Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продолжение поисков (критика и советы бывалых-приветствуется)

Nikolay Cherednichenko

Рекомендовані повідомлення

12 минут назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

А вдруг скоро кінець світу, і землетрус в 9 балів... А мене при 5-ти завалило у власній хаті...обідно, навіть кульмінації апокаліпсису з під завалу не побачу))))

)))))

9 балів навряд чи, але, згідно з  мапами 8 балів  раз на 5000 років точно буде (або інакше - 1% ймовірність, що буде 8 балів протягом 50 років)

Ну тобто якщо останні 4500 років такого не було, то мабуть скоро буде :)

А щодо 7 балів - пишуть про ймовірність 10% , що  буде протягом 50 років.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

)))))

9 балів навряд чи, але, згідно з  мапами 8 балів  раз на 5000 років точно буде (або інакше - 1% ймовірність, що буде 8 балів протягом 50 років)

Ну тобто якщо останні 4500 років такого не було, то мабуть скоро буде :)

А щодо 7 балів - пишуть про ймовірність 10% , що  буде протягом 50 років.

Блін, кажу ж жінці що пізно будуватись надумали-треба було на 4000 років раніше почати)))

Мені чомусь цікаво стало хто ви за фахом))) 

На рахунок "перестрахуватись", довго сперечались жінкою про підвал... Після війни чітко зрозуміли що потрібен. Але залишилося відкритим питання: "під хатою чи окремо".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Після війни чітко зрозуміли що потрібен

от після війни він якраз і стане не актуальним

а поки ви не будуєтесь, то й підвал в думках ні до чого та й випре за рамки бюджетної забудови бо 10к$ треба буде в землю закопати

а от під сараєм вже більш реальніше збудувати підвал, і дешевше (бо зможете жити і будувати) та й площа менша буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Мені чомусь цікаво стало хто ви 

IT-шник.  

4 минуты назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

На рахунок "перестрахуватись", довго сперечались жінкою про підвал... Після війни чітко зрозуміли що потрібен. Але залишилося відкритим питання: "під хатою чи окремо".

Якщо поруч немає військових або інфраструктурних об'єктів, може й не обов'язково (я не планую)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Сергей Стрельник сказал:

от після війни він якраз і стане не актуальним

 

А що, на місці кацапстану вириємо море і кошмари закінчаться?))

 

2 минуты назад, Сергей Стрельник сказал:

а от під сараєм вже більш реальніше збудувати підвал, і дешевше (бо зможете жити і будувати) та й площа менша буде

Ось цей варік я і пропоную жінці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

IT-шник.  

Не повірете, але я чомусь так і подумав)))) в мене є знайомі з цієї сфери))) 

 

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Якщо поруч немає військових або інфраструктурних об'єктів, може й не обов'язково (я не планую)

Є об'єкт, вже розбитий ракетам ...але з іншої сторони села.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Nikolay Cherednichenko сказав:

А що, на місці кацапстану вириємо море і кошмари закінчаться?))

 

я в то море тільки плюнути зможу))

мати підвал і спускатися в нього під час повітряних тривог велика рідкість (серед моїх знайомих)

навіть я спускався лише коли били по Чорноморському порту

люди звикають і тішать себе тим що в цей раз не до мене прилетить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Є об'єкт, вже розбитий ракетам ...але з іншої сторони села.

Так, я в курсі :( Просто по мапі бачив, що ваша ділянка начебто відносно далеко

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Сергей Стрельник сказал:

я в то море тільки плюнути зможу))

Я б посолив то море...але не подумайте що для цього купив би солі)))

Так, я теж не ховаюсь... Один раз проснувся ранком в 6 годин, і чую ракета над хатою "сююююю" полетіла, то якось трохи задумався, не по собі стало...але до обіду забув вже про то))

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

Так, я в курсі :( Просто по мапі бачив, що ваша ділянка начебто відносно далеко

Так, інший край села

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Vstar сказав:

Я збудував собі будинок з керамоблока... . І скільки хімічних анкерів пішло на прорізи знаю не по слухам. Чи це проблема - ні, але дорого.

Я ще у мене попереду утеплення зовні, закупив спеціальні дюбель-зонтик для керамоблоку (Польша), але отвори потрібно робити без ударного моменту, інакше надламуються стінки кераміки і дюбель не триматиме. Для цього потрібно багато якісних бурів.

Все робиться, нема нічого не можливого.

