Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ИБП для компа, холодильника и микроволновки. Что можно придумать?

sc_creator

Рекомендовані повідомлення

Якщо ж серйозно-то тут потрібно правильно позіцінувати викоистання цих вундербєттері
Ясно що для автономщика альтернативщика критерії трохи сильно різні ніж у датацентрів.
Ясно що с плином часу літій буде вдосконалюватися і можливо дешевіти.А може й не здешевіє.
Ресурси вони не безкінечні.
Але будемо спостерігати
Хто що думає з цього приводу ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, dneprstab сказав:

Але будемо спостерігати
Хто що думає з цього приводу ?

Я думаю, що будемо спостерігати... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.06.2023 в 13:41, volomoto сказал:

Це скріншот не має ніякого відношення до тих акумів, бо оригінально він з'явився для ліфера. Цей персонаж любить брати чужі картинки з інтернету і видавати або за свої, або за такі, що стосуються теми, хоча вони ніякого відношення до неї не мають.

Не знаєш, не звизди. Це графік із офіційного white list однієї з останніх пропозицій. І хочу додати, що цей "персонаж" вже багато років співпрацює з кращими виробниками якісних батарей. Які закуповую напряму для власного використання. В середньому кілька тон за рік. І ніколи неперевірену інформацію не викладаю. Тому лайно кидати не рекомендую, це, по-перше, характеризує не з найкращого боку дописувача як людину, а по-друге, викликає сумніви у професійності, яку дописувач інколи тут проявляє. Нормальні люди, якщо їм щось цікаво, задають питання, а не демонструють свій рівень, до якого опускатись не слід.

Насправді, ніякої революції або перевороту не відбувається. По-перше, щодо вартості. Вартість цієї модифікації у півтора рази дорожча за вартість звичайних АГМ-гелевих батарей. Проте, вона майже вдвічі менша за вартість літієвих. По-друге, доступні далеко не всі форм-фактори (корпуси). Це радикально звужує коло застосувань, адже для випадку застосування не в режимі накопичувача "зеленої" енергії, а для телекому, є певні вимоги до типу корпусів, необхідність наявності різних номіналів, тощо. Тому для мене, наприклад, закупити якусь партію, доставка якої не збільшить вартість одного елемента до нецікавого рівня поки що не вдається. Параметри виглядають суттєво кращими за літій-іонні батареї деяких типів, проте слід пам'ятати про вагу, вона на рівні звичайного свинцю, бо чудес, як відомо, не буває. З літій-ферро-фосфатними батареями параметри технічно близькі. Можливо, хтось захоче протестувати ці батарейки, але остання моя партія вже в дорозі, а на цю ж саму інформацію, яку я постив півроку тому, ніхто увагу не звернув. Повний без купюр лист специфікації додається. Хто хоче - зв'язуйтесь із виробником, домовляйтесь. 

CSPower Tubular Deep Cycle Battery TDC12-150 R.pdf

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, dneprstab сказал:

Хто що думає з цього приводу ?

я думаю треба почекати. кожного разу коли я хочу щось купити, я вирішую почекати поки не з'явиться щось нове - краще і дешевше. і жодного разу не помилився. але я з точки зору споживача. якщо продавати - то про інше...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, dneprstab сказал:

Якщо ж серйозно-то тут потрібно правильно позіцінувати викоистання цих вундербєттері
Ясно що для автономщика альтернативщика критерії трохи сильно різні ніж у датацентрів.
Ясно що с плином часу літій буде вдосконалюватися і можливо дешевіти.А може й не здешевіє.
Ресурси вони не безкінечні.
Але будемо спостерігати
Хто що думає з цього приводу ?

