Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подключение участка к электричеству киевская область

Happy Katrine

Рекомендовані повідомлення

Всем добрый день! Подскажите пожалуйста кто сталкивался, приобрели участок под застройку в вышгородском районе, участок под строительство, столб на против участка через дорогу, максимум 5м. до границы участка. Хотим 10 кВт. При оформление участка в агентстве недвижимости сказали что провести сейчас свет стоит в районе 150 000 гривен. На сайте некр есть калькулятор, там цена в районе 20 тысяч плюс минус. Звонил в контору которая этим занимается они озвучили в районе 65к. Где истина? За сколько реально сейчас провести свет к участку? Спешки нет. Может кто сталкивался с этим в 2023 году, подскажите пожалуйста 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Happy Katrine сказал:

За сколько реально сейчас провести свет к участку?

Могут знать в облэнерго.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.09.2023 в 18:32, Happy Katrine сказал:

Хотим 10 кВт

Это очень мало, минимум нужно 15.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
20.09.2023 в 18:32, Happy Katrine сказав:

Всем добрый день! Подскажите пожалуйста кто сталкивался, приобрели участок под застройку в вышгородском районе, участок под строительство, столб на против участка через дорогу, максимум 5м. до границы участка. Хотим 10 кВт. При оформление участка в агентстве недвижимости сказали что провести сейчас свет стоит в районе 150 000 гривен. На сайте некр есть калькулятор, там цена в районе 20 тысяч плюс минус. Звонил в контору которая этим занимается они озвучили в районе 65к. Где истина? За сколько реально сейчас провести свет к участку? Спешки нет. Может кто сталкивался с этим в 2023 году, подскажите пожалуйста 

Зараз енергетичні компанії роблять тимчасове підключення, тобто не вкладають ніяких грошей в інфраструктуру а роблять за рахунок абонента. Я подавав заявку через сайт ДТЕК на 18кВт, там все прийняли і видали таксу в 150к грн, це тимчасове підключення в зв'язку з воєнними діями, а після війни і через рік зроблять вже як треба, але то вже формальність. Тому поки що відмовився від таких "благ цивілізації" за такі гроші.

Подключение от ДТЕК.pdf - Adobe Acrobat Pro DC_231010092533.png

Змінено користувачем Сергей Стрельник
додав кошторис
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Сергей Стрельник сказал:

видали таксу в 150к грн

"провід 4х95 мм2" - скільки-скільки?! 😲 З такого "проводу" можна турнік робити. Чи вони у вас на ділянці АЕС планують встановити? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10.10.2023 в 09:23, Сергей Стрельник сказав:

Зараз енергетичні компанії роблять тимчасове підключення, тобто не вкладають ніяких грошей в інфраструктуру а роблять за рахунок абонента. Я подавав заявку через сайт ДТЕК на 18кВт, там все прийняли і видали таксу в 150к грн, це тимчасове підключення в зв'язку з воєнними діями, а після війни і через рік зроблять вже як треба, але то вже формальність. Тому поки що відмовився від таких "благ цивілізації" за такі гроші.

Подключение от ДТЕК.pdf - Adobe Acrobat Pro DC_231010092533.png

ні херюльки собі. мені по швидкому за 2 дня за 1000 забацали. договір завезли потім)
а скільки тоді цікаво докупити кіловати. бо 5 вже не вистачає. 
чи обов язково три фази робити? можна хочаб ще 5-7 добавити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, МаТраС сказал:

5 вже не вистачає

Куди ви їх діваєте? 😉 В мене 3.5 - і нормально, вистачає. При цьому в мене все на електриці - газом не користуюсь. От коли до недавнього часу було 1.5 - тоді трохи було тіснувато.

20 часов назад, МаТраС сказал:

обов язково три фази робити? можна хочаб ще 5-7 добавити?

Тут хтось казав, що до 5.5 на одну фазу дають.

Змінено користувачем n0mad
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, n0mad сказав:

Куди ви їх діваєте? 😉 В мене 3.5 - і нормально, вистачає. При цьому в мене все на електриці - газом не користуюсь. От коли до недавнього часу було 1.5 - тоді трохи було тіснувато.

Тут хтось казав, що до 5.5 на одну фазу дають.

ви шо на приколі ?) чи в квартирі 3,5 - це в будинку?))чи ви глушите котел,коли чайник з бойлером включаєте.

котел 4-6 квт, бойлер 1,5, чайник 2. і тп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10.10.2023 в 23:28, n0mad сказав:

"провід 4х95 мм2" - скільки-скільки?! 😲 З такого "проводу" можна турнік робити. Чи вони у вас на ділянці АЕС планують встановити? 

може то в землю закопують такі?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МаТраС сказал:

чи в квартирі 3,5 - це в будинку?