Я теж це зробив.
Ви не повірите, жодних хімічних анкерів не використовували.
Я опублікував фотографії з "парасольками" та свердлом, яке використовувалося в моєму випадку.
але я використовував хімічні анкери для газобетонних блоків (сарай для перепелів)

для просвердлення по всьому (кам'яна вата та рейки для сканроку) було використано близько 20 бур - загальна площа близько 250 м кв.

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, BugS сказал:

2) ви брешете по якісь міфічні подвійні/потрійні роботи. Для замовника не має значення, скільки там робіт, важлива лише ціна фінального продукту (матеріали та послуги) з заданими властивостями - міцність, тепловтрати, теплова інерційність, мікроклімат, довговічність, вартість володіння тощо.

Це ви брешете i не знаетете цього мат., i ще декiлька таких диваних спецiв з вами,якi не знають i путають коефф.теплопров. з теплоопiр (U,R),то як вам доказувати?. А менi нема чого брехати,я знаю все на практiцi i я опелюю цифрами i док.,а ви чим?.. 

I я кругом пишу, що "коробка виходе економнiше i бистрiше монтаж лего в цiлому по завершеню" в порiвнянi з ГБ,чи кирпичами i тих кер-блокiв др. виробникiв. А кладка i монтаж, в порiвнянi мiж кирпичами i вашим ГБ, як "Небо i Земля", краще тут  - https://www.youtube.com/watch?v=0snUXRr5FBU

 

Почитайте там (пару сторiнок назад) де я писав що економнiше в порiвнянi "коробок з ГБ i кер-блока"

Я готов з вами поспорить на сумму (300$)можна i бiльше, но ви програете,коли я вам все покажу i докажу, все вiд фундамента до конька. Рiк назад, ми провiряли по всiм кер-блокам показники i другi +, так виходе що i нiмцi "Winerberger" уступають блоку лiнiйки "Fаmily" по мiцностi i по (R) i також по (аккустичним М150-200),тiльки в прошлому роцi у них появились два вида, а у Хелуз цiла серiя уже 6 рокiв.

 

19 часов назад, ЯД сказал:

Но тут мне написал волкофф и тупо отбросил желание даже смотреть в керамоблок)) вот такая реклама)

Я хотел вам лучшего,а ви выбрали то что выбрали, долгострой и др. переплаты, ну это же ваше и деньги с вашего кармана. (почитайте ниже у Миколи, про прислiв"я -это про вас)

 

9 часов назад, Vstar сказал:

І скільки хімічних анкерів пішло на прорізи знаю не по слухам. Чи це проблема - ні, але дорого.

Я ще у мене попереду утеплення зовні, закупив спеціальні дюбель-зонтик для керамоблоку (Польша), але отвори потрібно робити без ударного моменту, інакше надламуються стінки кераміки і дюбель не триматиме. Для цього потрібно багато якісних бурів.

I якi ж хiм-анкера ви нарiзали? ).. взяли б цей мат. i нiчого прорiзати не потрiбно,де все пiдiгнано i продумано i утеплювати не потрiбно.

I нiяких "зонтикiв-дюбелiв"i нiчого другого бурити i штробити.(якщо це не про сверленя в кухнi,вана )

5 часов назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Згадую прислів'я : -"нєт ума-строй дома",  і певно я б не хотів жити в будинку який будувала людина без розуму)))

А я знаю друге прислiв"я на росiйськiй; "мы сначала создаем себе проблемы,а потом ищем пути их решения" ).. 

Змінено користувачем volkoff
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, volkoff сказав:

Я готов з вами поспорить на сумму (300$)можна i бiльше, но ви програете,коли я вам все покажу i докажу, все вiд фундамента до конька.

на блоках заробляти не виходить, то ви хочете хоть таким чином щось урвати) Якщо б там дійсно все було так чудово, не дорожче ГБ, швидко (не знаю, куди вже швидче, мені коробку ставили днів 10, 1 поверх, 135 м2), то ви би вже давно виклали все те, що обіцяєте, з повним кошторисом (тільки повноцінним, а не оті рекламні кілька строк) у порівнянні з ГБ та цеглою. Скажіть вже остаточно - зробите це чи ні.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, vbb сказал:

Де ви таких жахив начулися???
всі вріплення простіше за газоблок, також нічого замудрого з проємами...

На жаль, ви тоже прогадали,це у вас "Кератерм"чи Польський,я його бачу за кiлометр )..  якби взяли "Family",то краще було б, i не потрiбне утеплення i з вiконими утеплювачами (яких у вас нема) i перемичок i утеплення по периметру перекриття (де у вас обичний кирпич 2нф) i др. елементи i мат. якi ще вам докуповувати i др. 

