Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подключение участка к электричеству киевская область

Happy Katrine

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Ana-S сказав:

Подала нову заяву на 11 квт хоча б, бо це максимальна потужність, яку можна вибрати, залишаючись на 220. Тільки тепер переживаю, що можуть відповісти, що немає вільної потужності(

Нам електрик (не ДТЕКовський) сказав, що відмовляють таким чином і все одно вимагають, щось ремонтувати, будувати чи реконструювати.

З будуванням лінії взагалі дивно, у сусіда на початку вулиці стоїть лісопилка (пилорама і якісь агрегати для деревовиробництва), щось не думаю, що воно все від 220 працює.

Невірна стратегія. Якщо є три фази, то і просити треба три фази. Більше вірогідність, що потрібна потужність буде. Саме такий випадок нещодавно на youtube хтось розказував. Три фази виявилось в рази дешевше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.10.2023 в 10:46, Сергей Стрельник сказав:

Одеська область. Як я зрозумів, це прорахунок з побудови лінії від ТП до межі участку (це ~100м). Стовпи по вулиці на протилежній стороні. Поки що закинув ідею підключення до кращих часів.

то з  цього треба було й починати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, Ana-S сказав:

не знаю, сміятися чи плакати

ДТЕК за збільшення потужності з 3 квт до 15 нарахував 520к грн у Боярці

дтек.JPG

треба й мені попитати. вам що дійсно 11 квт на 220 рахували??

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, МаТраС сказав:

треба й мені попитати. вам що дійсно 11 квт на 220 рахували??

ні, якщо по телефону, то ДТЕК говорить "ра***те на калькуляторі потужності скільки вам потрібно і подавайте заяву на підключення, виходячи з цього"

на 11 переподала заяву, бо подумала, як чоловік з того відео на ютубі, доплачу за максимально можливі квт без будування трансформатора

не знаю, подивлюсь що скажуть

ще попитала сьогодні сусідів, всі навіть не знають скільки у них, але на збільшення потужності не подавали

і тільки один сказав, що по документам у нього 3, а так він бере скільки хоче, бо з кимось домовився

ще додав, що напруга до 220 ніколи не доходить, завжди десь 180, а вночі взагалі вибиває

мабуть весело буде житися у тій місцевості

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Ana-S сказав:

він бере скільки хоче, бо з кимось домовився

із совістю своєю він спершу домовився, а далі нескінченне поле варіантів... з такими особами завжди "весело" і це одна з причин чому напруга 180 В.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Ana-S сказав:

ні, якщо по телефону, то ДТЕК говорить "ра***те на калькуляторі потужності скільки вам потрібно і подавайте заяву на підключення, виходячи з цього"

на 11 переподала заяву, бо подумала, як чоловік з того відео на ютубі, доплачу за максимально можливі квт без будування трансформатора

не знаю, подивлюсь що скажуть

ще попитала сьогодні сусідів, всі навіть не знають скільки у них, але на збільшення потужності не подавали

і тільки один сказав, що по документам у нього 3, а так він бере скільки хоче, бо з кимось домовився

ще додав, що напруга до 220 ніколи не доходить, завжди десь 180, а вночі взагалі вибиває

мабуть весело буде житися у тій місцевості

якщо вибиває, то херові діла. там тп треба міняти .ще пару будинків і жопа.

бере скільки хоче-бред. міг тільки автомат на 48 а напр поставити а маркування 16 а..

подивитись можна по вхідному автомату 25 а /5= 5 квт. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, delic сказав:

із совістю своєю він спершу домовився, а далі нескінченне поле варіантів... з такими особами завжди "весело" і це одна з причин чому напруга 180 В.

ще плюс пилорама в когось там)) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Ana-S сказав:

ні, якщо по телефону, то ДТЕК говорить "ра***те на калькуляторі потужності скільки вам потрібно і подавайте заяву на підключення, виходячи з цього"

на 11 переподала заяву, бо подумала, як чоловік з того відео на ютубі, доплачу за максимально можливі квт без будування трансформатора

не знаю, подивлюсь що скажуть

ще попитала сьогодні сусідів, всі навіть не знають скільки у них, але на збільшення потужності не подавали

і тільки один сказав, що по документам у нього 3, а так він бере скільки хоче, бо з кимось домовився

ще додав, що напруга до 220 ніколи не доходить, завжди десь 180, а вночі взагалі вибиває

мабуть весело буде житися у тій місцевості

по ходу до війни, то кошмарили київенерго і деяким везло-ставили потужніший транф.зараз не знаю.навряд

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, Ana-S сказав:

Подала нову заяву на 11 квт хоча б, бо це максимальна потужність, яку можна вибрати, залишаючись на 220

Ніхто не видасть таку потужність на одну фазу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Ana-S сказав:

на 11 переподала заяву

може хтось знається в тому ДТЕК, яку максимальну потужність можна замовити на 1 фазу щоб не будувати окрему лінію а приєднатися до існуючого кабеля?

здоровий глузд підказує що це 25А, чи можна буде потім підвищити потужність до хочаб до 7кВт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Сергей Стрельник сказав:

може хтось знається в тому ДТЕК, яку максимальну потужність можна замовити на 1 фазу щоб не будувати окрему лінію а приєднатися до існуючого кабеля?

здоровий глузд підказує що це 25А, чи можна буде потім підвищити потужність до хочаб до 7кВт?

Майте на увазі, після 7 кВт зрозумієте, що потрібно більше, перейдете на 3 фази і заплатите за приєднання з першого кіловата.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...