Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Камеры +видеорегистратор или IP-камеры - какую систему видеонаблюдения выбрать?

makita

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Фрай сказал:

Я не знаю как еще объяснить? :unknown:

Не впн через русню, а то чем мы пользуемся - камеры, сигналки и тп

 

я не знаю чим користуємося "ми", я користуюся камерами убікуті і мережою убікуті ) USA з rnd офісом в Україні (до війни) :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

без впн зайти не можу, объект просто недоступен. Сервисмены-продаваны с начала войны что-то лепили, а потом честно сказали.

нічо не зрозуміло, який об'єкт? куди зайти не можете без впн? то може ваш об'єкт просто закритий для України? зараз нажаль це не рідка історія

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так і в мене офіс у Харкові.

Був. ((

І теж казали юесей, а потім виявилось… ((

Цитата

то може ваш об'єкт просто закритий для України?

Вже втомився, читайте вище уважно.

а от для чого вам потрібен впн? Чому не можна напряму?

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Фрай сказал:

неважно где сделана запчасть, блок или прибор, имеет значение конечный готовый к использованию продукт с прошивкой для конкретной страны України, в комплексе с ПО кириллицей и саппортом здесь, а не в Гуаньчжоу или Шанхае.

це все зрозуміло а до чого тут ВПН ?)

 

59 минут назад, Фрай сказал:

очевидно не сумел объяснить

та уж да )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Фрай сказал:

Так і в мене офіс у Харкові.

Був. ((

І теж казали юесей, а потім виявилось… ((

шо саме виявилося? ви кажете загадками. юбікуті це точно юса. точно-точно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Фрай сказав:

Смішно.

Якщо у контексті вище ви провели таке порівняння то реально смішно, бо у такому порівнянні впн то є шлях яким авто може дістатись до магазину.

Я порівняв значення слова\терміну або його деякий відносний рівень.

VPN можливо використовувати або можливо не використовувати. Окрім VPN є ще TLS, є мінімальна безпечна довжина ключів та інше.

Наразі багато систем використовують cloud-сервіси. Але ж знову що й кому потрібно.

 

Якщо Ви знаєте виробника камер відеоспостереження, які точно безпечні, будь ласка, напишіть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, standov сказал:

шо саме виявилося? ви кажете загадками. юбікуті це точно юса. точно-точно

Які загадки? Все ж написав з самого початку відонагляд, сигналізація.

Все купувалось тут, коробки, інструкція кирилицею, сервіс український, саппорт теж, аж поки війна не почалася і без впн повний функціонал став недоступний.

що тут ще незрозуміло?

Цитата

Якщо Ви знаєте виробника камер відеоспостереження, які точно безпечні, будь ласка, напишіть.

читайте вище уважно

Цитата

я не фахівець

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я чесно не розумію тієї істерики відносно якоїсь контори яка "виявилася" рашанська, таких контор нажаль дофіга і це секрет лише для тих хто ними не користується, проблема виникає там де нема заміни, як от наприклад нещасний 1с. Для нього адекватної заміни немає, не тому що він якийсь унікальний, а тому що це "конструктор", в мене зараз на супорті один магазин, в них 1с, максимально кастомізований, перевести це все на умовний сап то магазину простіше просто закритися, бо це людинороки і сотні тисяч баксів яких в них просто нема, а там наприклад весь бізнес компанії за 20 років. Оце справжня проблема. А оці залізки ну таке, сьогодні одні завтра інші.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Фрай сказал:

що тут ще незрозуміло?

ваше саме перше повідомлення в темі "А це ще навіщо, кацапська розробка?"(с) ВСЬО. Шо в вас стало недоступно, про шо мова, здогадуйтесь самі )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, standov сказав:

я чесно не розумію тієї істерики відносно якоїсь контори яка "виявилася" рашанська, таких контор нажаль дофіга і це секрет лише для тих хто ними не користується, проблема виникає там де нема заміни, як от наприклад нещасний 1с. Для нього адекватної заміни немає, не тому що він якийсь унікальний, а тому що це "конструктор", в мене зараз на супорті один магазин, в них 1с, максимально кастомізований, перевести це все на умовний сап то магазину простіше просто закритися, бо це людинороки і сотні тисяч баксів яких в них просто нема, а там наприклад весь бізнес компанії за 20 років. Оце справжня проблема. А оці залізки ну таке, сьогодні одні завтра інші.