 Уже б давно закiнчили стройку i з економiею. Приклад кладки и вузлив утеплення Н/Family -фото

image (35).png

020286o3.jpg

023347on.jpg

Змінено користувачем volkoff
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, volkoff сказав:

Це ви брешете i не знаетете цього мат., i ще декiлька таких диваних спецiв з вами,якi не знають i путають коефф.теплопров. з теплоопiр (U,R),то як вам доказувати?. А менi нема чого брехати,я знаю все на практiцi i я опелюю цифрами i док.,а ви чим?.. 

I я кругом пишу, що "коробка виходе економнiше i бистрiше монтаж лего в цiлому по завершеню" в порiвнянi з ГБ,чи кирпичами i тих кер-блокiв др. виробникiв. А кладка i монтаж, в порiвнянi мiж кирпичами i вашим ГБ, як "Небо i Земля", краще тут  - https://www.youtube.com/watch?v=0snUXRr5FBU

 

Почитайте там (пару сторiнок назад) де я писав що економнiше в порiвнянi "коробок з ГБ i кер-блока"

Я готов з вами поспорить на сумму (300$)можна i бiльше, но ви програете,коли я вам все покажу i докажу, все вiд фундамента до конька. Рiк назад, ми провiряли по всiм кер-блокам показники i другi +, так виходе що i нiмцi "Winerberger" уступають блоку лiнiйки "Fаmily" по мiцностi i по (R) i також по (аккустичним М150-200),тiльки в прошлому роцi у них появились два вида, а у Хелуз цiла серiя уже 6 рокiв.

 

Я хотел вам лучшего,а ви выбрали то что выбрали, долгострой и др. переплаты, ну это же ваше и деньги с вашего кармана. (почитайте ниже у Миколи, про прислiв"я -это про вас)

 

I якi ж хiм-анкера ви нарiзали? ).. взяли б цей мат. i нiчого прорiзати не потрiбно,де все пiдiгнано i продумано i утеплювати не потрiбно.

I нiяких "зонтикiв-дюбелiв"i нiчого другого бурити i штробити.(якщо це не про сверленя в кухнi,вана )

А я знаю друге прислiв"я на росiйськiй; "мы сначала создаем себе проблемы,а потом ищем пути их решения" ).. 

Ёжик плакал и кололся, но продолжал жрать кактус

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, volkoff сказав:

І якi ж хiм-анкера ви нарiзали? ).. взяли б цей мат. i нiчого прорiзати не потрiбно,де все пiдiгнано i продумано i утеплювати не потрiбно

Та я нічого не різав.

Утеплювати буду додатково +300мм утеплювача.  І навіть не хочу чути про норми. Вони переглядаються з роками і будуть переглядатись в сторону зменшення теплотрат. Але тарифи на опалення підіймають, люди і без актуалізації нормативних показників утеплювач збільшують

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, volkoff сказав:

На жаль, ви тоже прогадали,це у вас "Кератерм"чи Польський,я його бачу за кiлометр )..  якби взяли "Family",то краще було б, i не потрiбне утеплення i з вiконими утеплювачами (яких у вас нема) i перемичок i утеплення по периметру перекриття (де у вас обичний кирпич 2нф) i др. елементи i мат. якi ще вам докуповувати i др. 

 Уже б давно закiнчили стройку i з економiею. Приклад кладки и вузлив утеплення Н/Family -фото

Не маю наміру з вами щось обговорювати.
Свою будову закінчив у 2014 році з економією,  Winnenberg Pоrоtherm 38, тому що на той час всі ці добірні блоки коштували приблизно як всі рядові у сумі, але основне - вони не були складською позицією та чекати було доволі довго, з урахуванням кризи 2013-2014.
за утеплення краще промовчати з вашого боку, бо по реальним показникам (не на папері) в нашому регіоні без додаткового утепління можна розраховувати на 50 блок, який суммарно з добірними блоками виходить суттєво дорожче за 38 + утеплення. Я рахував усе те. 
 

Просив вас викласти розрахунки по будь-якому реальному проекту, але ви проігнорували.

Матеріал гарний, але ви, пробачте, не можете це довасти з цифрами.

Це також економія. проємний бок в якості добірного ))))

image.png.81968072c91664edc6966be29594bceb.png

А тут, пробачте, який розмір блоку (товщина стіни)?  та вартість? )))

image.png.9d925e5ffec3acc7c22458a3bd5f1fe0.png

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, volkoff сказал:

На жаль, ви тоже прогадали,це у вас "Кератерм"чи Польський,я його бачу за кiлометр )..  якби взяли "Family",то краще було б, i не потрiбне утеплення i з вiконими утеплювачами (яких у вас нема) i перемичок i утеплення по периметру перекриття (де у вас обичний кирпич 2нф) i др. елементи i мат. якi ще вам докуповувати i др. 

