Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ИБП для компа, холодильника и микроволновки. Что можно придумать?

sc_creator

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, sc_creator сказал:

Что можно придумать для бесперебойного питания этих приборов, чтоб подешевле?

есть в наличии автомобиль и возможность бросить от него провод к дому? Если да, и если готовы отказаться от микроволновки то можно экономно решить вопрос кетайским инвертором стоимостью от 1.5 до 10 тыс.грн. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, sc_creator сказав:

Нужно 4 часа продержаться без света

На харчуванні з мікрохвильовки через 3-5 років з'явиться пузо, після 5-10 років сидіння за моніторами вилізуть грижі, через 20 начальство саме подаре ДБЖ аби ніщо не заважало вашій роботі. Якщо хочите залишитися мобільним і після 40, то вже відмовляйтеся від мікрохвильовки, перелаштовуйтесь на ноут і качайте сідничні м'язи коли зникає електрика. Повірте, це буде найкраще вкладення :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, sc_creator сказал:

Хватит ли мне такого комплекта?

начните с выбора аккумуляторов, в которых будете хранить электроэнергию, потом оборудование под конкретный вид аккумуляторов.

у Вас квартира или частный дом ? в доме можно и гору негерметичных свинцовых аккумуляторов поставить , чтоб гримучий газ выветривался и там конечно лучше не курить возле аккумуляторов.  Или герметичный свинец , подороже конечно , ну или может литий...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, igorrius сказав:

гору негерметичных свинцовых аккумуляторов поставить ..., или герметичный свинец

При таких запитах, як у автора топіка, той свинець "вріже дуба" дуже швидко...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sanyas15 сказал:

При таких запитах, як у автора топіка, той свинець "вріже дуба" дуже швидко...

норм, свинца побольше можно закупить , чтоб не разряжать в ноль. чем меньше разряды- тем больше срок его службы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, igorrius сказал:

норм, свинца побольше можно закупить , чтоб не разряжать в ноль. чем меньше разряды- тем больше срок его службы

нашо???? коли вартість літію вже на рівні з свинцем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dalet сказал:

нашо???? коли вартість літію вже на рівні з свинцем

можно и литий, но там уже наверняка балансир понадобится.

литий дешевый - наверняка еще и бу продается

кстати, дату производства на литиевых аккумуляторах производители указывают ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igorrius сказал:

можно и литий, но там уже наверняка балансир понадобится.

литий дешевый - наверняка еще и бу продается

кстати, дату производства на литиевых аккумуляторах производители указывают ?

ужос.......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Dalet сказал:

ужос.......

ужос- это свинец из китая без даты производства и литий бу.

можно кстати из бу консерв ( разборка бу аккумуляторов электромоблей )  набрать . говорят там можно много запасать электроэнергии и не дорого ?

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, igorrius сказал:

ужос- это свинец из китая без даты производства и литий бу.

можно кстати из бу консерв ( разборка бу аккумуляторов электромоблей )  набрать . говорят там можно много запасать электроэнергии и не дорого ?

мені нема бажання щось доводити, за час блекауту через мене пройшло більше 200кВт*год б.в., все тестувалося, сортувалося і збиралося в збірки. Що я можу сказати - свинець в топку!

изображение_viber_2023-03-28_09-31-04-633.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dalet сказал:

Що я можу сказати - свинець в топку!

можно согласиться, если берешь в руки литиевый аккумулятор - а на нем есть дата производства. Если есть уверенность, что он новый.

В интернете продаются дешевые литиевые аккумуляторы дешевле свинцовых. Кто гарантирует, что они уже не были в использовании, что они не просто рабочие, а соответствуют заявленным характеристикам ?

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, igorrius сказал:

можно согласиться, если берешь в руки литиевый аккумулятор - а на нем есть дата производства. Если есть уверенность, что он новый.

не важливно новий він чи ні, важливо знати чи новий чи ні, б.в. з теміном експлуатації десь 2-3 роки ще відходить в два три рази більше часу. може. а може і ні, але є але яке дає суттєву різнуцю зі свинцем і ось що:

Скажіть, прошу, що ви робите з свинцевим АКБ в якому коротнула одна банка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, igorrius сказал:

Кто гарантирует

може кінь в пальті, а може продавець, тут питати треба, спілкуватися)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dalet сказал:

Скажіть, прошу, що ви робите з свинцевим АКБ в якому коротнула одна банка?

