Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Неправильное освещение дома.

Спартак

Рекомендовані повідомлення

Только что, ЯД сказал:

Я когда себе домой делал тумбу под телек мог пойти и купить, но сделал сам. Вышло дороже и гораздо дольше)) но первое - я сделал сам именно то, что хотел. И второе - попробовал что-то создать, а не потреблять. Ну и плюс научился чему-то новому 

не дуже коректне порівння. Ви зробили майже таке саме але самі, ви не сиділи вигадували профіль тумби альтернативно-шарообразний і не вигадували якусь діч чому це має бути саме ефективно (бо теза "просто хочу" відкинута трохи вище в пользу якихось фантазій про розумність) а потім не стикалися з тим що побутовим інструментом дуже незручно робити круглі предмети (чогось так сталося що всі роблять не круглі). Тут мабуть майже всі робили світло собі і то питань не виникало, навіть коли там було щось не як у всіх (як от у мене все зіркою), тут жеж в топікстартера інша ситуація він хоче зробити саме круглу тумбу і має максимально дику аргументації тієї задумки)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переписываясь и отстаивая свои мысли я порчу вам настроение. Это никому не нужно. Предлагаю подождать. Я попробую сделать и покажу что вышло. Ну или не вышло. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ЯД сказав:

Я когда себе домой делал тумбу под телек мог пойти и купить, но сделал сам. Вышло дороже и гораздо дольше)) но первое - я сделал сам именно то, что хотел. И второе - попробовал что-то создать, а не потреблять. Ну и плюс научился чему-то новому 

Це каже про:
1. Кастомізіція - стандартне рішення вам не підходило;
2. ви свій час оцінили дешевше чим заплатити хлопцям щоб виготовили вам на замовлення;
3. "потреблять"- ви все одно використали куплені материали;
4. оптимально розглядати цей кейс як інвестування у селф-гровінг, ви пройшли курси столярів та придбали нові скіллс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Спартак сказав:

Переписываясь и отстаивая свои мысли я порчу вам настроение. Это никому не нужно. Предлагаю подождать. Я попробую сделать и покажу что вышло. Ну или не вышло. 

навпаки. мені наприклад піднімаєте!
стільки ще ідей може з'явитися!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Спартак сказал:

Переписываясь и отстаивая свои мысли я порчу вам настроение.

мені дуже складно спортити настрій ) я все сподіваюся побачити якусь аргументовану цифрами пропозицію-проект щоб предметно обговорити, а натомість поки це якісь абстрактні розмови про свій путь. Якщо ви не кинете цу вашу ідею то в вас точно шось вийде питання в тому що то саме можна зробити значно простіше/надійніше/зручніше/практичніше і дуже ймовірно що дешевше вкруг. Тобто результат вашої роботи він якийсь буде але буде мати овер-0 цінність бо "см п1"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я написал о том что считаю успехом для этого решения. Если хотите, то буду здесь выкладывать наработки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Спартак сказав:

Я написал о том что считаю успехом для этого решения. Если хотите, то буду здесь выкладывать наработки. 

Я згоден з колегою @standov - чекаємо обгрунтування, як наприклад,

"за завищення начальних витрат на ХХ % розраховую вийти на еффективність системи на УУУ % вище від стандартної 220В" 

або - "за рахунок таких рішень виходжу на тривалість автономної роботи освітлення/живлення на ХХ годин довше ніж при 220В системі"

наработки то завжди цікаво.

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.09.2023 в 00:36, Спартак сказал:

либо параллельным подключением слабых. 

паралельно включати світлодіоди це погана ідея.
 

В 13.09.2023 в 00:36, Спартак сказал:

что касается радиорозеток, то это отдельный разговор. Но они в целом есть.

радіо-розетки які комутують єм реле DC напругу це історія не на довго, реле будуть вилітати дуже швидко (заліпати), на DC тягнеться дуга і без дугогасячої камери то все має ресурс обмежений, помножений на китайські реле з контактною групою з соплей.

 

В 12.09.2023 в 22:51, Спартак сказал:

Я не удивлюсь если ПОтери на каждой хорошей люстре больше в разы. Это о экономике.

це не про економіку, це про галіму математику в конкретній точці, економіка має рахуватися вкруг. Гарні світлодіодні фабричні лампи нормальних виробників з ціною 100грн гарантовано дають десь 100 люменів на ват. Китайські модулі які ви будете використовувати такого не вміють бо це відбраковка та/або клепане на коліні в підвалі. За 100грн не зможете на китайських компонентах досягти фабричних параметрів, а вам то треба зробити ну наприклад 20 разів, бо технологія на стадії використання всих можливих варіантів оптимізації . Подальша оптимізація лед-освітлення сумнівна бо місячна економія значно меньше затрат на інженерні рішення
 

Буферний заряд постійною напругою вб'є акумулятор за рік.
Гражданські" степ даун/ап має КПД умовно 95% і то це за умови "близькості напруг" входу/виходу, за трикратної різниці може і 80% бути, тобто ви одразу 10-20% втратили не зрозуміло заради чого

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Має бажання автор втілити свою ідею в своєму будинку, прекрасно, його право. Я також відійшов від стандартів наших зробив освітлення на 110 вольт з розумними вимикачами Zooz (з дімерами), вони працюють як по сценаріям так і фізично у разі відсутності мережі. Зручно реалізовано система прохідних вимикачів (потрібно лише один розумний, решта звичайні). Купував їх роки 4 тому, були по акції значно дешевше ніж зараз. За роки експлуатації, працюють гарно.