 Уже б давно закiнчили стройку i з економiею. Приклад кладки и вузлив утеплення Н/Family -фото

image (35).png

020286o3.jpg

023347on.jpg

Моя жінка завжди каже: -"покажіть цифри, цифри не брешуть".... 

Покажіть нам цифри і розрахунки 1 кв.м. пирога з керамоблоку і газобетону (які матимуть однакові експлуатаційні характеристики). Холодний розрахунок потрібен а не "красівая ода про червону цеглу-переросток"

Просто трусити повітря руками-то програшний спосіб ведення конструктивних діалогів...

Особисто мене ви не переконали на користь керамоблоку. Ціна хелуз фемелі 38- 6.33€, а хелуз фемелі 2в1 38 -8,55€-номінальний розмір менший від газобетону-відповідно кількість блоків більша... + Штукатурка і т.д... і певно то все важче по трудозатратам як для самозабудовника... 

Ви холерите і лихомените замість того щоб чітко і холоднокровно показати нам переконливі факти в яких ви так твердо впевнені.

Між іншим відсутність у вас будь яких сумнівів у своїй правоті наштовхує на певні думкозаключення. Перше заключення не дуже приємне а друге дуже неприємне.🤭

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, vbb сказал:

Свою будову закінчив у 2014 році з економією,  Winnenberg Pоrоtherm 38, тому що на той час всі ці добірні блоки коштували приблизно як всі рядові у сумі, але основне - вони не були складською позицією та чекати було доволі довго, з урахуванням кризи 2013-2014.
за утеплення краще промовчати з вашого боку, бо по реальним показникам (не на папері) в нашому регіоні без додаткового утепління можна розраховувати на 50 блок, який суммарно з добірними блоками виходить суттєво дорожче за 38 + утеплення. Я рахував усе те. 
 

Пробачте, я не хотiв Вас образити, матерiал ви обрали хороший (краще ГБ чи другого мат.) але тут дискуссiя по "вартостi коробки - Iтого", а не окремого блока, i не менш важливо "пiдiгнаний комплект" де все продумано i з хорошою теплопровiднiстю(не потрiбно утепляти),i даже краще за "Winerberger" по коефф. теплоопiр. (вище писав) 

1. Так, я поняв що в то время ви брали "Польский поротерм-380мм"(не Винербергер,воно видно) з коефф.теплоопiр(R=2,86) i його треба утепляти мiнiмум 100мм. вати. (в порiвнянi з Family-380мм. з (R =4,89), який не потрiбно утепляти)

2. Добiрнi блоки (К1/2) вони були на 25% дешевше вiд "рядового блока", а (К-цiлий) був дорожче вiд "рядового" на 15-17%, (потiм зрiвняли) i на сьогоднi (до вiйни було) цi добiрнi блоки всi в одну цiну з "рядовими".

3. В цiну блока "шлiфованого" входять декiлька мат. -"теплоiзоляцiйний розчин" пiд перший ряд-20мм.(фото),клей на всi блоки, полiстирол-плити в окон/дверн. пройоми, утеплення на перемички, анкернi пластини нерж.,i з доставкою до обьекта.

Також, блок перегородочний "шлiфований" в комплектi з - теплий розчин -20мм., клей на блоки, анкера нерж. i перемички внутрiшнi. (бувало,як на вашу коробку, короткi перемички зовнiшнiх стiн 100-125см. були бонусом)

4. Перекриття в повному комплектi з утепленням по "периметру"i закiнченням "чорнового" пол/пiдлоги за два днi.(а ви докупляли на "периметр" кирпичи-2нф i утеплення)

5. Також, блоки на вент-канали, шлiфовани з клей i анкерами, по цiнi блока на яку стiну монтаж (стiну -200мм. i стiну -380мм.),а у вас кирпичи-2нф треба купити i окремо монтаж з доплатою.(також димоход, який дешевше Шиделя)

А Ви купили "голий" блок не шлiфований, а скiльки докупляли матерiалiв i з утепленням?..а на вашу стройку 2-эт. тiльки цемента 5-6тон. потрiбно, а утеплення скiльки обiйшлось з подвiйними роботами? (а ще,бетономiшалка,опалубка i др.приспособлення),.. А при комплектi Family - це не потрiбно!..             

