз вік старше 18 вказувати...

 

278580893_6032263806819489_7390048122433248130_n.jpg

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Павлухан сказал:

ну да ...Порошенко  и Бирюков   лично   сидят   в Львове   и    .....

Ви всю статтю прочитали? Йдеться про бариг теперішнього часу. 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, TaurosRMK сказал:

Деякий час назад писали про велику кільксть гелікоптерів... я не бачив самої картини, а от зараз таке, багатенько їх, та ще й винищувачі в придачу... цікаво.

 

Спойлер

Screenshot_3.jpg

 

North Sea - Oil fields crew changes

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, sergio сказал:

Що мне привиделось?! Я метров пятьсот от взлётной полосы аэродрома работаю, когда в авиаремонтный прилетело, у нас окон сорок повыбивало. И 29 МИГ(которые мог регулярно наблюдать) , как нибудь отличу, от чего-то более древнего. А Су27 как выглядит, на всю жизнь запомнил, когда в 2003 году он на авиашоу крылом бетонку начал пороть в ста метрах от меня. 

Осталось штурмовик МИГ25 увидеть и визуальное образование по военным летательным аппаратам ЗСУ  закончится... Они довольно уродливы внешне. Конечно не настолько уродливы как американские А10 "бородавочники"... Вот бы нам последних десятка два и война резко и почти мгновенно пошла бы совсем по иному сценарию...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Ви всю статтю прочитали? Йдеться про бариг теперішнього часу. 

читал  ..и  обратил  внимание ,   что  без упоминания  Порошенко    и бирюкова   "зрада   "  так  себе  .....на  троечку 

хотя  "злые  языки"   шепчут   что  зрадой  на  данный  момент    рулит  ермак

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...