Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Входные двери металлопластиковые/металлические/алюминиевые

Domikv

Рекомендовані повідомлення

3 хвилини тому, Domikv сказав:

та дорожче то так, а що за основу брати, металопластикові, алюмінієві, металеві

дерев'яні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

01.10.2023 в 08:13, DimaF сказав:

Никакого смысла, просто привычка)

100%
але в мене вони вуручили )))
В мене тесть якраз заходив в будинок, коли був прильот і двері забрали на себе всі мілкі осколки та вибухову хвилю. Його відкинуло на метрів 5, але живий )))
Теж 3 роки тому думав навіщо ставити  такі двері коли скління в підлогу.
але це таке, просто нетиповий випадок з є...тим сусідом

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...
02.10.2023 в 10:31, AndreyGL сказав:

100%
але в мене вони вуручили )))
В мене тесть якраз заходив в будинок, коли був прильот і двері забрали на себе всі мілкі осколки та вибухову хвилю. Його відкинуло на метрів 5, але живий )))
Теж 3 роки тому думав навіщо ставити  такі двері коли скління в підлогу.
але це таке, просто нетиповий випадок з є...тим сусідом

В процесі реконструкція моїх дверей 
- замінив склопакет
- замінив зовнішню накладку з МДФ + плівка (яка почала відклеюватись) на дубову власного виробництва )))

photo_2023-10-31_12-42-39.jpg

photo_2023-10-31_12-42-47.jpg

photo_2023-10-31_12-42-55.jpg

photo_2023-10-31_12-43-06.jpg

photo_2023-10-31_12-43-11.jpg

photo_2023-10-31_12-44-27.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, normal сказал:

Упор для дверей небезпечний

У своїх ремонтах теж прикручував до підлоги різні варіації стопорів, поки не побачив відбйники які клеяться на стіну під дверну ручку, - просто бомба, - зручно, швидко, не заважає прибиранню, - тепер завжди тільки такі. Особливо класно виглядає білого кольору на білій стіні - майже не помітний.

 

1678081606_na-dache-pro-p-ogranichitel-dlya-dveri-napolnii-foto-v-in-49.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.10.2023 в 21:59, Domikv сказал:

та дорожче то так, а що за основу брати, металопластикові, алюмінієві, металеві

у меня стояли входные временные железные (чтоб не страшно побить при заносе стройматериалов всчяких) а задняя дверь -металлопластик (РЕХАУ со всеми усилениями, петли специальные аж 4 шт). Так металлопластик нужно периодически регулировать, хоть они и в тени все время. Стальные временные - работали, как часы, несмотря на то, что на них солнце периодически светит. Входные уже поставил железные с декоративными накладками. Строительные перенес на погреб.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, normal сказав:

Упор для дверей небезпечний 

Так, тесть по колхозив ))) там на двері поставлю дотискач і преберу "упор"

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Malchish сказав:

У своїх ремонтах теж прикручував до підлоги різні варіації стопорів, поки не побачив відбйники які клеяться на стіну під дверну ручку, - просто бомба, - зручно, швидко, не заважає прибиранню, - тепер завжди тільки такі. Особливо класно виглядає білого кольору на білій стіні - майже не помітний.

 

1678081606_na-dache-pro-p-ogranichitel-dlya-dveri-napolnii-foto-v-in-49.jpg

Двері дуже важкі, або упор не витримає або ручці поступово буде звіздець 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.11.2023 в 14:56, AndreyGL сказал:

Двері дуже важкі, або упор не витримає або ручці поступово буде звіздець 

 

то який варіант упору взяти під тяжкі двері?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Domikv сказав:

то який варіант упору взяти під тяжкі двері?

Я би це вирішив дотискачем, він і буде слугувати стопором та безпекою при закриванні 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Domikv сказав:

то який варіант упору взяти під тяжкі двері?

Може, упор на вертикальну поверхню

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зразу на всі двері поставив упори, але ще не бачив жодного разу, щоб вони спрацювали - більшість міжкімнатних відкриті і немає потреби взагалі чіпати, вхідні тяжкі і за ними ще купа тапочок чи швабра для тераси стоїть, інші відкривають повільно, бо галопом ніхто не бігає, іноді той упор використовується, але за іншим призначенням - як "магніт", щоб двері не самозачинялись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, normal сказав:

Я зразу на всі двері поставив упори, але ще не бачив жодного разу, щоб вони спрацювали - більшість міжкімнатних відкриті і немає потреби взагалі чіпати, вхідні тяжкі і за ними ще купа тапочок чи швабра для тераси стоїть, інші відкривають повільно, бо галопом ніхто не бігає, іноді той упор використовується, але за іншим призначенням - як "магніт", щоб двері не самозачинялись

Тому Ви і не помітили - бо вони є))))). Помітили би, коли стіни були би побиті ручками.
Двері вхідні важкі. Можливо все - протяг, несподіваний порив вітру, гості, діти і так далі. Думаю необхідно це розуміти і попередити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачив як протяг міжкімнатні зачиняв, бачив як гості боялися хлопнути і тільки з третього разу силою зачиняли, бачив як з нервами зачиняли, чуть коробка не випадала, а щоб з ноги хтось відчиняв, то слава богу такі спецслужби гості ще не приходили, тільки вітер вхідні пробував гойдати (якщо забули зачинити), але сили не дуже вистачало. Максимум була невеличка вм'ятина на пінопласті від будівельників, коли утеплили, а потім ще три роки внутрянку робили, тому я упори і поставив, але після переїзду від них толку немає, хоча і жодного мінуса теж, також пощастило, що трубу ТП не пробив, коли засвердлював у плитку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...