Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівництво всупереч, чи я дуже вірю у ЗСУ. Нові Петрівці

BAV_Lug

Рекомендовані повідомлення

Почну із самого початку.
Я і дружина ніколи не жили у своєму домі. Але будинок, це моя мрія вже близько 15 років.
Відразу вирішив, що готове не хочу. А отже, потрібно шукати ділянку. Критеріїв було кілька – легка доступність до Києва, наявність інфраструктури в пішій доступності (ми не молодіємо та можливість сходити, а не з'їздити по хліб це для нас важливо).
За першим критерієм визначили два напрямки до Києва, які їдуть – Вишгородський та Обухівський (сорі але лівий берег не розглядали – мости мене напружують). Обухівський має один недолік, який і звузив напрямок пошуку - звалище на горі, десь у районі мегамаркету (можу вже зараз з місцезнаходженням помилятися). І відповідно переодичний запах у тих самих Підгірцях.
Поїздили і на лівий берег Вишгородського спрямування – аж до Лебедівки. Але пробки на греблі у Вишгороді, та й далеко виходить.
Залишилося чотири населені пункти - власне сам Вишгород, Нові та Старі Петрівці, Лютіж. Останній теж відкинули після кількох переглядів - все ж таки здалося далеко (якщо з'їздити прикольно, а от щодня, вирішили, що буде напружувати).
Близько року зайняли пошуки відповідної ділянки. Але я думаю час того коштував. В результаті знайшли в центрі Нових Петрівців ділянку, на якій ніколи нічого не було збудовано (город), розміром трохи більше 8 соток. І за розумні гроші, як для його розташування.
І ось восени 21 року ми стали власниками ділянки

 

PS У цій темі я намагатимуся не розкривати імена виконавців. Багато їх було з цього форуму, частина варта білого списку, частина точно в чорний. Але тема все ж таки про будівництво мого будинку. Захочуть – самі напишуть.

 

photo_2023-07-30_22-16-43.jpg

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По Обуховской там мусоросвалка ровно над Підгірцями. Огромный полигон. Тоже там когда то смотрел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При покупці ділянки, я відразу бачив, що будинки (гаражі) сусідів стоять практично впритул до нього. А ділянка всього близько 20 метрів завширшки. І розумів, що місця у передній частині ділянки будувати практично немає (щоб витримати відступи). А ось те, що він нижче за дорогу на 60-70 см зрозумів не відразу. Справа в тому, що заходу на ділянку з боку вулиці не було - там була сітка рабиця заросла диким виноградом. І я весь час заходив на нього із заднього боку через сусідів.
Це був звичайно не дуже приємний сюрприз.

Сходив до місцевої архітектури з'ясував вимоги щодо необхідних відступів. І почав пошук архітектора на цьому форумі.

Що я можу сказати – перший досвід був не вдалий. Начебто і людина тут відома (багато людей її рекомендувало), і ціна не низька. Але після двох місяців обіцянок, лекцій наскільки він крутий, оповідань наскільки він затребуваний і зайнятий, повним ігнором анкети яку він же і дав нам заповнити, і останньою вишнею на торті була вимога вибрати водостічну систему (виробника та конкретну модель), бо без неї проектувати далі ніяк (зауважу це на етапі ескізного проекту), я вирішив перервати співпрацю з ним. Видавив важко подібність ескізного проекту з купою помилок, але це хоч дало можливість подати документи на будівельний паспорт.

Паралельно зробив геодезію та геологію ділянки. І замовив підключення електрики 15 кВт.

Знімок екрана 2023-07-30 о 22.46.38.png

Знімок екрана 2023-07-30 о 22.46.52.png

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якби я обирав ділянку то довився б не який напрямок їде, а з якого менше летить на Київ.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У лютому 22 року зніс паркан від дороги та почав підсипку ділянки, щоб з'явився хоч заїзд.

photo_2023-07-30_23-12-56.jpg

photo_2023-07-30_23-13-08.jpg

photo_2023-07-30_23-13-00.jpg

photo_2023-07-30_23-14-33.jpg

photo_2023-07-30_23-14-22.jpg

photo_2023-07-30_23-14-26.jpg

photo_2023-07-30_23-14-30.jpg

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовив 3д паркан на периметр від сусідів. Змінив архітектора, та отримав повний проект. Отримав будівельний паспорт (абсолютно безкоштовно), та адресу ділянки.
20 лютого мені поставили лічильник та підключили електрику (десь на місяць затримали).
І тут прийшло 24 лютого 2022 року....