Мені здається, пан плутає Public VPN та Private VPN.
Десь щось хтось купив. Й в тому продукті була інтеграція з якимось cloud-сервісами, до яких наразі можливо під'єднатися тільки через Public VPN. Про це є, дійсно, повідомлення на різних форумах.

Але пан побачив слово "автомобіль", та вирішив, що в темі про електроавтомобілі можливо обговорити образу й систему EGR ДВЗ. )

Або просто такий собі тролінг. )

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Фрайще раз, в темі була розмова про впн не для доступу кудись куди не пускає просто так, ВПН використувують для *безпечного* *закритого* доступу до *своєї* інфрастуктури, шоб туди могли потрапити лише ті в кого є доступ до цього приватного впну. Це поширена практика яка не має жодного відношення до чогось що закрилося, вимкнулося, не працює і тп. Це просто механізм організації захищеного тоннеля, не більше. Саме в цьому контексті тут це пропонувалося

Змінено користувачем standov
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, standov сказал:

чесно не розумію тієї істерики відносно якоїсь контори яка "виявилася" рашанська

Ви це серйозно? :shock:

вся Україна як на долоні у ворога і прильоти по Києву вони споглядали он-лайн і бачили звідки і що вилітало з ппо, де пересувалась і ховалась техніка

і поки ще проблема не вирішена, а ви це вважаєте незрозумілою істерикою? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Фрай сказал:

і поки ще проблема не вирішена, а ви це вважаєте незрозумілою істерикою? 

я не розумію концепцію істерики заради істерики, якщо в вас є механізми на то вплинути то впливайте, якщо механізмів в вас(в мене) немає - без істерики, хай працюють ті хто ці механізми мають. Проблему знайшли, нею займаються, чого репетувати без вихлопу?)  Вовки це проблема, але козлика який дуже голосно кричав врешті з'їли. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, standov сказал:

@Фрайще раз, в темі була розмова про впн не для доступу кудись куди не пускає просто так, ВПН використувують для *безпечного* *закритого* доступу до *своєї* інфрастуктури, шоб туди могли потрапити лише ті в кого є доступ до цього приватного впну. Це поширена практика яка не має жодного відношення до чогось що закрилося, вимкнулося, не працює і тп. Це просто механізм організації захищеного тоннеля, не більше. Саме в цьому контексті тут це пропонувалося

Ось! Тому і запитав

Цитата

 "А це ще навіщо, кацапська розробка?"

А не стверджував, є ж різниця? ) і навів свій приклад.

І написав чому переплачую, бо не фахівець і хочу мати технічну підтримку і мій впн мене бісить сильно.

дякую, за те що розібралися і пояснили.

але всеодно, впн то шлях, а машина ваш смартфон який хоче довезти до магазину-камери ))

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Фрай сказав:

Ось! Тому і запитав

А не стверджував, є ж різниця? ) і навів свій приклад.

І написав чому переплачую, бо не фахівець і хочу мати технічну підтримку і мій впн мене бісить сильно.

дякую, за те що розібралися і пояснили.

але всеодно, впн то шлях, а машина ваш смартфон який хоче довезти до магазину-камери ))

 

"...VPN (скорочення від англ. virtual private network — віртуальна приватна мережа) — узагальнена назва технологій, які дозволяють створювати віртуальні захищені мережі поверх інших мереж із меншим рівнем довіри. VPN-тунель, який створюється між двома вузлами, дозволяє приєднаному пристрою чи користувачу бути повноцінним учасником віддаленої мережі і користуватись її сервісами — внутрішніми сайтами, базами, принтерами, політиками виходу в Інтернет..."

uk.wikipedia.org/wiki/VPN

 

Про що саме питання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, Фрай сказав:

Смішно.

Якщо у контексті вище ви провели таке порівняння то реально смішно, бо у такому випадку впн є шлях яким авто може дістатись до магазину і у мене одразу питання, а чому саме цією кривою дорогою, а не прямим асфальтом? ))

так зрозуміло, що хочу сказати?