Так, Ви, безумовно, праві в тому, що ці батареї насамперед орієнтовані на накопичення енергії від вітро- сонячних- генераторів. Так вони і позиціонуються у виробника. Тому дрібних номіналів менше 100АГ не було запропоновано, принаймні на кінець березня. Для автономного живлення дрібні номінали сенсу не мають, адже потрібна певна гарантована потужність. Для датацентрів та телекому ситуація дещо інша. Для датацентрів немає необхідності у великій кількості циклів тому, що резервування живлення там відбувається за рахунок дизель-генераторних установок. І батареї працюють, принаймні, на моїх об'єктах, 2-3 хвилини з можливих 30 як мінімум. Тому замість витривалих батарей, ми більшу увагу приділяємо наявності та логістиці дизельного пального та належного утримання ДГУ. На промислових генераторах можливо жити дуже довго, це надійна та витривала техніка, здатна забезпечувати живлення десятками та сотнями годин. Для вузлів меншої потужності загалом вистачає і звичайних батарей, адже споживання там не таке вже й велике. Щоправда, за цей рік ресурс дрібних та середніх батарей минулих років введення в експлуатацію був серйозно спрацьований регулярними тривалими відключеннями. Але і замінити такі батарейки новими то все одно дешевше, ніж купляти літій, до якого ще треба підлаштовувати штатні системи електроживлення, розраховані на свинець. Тому ми, як звичайно, закупили необхідну кількість свинцю, і поки на цьому все. Для нас вартість кожного Вата має принципове значення, адже вартість послуг зараз у порівнянні з витратами на експлуатацію вкрай низька, підвищувати її ніхто сильно не наважується (мобільщики то окрема каста), тому поки що, навіть з врахуванням прискореного зносу свинцевих батарей, літій залишається економічно недоцільним, ці вкладення зараз мають дуже великий термін окупності. Щодо зниження вартості літію, то я поки не бачу ніяких стимулів. Збільшення виробництва електричок підвищує попит, це стимулює ціни до утримання на верхній межі. З другого боку, вже починає наростати проблема утилізації екологічно небезпечних літієвих елементів. Точніше, кожного місяця зростають витрати на утилізацію, і процес цей так чи інакше стимулює утримання вартості нових батарей.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.06.2023 в 12:50, Dalet сказал:

убьет, но иначе же Вы не придете к правильному решению. Этот путь нужно пройти. Иначе сложно смериться с суммой больше

а чого нормальна зарядка буде вбивати акум?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dalet сказал:

Ну. Ок!

дякую за змістовну відповідь! сподіваюсь, не дуже Вам заборгував :)

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, newbee2020 сказал:

а чого нормальна зарядка буде вбивати акум?

не должна нормальная зарядка убить аккумулятор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, newbee2020 сказал:

дякую за змістовну відповідь! сподіваюсь, не дуже Вам заборгував :)

Я маю з Вами сперичатися? Я погодився, що не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

Я маю з Вами сперичатися? Я погодився, що не так?

Ти дуже швидко погодився , а це знецінило кайф😀

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

Я маю з Вами сперичатися? Я погодився, що не так?

а я збирався сперечатись? я просто запитав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Підшкую для себе  інвертор 12/220 В.Газ котел,мінімальне освітлення,ноутбук. Думаю, що реальних 1000Вт буде досить.Акумулятор AGM, зарядний пристрій є окремо.Бажано з захистом,простим в ремонті(на всякий випадок..)Попередній китаєць прожив декілька включень,тихо вмер,а відремонтувати не вдалось..Підкажіть варіанти по виробниках,моделях і можливо по провірених точках продажу..Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вдома більше року експлуатую LogicPower LPY-PSW-800VA. Є представництво в Одесі, нормальні люди, принаймні, однією з причин першої купівлі була саме бесіда із сервісним інженером. Тільки не ведіться на популярний в Інтернеті клон з написом "Вольт польська", то за схемою та корпусом схоже, але лайно повне, якість комплектуючих нульова. Я люблю пристрої "все в одному", тому що експлуатувати окремо інвертор, ВЗУ та стаб вкрай недоцільно та явно дорожче. Є недорогі моделі на 1500, ціна близька навіть до 800, але там на 24В батарей. Це просто ІМХО, прошу каміння не кидати.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.olx.ua/d/obyavlenie/dbzh-svc-psw-1500va-1050vt-12v-10a-20a-IDQUEPH.html.  Знайомий порекомендував такий пристрій..Хотілось би почути  думку від спеціалістів в цій галузі..Дякую!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Александр1963 сказал:

www.olx.ua/d/obyavlenie/dbzh-svc-psw-1500va-1050vt-12v-10a-20a-IDQUEPH.html.  Знайомий порекомендував такий пристрій..Хотілось би почути  думку від спеціалістів в цій галузі..Дякую!!