це не зрозумів, але в мене будинок.

2 часа назад, МаТраС сказал:

чи ви глушите котел,коли чайник з бойлером включаєте

а, так ви просто не вмієте їх готувати. 😎 Тобто, я комплексно вирішував проблему, починаючи з утеплення будинку і вибору правильної техніки.

З чайником було простіше, а ось з електричною плитою довелося почухати потилицю! 😉

Взимку звичайно важче вкластися в ліміт. Літом простіше - сонячні панелі рулять, там взагалі копійчані рахунки приходять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо ви один там ы то з трудом выриться. 
э ще пралка ,мікроволновка,фен... не повірю ,що взимку вам всього вистачає ы ви не думаєте вмикати чайника чи ні)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, n0mad сказав:

Літом простіше - сонячні панелі рулять, там взагалі копійчані рахунки приходять.

В мене і за вересень прийшов нульовий рахунок, вже не кажу про літо. Мабуть і за жовтень буде так само або рахунок буде копійчаний.

7 годин тому, n0mad сказав:

я комплексно вирішував проблему, починаючи з утеплення будинку і вибору правильної техніки.

Мабуть з утепленням будинку в мене все в порядку, бо ще не вмикали ТП і, навіть камінофен розтопили кілька днів тому та вчора не розтоплювали, тому що не було потреби. І вікна  в будинку зараз відчинені. Але яку треба вибирати побутову техніку, щоб комфортно почуватись в будинку на 3кВт. Будь ласка, може поділитись досвідом.

В мене СЕС налаштована таким чином, що за повної відсутності електрики, вона видає максимум 3кВт генерації.  Тож я, приблизно розумію межі мого комфорту, коли  маю тільки 3кВт. І завжди буду мати якісь обмеження. Наприклад,  бойлер потребує 2кВт, вже не кажу за ТП взимку. Як в вас виходить почуватись комфортно , коли маєте всього 3кВт.

СЕС не враховуємо, бо з сонячними панелями можна почуватись комфортно, маючи 3кВт з мережі, але не взимку. Тому говоримо про будинок комфортного проживання на 3кВт з мережі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При газовом опаленні 3кВт потужности вистачає, при умові підключення бойлеру через реле струму. Фен включив - бойлер виключився. До встановлення реле струму регулярно гартувався - бігав зимою у тапках та трусах до стовпа з лічильником. А от зі сваркою вже проблема...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мова лише про електрику, ніякого газу. Я тому і прошу дати більш розгорнуту відповідь, як n0mad  вдається почуватися комфортно, коли на ділянку заведено тільки 3кВт. І  прошу не враховувати СЕС. 

Перекидний автомат встановили одразу, коли поставили СЕС та розподіляли на що розкинути ті 3кВТ. Тож бігати нікуди не треба, автомат в щитку в будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, allanek сказал:

СЕС не враховуємо, бо з сонячними панелями можна почуватись комфортно, маючи 3кВт з мережі, але не взимку. Тому говоримо про будинок комфортного проживання на 3кВт з мережі.

Так, звичайно. Я ж написав, що літом взагалі просто. :) 

3 минуты назад, allanek сказал:

ще не вмикали ТП і, навіть камінофен розтопили кілька днів тому та вчора не розтоплювали, тому що не було потреби.

Аналогічно, камінофен на днях тестово спробував. Тільки в мене ТН замість ТП - вмикав вже, коли було холодно і сонячно - СЕС жарила на повну, нікуди було стільки електрики пристроїти.

12 минут назад, allanek сказал:

яку треба вибирати побутову техніку, щоб комфортно почуватись в будинку на 3кВт

От дивіться: 3.5 кВт - це 2500 кВт*год на місяць. Ви витрачаєте більше? Я - набагато менше. Тож проблема не в загальних витратах, а в витратах в кожен момент часу - їх треба "розмазати".

Тож я зробив так:
- техніку, яку можливо, брав інверторну (холодильник, кондиціонер, пралка, мультиварка, мікрохвильовка);
- електроплита - індукційна, без скважності (оце була проблема - важко знайти таку, щоб коштувала не як боїнг);
- в потужній техніці, яка гріє спіралями (чайник, бойлер, посудомийка), поставив обмежувачі потужності. Тож чайник закипає не за 2, а за 4 хвилини - я міряв. :) Не критично. Бойлер гріється вночі, і за всю ніч якраз встигає нагрітись повністю. Посудомийка розумна, щось підозрює мабуть - на екрані пише 3 години, а пере 4 години - вночі, мені теж не критично. :) 

Так, відчувається одна незручність - духовка. Прикручувати не вийшло, дружина тоді не вгадує випічку :) , тож доводиться підгадувати, коли є вільні 2.5 кВт . Але це тільки взимку.

