Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Камеры +видеорегистратор или IP-камеры - какую систему видеонаблюдения выбрать?

makita

Рекомендовані повідомлення

нужны камеры для частного дома, на улицу.Чтобы на смартфоне можно смотреть удаленно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Інтернет, маршрутизатор з VPN, NVR (якщо потрібен запис), IP-камери (статичні або PTZ; можливо з PoE), VPN застосунок в телефон та застосунок від виробника NVR або камер.

Все разом налаштовуєте та переглядаєте або Live View, або записи.

Якщо сподобається, буде ще й перелік моментів (без необхідності пошуку), коли хтось заходив на територію та список номерів автомобілів, які їздили по сусідній дорозі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Mr. D сказал:

маршрутизатор з VPN

А це ще навіщо, кацапська розробка?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Фрай сказав:

А це ще навіщо, кацапська розробка?

Не зовсім зрозумів питання.

VPN - це загальна назва категорії технологій. За допомогою будь-якої VPN-технології створюється тунель між пристроєм оператора та у цьому випадку мережею, в якій знаходяться камери відеоспостереження (або навіть відеореєстратор).

На мою думку, це типова схема роботи систем відеоспостереження, до яких є доступ ззовні. Кожний компонент відповідно може бути будь-якого виробника.

Можливо, звісно, просто під'єднати камеру до наявної мережі, налаштувати port forwarding на наявному маршрутизаторі та через, скажімо, Web-інтерфейс однієї камери переглядати Live View або записи, але це менш безпечний варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та наче зараз у всіх побутових систем має бути хмара, впн це теж варіант але багато рухів руками на етапі налаштувань + треба мати білий ip або городити щось типу ddns (а ще мати роутер який вміє піднімати впн з доступом через дднс) і потім постійно треба не забувати його вмикати на телефоні. Для людей - хмара. Дахуа, хік мають хмару

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, standov сказав:

та наче зараз у всіх побутових систем має бути хмара, впн це теж варіант але багато рухів руками на етапі налаштувань + треба мати білий ip або городити щось типу ddns (а ще мати роутер який вміє піднімати впн з доступом через дднс) і потім постійно треба не забувати його вмикати на телефоні. Для людей - хмара. Дахуа, хік мають хмару

Так, cloud - це непоганий варіант.

На жаль, навіть не знаю це платні сервіси\послуги або ні. В будь-якому випадку збереження на зовнішніх серверах відео в кількості терабайт не може бути безплатним.

За допомогою STUN не потрібно жодної реальної IP-адреси. Це питання налаштування. VPN на маршрутизаторі - це додаткові обчислювальні витрати (VPN буває відповідно різним, споживає більше або менше обчислювальних ресурсів). Так, звісно, далеко не всі побутові маршрутизатори мають таку можливість. Але десь можливо замінити програму керування на DD-WRT або OpenWrt.

Здається, китайські виробники намагаються зробити все якомога простіше.

Система відеоспостереження - це частина цифрової інфраструктури звичайно, тому якісь частини інфраструктури вже можуть бути наявними, тоді якось відбувається інтеграція з тим, що вже є. Й такий варіант, звісно, складніший.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли я бачу обовʼязкове використання впн одразу розумію, що це чиясь  не наша розробка, а з практики нашої то зазвичай кацапська.

(сигналізації, камери відеонагляду, тощо)

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Mr. D сказал:

На жаль, навіть не знаю це платні сервіси\послуги або ні. В будь-якому випадку збереження на зовнішніх серверах відео в кількості терабайт не може бути безплатним.

там клауд не для зберігання а як автоматичний тунель в wan, нвр використовує клауд як проксі між собою та кліентом по запиту.

 

2 часа назад, Mr. D сказал:

За допомогою STUN

 

2 часа назад, Mr. D сказал:

десь можливо замінити програму керування на DD-WRT або OpenWrt

от я і називаю "городити" та і далеко не всі роутери то зможуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Фрай сказал:

коли я бачу обовʼязкове використання впн одразу розумію, що це чиясь  не наша розробка, а з практики нашої то зазвичай кацапська.

(сигналізації, камери відеонагляду, тощо)

не, це технологія яка не має жодного відношення до кацапів, просто вони по аналогії з китайцями без неї скоро жити не зможуть.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Фрай сказав:

коли я бачу обовʼязкове використання впн одразу розумію, що це чиясь  не наша розробка, а з практики нашої то зазвичай кацапська.

(сигналізації, камери відеонагляду, тощо)

В мене до домашніх сервісів нема доступу з інтернету, але на роутері стоїть впн - підключаюсь та може камери подивитись чи ще щось. І до москалів це не має ніякого відношення.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

не, це технологія яка не має жодного відношення до кацапів, просто вони по аналогії з китайцями без неї скоро жити не зможуть.