Якщо брати такі аналогії то сервіс це комірка у банківському сховищі, а впн то перепустка у сховище. Можна поставити комірку на вулиці і ніхто її не відкриє, але якщо кожен буде тикати то може ключ підбере, а може виявиться що десь метал тонкий та можна розломати. От щоб такого не було то сейф ховають та пускають до нього тільки перевірених за перепусткою. У випадку з доступом до московії через впн - через кордон напряму не пускають, нічого не їздить, не літає але є автобув через Польщу, ось це й є аналог впна. Ви спочатку дістаєтесь кудись звідки можна дістатись, а потім робите вигляд що ви звідти та вас пропускають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про це й казав і так і розумів, а от про те, що є впн спешіал фо ю абсолютно не в курсі і користуватись не довелось.

А хто саме з виробників таке практикує і як це виглядає на практиці?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, Фрай сказав:

Про це й казав і так і розумів, а от про те, що є впн спешіал фо ю абсолютно не в курсі і користуватись не довелось.

А хто саме з виробників таке практикує і як це виглядає на практиці?

Пристрої MikroTik мають багато варіантів - wiki.mikrotik.com/wiki/Category:VPN.

 

Цікавий тролінг у Вас виходить. )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Фрай сказал:

Про це й казав і так і розумів, а от про те, що є впн спешіал фо ю абсолютно не в курсі і користуватись не довелось.

А хто саме з виробників таке практикує і як це виглядає на практиці?

Та мабуть усі роутер не початкових рівнів то вже вміють - піднімати впн сервер. Мікротік, убікуті, опенврт, усілякі зухель асуси.

На практиці ви запускаєте на своєму роутері впн сервер, на телефоні, ноуті, планшеті впн клієнт і з умовного мака або потяга по публічній умовно-небезпечній мережі отримуєте шифрований канал в вашу домашню мережу, який виглядає приблизно так як ви підключені до домашнього роутера, в тч можете інетом домашнім користуватися. Це крім доступу до домашнього обладнання (наприклад камери) дає змогу наприклад безпечно користуватися наприклад багкінгом, бо домашня мережа значно безпечніше ніж відкритий вайфай мака

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні, маршрутизатори та роутери це інше, я маю на увазі які системи відеонагляду чи сигналізації використовують той впн про який розповідаєте?
І не шукайте підтекст, я тут дилетант хоч і давно користуюсь багато чим .

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Та ні, маршрутизатори та роутери це інше, я маю на увазі які системи відеонагляду чи сигналізації використовують той впн про який розповідаєте?
І не шукайте підтекст, я тут дилетант хоч і давно користуюсь багато чим .

 

Будь які, впн працює на мережевому рівні, впн дає віддалений доступ до будь якого мережевого обладнання яке доступне в локальній мережі, воно навіть не буде знати що ви ним користуєтесь в цю хвилину через впн з іншого краю планети

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Фрай сказав:

Та ні, маршрутизатори та роутери це інше, я маю на увазі які системи відеонагляду чи сигналізації використовують той впн про який розповідаєте?
І не шукайте підтекст, я тут дилетант хоч і давно користуюсь багато чим .

 

Загалом VPN є сенс використовувати для під'єднання до закритої (приватної) мережі.
Тому з точки зору систем відеонагляду VPN - це щось, про що система відеонагляду не турбується та не знає, що таке існує.
VPN - це суто про налаштування сучасної IP-мережі, яку системи відеонагляду використовують як транспорт для зв'язку окремих компонентів.

Панове вище писали про наявність в якихось системах cloud-компонентів. Й тоді замість VPN використовуються захищені тунелі іншого типу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Mr. D сказал:

Пристрої MikroTik мають багато варіантів - wiki.mikrotik.com/wiki/Category:VPN.

 

Цікавий тролінг у Вас виходить. )

У Микротика недавно появилась фишка Back-To-Home  с обходом серых адресов провайдеров.

На основе протокола Wireguard.

Нулевая конфигурация (только щелкать мышкой)

Змінено користувачем John Doe
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, John Doe сказав:

У Микротика недавно появилась фишка Back-To-Home  с обходом серых адресов провайдеров.

На основе протокола Wireguard.

Нулевая конфигурация (только щелкать мышкой)

Цікаво, мабуть, MikroTik задіяв якісь стороні сервери для початкового створення зв'язку.

 

Схоже, так і є - "...through the MikroTik relay server...".

help.mikrotik.com/docs/display/ROS/Back+To+Home

 

Цікава функція. Можливо, комусь навіть спростить налаштування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...