Те ж саме, що і з битим літієм :) Тільки свинець ще являє собою матеріальну цінність, яку ще можливо конвертувати в живі гроші, а от куди літієву консерву подіти - то ціла проблема для свідомої людини.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Dalet сказал:

Скажіть, прошу, що ви робите з свинцевим АКБ в якому коротнула одна банка?

как такое случится- сдам во вторсырье

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Dalet сказал:

важливо знати чи новий чи ні, б.в. з теміном експлуатації десь 2-3 роки ще відходить в два три рази більше часу

а как можно знать , что было с конкретным аккумулятором ? Вот у Вас на фото красивенькие аккумуляторы- крокодильчики отключил- и в продажу следующему счастливому обладателю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Dalet сказал:

Що я можу сказати - свинець в топку!

Це вкрай необережний вислів, як для поважного фахівця. Прогрес не стоїть на місці, і мої китайські друзі вже пропонують на ринку останню патентовану розробку, називають її Tubular lead, і за характеристиками вона краща за літій-іонну. Tubular.JPG.78f6e0ba2a4f059ebc8e8578c5f31f1e.JPG

Вартість FOB такої батареї на 150АГ десь $215 на 200АГ приблизно $280. Це суттєво більше, ніж звичайний AGM або GEL, але дешевше навіть ліферів із схожими параметрами. Так що старий добрий свинець ще попрацює.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Vladdi сказал:

Те ж саме, що і з битим літієм :) Тільки свинець ще являє собою матеріальну цінність, яку ще можливо конвертувати в живі гроші, а от куди літієву консерву подіти - то ціла проблема для свідомої людини.

ну то допоки не накопилося обєму який стане цікавим для переробника. всьому свій час

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Vladdi сказал:

Це вкрай необережний вислів, як для поважного фахівця

а мені пофіг. яж вже писав, кому не до вподоби, той не читає хай)))

47 минут назад, Vladdi сказал:

Так що старий добрий свинець ще попрацює.

якщо він новий то який же він старий..... це я так. Мені все одно на справді, якщо хочуть свинець, ну ок, моя справа дельта

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Vladdi сказав:

Це вкрай необережний вислів, як для поважного фахівця. Прогрес не стоїть на місці, і мої китайські друзі вже пропонують на ринку останню патентовану розробку, називають її Tubular lead, і за характеристиками вона краща за літій-іонну. 

А є якісь заміри?

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

ну то допоки не накопилося обєму який стане цікавим для переробника. всьому свій час

пока что технология не стала доступной , как например лед лампы . Они внедрились настолько , что цена упала намного от начальной . А падение цен на литиевые аккумуляторы вызвано скорее тем , что рынок перенасыщен БУ . 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Vladdi сказал:

мої китайські друзі вже пропонують на ринку останню патентовану розробку, називають її Tubular lead

Виглядає як вундервафля.

На скріншотах всьо красівоє , звичайно.

Але є сумніви.Що виходить , це так думки вголос-не змінючи кардинально хімію-фізіку процеса , просто конверт завернули в спіраль , і вуаля - одразу збільшили цикли у 5 разів.

А ціна та сама.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, dneprstab сказав:

На скріншотах всьо красівоє , звичайно.

Це скріншот не має ніякого відношення до тих акумів, бо оригінально він з'явився для ліфера. Цей персонаж любить брати чужі картинки з інтернету і видавати або за свої, або за такі, що стосуються теми, хоча вони ніякого відношення до неї не мають.

27 хвилин тому, dneprstab сказав:

Але є сумніви.

Мусять бути, бо швидкий пошук в гуглі дає достатньо інформації про цей "революційний тип свинцю, який кращий за літій" і чтіко видно, що це нішева штука  (для тих же датацентрів чи телекомів), а для домашнього використання програє літію практично у всьому, крім температурної стабільності.

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.06.2023 в 21:52, Dalet сказал:

Вот эта паварот.....

 Что он нам несёт  😁

Усі ліфєрщіки напружились 😂😂😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...