Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Входные двери металлопластиковые/металлические/алюминиевые

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Подскажите, может чего-то не понимаю, в чем смысл установки капитальной стальной входной двери в доме, где со всех сторон окна и в том числе металлопластиковая дверь на террасу? Все равно ж если захотят взломать, спокойно зайдут через окно или еще как, это ж не квартира, где 1 дверь.

Или проблема в качестве металопластиковых дверей, их коробит, выгибает, провисают петли от постоянной нагрузки? Нет терморазрыва, но он же и не нужен в металлопластике?

Есть ли смысл в алюминиевых дверях если с терморазрывом?

У меня входная дверь с южной стороны, думали либо стальную с терморазрывом либо металопластиковую в цвет окон с ламинацией и стеклопакетом. Не знаю, что выбрать.

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Domikv змінив заголовок на Входные двери металлопластиковые/металлические/алюминиевые
7 часов назад, Domikv сказал:

в чем смысл установки капитальной стальной входной двери в доме, где со всех сторон окна

Никакого смысла, просто привычка)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, DimaF сказал:

Никакого смысла, просто привычка)

Угу...наступил на эти грабли - сначала сделал, потом подумал - а на куа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаходжусь на тій же стадії) Обираю між металевою з терморозривом та алюмінієвою з терморозривом. Пластикова вхідна не подобається. Хотів дерев'яну фінську, але у них висота нестандартна, а виготовлення під замовлення це плюс 20% до вартості.

Змінено користувачем BugS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, BugS сказав:

Хотів дерев'яну фінську, але у них висота нестандартна,

Не стандартна, це яка? Ви ж про Фенестру чи Каскі кажете?

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, allanek сказав:

Не стандартна, це яка? Ви ж про Фенестру чи Каскі кажете?

Так, вона. Висота 209, Якщо не помиляюся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому спитала? В мене дві вхідні- Фенестра (базова) та Каскі ( термо), ще і внутрішні є Фенестра. Замовлялись вже в готові дверні отвори. не пам'ятаю. щоб щось переробляли. З Каскі, так, трохи довелось підігнати, але в мене то було не важко. Двері варті того, щоб їх замовити. Більше 10 років і ніяких проблем з ними ніколи не було.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Угу...наступил на эти грабли - сначала сделал, потом подумал - а на куа?

Но, при этом зачастую самый простой и доступный вариант)

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, allanek сказав:

Чому спитала? В мене дві вхідні- Фенестра (базова) та Каскі ( термо), ще і внутрішні є Фенестра. Замовлялись вже в готові дверні отвори. не пам'ятаю. щоб щось переробляли. З Каскі, так, трохи довелось підігнати, але в мене то було не важко. Двері варті того, щоб їх замовити. Більше 10 років і ніяких проблем з ними ніколи не було.

209 см в мене точно не стане, а різати перемичку не буду. Усі українські двері 205 чи 206 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, DimaF сказал:

Но, при этом зачастую самый простой и доступный вариант)

 

Ну да...мне срочно потребовалось закрыться - тупо заехал к дверникам, выбрал поприличнее и на следующее утро уже ставили...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, BugS сказав:

209 см в мене точно не стане, а різати перемичку не буду. Усі українські двері 205 чи 206 см.

Та то вже ваша справа, що вам робити в вашому будинку. Спитала, бо ви згадали за фінські двері, а я згадала, що проблем з розміром не було. Агітувати не збиралась. Але те, що Каскі(Фенестра) то гарна річ-це факт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Canton сказал:

Угу...наступил на эти грабли - сначала сделал, потом подумал - а на куа?

ну может с металлическими меньше проблем в плане температурного расширения? У меня на террасе ( северная сторона) дверь шириной 1 м, петли выбирали  самые дорогие и все равно провисают, нужно часто регулировать. Вроде у обычных дверей меньше таких проблем.

Змінено користувачем Domikv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Domikv сказал:

ну может с металлическими меньше проблем в плане температурного расширения? У меня на террасе ( северная сторона) дверь шириной 1 м, петли выбирали  самые дорогие и все равно провисают, нужно часто регулировать. Вроде у обычных дверей меньше таких проблем.

Я об этом никогда даже не думал. 15 лет - ничего не провисает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Толку від сталевих нема але вибору мало.  Пластикові проблемні, мої батьки кожного літа граються з регулюванням. Хіба що на них зовсім сонце не потрапляє. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Yull сказал:

Толку від сталевих нема але вибору мало.  Пластикові проблемні, мої батьки кожного літа граються з регулюванням. Хіба що на них зовсім сонце не потрапляє. 

Так отож, це і хвилює, у нас на них сонце буде потрапляти на половину площі точно. 

Але металеві з часом ржавіють.

 

А що думаєте про алюмінієві?

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Domikv сказал:

Але металеві з часом ржавіють.

 

Если есть козырек, то можно не переживать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Domikv сказав:

 

Але металеві з часом ржавіють.

 

 

Якось недавно купив сіль рожеву гімалайську,- мабудь тисячі років має,- Пише термін зберігання закінчується через 2 місяці🤔

Ви, бачу, зібрались вічно жити😀

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам показати двері, у яких коробка за 5 років пішла іржею, а міняв бо так закисла нижня петля і не виходила, що довелось при демонтажі зрізати?

як я зрозумів частково вина в тому, що двері були без тамбура, конденсат, обмерзання і тд. Ще й профіль знизу видуло, вочевидь назбирався всередині і замерз конденсат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, DimaF сказал:

Если есть козырек, то можно не переживать.

Так ржавіють не через відсутність козирька, а через конденсат всередині. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Вам показати двері, у яких коробка за 5 років пішла іржею, а міняв бо так закисла нижня петля і не виходила, що довелось при демонтажі зрізати?

як я зрозумів частково вина в тому, що двері були без тамбура, конденсат, обмерзання і тд. Ще й профіль знизу видуло, вочевидь назбирався всередині і замерз конденсат.

Без терморозриву були? Це саме те, чого я боюсь. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Domikv сказал:

Так ржавіють не через відсутність козирька, а через конденсат всередині. 

Х.з., стояли дешёвые китайские двери, за 4 года ничего не поржавело.

Потом продал ещё нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А потім утеплив всі примикання дверей, облицював мозаїкою з фасадом, через 4 роки вийняв двері, продав в пів ціни і знову по новій кожні 4 роки, охеренна стратегія...

Змінено користувачем normal
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, normal сказал:

А потім утеплив всі примикання дверей, облицював мозаїкою з фасадом, через 4 роки вийняв двері, продав в пів ціни і знову по новій кожні 4 роки, охеренна стратегія...

от і не хотілося б, ви що б зараз ставили, металопластикові?

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б ставив те, що дорожче - всі двері де не економив працюють досі нормально, а де брав на баню чи сарай подешевше, уже на другий рік повилазило

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, normal сказал:

Я б ставив те, що дорожче - всі двері де не економив працюють досі нормально, а де брав на баню чи сарай подешевше, уже на другий рік повилазило

та дорожче то так, а що за основу брати, металопластикові, алюмінієві, металеві

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...