Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Захист зовнішньої частини Шиделя

newbee2020

Рекомендовані повідомлення

маю димохід шидель, зовнішня частина над дахом ніяк не оброблена і не захищена, в принципі проблем нема, але в сильні дощі видно що намокає, і у внутрішній частині що під дахом зявились висоли. чим можна його погрунтувати/пофарбувати, щоб зменшити натягування вологи зовнішнім крупнозернистим бетоном? естетика не цікавить

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня шидель утеплили и сверху одели металлический короб. Я очень доволен. (особенно после оштукатуренного дымохода на другом доме).

 

 

 

дымоход2.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, newbee2020 сказав:

маю димохід шидель, зовнішня частина над дахом ніяк не оброблена і не захищена, в принципі проблем нема, але в сильні дощі видно що намокає, і

Воно намокає не тільки зовні. Тож закривайте. Крім того, що захищена частина Шиделю , що зовні на даху, в коваля замовили дашок на димарь.

На сайті Шиделя дали відповідь:

"4. При установці димаря зовні будівлі або в неопалюваних приміщеннях необхідно утеплити димохід панелями з негорючих мінеральних волокон, які точково кріпляться до кам’яних блоків. Товщина шару ізоляції залежить від конкретних кліматичних умов і визначаються теплотехнічним розрахунком. Далі димохід необхідно захистити на всю висоту від атмосферних опадів за допомогою листового металу, фасадних панелей, цегли, штукатурки і тд. Наприклад, утеплений димар покривається сіткою з нахлестом на стіну і штукатуриться паропропускающей штукатуркою."

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sly сказал:

у меня шидель утеплили и сверху одели металлический короб. Я очень доволен. (особенно после оштукатуренного дымохода на другом доме).

 

 

 

дымоход2.jpg

а вентиляцію під ковпаком чого перекрили? мене попереджували монтажники так не робити

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Gitan сказал:

В мене Щидель над дахом утеплен та обшит металом.

ну це ідеальний варіант але ліньки заморочуватись, треба щось таке щоб своїми силами зробити. мабуть спробую CR65

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, newbee2020 сказал:

а вентиляцію під ковпаком чого перекрили?

де саме? під кризою?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.06.2023 в 12:49, newbee2020 сказал:

чим можна його погрунтувати/пофарбувати, щоб зменшити натягування вологи зовнішнім крупнозернистим бетоном? естетика не цікавить

Как вариант обклеить клинкерной плиткой "под кирпич". И вид пучком и от осадков защитите.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.06.2023 в 12:58, sly сказал:

у меня шидель утеплили и сверху одели металлический короб. Я очень доволен. (особенно после оштукатуренного дымохода на другом доме).

Демонтируйте "грибок". При ТТ котле с него потечет черная жижжа на новую красоту, на газу будет зарастать льдом, вплоть до полной закупорки выхода.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, SON сказал:

При ТТ котле с него потечет черная жижжа на новую красоту, на газу будет зарастать льдом, вплоть до полной закупорки выхода.

кто сказал, что у меня ТТ или газ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, SON сказал:

Демонтируйте "грибок"

про грибок в курсе, что все пишут якобы он не нужен.

Но у соседей у всех он есть (грибок либо еще "круче" - искрогаситель) и проблем, потеков не наблюдаю. Наоборот, у меня на другом доме два года просто труба торчала - постоянно заливало в ливни. Задолбало по ночам вставать баночку сливать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...