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повернувся я до Києва восени 2022 року. Паркан, що я замовляв, дочекався мені на складі, та був встановлений наприкінці вересня.

photo_2023-07-30_23-41-48.jpg

photo_2023-07-30_23-41-52.jpg

photo_2023-07-30_23-41-57.jpg

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встановив уздовж паркану блоки фбс як опорну стіну (фото не збереглося) і продовжив підсипку

photo_2023-07-30_23-47-23.jpg

photo_2023-07-30_23-47-26.jpg

photo_2023-07-30_23-47-30.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ті ж хлопці, що ставили мені паркан по периметру, виготовили фасадний тимчасовий будівельний паркан. Щоправда, якось випадково він вийшов зовні дуже пристойним. Сусіди почали коситися на мене, коли я почав говорити, що це тимчасовий))

Ширину воріт зробили 6 метрів (надалі це не раз врятувало із заїздом техніки)

photo_2023-07-30_23-53-55.jpg

photo_2023-07-30_23-54-01.jpg

photo_2023-07-30_23-54-09.jpg

photo_2023-07-30_23-54-13.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Куркуль сказал:

Якби я обирав ділянку то довився б не який напрямок їде, а з якого менше летить на Київ.

це явно не варіант НП( сам тут будуюсь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BAV_Lug сказал:

але це хоч дало можливість подати документи на будівельний паспорт

для подання це взагалі не потрібно, по рекомендаціям з цього форума за 2 хв в пейнті намалював прямокутник, в середині ще один і підписав - будинок до 150кв м, а ще підписав назви вулиць, потім попросили хоч якист зовнішній вигляд - с z500 відправив скріншот

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, ho4u_pizzu сказал:

для подання це взагалі не потрібно, по рекомендаціям з цього форума за 2 хв в пейнті намалював прямокутник, в середині ще один і підписав - будинок до 150кв м, а ще підписав назви вулиць, потім попросили хоч якист зовнішній вигляд - с z500 відправив скріншот

Так це можливо, коли є запас відстані на ділянці. В моєму випадку мені мені був потрібен дозвіл розташувати будинок за 1,5 метри до межі. Тому я  попередньо детально все погоджував з місцевою архітектурою, щоб в цілому зрозуміти в які рамки можливо вписати будинок 

Вийшло якось так

 

Знімок екрана 2023-07-31 о 00.28.34.png

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, BAV_Lug сказал:

виготовили фасадний тимчасовий будівельний паркан.

Учитывая сейчас цены на строительство, лучше ничего временного не строить, разве есть что то на шару.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, що сталось з попом-ФСБшником того храму, позад якого ваша ділянка? Бо на початку війни він навів на село ракети, які падали на городи людей. І до якої єпархії зараз належить той храм?

В мене  знайомі живуть в тому кутку, забудова там стара, далека від котеджної. Ваш "кубик" серед тих хатин буде виглядати дивно. Я таке спостерігаю, наче, в Старих Петрівцях, може і в Нових, мені вони однакові, гарний хайтечний будинок серед старих дахів.

10 годин тому, BAV_Lug сказав:

У цій темі я намагатимуся не розкривати імена виконавців. Багато їх було з цього форуму, частина варта білого списку, частина точно в чорний. Але тема все ж таки про будівництво мого будинку. Захочуть – самі напишуть.