Погано пояснюю.

Через впн тому, що інакше не працює, сервери кацапські.

ви не в курсі?

Тысячи камер видеонаблюдения с программным обеспечением от российского производителя TRASSIR/DSSL установлены по всей Украине и годами могли передавать информацию с них на серверы, расположенные в России.

Этот факт установили журналисты "Схем" (Радио Свобода).

Расследователи провели эксперимент, который показал, что видео с таких камер с помощью российского софта, прежде чем попасть на телефон или компьютер потребителя, попадает на серверы, расположенные в Москве, которые принадлежат компаниям, имеющим связи с ФСБ РФ.

Камеры с программным обеспечением TRASSIR в Украине массово закупали и устанавливали в течение последних двух десятилетий.

В расследовании говорится, что камеры с российским софтом начали появляться в Украине как минимум с 2004 года.

После 2014 года эти камеры и софт закупал крупный частный бизнес, среди которых дилеры называли такие компании, как Kernel, Interpipe, P&G, "Велика кишеня", "Новая почта", телеканал "1+1", KAN Development, "Укрбуд", Алло, "Цитрус", "Эльдорадо", IMAX и многие другие.

на жаль у нас така ситуація з сигналізацією та камерами по всіх містах!

Змінено користувачем Фрай
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це не має відношення жодного до впну, впн ви піднімаєте на своему роутері, технологій (софта) там досить багато, зокрема openvpn, wireguard і тп. Це все жодного відношення до москалів чи їх софта не має, це просто засіб безпечно отримати доступ до своєї мережі віддалено в тч до своїх камер, які можуть використовувати будь який софт.

То що москалі їдять ложками (хоча певно не всі) не робить ложку чимось поганим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

TRASSIR

я чув про цей скандал, але наче як це не домашній сегмент (хоча я хз, вживу я їх не бачив і зовсім не спеціаліст в цьому), і вже точно до впнів відношення не має жодного

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От і розкажіть мені, розкажіть!

Бо я маю проблему і не знаю як її вирішити, а ви мене хочете заспокоїти, ага. )

без впн зайти не можу, объект просто недоступен. Сервисмены-продаваны с начала войны что-то лепили, а потом честно сказали.

В итоге деньги выброшены, решения пока нет, хочешь пользовать полный  функционал, имей ввиду, только так или никак. ((
може я як дилетант щось не те ліплю то повторюсь, що якщо для дистанційного використання я маю вмикати VPN то це однозначно має таку історію.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Фрай сказав:

От і розкажіть мені, розкажіть!

Бо я маю проблему і не знаю як її вирішити, а ви мене хочете заспокоїти, ага. )

без впн зайти не можу, объект просто недоступен. Сервисмены-продаваны с начала войны что-то лепили, а потом честно сказали.

В итоге деньги выброшены, решения пока нет, хочешь пользовать полный  функционал, имей ввиду, только так или никак. ((
може я як дилетант щось не те ліплю то повторюсь, що якщо для дистанційного використання я маю вмикати VPN то це однозначно має таку історію.

VPN = virtual private network. Тут ничего нет про кацапов. Это технология. И не рашкинская. Они бы как минимум назвали бы каким то крокодилом геной. 

Но если на вашем устройстве ВПН через руснявый сервак - настройте другой. Сейчас по-моему на любом роутере можно настроить ВПН, только белый ИП надо.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю как еще объяснить? :unknown:

Не впн через русню, а то чем мы пользуемся - камеры, сигналки и тп

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Фрай сказав:

Я не знаю как еще объяснить? :unknown:

Не впн через русню, а то чем мы пользуемся - камеры, сигналки и тп

 

А. Как и вся китайщина - все в Китае, все эти ваши облака) Потому я лично пытаюсь искать устройства без регистрации и смс скачать))

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дико извиняюсь, а вы реально фахивець в этом?

У вас сигналки на китайском, видеорегистраторы и камеры тоже? Сочувствую.

я предпочитаю купить все здесь в нормальной комплектации с гарантией, а не ждать с али хрен знает что и искать спецов по прошивкам и настройкам. 

Но к глубокому сожалению, у нас такие вещи все шли через русню, напомню вам за 1С и другое ПО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Фрай сказав:

Дико извиняюсь, а вы реально фахивець в этом?

У вас сигналки на китайском, видеорегистраторы и камеры тоже? Сочувствую.

я предпочитаю купить все здесь в нормальной комплектации с гарантией, а не ждать с али хрен знает что и искать спецов по прошивкам и настройкам. 

Но к глубокому сожалению, у нас такие вещи все шли через русню, напомню вам за 1С и другое ПО.

