Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір безперебійника на декілька кВт

InSAn

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Asot сказал:

А хто з таким стикався ? Норм він? 

Screenshot_20230902-100423_Chrome.jpg

Он же лоджик , он же бразерс ,он же маст, он же жора.А нет, жора другое.

Норм.Тільки ставте плз розгорнуте запитання.Норм для чого ? 

https://vm.tiktok.com/ZMjNwHXEF/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, dneprstab сказал:

запитання.Норм для чого ? 

Котел,роутер ,пару лямпочок ,більше для котла

Змінено користувачем Asot
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вентилятор там трохи гучний і споживання самого ДБЖ 40Вт, тобто роутер 3.5Вт через нього пропрацює всього добу, а підключений напряму до аккумулятору 2 тижні, тому особисто я 12в роутер і резервне 12в освітлення робив напряму, а той ДБЖ вмикав тільки для душу, або кіно на ТВ подивитись, на опалення чи холодильник не знадобився, бо температура сама добу тримається, кавоварку 1150Вт вже не тягне. Як універсал може краще пошукати потужніший, а якщо тільки для котла, то підійде слабіший чи просто інвертор без вентилятора

До речі тернопільскі свічки досі нормально світять як нічники, вже 8-9 місяців, може ще і на цю зиму вистачить...

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, normal сказал:

Вентилятор там трохи гучний і споживання самого ДБЖ 40Вт,

У вас такий самий?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.09.2023 в 10:05, Asot сказал:

А хто з таким стикався ? Норм він? 

Screenshot_20230902-100423_Chrome.jpg

как то дорого за киловат почти 9 тыщ отлистать .

для котла можно взять инвертор за 4000 грн

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автономні дешевші ,але вони тільки від акума ,а тут все в одному ,що приваблюе 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Asot сказал:

Автономні дешевші ,але вони тільки від акума ,а тут все в одному ,що приваблюе 

а в чем принципиальное отличие от обычного инвертора ? за что переплата ? возможно там на борту mppt есть ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, igorrius сказал:

за что переплата ?

Я в далета на сайті дивився ,автономні не дорогі ,можу помилятись ,але окремо зарядку треба ,qpower теж класний у нього на 1квт (гібрид,все в одному) ,але 300долл

Змінено користувачем Asot
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.09.2023 в 11:36, Asot сказал:

Котел,роутер ,пару лямпочок ,більше для котла

Норм , підійде.

А там як вирішите більш моднявий взяти - то є оптімус 250 від LVT - всього 8400грн 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Минулої осені купив Eaton 5130 3000ВА, максимальне навантаження 2700ВА. Так він тримав весь невеликий приватний будинок з глибинним насосом на 1800ВА ( крім електродуховки і пралки). підключив додатково зовнішні акуми (72В десь 4,5кВт) ....

От тільки заряджати швидко не вміє, довелось зовнішню зарядку робити...

А знайомому... може й варто дивитись в сторону сонячних інверторів зараз. Потрібні фішки можна добавити з часом...

У себе зараз замість упса поставив щось на кшталт  Вольтроніка а акуми від упса перезібрав під нього...

Змінено користувачем Leader9
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, dneprstab сказал:

А там як вирішите більш моднявий взяти - то є оптімус 250 від LVT - всього 8400грн 

Дякую,що  допомагаете словом !Я чесно кажучи заплутався уже ...в планах генератор  k s 3100 інвентор,звонив на сервіс бош - вони кажуть ,що для пуску котла потрібно ,щоб був стабілізатор ,оце тепер думаю,що якщо буде гена ,то просто стаб купити він весь дім потягне ( в розумних межах) .З другого боку поставити дбж і забути про котел від цих відключень ,але все разом не потягну 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Asot сказал:

все разом не потягну

идите к своей цели поэтапно , купите для начала аккумулятор + инвертор с правильной синусоидой  ( ну или бесперебойник с правильной синусоидой ) .

сразу решается вопрос с котлом 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.09.2023 в 11:36, Asot сказал:

Котел,роутер ,пару лямпочок ,більше для котла

А що, котлу та модему треба 1500Вт? Для котлів у LP є трохи дешевший, на 800ВА, під зовнішню батарею. У мене таких два працює, один вдома, другий на дачі. Живлять холодильники та, за необхідності, трохи світла та ТВ. Оскільки роутер з онушкою далеко від ДБЖ, то для них (та ще й для NVR заодне) поставив ДБЖ на 12В DС з окремою батарейкою. Все одно, у випадку тривалих відключень, генератор то наше все. Намагатись одним ДБЖ перекрити всі можливі потреби може стати дорожче, ніж комбіноване рішення.