Уроки української ділової мови-

-П#здёжь -

-Хочуть нам напе#д#ти ?

- Ввести в оману 

Зрозуміло навіщо це робиться.Але смішно читати про якесь особливе залізо.Що цн взагалі за бренд ? Сірий контрабас? Де в нього СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР.Взагалі , які умови гарантії ? Може теж скаже війна , форс мажор.

Ось справжній струм ХХ Logicpower 1500.До того ж якби в динамікці показали як кліщі підєднують , там треба обнулити ще при замірі DC струму.

 

 

 

Screenshot_2023-07-27-16-58-44-109_ua.slando.jpg

IMG_20230727_171034.jpg

IMG_20230727_171039.jpg

IMG_20230727_171042.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На всяк випадок..Для можливого майбутнього  спілкування з клієнтами...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

dneprstab,що б ви порадили в моєму випадку?Що прикупити?Як майстер,який це залізо бачив мільйон разів як в роботі,так із середини...

Змінено користувачем Александр1963
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Александр1963 сказав:

dneprstab,що б ви порадили в моєму випадку?Що прикупити?Як майстер,який це залізо бачив мільйон разів як в роботі,так із середини...

нє, ну Ви як не українець... задавайте правильно питання. не що, а в кого 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Александр1963 сказал:

dneprstab,що б ви порадили в моєму випадку?Що прикупити?Як майстер,який це залізо бачив мільйон разів як в роботі,так із середини...

Ну в принципі той самий лоджик можна сміливо брати.І навіть якщо щось трапиться - зрозуміла гарантія яка виконується.

А всім піонерам що з'явились треба ще себе зарекомендувати.І починати свій шлях з обсирання відомої марки - то ще рано.

Те що зараз везеться з Китаю по силовій електроніці , якість комплектуючих - в мене за останні 7-8 міс просто шок.

Змінено користувачем dneprstab
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, delic сказал:

нє, ну Ви як не українець... задавайте правильно питання. не що, а в кого 😉

Все буде УКРАЇНА!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.07.2023 в 19:10, delic сказал:

нє, ну Ви як не українець... задавайте правильно питання. не що, а в кого 😉

Сміється останній той хто ремонтує потім усе це аналоговнєт.Спроби щось нарити про цей SVC вивели на Казахстан ,але це скоріше кацапи.Тож повертаючись до гарантії - завтра цей саша, микола , іван вирішить що треба возити лохину до Європи бо на таможні усе порішали і шо далі? А той же Logic с 2008 року наприклад працює у цій темі.І шо куди слати ? Ось шо пише він про гарантію.

 

Screenshot_2023-07-29-07-24-54-096_ua.slando.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, dneprstab сказав:

Сміється останній той хто ремонтує потім усе це аналоговнєт.Спроби щось нарити про цей SVC вивели на Казахстан ,але це скоріше кацапи.Тож повертаючись до гарантії - завтра цей саша, микола , іван вирішить що треба возити лохину до Європи бо на таможні усе порішали і шо далі? А той же Logic с 2008 року наприклад працює у цій темі.І шо куди слати ? Ось шо пише він про гарантію.

 

Screenshot_2023-07-29-07-24-54-096_ua.slando.jpg

Про гарантію з вами згоден. Але є нюанси. В деяких випадках вона перестає працювати: коли багато браку і гарантійні випадки починають оптимізувати, коли потрібно збільшити прибуток і в гарантійному обслуговуванні відмовляють, ... навіть ситуація минулої зими: переповнені сервісні центри і відмови в гарантії бо неправильно прорекламували вироб.

В ситуації коли немає довіри, то завжди покупець вибере дешевше.

А до того ще всі знають, що вся електроніка з одного й того самого Китаю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...