До речи,якщо ви не знали, що рiзниця мiж "шлiфованим блоком" з кладкою на тепл.клей з (шов-1мм,) i "НЕ шлiфованим блоком" з кладка 12-14мм. на холодний розчин -це рiзниця до 5% теплопровiдностi ( шлiфований виграе) 

Так що панове, тут рiзниця не в цiнi(1/м2) стiни, а в комплектi на коробку,теплi клея, кладка "лего"i без подвiйних робiт. 

15 часов назад, vbb сказал:

Просив вас викласти розрахунки по будь-якому реальному проекту, але ви проігнорували.

Матеріал гарний, але ви, пробачте, не можете це довасти з цифрами.

Це також економія. проємний бок в якості добірного ))))

То все в комплектi - розписав.

15 часов назад, vbb сказал:

А тут, пробачте, який розмір блоку (товщина стіни)?  та вартість? )))

Також,цi полiстирольнi плити по "периметру" вiкна i перемички, входе в цiну блока.

image.png.81968072c91664edc6966be29594bceb.png

image.png.9d925e5ffec3acc7c22458a3bd5f1fe0.png

doplnky.jpg

attachment (1).jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Особисто мене ви не переконали на користь керамоблоку. Ціна хелуз фемелі 38- 6.33€, а хелуз фемелі 2в1 38 -8,55€-номінальний розмір менший від газобетону-відповідно кількість блоків більша... + Штукатурка і т.д... і певно то все важче по трудозатратам як для самозабудовника... 

Ви холерите і лихомените замість того щоб чітко і холоднокровно показати нам переконливі факти в яких ви так твердо впевнені.

Вище я розписав. А звiдки ви взяли цiни на Family?, я ще не знаю якi будуть на весну )..  (на зараз цi цiни безтолку)

Повторю ще, бо пару сторiнок назад я писав про стiни,рiзницю.

Так от, по одному випадку "стiна з ГБ".  Щоб штукатурити стiни з газобетона,то потрiбно перед -"обробити стiни гiдрофоб-грунтовка,сiтка",а потiм штукатурити,(пiдбийте,скiльки канiстр гiдрофоб. i сiтку та ще робoту по м2., а iх у вас десь 350-380/м2), а при керамiчних блоках, цього не потрiбно (просто накидати розчин по "маякам"i загладити -фото) .. А ще по ГБ-стiнам треба -армопояса, армiровка рядов, утепленняя пермичок-откосiв,перекриття,вент-канали,димоход, принуд.вентиляцiя, i др.мелочи.

026176on (1).jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, volkoff сказал:

Вище я розписав. А звiдки ви взяли цiни на Family?, я ще не знаю якi будуть на весну )..  (на зараз цi цiни безтолку)

Повторю ще, бо пару сторiнок назад я писав про стiни,рiзницю.

Так от, по одному випадку "стiна з ГБ".  Щоб штукатурити стiни з газобетона,то потрiбно перед -"обробити стiни гiдрофоб-грунтовка,сiтка",а потiм штукатурити,(пiдбийте,скiльки канiстр гiдрофоб. i сiтку та ще робoту по м2., а iх у вас десь 350-380/м2), а при керамiчних блоках, цього не потрiбно (просто накидати розчин по "маякам"i загладити -фото) .. А ще по ГБ-стiнам треба -армопояса, армiровка рядов, утепленняя пермичок-откосiв,перекриття,вент-канали,димоход, принуд.вентиляцiя, i др.мелочи.

026176on (1).jpg

Який розхід гідрофобізатора на квадратний метр стіни? Сітка теж не є захмарновартісною...  Ви називаєте кошторисні  позиції  і не вказуєте математику ціх позицій.  А на керамоблок не треба армопояси,не треба перекриття?)) Ціна армування рядів не є великою . Штукатурка кераміки і вартість тої кераміки перекриє ту вартість з значним відривом мабуть....треба математика...  В цій країні куча грамотних інженерів-будівельників, і якби той матеріал що ви пропонуєте був би економічно вигіднішим за газік-то став би хоча б на рівні по масовості в будівництві. На жаль кераміка в нашій країні-то для багатих))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Який розхід гідрофобізатора на квадратний метр стіни? Сітка теж не є захмарновартісною...  Ви називаєте кошторисні  позиції  і не вказуєте математику ціх позицій.  А на керамоблок не треба армопояси,не треба перекриття?)) Ціна армування рядів не є великою . Штукатурка кераміки і вартість тої кераміки перекриє ту вартість з значним відривом мабуть....треба математика...  В цій країні куча грамотних інженерів-будівельників, і якби той матеріал що ви пропонуєте був би економічно вигіднішим за газік-то став би хоча б на рівні по масовості в будівництві. На жаль кераміка в нашій країні-то для багатих))))

Не витрачайте на нього час та енергію, він все одно буде вам вперто розповідати про якісь додаткові роботи. Наприклад, щоб показати додаткові затрати по газоблоку, розповідає про грунтовку (2000 грн на будинок), сітку при штукатурці (мені з гіпсовою штукатуркою сітку не робили), димоход (начебто це щось унікальне саме для газоблоку), примусову вентиляцію (до чого тут газоблок, незрозуміло), армування (це треба на довжині більше 6 метрів), опалубку (дошки завжди залишаються від фундаменту). Ну не вміє він продавати слона, не його це заняття, не зважаючи на те, наскільки якісна технологія. Гарний приклад, як створити негативне відношення до товару.

