Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Неправильное освещение дома.

Спартак

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, Спартак сказав:

...ланирую отказаться от преобразователей в самой лампе...

Добре, 45 вольт - то близько 15 діодів. Захочете більше - поставите паралельно. Захочете менше - знову тре буде перетворювач

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

вам просто сумно схоже ) ну теж варіант час витрачати, чого не

Не совсем понял о чем вы. Мы же не меня обсуждаем, а технологию освещения дома. Это интересно и занимательно на самом деле. Особенно если есть некоторый концепт, план и желание реализать. 
По дому много работы, многое приходится делать самому. Но что касается освещения, то я практически уверен в том что в классической реализации есть что менять к лучшему. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Спартак сказал:

Это интересно и занимательно на самом деле

от я і кажу, коли економічно, технологічно сенсу немає, але цікаво та занімательно це воно і є. сам такий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав_В сказал:

Добре, 45 вольт - то близько 15 діодів. Захочете більше - поставите паралельно. Захочете менше - знову тре буде перетворювач

А что если брать светодиоды разной мощности? То есть: всегда 15, но разной мощности.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, standov сказал:

от я і кажу, коли економічно, технологічно сенсу немає, але цікаво та занімательно це воно і є. сам такий

Не соглашусь. Вот когда сделаю - покажу что получилось. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Спартак сказал:

Не соглашусь. Вот когда сделаю - покажу что получилось. 

так якщо розрахунки кажуть що в тому сенсу немає то який сенс щось далі перевіряти, тобто якщо це просто процес заради фану то питань жодних, але доцільності ні в якому вигляді в тому немає, показано розрахунками і доведено ринком

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Спартак сказав:

То есть: всегда 15, но разной мощности.  

Так можна.  Мати певний запас ламп на випадок перегоряння і не давати "свої лампи" комусь із знайомих.  Просто все зважте ще раз, без поспіху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Вячеслав_В сказал:

Так можна.  Мати певний запас ламп на випадок перегоряння і не давати "свої лампи" комусь із знайомих.  Просто все зважте ще раз, без поспіху.

Запас ламп? Зачем? Нужен запас светодиодов!) А если такую лампу включат в 220ас то выйдет из строя один светодиод. Ну и наоборот: если в мою шину включат лампу на 220 то она просто не включится. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, standov сказал:

так якщо розрахунки кажуть що в тому сенсу немає то який сенс щось далі перевіряти, тобто якщо це просто процес заради фану то питань жодних, але доцільності ні в якому вигляді в тому немає, показано розрахунками і доведено ринком

Ринок, смыслы. Я не думал об этом. Освещение о котором я пишу в теории может быть полностью автономным.  Это одна из предпосылок. Еще важно управлять освещением гибко. Отключить весь дом, включить. Освещать зону движения, создавать эффект присутствия для систем охраны. Да еще куча всего. 

Змінено користувачем Спартак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Спартак сказав:

Запас ламп? Зачем? Нужен запас светодиодов!) 

Перегоріла у Вас лампа. Брати запас світлодіодів і сідати паяти, чи взяти запасну лампу і поміняти - то нехай кожен сам вирішує. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Спартак сказав:

... управлять освещением гибко. Отключить весь дом, включить. Освещать зону движения, создавать эффект присутствия для систем охраны....

Ви не повірите - все це виконується зі звичайними лампами і вже є куча всіляких пристроїв, для того розроблених.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Вячеслав_В сказал:

Перегоріла у Вас лампа. Брати запас світлодіодів і сідати паяти, чи взяти запасну лампу і поміняти - то нехай кожен сам вирішує. 

+1

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Вячеслав_В сказал:

Ви не повірите - все це виконується зі звичайними лампами і вже є куча всіляких пристроїв, для того розроблених.

Да, сейчас вообще тема эта бурно развивается. Но меня только функционал в соотношении с затратами интересует. В общем интересно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Спартак сказал:

Ринок, смыслы. Я не думал об этом. Освещение о котором я пишу в теории может быть полностью автономным.  Это одна из предпосылок. Еще важно управлять освещением гибко. Отключить весь дом, включить. Освещать зону движения, создавать эффект присутствия для систем охраны. Да еще куча всего. 

о_О а до чого тут живлення? це все є, "я вам то гарантую"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Да, сейчас вообще тема эта бурно развивается. Но меня только функционал в соотношении с затратами интересует. В общем интересно

я просто хочу подивитися на те як ваша дружина вас зустріне (якщо) після того як за вашої відсутності кілька діб вийде з ладу чи то світлодіод чи контроллер чи сенсор ))))

А вже як радий буде новий власник, якщо надумаєте продавати - або ж нащадки ))))

Кастомізація (нестандартні рішення) це завжди вимушений крок, коли стандартні рішення не прийнятні за якимось чітко визначеним параметром. І роблячи цей крок треба усвідомлювати що він завжди буде дорожче як на етапі створювання (в грошах або в часі, який теж гроші) та подальшій експлуатації.

