Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівництво всупереч, чи я дуже вірю у ЗСУ. Нові Петрівці

BAV_Lug

Рекомендовані повідомлення

В 03.08.2023 в 23:40, BAV_Lug сказал:

А ось що поверх стяжки – або рідка мембрана від пропелера, або звичайна мембрана ПВХ. Кожен варіант має свої плюси і мінуси.

Ви вже придивлялись виконавців на цей етап?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BAV_Lug сказал:

Такий планується камін

 

m14-3f-izo.jpg

тоді мені незрозумілий конструктив димаря. він що, просто із силікатної цегли викладений?!

Змінено користувачем shneider_vova
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Zak сказал:

Ви вже придивлялись виконавців на цей етап?

Так, є варіанти. Але я, поки що, відкритий до пропозицій

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, shneider_vova сказал:

тоді мені незрозумілий конструктив димаря. він що, просто із силікатної цегли викладений?!

По-перше це не силікатна цегла, а звичайна М-125 просто сіра (підвернулася за гарною ціною в леруа). По-друге, це швидше просто вже закінчена будова з точки зору зовнішньої обробки, а всередину я думаю засунути сендвіч (але це щє не точно).

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, BAV_Lug сказав:

Та і навантаження від цього димаря аж 350 кг із семи тонн, які може нести дана плита 

Хибна думка. Плита розрахована на навантаження  800 кг/м2 і всі навантаження збираються на 1м2. Ви поставили стовпця, потім буде пиріг покрівлі, зимою добавиться сніг (+140кг, покрівля пласка і він спадати не буде а лише збиратись) , також не забуваємо тимчасове навантажяння, Ви з лопатою, щоб той сніг скидати. От і буде на грані. Звісно поки плита нова нічого не буде перші роки, але з часом конструктив буде мати "втому".

 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Vstar сказал:

але з часом конструктив буде мати "втому".

це щось нове

46 минут назад, Vstar сказал:

Ви з лопатою, щоб той сніг скидати

ну не трактором же...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Vstar сказав:

Хибна думка.

це те, що ви написали далі за текстом.  цікаво, по вашим розрахункам  коли настане "втома" через 1 рік, 10 років, 25 років, 50 років чи  100....??? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

втому ви вже зробили випилявши отвір
800кг явно не враховуючи отвор...

Змінено користувачем Vikingua
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, shneider_vova сказав:

це щось нове

Це я проходив по Сопромату в далеких роках. Щоб не заглиблюватись в теорію, ось перше попавше коротке роз'яснення  uk.wikipedia.org/wiki/Втома_матеріалу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Vikingua сказав:

втому ви вже зробили випилявши отвір
800кг явно не враховуючи отвор...

З отвором не бачу проблеми, адже він близько 160мм, пройшли в межах пустот без пошкодження арматури

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Drosselbeere сказав:

це те, що ви написали далі за текстом.

Не знаю хто Ви за освітую... , точно не будівельник.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, Vstar сказав:

Не знаю хто Ви за освітую... , точно не будівельник.

за освітою я інженер будівельник, цивільне і промислове будівництво, але це нічого не міняє. то що вивчили опір матеріалів в свій час це чудово, але  в мене питання,  все таки якій термін втоми матеріалів плити або плити перекриття в цілому. 

А саме цікаво, що я не заперечую втому матеріалів, просто за вашою логікою перекриття можно навантажить тільки снігом, корисною і власною вагою, а все інше приведе до руйнування  покриття да ще через декілька років. при цьому ви не сказали через скільки років і від якого навантаження ))) 

тому і написав, що  саме у вас ХИБНА ДУМКА і те, що ви колись вчили опір матеріалів це не показник

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Drosselbeere сказав:

за освітою я інженер будівельник, цивільне і промислове будівництво, але це нічого не міняє. то що вивчили опір матеріалів в свій час це чудово, але  в мене питання,  все таки якій термін втоми матеріалів плити або плити перекриття в цілому. 

Прекрасно, значить цей курс Ви також пройшли і знаєте, що чіткої відповіді по роках Вам ніхто не дасть адже всі фактори впливу не відомі.

П.С: Про кілька років я не згадував, не потрібно... .

Всіх з перед-святом найдревнішої професії "День будівельника!" ))). Бог створив землю, а все, що на землі та під землею створено силами будівельників.

Змінено користувачем Vstar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vstar сказав:

Прекрасно, значить цей курс Ви також пройшли і знаєте, що чіткої відповіді по роках Вам ніхто не дасть адже всі фактори впливу не відомі

ви уходите від відповіді, так що це все болтологія. висновок один, нічого страшного у ТС не станеться, а ви тільки трохи налякали взагалі і без підстав, бо теж без конкретики )))  майте мужність признати, або аргументуйте цифрами. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Drosselbeere сказав:

ви уходите від відповіді, так що це все болтологія. висновок один, нічого страшного у ТС не станеться, а ви тільки трохи налякали взагалі і без підстав, бо теж без конкретики )))  майте мужність признати, або аргументуйте цифрами. 