Не, я не фахивець по камерам, сорри если ввел в заблуждение. Но если смотреть на рынок - то мало чего щас не из чайны. Особенно регистраторы. Язык - это просто локализация и не влияет на место хранения инфы. Китайские сервисы хранения привел как аналогию с руснявыми. Они пишут по и хостят где им надо. 

А по по типа 1с - не все через русню. Например САП - нимеччина. Только дорого. Гораздо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, ЯД сказал:

Но если смотреть на рынок - то мало чего щас не из чайны. Особенно регистраторы.

Фсе, я выдохся! image.gif.bb79d3b54a861b853429f6d040ea722a.gif

Заметил про конкретную ситуацию, очевидно не сумел объяснить вот и непонимание.

неважно где сделана запчасть, блок или прибор, имеет значение конечный готовый к использованию продукт с прошивкой для конкретной страны України, в комплексе с ПО кириллицей и саппортом здесь, а не в Гуаньчжоу или Шанхае.

Задача поддержки — принимать обращения клиентов, у которых возникают проблемы, фиксировать их и решать 

(в момент обращения или после — в соответствии с соглашением об уровне сервиса — SLA)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Фрай сказав:

коли я бачу обовʼязкове використання впн одразу розумію, що це чиясь  не наша розробка, а з практики нашої то зазвичай кацапська.

(сигналізації, камери відеонагляду, тощо)

VPN - це загальна назва категорії технологій.

Це достатньо поширена мережева технологія або мережевий механізм.

 

Мабуть, VPN можливо сприймати як "автомобіль", який може виробляти будь-яка країна.

Тому загалом коментарі вище можливо сприймати як "для того, щоб дістатися в магазин, можливо використати автомобіль (VPN)".

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, standov сказав:

там клауд не для зберігання а як автоматичний тунель в wan, нвр використовує клауд як проксі між собою та кліентом по запиту.

 

 

от я і називаю "городити" та і далеко не всі роутери то зможуть

Зрозуміло. Щось схоже на керування китайськими IoT-пристроями Tuya та аналогами.

 

Думаю, є готові простіші рішення, можливо, обмежені в можливостях.

Але загалом, дійсно, несумісностей буває багато.

Тільки в назву PoE різні виробники вкладають дещо різні значення. Як, наприклад, MikroTik, який називає свій Passive PoE теж PoE, який не підходить для камер відеоспостереження, тому що ті хотіли би працювати з приблизно IEEE 802.3 af/at.

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Фрай сказав:

Фсе, я выдохся! image.gif.bb79d3b54a861b853429f6d040ea722a.gif

Заметил про конкретную ситуацию, очевидно не сумел объяснить вот и непонимание.

неважно где сделана запчасть, блок или прибор, имеет значение конечный готовый к использованию продукт с прошивкой для конкретной страны України, в комплексе с ПО кириллицей и саппортом здесь, а не в Гуаньчжоу или Шанхае.

Задача поддержки — принимать обращения клиентов, у которых возникают проблемы, фиксировать их и решать 

(в момент обращения или после — в соответствии с соглашением об уровне сервиса — SLA)

 

Будь-яка сучасна система відеонагляду, скоріше за все, інтегрується в наявну IT-інфраструктуру (маленьку або більшу; навіть якщо це лише один Інтернет-маршрутизатор та одна Wi-Fi мережа).

Існують деякі підходи та технології загалом у світі. Технологій багато, технології об'єднуються й виникає деякий продукт.

Якийсь інтегратор може запропонувати проєкт з різними пристроями. Мабуть, Ви пишете про те, що більшість таких проєктів такі як вказано вище. Тоді це питання до інтеграторів, чому вони працюють таким чином.
 

Той, хто має можливості, час або натхнення намагається розібратися й зібрати те, що йому цікаво або потрібно.

Наразі можливо мати вдома систему яка буде з 200 метрів визначати людей та записувати номери автомобілів.

Та й відслідкувати в якому напрямку надсилаються якісь дані теж є можливість, але потрібна деяка кваліфікація для цього.

Й в цьому разі можливостей багато, але й різних нюансів багато. Щось не зручне, щось не сумісне, десь написано, що сумісне, а по факту не працює й так далі. Без досвіду - це дуже багато часу. А потім це все ще й треба підтримувати в робочому стані та визначати який саме пристрій не працює.

Вибір обладнання дуже великий.

Автоматизація будинку - неминуче майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Mr. D сказал:

Мабуть, VPN можливо сприймати як "автомобіль", який може виробляти будь-яка країна.

Смішно.

Якщо у контексті вище ви провели таке порівняння то реально смішно, бо у такому випадку впн є шлях яким авто може дістатись до магазину і у мене одразу питання, а чому саме цією кривою дорогою, а не прямим асфальтом? ))

так зрозуміло, що хочу сказати?

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...