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, standov сказал:

о_О а до чого тут живлення? це все є, "я вам то гарантую"

Да, уже много реализаций. Я попробую свой вариант. Еще раз: вы говорите о частях отдельных, а у меня есть представление о «картине» в целом. Как это все сделать. Правда есть пара проблем. Вот, под настроение обдумываю. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, vbb сказал:

я просто хочу подивитися на те як ваша дружина вас зустріне (якщо) після того як за вашої відсутності кілька діб вийде з ладу чи то світлодіод чи контроллер чи сенсор ))))

А вже як радий буде новий власник, якщо надумаєте продавати - або ж нащадки ))))

Кастомізація (нестандартні рішення) це завжди вимушений крок, коли стандартні рішення не прийнятні за якимось чітко визначеним параметром. І роблячи цей крок треба усвідомлювати що він завжди буде дорожче як на етапі створювання (в грошах або в часі, який теж гроші) та подальшій експлуатації.

Я писал в этой теме. Если я буду продавать дом - пусть тот кто купит переделывает. Это на цене никак не скажется. Просто по опыту. 
В продаже есть лампы 40 вольт с цоколем е27. На али прям много предложений, в Украине видел варианты. Работа сенсоров дублируется  командами смарта. А модули управления я хочу поставить рядом с точками освещения. Не прятать за потолок или в стены. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чего все так отговаривают? Это ж тестовое освещение, не конструкция коробки/кровли/фундамента. Прогорит - ну тс попадет на незначительные деньги. А если все окей- то будет зашибись. Цена вопроса и неудачи мизерная 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

форум це про "по..здеть" ) Цікавості заради - а шо саме може бути зашибісь і шо має статися що це все вважалося що вийшло?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, standov сказал:

форум це про "по..здеть" ) Цікавості заради - а шо саме може бути зашибісь і шо має статися що це все вважалося що вийшло?

Ну например если получится автономно освещать дом 200м2 и управлять освещением гибко. В том числе по сценариям. А затраты основные будут батарея и солнечные панели. 
Я себе как-то так представляю «результат»

Змінено користувачем Спартак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, ЯД сказав:

Чего все так отговаривают? Это ж тестовое освещение, не конструкция коробки/кровли/фундамента. Прогорит - ну тс попадет на незначительные деньги. А если все окей- то будет зашибись. Цена вопроса и неудачи мизерная 

Та на здоров'я ))))
але це не має розглядатися як прорив яи щось інноваційне, а тільки як "моє відєніє", "час маю та натхнення", тому що як квзвв 

13 годин тому, standov сказав:

от я і кажу, коли економічно, технологічно сенсу немає, але цікаво та занімательно це воно і є

31 хвилину тому, ЯД сказав:

Цена вопроса и неудачи мизерная

Ціна питання - час. Час, витрачений на виготовлення світильників, драйверів, - відтягує заселення, відволікає від більш нагальних питань. Час на налаштування, на переробку. Кожен сам оцінює свій час.

2 години тому, Спартак сказав:

Я писал в этой теме. Если я буду продавать дом - пусть тот кто купит переделывает. Это на цене никак не скажется. Просто по опыту. 

Це може вплинути на бажання покупця купляти. А для нащадків просто згадати вас тихим словом.

2 години тому, Спартак сказав:

А модули управления я хочу поставить рядом с точками освещения. Не прятать за потолок или в стены. 

Як ви собі це уявляєте? чисто візуально? естетика - спірний момент, але всеж?

От якби був концепт зовсім безпровідних світильників, що збирають енергію радіохвиль з ефіру та світять - то діло!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Спартак сказав:

Ну например если получится автономно освещать дом 200м2 и управлять освещением гибко. В том числе по сценариям. А затраты основные будут батарея и солнечные панели. 
Я себе как-то так представляю «результат»

От чисто заради спортивного інтересу, ви точно знаєте ККД драйверів , інверторів, панелей та іншого обладнання що ви хочете використовувати та на 220В від якого відмовляєтесь?

а. також надійність та час нароботки на відказ?

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Спартак сказал:

Ну например если получится автономно освещать дом 200м2 и управлять освещением гибко. В том числе по сценариям. А затраты основные будут батарея и солнечные панели. 
Я себе как-то так представляю «результат»

затрати це гроші + час на реалізацію та обслуговування,  ви вперлися в ідею яка не дає майже ніяких бенефітів для реалізації вашої задумки але вимагає багато часу і грошей ) "шо може піти не так?"(с)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

затрати це гроші + час на реалізацію та обслуговування,  ви вперлися в ідею яка не дає майже ніяких бенефітів для реалізації вашої задумки але вимагає багато часу і грошей ) "шо може піти не так?"(с)

Дружина скаже - "та задовбав ти мене цим паянням, я від свекрови хочу подалі, давай якось щов все робило без цих свистоперділок"))))

придеться переробити на традиційну

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, vbb сказав:

Ціна питання - час. Час, витрачений на виготовлення світильників, драйверів, - відтягує заселення, відволікає від більш нагальних питань. Час на налаштування, на переробку. Кожен сам оцінює свій час

Я когда себе домой делал тумбу под телек мог пойти и купить, но сделал сам. Вышло дороже и гораздо дольше)) но первое - я сделал сам именно то, что хотел. И второе - попробовал что-то создать, а не потреблять. Ну и плюс научился чему-то новому 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...