Хто в вашому чорному списку- не захочуть. А ви б могли допомогти іншим не наступити на "граблі".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почав пошуки виконавців на фундамент та підпірну стінку по периметру (на цей момент зрозумів, що ідея з фбс як підпірна стінка провальна - їх крутило як завгодно і навіть рівно виставлені до зими, після зими змінювали своє становище).
Спочатку в проекті був дрібнозаглиблений фундамент із плитою по верху та одним рядом фбс. Багато хто (у тому числі й ті, хто приїжджали з цього форуму) мене переконували зробити звичайну або ребристу плиту як фундамент. Можливо я не правий, але я так і не повірив у плиту на насипному ґрунті. І вирішив робити два ряди фбс, щоб гарантовано дістати до корінного ґрунту (нагадаю, що в передній частині ділянки я насипав близько 70 см ґрунту).
З виконавцем визначився, купив вагончик (б/в).
Паралельно вирішив зробити свердловину (у Петрівцях є центральний водопровід, але для мене будинок – це максимальний синонім автономності). Епопея зі свердловиною тривала близько двох місяців, нормальну змогли зробити тільки з другої спроби)) Але воно того теж коштувало - вода вийшла чудова, можна пити без очищення.

photo_2023-07-31_10-29-30.jpg

photo_2023-07-31_10-29-24.jpg

photo_2023-07-31_10-24-07.jpg

photo_2023-07-31_10-29-36.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

забудова там стара, далека від котеджної.

тому і вибір паркана, по периметру з сусідами, "прозора" сітка - як на мене не найкращий варіант, дешевий, але коли жити почнете - полюбому поміняєте на глухий забор, - дивитися на ті хащі та курники з гарних вікон хайтечного будинку, - ще те задоволення.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Malchish сказал:

тому і вибір паркана, по периметру з сусідами, "прозора" сітка - як на мене не найкращий варіант, дешевий, але коли жити почнете - полюбому поміняєте на глухий забор, - дивитися на ті хащі та курники з гарних вікон хайтечного будинку, - ще те задоволення.

Все продумано)) Вздовж всього паркану по периметру буде висаджені туї та плющ, який заплете цей паркан. В результаті продуваність буде (а це важливо), а видимості не буде.

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Malchish сказав:

дивитися на ті хащі та курники з гарних вікон хайтечного будинку, - ще те задоволення.

І жити серед селян людині, яку вони ніколи не будуть сприймати, як "свою", не краще задоволення.  Але  кожен робить свій вибір зі своїх міркувань...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, allanek сказал:

І жити серед селян людині, яку вони ніколи не будуть сприймати, як "свою", не краще задоволення.  Але  кожен робить свій вибір зі своїх міркувань...

Не треба всіх судити по собі. Як ти до людей, так і вони до тебе (ну, за рідкісним винятком)

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, BAV_Lug сказав:

Не треба всіх судити по собі. Як ті до людей, так і вони до тебе (ну, за рідкісним винятком)

Ви не зрозуміли. Я не суджу по собі, я кажу про те, про що багато хто на форумі казав в темах і про що бачу з досвіду тих, хто пожалкував про те, що купив ділянку серед старої забудови. Оте, що ви написали, про віддачу відносин, там це не працює😂

Початок  ви вже заклали

11 годин тому, BAV_Lug сказав:

Сусіди почали коситися на мене, коли я почав говорити, що це тимчасовий))

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приїхали хлопці на фундамент. Насамперед зробили яму під туалет. Потім це буде септик для санвузла у госпблоку.
Ну і зробили винесення осей будинку (а їх багато через дуже неправильну форму)

photo_2023-07-31_11-00-38.jpg

photo_2023-07-31_11-00-46.jpg

photo_2023-07-31_11-00-50.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приїхав трактор, вирив траншеї. Зв'язали каркаси для подушки та почали їх опускати. Але тут зарядили дощі та .... все попливло ((

Причому кілька разів усе зачищали, і потім знову заливало і засипало. Чесно, на той момент, мені хлопців було шкода.

photo_2023-07-31_11-07-43.jpg

photo_2023-07-31_11-07-47.jpg

photo_2023-07-31_11-07-52.jpg

photo_2023-07-31_11-07-56.jpg

photo_2023-07-31_11-08-02.jpg

photo_2023-07-31_11-08-09.jpg

photo_2023-07-31_11-08-14.jpg

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...