22 часа назад, dneprstab сказал:

А там як вирішите більш моднявий взяти - то є оптімус 250 від LVT - всього 8400грн 

Так зараз "чесний" LogicPower LPY-PSW-800VA+ (560Вт) одеський дилер продає за 7000 грн. А на 350Вт взагалі за 5656. Як на мене, для 250Вт ціна трохи  завищена.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vladdi сказал:

Так зараз "чесний" LogicPower LPY-PSW-800VA+ (560Вт) одеський дилер продає за 7000 грн. А на 350Вт взагалі за 5656. Як на мене, для 250Вт ціна трохи  завищена

Такий самий Brassers BRS800-с того ж заводу один -в один лоджик і з гарантією коштує у мене в магазині 5800.

А порівнювати лоджик з LVT...ну давайте шкоду з ауді будем порівнювати , чи карася с сьомгою.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dneprstab сказал:

Такий самий Brassers BRS800-с того ж заводу один -в один лоджик і з гарантією коштує у мене в магазині 5800.

Де ж Ви раніше були :) Я б і не парився із Вашими конкурентами, із задоволенням би щось придбав. Ну нічого, Ви ж не образитесь, якщо буду рекомендувати Ваши послуги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vladdi сказал:

Де ж Ви раніше були :) Я б і не парився із Вашими конкурентами, із задоволенням би щось придбав. Ну нічого, Ви ж не образитесь, якщо буду рекомендувати Ваши послуги?

Я за будь який кипіш , окрім голодовки 😁

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.09.2023 в 16:43, normal сказав:

Аналогічний (Rucelf UPI-1500-12-EL)

Виявляється там можна зайти в інженерне меню, в документації того не було, ніхто не знає, що означають параметри SCC та SEL?

Короткочасне натискання POWER:
- вимикання\вмикання звукового сигналу
Довгочасне натискання ENTER (розширене меню):
- BLS (напруга вимикання від АКБ): 10.0\10.5\10.8\11.1\
- BTU (напруга вмикання): 11.4\11.6\11.8\12.0\
- SCC (?): 10A\20A\30A\40A\50A
- SEL (?): YES\NO
- PRO (заряджання АКБ від мережі\сонця): AC\SOL

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.09.2023 в 13:35, normal сказал:

Вентилятор там трохи гучний і споживання самого ДБЖ 40Вт, тобто роутер 3.5Вт через нього пропрацює всього добу, а підключений напряму до аккумулятору 2 тижні, тому особисто я 12в роутер і резервне 12в освітлення робив напряму, а той ДБЖ вмикав тільки для душу, або кіно на ТВ подивитись, на опалення чи холодильник не знадобився, бо температура сама добу тримається, кавоварку 1150Вт вже не тягне. Як універсал може краще пошукати потужніший, а якщо тільки для котла, то підійде слабіший чи просто інвертор без вентилятора

А какие есть решения на 1,5кВт с внешники аккумами чтобы холостой ход был минимальным?

Интересуют простые  решение типа УПС или инвертор со встроенной зарядкой чтобы оно само и выдавало и заряжало без доп телодвижений.

 

  

В 30.08.2023 в 22:23, dneprstab сказал:

Для себе вирішив питання звичайним інвертором .Ну як звичайним  - с зарядкою Suoer на 1000вт(2000 пікове) Є моделі на 2000 ,3000 вт.

Я так понимаю вы про такой говорите - Suoer FPC-2000CL? А сколько у этого ивертора холостой ход потребляет и сколько он стоит у Вас если Вы их продаете? И по аналогичному люксеону аналогичные впоросы.

Змінено користувачем eam
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, eam сказал:

А какие есть решения на 1,5кВт с внешники аккумами чтобы холостой ход был минимальным?

Как правило это ВЧ инверторы, ток хх будет 0,5-1 ампер, но чаще 1 ампер, у НЧ инверторов ток как правило 2-3 ампера

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, mib сказал:

Как правило это ВЧ инверторы, ток хх будет 0,5-1 ампер, но чаще 1 ампер, у НЧ инверторов ток как правило 2-3 ампера

у мну НЧ - 1000Вт - 1,1А , 3000Вт - 1,7А ХХ 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Dalet сказал:

у мну НЧ - 1000Вт - 1,1А , 3000Вт - 1,7А ХХ 

Это при каком напряжении акб?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, newbee2020 сказал:

APC Smart UPS 700VA (460W) 24V - 0.8А. не знаю тільки він НЧ чи ВЧ

А 700 ва он с синусом?

В пересчете на 12 вольт получается 1,6 ампера 

Мой ВЧ комбайн на 3000ва ест 1 ампер при 24 вольт тоесть 2 при 12 вольт

Змінено користувачем mib
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, mib сказал:

А 700 ва он с синусом?

В пересчете на 12 вольт получается 1,6 ампера 

Мой ВЧ комбайн на 3000ва ест 1 ампер при 24 вольт тоесть 2 при 12 вольт

з синусом. підозрюю також що реальна потужність трохи більша, ніж на шильдику. морозилки запускає без напряга. вага більше ніж в ДовгийПрутень на китайських 2500Вт

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...