Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ресурсні лампи

standov

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, standov сказал:

Апд. з новими тарифами вже окупається ) але за умови що вона хоч рік пропрацює, що з бюджетами взагалі не факт

Бюджетный Филипс - 6 лет, Осрам - 8, даже больше, лет 10 уже

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Canton сказал:

Бюджетный Филипс - 6 лет, Осрам - 8, даже больше, лет 10 уже

ну шо я вам можу сказати, в мене статистика інша. Філіпс бюджтний живе, ікея НЕ бюджетна живе, ікея бюджетна  хз (було 2 одна згоріла, не статистика), бюджетний осрам погорів масово (натурально 3 10 ламп за 2 роки ремонту вижило мабуть 3), китайчики взагалі то потухнуть то погаснуть - навіть в руки вже не беру бо повна лотерея, не бюджетний орам поки наблюдаю )

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, standov сказал:

а дешеві лампи перегорають аж бігом

У вас проблемы с сетью наверное.

У меня из почти сотни светодиодных ламп, за 4 года сгорело штук 5.

Классических груш 10, сгорела 1, в настольной лампе, которой лет 5.

Единственное, это на крыльце, с датчиком света, там максимум год работает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, DimaF сказал:

У вас проблемы с сетью наверное.

У меня из почти сотни светодиодных ламп, за 4 года сгорело штук 5.

Классических груш 10, сгорела 1, в настольной лампе, которой лет 5.

Единственное, это на крыльце, с датчиком света, там максимум год работает.

нема в мене проблем з мережею, в мене зараз ламп по хаті і навколо біля сотні і вони не горять (за 2 роки !жодної! з сотні), бо я поставив ті шо не горять ) а ті шо горіли ті я більше не ставлю і не купляю )

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть більше за сотню ) у вітальні лише 27 штук, на фасаді і заборі 15, по кімнатам рахувати ліньки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, standov сказал:

нема в мене проблем з мережею, в мене зараз ламп по хаті і навколо біля сотні і вони не горять (за 2 роки !жодної! з сотні), бо я поставив ті шо не горять ) а ті шо горіли ті я більше не ставлю і не купляю )

В мене трохи менше. Але вони теж працюють без проблем. Тільки я брав найдешевші і у всіх зменшував струм СД.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, ashim1990 сказал:

В мене трохи менше. Але вони теж працюють без проблем. Тільки я брав найдешевші і у всіх зменшував струм СД.

В мене не на стільки багато вільного часу ) в мене просто їх багато і вони малопотужні, тому не перегріваются ну і плюс ікеєвські (який в мене найбільша кількість) зроблені з запасом (фактично то схоже на "скляні" Філіпс по колбі). Але от осрамівські груші були теж не потужні але дохли як по розкладу, якийсь дефект конструкції мабуть 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

Бюджетный Филипс - 6 лет, Осрам - 8, даже больше, лет 10 уже

И светят так же ярко, как и при покупке?

У меня уже начались замены ламп по причине не устраивает яркость. Заметно просела за несколько лет. Некоторым лампочкам лет 10 точно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Dendnepr сказал:

И светят так же ярко, как и при покупке?

У меня уже начались замены ламп по причине не устраивает яркость. Заметно просела за несколько лет. Некоторым лампочкам лет 10 точно

Осрамы просели сильно

Филипок - вроде незаметно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, ashim1990 сказал:

 у всіх зменшував струм СД.

Это что за процедура?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Canton сказал:

Это что за процедура?

 Струм на ледах зменшується нижче номінального, при цьому зменшується яскравість але і нагрів. Якщо лампа базово була спроектована на завищення температурного режиму (як часто роблять китайці бо металл коштує грошей) то це самим радикальним чином впливає на термін служби. Але для дорогих ламп де з тим все нормально, ресурс і так багаторічний, це сенсу має небагато. А ще світлодіоди з заниженими струмом можуть викривляти спектр випромінення. Технічно то залежить від конкретного драйвера, часто заміна резистора

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.12.2023 в 20:19, standov сказал:

 Але для дорогих ламп де з тим все нормально, ресурс і так багаторічний, це сенсу має небагато.

Ви певні, що всі дорогі лампи довговічні? Як на мене, їх стає все менше. Не забувайте про оптимізацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.12.2023 в 20:19, standov сказал:

 А ще світлодіоди з заниженими струмом можуть викривляти спектр випромінення.