Змінено користувачем BugS
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Який розхід гідрофобізатора на квадратний метр стіни? Сітка теж не є захмарновартісною...  Ви називаєте кошторисні  позиції  і не вказуєте математику ціх позицій. 

Той, який ви купите в канiстрах,"кварц-грунтовка" (а воно по 250-400грн. банка) сетку також не знаю яку купите з дюбелями i плюс робота по м2. (було ранiше по 0,50уе.-1/м2, а на 22-й рiк уже 0,70уе.) що буде на "завтра" це ви узнаете. (но,буде на 30/40% дороже -це факт)

"При керамiчнiй стiнi -це не потрiбно!"

Може, ви сами будете це робити,то буде на половину дешевше.

2 часа назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

А на керамоблок не треба армопояси,не треба перекриття?))

НЕ треба!... Це зовсiм друге перекриття,не потребуе "армопояса,як на газобетон".  Воно -краще,теплiше i бистрiше по завершеню з чорновим полом. А ще воно легке, i крипиться по периметру "крабами" -це ми називаемо Г-образну коротку арматуру(Ф-12),яка крiпиться на балки i на стiну(на блок) що е хорошим крiпленням по "сейсмики". (це перекриття економнiше в пoрiвнянi з плитами i монолiтом)

По цiнi армопоясiв,як було;

Армостовби -300х300мм, за 1м.п =30уе. (це работа,опалубка,арматура/вязка,бiтон)

Армопояс -250х300/370мм.= 25/27уе. за 1м.п.,було до вiйни (работа,арматура,бiтон,опалубка) не забувайте що опалубку "збить, зiбрать i знять",i за це треба платить. (а не то,шо той товариш каже, що опалубка пiсля фундамента есть,то вона сама не стане там)

То,ви ще багато не знаете. А ще бiтономiшалку i купу iнструментiв треба (нi,лопатою i сокирою тут не пройде).. Тут один уже намаявся,тоже взявся сам робити,так тiльки iнструменту до 1000уе. купив, а це тiльки початок стройки.

Стройка з ГБ або кирпича/2нф. - це як та "соска", тiльки успiвай отстьогувать манi )..

2 часа назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Ціна армування рядів не є великою .

До вiйни, цiна була по 1м.п.=2,5$ (це за арматуру,клей, штроба з роботою),а в когось 2,8уе. за м.п. А на сьгоднi плюсуйте ще 30-40%.

Тоб то, один ряд -це 40м.п. "коробка 10х10м." (2,5уе.х40м.п.=140уе.х 4ряда =400уе.) це на один поверх,а скiльки на два?..

"При керамiчнiй стiнi -це не потрiбно!"

 

2 часа назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

В цій країні куча грамотних інженерів-будівельників, і якби той матеріал що ви пропонуєте був би економічно вигіднішим за газік-то став би хоча б на рівні по масовості в будівництві

Так, iнженерiв хватае, ще б "клепки"хватило,то було б добре )..

По iнженерам; рокiв 5 тому, був на виставцi з приятелем,(нас було 4) i пообiду було менше народу,то ми сiли по "кофе" i тут пiдходе мужчина 50+, i питае -це на стiни блоки, колега каже так,а що вас iнтересуе, а вiн поглада на блок i каже - "це що, туди розчин чайною ложечкою запiхувати"(в пустоти блока) ми всi хором засмiялись i кажемо так, тiльки пожиже розчин )).. Отаки у нас "iнженери" мабуть крiм бетона нiчого не знають.  (i тут на форумi е декiлька застройщiкiв,що теж полагаюця на свого iнженера, ну -це iхнi проблеми з переплатами)

То, ви берiть "хорошого iнженера", може щось i получиться )..