А в іншому - ніяких незручностей, все комфортно. 😎

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, n0mad сказав:

От дивіться: 3.5 кВт - це 2500 кВт*год на місяць. Ви витрачаєте більше? Я - набагато менше.

Взимку може, влітку та весна-осінь ніколи. За вересень було 576кВт( з них 82 втрати- трансформатор мій, приватний). Але ж мова не про загальну кількість кВт, а про одномоментність використання приладів.

1 година тому, n0mad сказав:

- електроплита - індукційна,

 

1 година тому, n0mad сказав:

яка гріє спіралями (чайник

Чесно кажучи, не бачу сенсу в електрочайнику, коли варильня індукційна, тому в мене чайник звичайний. А ось в гостьовому будиночку електрочайник, там варильна Hi-Light, тому логічніше мати там електричний чайник.

1 година тому, n0mad сказав:

Бойлер гріється вночі, і за всю ніч якраз встигає нагрітись повністю. Посудомийка розумна, щось підозрює мабуть - на екрані пише 3 години, а пере 4 години - вночі, мені теж не критично. :) 

Бойлер+посудомийка+ пралка теж вночі, по двозонному тарифу. Але чи вистачить 3кВт при одночасному вмиканні бойлеру-посудомийці, або бойлер-пралка-сушарка, то маю сумніви. А ще якщо і хлібопіч додати, то ні, не вистачить.

1 година тому, n0mad сказав:

Так, відчувається одна незручність - духовка.

Ні, мені життя по графіку не підходить. В мене духовка, наприклад, використовується постійно, на відміну від варильної поверхні; мікрохвильовка, якою користуюсь, може слугувати повноцінною заміною духовки-пароварки-пательні, тому що там можна робити все, включаючи смажену картоплю та випічку на деко.

1 година тому, n0mad сказав:

тож доводиться підгадувати, коли є вільні 2.5 кВт

То вам з дружиною пощастило, що вона не влаштовує заколот. От в мене позавчора були на вечерю карасі, запечені в духовці ( лінь було розпалювати тандир) та засмажені овочі в мікрохвильовці. Для того, щоб на столі карасі та овочі з'явились одночасно, потрібно, щоб і ці два потужні прилади працювали одночасно.  Ще і так буває, що тільки вранці розумію, що забулась поставити хліб на ніч, тож вмикаю хлібопіч вранці, крім того, там є програми, що не мають відкладеного старту і працюють лише в режимі реального часу і якщо я хочу мати гарячі булочки до обіду, то вмикаю спочатку хлібопіч, потім духовку. І треба враховувати, що програми цих приладів працюють стрибками- десь пік навантаження. десь мінімум. Якщо  прилади працюють одночасно, то піки навантаження можуть збігатися. Тож звичайна арифметика потужності та спроможності тут не працює. Обмежувати себе, коли можна цього не робити, не бачу сенсу.

Я зрозуміла вашу логіку. Дякую)

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба врахувати, що з автомата на 16А можна годину знімати 4кВт, а духовка не постійно бере 2.8кВт, а в середньому споживає 0.9кВт на годину, тобто можна включити 4 духовки

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Практика та теорія це не одне і теж.

36 хвилин тому, allanek сказав:

треба враховувати, що програми цих приладів працюють стрибками- десь пік навантаження. десь мінімум. Якщо  прилади працюють одночасно, то піки навантаження можуть збігатися. Тож звичайна арифметика потужності та спроможності тут не працює.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З практичної точки зору у нас (за Київ не знаю) 95% всьго житла мають одну фазу і автомат 16А на вході, його ніколи не вибиває і люди мають духовки, чайники, мікрохвильовки і навіть бойлери, але без електроопалення і скважин

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, allanek сказал:

програми цих приладів працюють стрибками

Це якщо вони не інверторні. Цим вони і відрізняються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, normal сказал:

З практичної точки зору у нас (за Київ не знаю) 95% всьго житла мають одну фазу і автомат 16А на вході, його ніколи не вибиває і люди мають духовки, чайники, мікрохвильовки і навіть бойлери, але без електроопалення і скважин

Вот!

На квартиру обычно столько и приходит, и ничего, все работает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Київська квартира мала 10кВт офіційно.

3 хвилини тому, n0mad сказав:

Це якщо вони не інверторні. Цим вони і відрізняються.

В випадку побутової техніки не завжди  вона купується за такими ознаками (інвертор). Мене, в першу чергу , цікавлять функції.

Я добре розумію, що я можу мати на 3кВт, тож переконувати мене нема потреби. Мені було цікаво почути вашу думку. Я її почула.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі - ясно, що в кожного свої потреби і свої забаганки.

Я ще закладав, що якщо зовсім пропаде обленерго, то мені знадобиться лише невеличкий генератор, щоб все нормально працювало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...