Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Врезка дождеприёмника в отмостку

vadim240283

Рекомендовані повідомлення

Добрый вечер! Вокруг дома залита отмостка. Собираюсь укладывать тротуарную плитку, и делать отвод воды с крыши через дождеприёмники. Нужно врезать дождеприёмник в отмостку.

Как это лучше сделать? Я так понимаю, нужно вырубить отверстие по размеру дождеприёмника, а под трубу подкапывать под отмосткой? 

Я так понимаю, что если прорезать отмостку по всей ширине, чтоб легче было монтировать трубу ,это сильно ослабит её? 

Как лучше поступить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я боюсь что она тогда просядет. Так как тогда у меня будет отмостка из четырех кусков, так как в четырёх местах мне нужно делать дождеприёмник. Сейчас она монолитная, проармированная

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, vadim240283 сказав:

Я так понимаю, что если прорезать отмостку по всей ширине, чтоб легче было монтировать трубу ,это сильно ослабит её? 

Как лучше поступить?

Непотрібно вимощення різати на всю ширину. 

Робите отвір шириший за дощоприймач на 5см по периметру , для труби прокопаєте канавку .

Яка ширина вимощення ? 

ПС... Трубу з будинку краще заводити безпосередньо в дощоприймач.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо різати, кинути пару тротуарних відливів, а дощоприймач поставити за відмосткою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бризкає не більше ніж сам дощ і кому то має заважати? Ви ж там не будете сидіти у зливу, а цоколю пофігу

imageserver.ibud.ua/third/2019/04/22/510x510x1/5cbdb857e34aa6236-5cbd7c29d5dca1220-1456735850-1456735687-dfogbT.jpg

5cbdb857d81463066-5cbd7c299e09e3043-1456

 

 

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, normal сказав:

Бризкає не більше ніж сам дощ і кому то має заважати? Ви ж там не будете сидіти у зливу, а цоколю пофігу

imageserver.ibud.ua/third/2019/04/22/510x510x1/5cbdb857e34aa6236-5cbd7c29d5dca1220-1456735850-1456735687-dfogbT.jpg

5cbdb857d81463066-5cbd7c299e09e3043-1456

 

 

Як така конструкція почуває себе взимку? Планую роботи так само, але не знаю, яку зробити відстань від нижньої точки труби до желобу 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормально все працює, у мене відстань 10-20см, може десь геть трохи піску вимило зі швів (не критично) і коли сильний дощ, то вода перескакує поворот 90° (як на другому фото)

1.jpg

2.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, vadim240283 сказал:

Сейчас она монолитная, проармированная

И зря что монолитная - должны быть деформационные швы. По большому счету конечно пофиг - под тротуаркой трещин не видно. Для ливневки я б отмостку не пилил - подкопаться не есть проблема вообще и делал-бы по феншую - скрытую трубу без желоба по тротуарке.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Malchish сказав:

Для ливневки я б отмостку не пилил - подкопаться не есть проблема вообще и делал-бы по феншую - скрытую трубу без желоба по тротуарке.

Щоб поставити дощоприймач за межами вимощення , в більшості випадках треба різати.

 

IMG_2796.thumb.JPG.6b4523d03c2c736fcdf581d2bdb97bad.JPG

 

IMG_2809.thumb.JPG.4b9eafa12fe5504e9ed9f7667916601a.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Malchish сказал:

И зря что монолитная - должны быть деформационные швы. По большому счету конечно пофиг - под тротуаркой трещин не видно. Для ливневки я б отмостку не пилил - подкопаться не есть проблема вообще и делал-бы по феншую - скрытую трубу без желоба по тротуарке.

Спасибо, а можно фото? Не совсем понимаю как это сделать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, andrey_ka сказал:

Непотрібно вимощення різати на всю ширину. 

Робите отвір шириший за дощоприймач на 5см по периметру , для труби прокопаєте канавку .

Яка ширина вимощення ? 

ПС... Трубу з будинку краще заводити безпосередньо в дощоприймач.

Ширина 1 метр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, vadim240283 сказав:

Спасибо, а можно фото? Не совсем понимаю как это сделать.