Так це власне рішення, і більшість заплює таку реалізацію, але жити мені і так зручно.

Автору Бажаю успіхів у втіленні ідей!

Змінено користувачем Vstar
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vstar сказал:

Zooz

а скільки ж вам стали вони і яку кількість ви взяли? просто не впевнений що автор в курсі про що мова )

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, vbb сказав:

чекаємо обгрунтування, як наприклад,

та ну, це ж не стартап, Спартак робить для себе - хлопці полюбляють іграшки в будь-якому віці. 

я чекаю на готовий результат, а тоді вже можна оцінювати ефективність.

7 хвилин тому, standov сказав:

реле будуть вилітати дуже швидко (заліпати), на DC тягнеться дуга і без дугогасячої камери то все має ресурс обмежений,

чим (яким реле) оптимально комутувати 12-24В? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, standov сказав:

а скільки ж вам стали вони і яку кількість ви взяли? просто не впевнений що автор розуміє про що мова )

Це ідея яку втілюєш, і ціна може стати на другий план. Вимикачі були близько 20 дол/шт. А кількість у кожного різна може бути

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, outdoor24 сказал:

чим (яким реле) оптимально комутувати 12-24В? 

в нормальних виробників э dc реле в асортименті (там контактна група по іншому трохи виглядає і часто є додатковий магнітік в зоні розмикання який там якось впливає на іонізацію дуги але то вже зовсім фізика для фізиків), просто це не ті реле які стоять в китайських модулях за півтора бакси

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Standov, вы не совсем точны. 
Модули светодиодные не бывают на 40-50 готовые. Таких не делают. Как правило 12 ну или 24. Поэтому я хочу  заказать платы и паять самому. А вот светодиоды покупать с лучшими характеристиками. И такие как мне нужно по мощности. Акб имеет ресурс. И это проблема. Как раз об этом думаю.  Так как мощность вполне умеренная на освещение то думаю таки свинец обслуживаемый. Если следить то можно протянуть лет пять. Ну и кпд преобраза не критично. Ведь он работает от АКБ. А батарея получает из возобновляемого источника. 
Реле в радиовыключателе не нужно. В данном случае -транзистор. 

Змінено користувачем Спартак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vstar сказал:

близько 20 дол/шт

во-во, і це дуууже не роздрібна ціна. це ціна випадкова на яку натрапили як розумію

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Спартак сказал:

Речь не столько о лампах. Я если что и от выключателей отказываюсь. Это на мой взгляд тоже пережиток прошлого. Тащить провод, устанавливать подрозетник, выключатель к которому еще мамонты приходили почесать гриву.. ну нет, я попробую отказаться от них)

Чим плануєте замінити? Раджу залишити вимикачі (нехай не традиційні механічні а якісь панелі керування, тощо). З власного досвіду керувати освітленням виключно по сценаріям, з мобільного або ще якось -- не зручно. Вимикачі хоч в якомусь вигляді мають бути.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Zak сказал:

Чим плануєте замінити? Раджу залишити вимикачі (нехай не традиційні механічні а якісь панелі керування, тощо). З власного досвіду керувати освітленням виключно по сценаріям, з мобільного або ще якось -- не зручно. Вимикачі хоч в якомусь вигляді мають бути.

Радиовыключатели. Они будут стоять на тех же местах где стояли бы обычные. Я писал об этом. 
С мобильного просто дублирование и «сценарирование»

Змінено користувачем Спартак
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, standov сказал:

а вм дімери не плануєте? імхо дімери в сценах дуже актуальні

Да, конечно. Если в розетка имеет процессор и электронный ключ то вполне хорошая затея включать и отключать лампы «мягко». 
Возможно это позволит сгладить броски тока в шине и не так заметно будет отражаться на других работающих лампах. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Спартак сказал:

Да, конечно. Если в розетка имеет процессор и электронный ключ то вполне хорошая затея включать и отключать лампы «мягко». 
Возможно это позволит сгладить броски тока в шине и не так заметно будет отражаться на других работающих лампах. 

я мав на увазі більше сценарне світло, коли ввечері наприклад світло приглушене 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, standov сказав:

во-во, і це дуууже не роздрібна ціна. це ціна випадкова на яку натрапили як розумію

на офіційному сайті щотижня якісь акції, спіймав потрібне.

Змінено користувачем Vstar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не думал о таком. Но в целом такое можно реализовать. Хотя мне нужен базовый функционал. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Імхо простіше закласти декілька джерел світла різної потужності, ніж діммером приглушувати одне.

Змінено користувачем Zak
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Zak сказал:

Імхо простіше закласти декілька джерел світла різної потужності, ніж діммером приглушувати одне.

дуже може бути, якщо є така можливість, бо люстри бувать різними

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...