Напевно, можуть. Я не стикався, хоча досвід маю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ashim1990 сказал:

Ви певні, що всі дорогі лампи довговічні? Як на мене, їх стає все менше. Не забувайте про оптимізацію.

безумовно ні, але ті дорогі лампи які я пробував поки показали себе дуже впевнено.
ось в сусідній темі я за 2 лампами 7 років наблюдав, і то були дуже фігові умови для них (https://www.stroimdom.com.ua/topic/193965-led-e27-na-stolb/page/2/#comment-5270486

Якщо на коробці топ-брендів написан ресурс годин, вмикань та подовжена гарантія то в мене не має причин тому не довіряти. Варіант точечного браку звичайно залишається але це не статистика це саме можливий брак, який можна і потрібно знижувати звичайно але він не може бути 0 за визначенням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ashim1990 сказав:

Ви певні, що всі дорогі лампи довговічні?

Звісно є виключення, але ціна це єдиний показник якості товару, щоб там не писали на заборі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, normal сказал:

Звісно є виключення, але ціна це єдиний показник якості товару, щоб там не писали на заборі

Зараз не нульовi i навiть не десятi. Цiна та бренд вже не важать так багато як ранiше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, ashim1990 сказал:

Зараз не нульовi i навiть не десятi. Цiна та бренд вже не важать так багато як ранiше.

В світі рожевих поні можливо ) максимально-абстрактна фраза, ще і досить не логічна.

Ціна на товар що стабільно продається, в світі грошей, має конвертуватися в якісь споживацькі характеристики бо ціна це функція попиту та пропозиції. Лампи це товар досить сталого попиту і широкої пропозиції. Отже велика ймовірність що ціна корелюється зі споживацькими х-ми. Які це можуть бути характеристики
1) дизайн
2) технічні характеристики
3) ресурс

1) Дизайнерскі/не звичайні лампи - дорогі, це дуже легко перевірити в любому магазині, усіляке філаментно-вінтажне коштує легко під 20-30+ баксів.
2) Технічні характеристики ситуація аналогічна - всі дорогі леди класичні що і тримав в руках були з підтримкою димування, мінімальними пульсаціями і як мінімум нормованою передачею кольору, а як максимум ще і високою.

Тобто теорія як мінімум на двох пунктах відповідає практиці (це два пункти які можна легко перевірити). Можна припустити що якщо теорія "б'ється" на двух пунктах з трьох то і на третьому вона як мінімум має якусь практичну реалізацію. Особливо коли авторитетні виробники це пишуть на упаковці )

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо тих ламп, які друзі та знайомі обмінювали, то це був найдешевший осрам старих модифікацій, як раз з тих, які працювали недовго. Я так думаю, що цим кроком спонсори вбили всіх зайців - розвантажили склади від неефективних моделей а заодне зробили добру справу багатьом людям. Хоч деякі наші  розумники і скупляли найдешевші звичайні лампи розжарювання і бігли їх міняти на лед :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vladdi сказал:

Щодо тих ламп, які друзі та знайомі обмінювали, то це був найдешевший осрам старих модифікацій, як раз з тих, які працювали недовго. Я так думаю, що цим кроком спонсори вбили всіх зайців - розвантажили склади від неефективних моделей а заодне зробили добру справу багатьом людям. Хоч деякі наші  розумники і скупляли найдешевші звичайні лампи розжарювання і бігли їх міняти на лед :) 

дуже може бути, бо коли я їх купляв вони були в епіку по акції з серії "купуєш дві упаковки третя в подарунок", враховуючи що воно і так було дуже не дорого то ціна на умовні 10 ламп виходила якась взагалі китайська, але лампи були гавняні і більше не купляв, тобто скоріш за все "хтось" закупив їх дуже багато а потім не знав вже куди засунути

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То так і є. Саме тому я не скористався цим атракціоном щедрості - всі такі ж осрами у мене теж погоріли, частину навіть повернув по гарантії (обміняти, на щастя, було вже неможливо).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Vladdi сказал:

То так і є. Саме тому я не скористався цим атракціоном щедрості - всі такі ж осрами у мене теж погоріли, частину навіть повернув по гарантії (обміняти, на щастя, було вже неможливо).

в мене було відчуття що то дешева рибка тому жодних ілюзій не мав, купував їх з запасом суто на будівництво вимазувати в штукатурці та робити бокові засвіти на поліровку шпаклівки ) воно так приблизно і вийшло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...