Скоріш за все він і мав на увазі , коли труба від будинку заходить безпосередньо в дощоприймач , як на фото вище.

Тільки тут дощоприймач розташований за межами вимощення , а якщо безпосередньо біля труби , то просто вирізається отвір під дощоприймач.

Ще можливий варіант взагалі відмовитись від дощоприймачів. В довільному місці біля будинку висвердлити вертикальний отвір великого діаметру, на максимальну глибину. Далі вставити туди гофровану трубу великого діаметру (таку комунальники використовують для прокладання каналізації у великих міістах) , і завести туди труби від будинку. Тут же можна організувати сітчатий фільтр для збору мілкого сміття. На виході отримаєте на газоні лючок діаметром 300мм , і ніяких дощоприймачів.

2 години тому, vadim240283 сказав:

Ширина 1 метр

Цієї ширини достатньо , щоб вирізати отвір під дощоприймач без шкоди для бетону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, andrey_ka сказал:

Скоріш за все він і мав на увазі , коли труба від будинку заходить безпосередньо в дощоприймач , як на фото вище.

Тільки тут дощоприймач розташований за межами вимощення , а якщо безпосередньо біля труби , то просто вирізається отвір під дощоприймач.

Ще можливий варіант взагалі відмовитись від дощоприймачів. В довільному місці біля будинку висвердлити вертикальний отвір великого діаметру, на максимальну глибину. Далі вставити туди гофровану трубу великого діаметру (таку комунальники використовують для прокладання каналізації у великих міістах) , і завести туди труби від будинку. Тут же можна організувати сітчатий фільтр для збору мілкого сміття. На виході отримаєте на газоні лючок діаметром 300мм , і ніяких дощоприймачів.

Цієї ширини достатньо , щоб вирізати отвір під дощоприймач без шкоди для бетону.

Да, ширины достаточно под вырезание отверстия под дождеприёмник. Я имел ввиду, что отмостку наверное нельзя прорезать по всей ширине, для прокладки отвода трубы от дождеприёмника, а прокопать под отмосткой лучше, и туда просунуть трубу и соединить с дождеприёмником

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadim240283 сказав:

Да, ширины достаточно под вырезание отверстия под дождеприёмник. Я имел ввиду, что отмостку наверное нельзя прорезать по всей ширине, для прокладки отвода трубы от дождеприёмника, а прокопать под отмосткой лучше, и туда просунуть трубу и соединить с дождеприёмником

Да не те  що не можна , а немає сенсу. Достатньо отвору.

ПС... Якщо будете заводити трубу від будинку в дощоприймач , то він буде стояти безпосередньо біля труби. Якщо ні , то його потрібно відсунути на певну відстань від труби. Щоб , коли на трубу буде встановлено коліно , вода попадала у середину дощориймача , вра***те це.

Змінено користувачем andrey_ka
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.07.2023 в 21:58, vadim240283 сказал:

Спасибо, а можно фото? Не совсем понимаю как это сделать.

 

В 29.07.2023 в 10:08, andrey_ka сказал:

Скоріш за все він і мав на увазі , коли труба від будинку заходить безпосередньо в дощоприймач

Все верно, я бы завел трубу прямо в дождеприемник, для этого в отмостке продолбил-бы дырку под него и подкопался под отмосткой чтобы присоеденить трубу, так как на фото ниже.

Можно конечно обойтись без дождеприемника - просто на прямую ливневку в трубу завести, но тогда вопрос фильтрации возникает и зависит от многих факторов: куда сливается ливневка, насколько много мусора падает на крышу и т.д. К примеру у меня вокруг дома много высоких деревьев, и на крыше куча иголок и листьев, а ливневка сливается в бетонный колодец из которого потом дренажным насосом перекачивается за пределы участка, поэтому мусор мне там не нужен и вода фильтруется в три этапа: желоб на крыше защищен пластиковой сеткой, на воронках стоят доп. сетки ну и в дождеприемниках стоят сьемные сетки, - дождеприемники такие как на фото.

maxresdefault.jpg

112211.jpg

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене під відмосткою і гідроізоляція і утеплення, як на мене, то не по-феншую їх порушувати, а тим паче пускати ливнівку у дренаж, щоб потім його відкачувати

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...