Ну i далi -вентканали,якi треба купити(цеглу) i монтаж.. (в кер-бл. вент-кан. е, i монтують одновремено з стiною з клеем i анкер-нерж.,де все пiдiгнано)

Також, вiкна-откоси якi ви будете купляти мат. i робота по монтажу (а при керм. це не потрiбно,а то утепленя, воно iде бонусом одразу в доставкi)..i ще будуть крiпленя на двернi пройоми (уголок,сварка,робота)

"При кер-бл. - це не потрiбно."

По вентиляцii, яку "обовязково треба при ГБ коробцi", (при керам. це не потрiбно,бо кер-блок -це природний мат. з комфортом(мiкроклiмат) в домi, чого нема при ГБ. (то ви, слухайте добре диваних iнженерiв)

А вентиляцiя в домi (зайдiть на гiлку вент.) може коштувати вiд 600уе.-1000уе. перший поверх, ну i другий, плюсуйте. 

"При кер-бл. -це не потрiбно."

 

Тепер про утеплення з зовнi стiни;

Якщо ви будете гнати стiни з газоблоку-300мм. то утеплення вати потрiбно 150мм. минимум. (якщо ГБ-250мм. то 200мм.вати)

Тут тяжко казати по цiнi утеплення, ну десь 3тис.-3,5 тис.уе. на первий поверх. (вата,зонти,ситка,клей,робота),.. а по якiй цiнi утепленя купите,скiльки по "м2" i др. мат.??..

Хочу нагадати, що однi тiльки анкер-зонтики (180мм) будуть по цiнi 350-400уе. на утеплення стiн на два поверхи.

"При кер-бл.-це не потрiбно."

 

Тут уже, вiд вентиляцii з утепленням iде в мiнус по коробкi в цiлому. (може щось забув, бо все треба робити на об"ектi з цiнами на мат. i по роботi)

 

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, volkoff сказав:

НЕ треба!... Це зовсiм друге перекриття,не потребуе "армопояса,як на газобетон".  Воно -краще,теплiше i бистрiше по завершеню з чорновим полом. А ще воно легке, i крипиться по периметру "крабами" -це ми називаемо Г-образну коротку арматуру(Ф-12),яка крiпиться на балки i на стiну(на блок) що е хорошим крiпленням по "сейсмики". (це перекриття економнiше в пoрiвнянi з плитами i монолiтом)

По цiнi армопоясiв,як було;

Армостовби -300х300мм, за 1м.п =30уе. (це работа,опалубка,арматура/вязка,бiтон)

Армопояс -250х300/370мм.= 25/27уе. за 1м.п.,було до вiйни (работа,арматура,бiтон,опалубка) не забувайте що опалубку "збить, зiбрать i знять",i за це треба платить. (а не то,шо той товариш каже, що опалубка пiсля фундамента есть,то вона сама не стане там)

То,ви ще багато не знаете. А ще бiтономiшалку i купу iнструментiв треба (нi,лопатою i сокирою тут не пройде).. Тут один уже намаявся,тоже взявся сам робити,так тiльки iнструменту до 1000уе. купив, а це тiльки початок стройки.

Ох уж ці казкарі. На своєму прикладі (а інших не маю) - вартість армопоясу 0,25х0,3х75м в перерахунку на м2 будівлі аж 15 доларів в цінах на кінець 21р. Це, до речі, відповідає вашій ціні 25/27уе. за 1м.п. 

Часто ви бачили армостовпи в несейсмонебезпечних зонах?

А оце ваше "зовсiм друге перекриття,не потребуе "армопояса,як на газобетон".  Воно -краще,теплiше i бистрiше по завершеню з чорновим полом. А ще воно легке, i крипиться по периметру "крабами" -це ми називаемо Г-образну коротку арматуру(Ф-12),яка крiпиться на балки i на стiну(на блок) що е хорошим крiпленням по "сейсмики". (це перекриття економнiше в пoрiвнянi з плитами i монолiтом)" воно ж мабуть саме вкладається і робота безкоштовна.

Короче, форум чекає повний кошторис на типовий будинок з керамоблоків.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, volkoff сказав:

Той, який ви купите в канiстрах,"кварц-грунтовка" (а воно по 250-400грн. банка) сетку також не знаю яку купите з дюбелями i плюс робота по м2. (було ранiше по 0,50уе.-1/м2, а на 22-й рiк уже 0,70уе.) що буде на "завтра" це ви узнаете. (но,буде на 30/40% дороже -це факт)

"При керамiчнiй стiнi -це не потрiбно!"

Може, ви сами будете це робити,то буде на половину дешевше.