Ви читаєте і бачите, що хочете. Я прописав і аргументував в попередньому пості.

Нема жодної людини в світі, хто НЕ маючи вихідних даних подальших навантажень дасть Вам чітку кількість років по руйнуванню через втому матеріалу. І чим більше навантаження і ближче  до розрахункового здатності несучої спроможності плити (в даному випадку 800 кг/м2), втома матеріалу буде швидшою.

Автору бажаю швидкого та якісного будівництва. Тому і зауважив про помилку на даному етапі. Не варто ходити по "лезу ножа" якщо можна рухатись по "дорозі"

Змінено користувачем Vstar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vstar сказал:

Це я проходив по Сопромату в далеких роках. Щоб не заглиблюватись в теорію, ось перше попавше коротке роз'яснення  uk.wikipedia.org/wiki/Втома_матеріалу

в мене кандидатська дисертація захищена по цій та близькій тематиці, тож не треба вчити вченого. В мене аналогичні димарі-вентканали (з "шлакоблоку) успішно стоять більше 5 років на плитах ПК

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Drosselbeere сказал:

це те, що ви написали далі за текстом.  цікаво, по вашим розрахункам  коли настане "втома" через 1 рік, 10 років, 25 років, 50 років чи  100....???

Ну, заради справедливості, слід зауважити що все що було написано до "втоми" було вірним. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vstar сказал:

З отвором не бачу проблеми, адже він близько 160мм, пройшли в межах пустот без пошкодження арматури

Отвір зайняв дві порожнини і перерізав ребро плити, а там зазвичай арматура знаходиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, shneider_vova сказав:

в мене кандидатська дисертація захищена по цій та близькій тематиці, тож не треба вчити вченого. В мене аналогичні димарі-вентканали (з "шлакоблоку) успішно стоять більше 5 років на плитах ПК

Ніхто і не навчає Вас. Питома вага шлакоблоку майже в 2 рази нижча за повнотілу цеглу. Читав Вашу тему, конструкція покрівлі у Вас також відмінна від даної.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, andry07 сказав:

Отвір зайняв дві порожнини і перерізав ребро плити, а там зазвичай арматура знаходиться.

Андрію, робоча арматура плити по стороні крайніх ребер

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, andry07 сказав:

Ну, заради справедливості, слід зауважити що все що було написано до "втоми" було вірним. 

що плита несе 800 кг/м2, так ні хто це не заперечує, а ось інше )))) далі по тексту..... до речі, якщо навіть врахувати сніговий мішок, корисну і тд з усіма коеф. запасу міцності навантаження буде 400-450 кг/м2. про руйнуєче навантаження  мовчу 

26 хвилин тому, Vstar сказав:

Андрію, робоча арматура плити по стороні крайніх ребер

і не тільки. 

доречі та плита, що у ТС,  армована в кожному ребрі і думаю, що там несуча здатність більше ніж 800 кг/м2

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, andry07 сказав:

Отвір зайняв дві порожнини і перерізав ребро плити, а там зазвичай арматура знаходиться.

Не маю дару здогадуватись, як на мене отвір прорізано акуратно без пошкодження робочої арматури відповідно без суттєвої втрати міцності ПК

ПК-1.jpg

ПК-2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Drosselbeere сказал:

що плита несе 800 кг/м2, так ні хто це не заперечує, а ось інше )))) далі по тексту..... до речі, якщо навіть врахувати сніговий мішок, корисну і тд з усіма коеф. запасу міцності навантаження буде 400-450 кг/м2. про руйнуєче навантаження  мовчу

Vstar правильно звернув увагу що слід врахувати всі навантаження. Скільки там буде, 450кг/м2 чи більше я не знаю. Це повинен знати ТС.

 

6 часов назад, Drosselbeere сказал:

доречі та плита, що у ТС,  армована в кожному ребрі і думаю, що там несуча здатність більше ніж 800 кг/м2

Дуже сумніваюся що хтось на заводі щось зайве покладе. Якщо більше стрижнів, значить менше діаметр

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про зайвий міст холоду у вигляді проходу кладки димаря через огороджуючу конструкцію вже згадували?

Якщо так хотілося цегли в димарі, то прохід через утеплювач можна було викласти з матеріалу з кращими теплотехнічними характеристиками.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, andry07 сказал:

Vstar правильно звернув увагу що слід врахувати всі навантаження. Скільки там буде, 450кг/м2 чи більше я не знаю. Це повинен знати ТС.

 

Стяжка 140 кг, та максимальна вага снігу для Київського регіону 160 кг. Вагу утеплювача можливо не брати до уваги. 

Разом 300 кг навантаження. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...