НЕ треба!... Це зовсiм друге перекриття,не потребуе "армопояса,як на газобетон".  Воно -краще,теплiше i бистрiше по завершеню з чорновим полом. А ще воно легке, i крипиться по периметру "крабами" -це ми називаемо Г-образну коротку арматуру(Ф-12),яка крiпиться на балки i на стiну(на блок) що е хорошим крiпленням по "сейсмики". (це перекриття економнiше в пoрiвнянi з плитами i монолiтом)

По цiнi армопоясiв,як було;

Армостовби -300х300мм, за 1м.п =30уе. (це работа,опалубка,арматура/вязка,бiтон)

Армопояс -250х300/370мм.= 25/27уе. за 1м.п.,було до вiйни (работа,арматура,бiтон,опалубка) не забувайте що опалубку "збить, зiбрать i знять",i за це треба платить. (а не то,шо той товариш каже, що опалубка пiсля фундамента есть,то вона сама не стане там)

То,ви ще багато не знаете. А ще бiтономiшалку i купу iнструментiв треба (нi,лопатою i сокирою тут не пройде).. Тут один уже намаявся,тоже взявся сам робити,так тiльки iнструменту до 1000уе. купив, а це тiльки початок стройки.

Стройка з ГБ або кирпича/2нф. - це як та "соска", тiльки успiвай отстьогувать манi )..

До вiйни, цiна була по 1м.п.=2,5$ (це за арматуру,клей, штроба з роботою),а в когось 2,8уе. за м.п. А на сьгоднi плюсуйте ще 30-40%.

Тоб то, один ряд -це 40м.п. "коробка 10х10м." (2,5уе.х40м.п.=140уе.х 4ряда =400уе.) це на один поверх,а скiльки на два?..

"При керамiчнiй стiнi -це не потрiбно!"

 

Так, iнженерiв хватае, ще б "клепки"хватило,то було б добре )..

По iнженерам; рокiв 5 тому, був на виставцi з приятелем,(нас було 4) i пообiду було менше народу,то ми сiли по "кофе" i тут пiдходе мужчина 50+, i питае -це на стiни блоки, колега каже так,а що вас iнтересуе, а вiн поглада на блок i каже - "це що, туди розчин чайною ложечкою запiхувати"(в пустоти блока) ми всi хором засмiялись i кажемо так, тiльки пожиже розчин )).. Отаки у нас "iнженери" мабуть крiм бетона нiчого не знають.  (i тут на форумi е декiлька застройщiкiв,що теж полагаюця на свого iнженера, ну -це iхнi проблеми з переплатами)

То, ви берiть "хорошого iнженера", може щось i получиться )..

Ну i далi -вентканали,якi треба купити(цеглу) i монтаж.. (в кер-бл. вент-кан. е, i монтують одновремено з стiною з клеем i анкер-нерж.,де все пiдiгнано)

Також, вiкна-откоси якi ви будете купляти мат. i робота по монтажу (а при керм. це не потрiбно,а то утепленя, воно iде бонусом одразу в доставкi)..i ще будуть крiпленя на двернi пройоми (уголок,сварка,робота)

"При кер-бл. - це не потрiбно."

По вентиляцii, яку "обовязково треба при ГБ коробцi", (при керам. це не потрiбно,бо кер-блок -це природний мат. з комфортом(мiкроклiмат) в домi, чого нема при ГБ. (то ви, слухайте добре диваних iнженерiв)

А вентиляцiя в домi (зайдiть на гiлку вент.) може коштувати вiд 600уе.-1000уе. перший поверх, ну i другий, плюсуйте. 

"При кер-бл. -це не потрiбно."

 

Тепер про утеплення з зовнi стiни;

Якщо ви будете гнати стiни з газоблоку-300мм. то утеплення вати потрiбно 150мм. минимум. (якщо ГБ-250мм. то 200мм.вати)

Тут тяжко казати по цiнi утеплення, ну десь 3тис.-3,5 тис.уе. на первий поверх. (вата,зонти,ситка,клей,робота),.. а по якiй цiнi утепленя купите,скiльки по "м2" i др. мат.??..

Хочу нагадати, що однi тiльки анкер-зонтики (180мм) будуть по цiнi 350-400уе. на утеплення стiн на два поверхи.

"При кер-бл.-це не потрiбно."

 

Тут уже, вiд вентиляцii з утепленням iде в мiнус по коробкi в цiлому. (може щось забув, бо все треба робити на об"ектi з цiнами на мат. i по роботi)

 

Крутой материал, и сам строится, и сам перекрытия генерит, и вентиляции не надо - видимо и кислород генерит, и окна сами устанавливаются. 

Нафига вы его тут пытаетесь продавать неблагодарным - сразу в НАСА или Маску на Марс, решить все проблемы 1 махом - уверен ваш блок ещё и от радиации защищает.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...