Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ресурсні лампи

standov

Рекомендовані повідомлення

Чи існують в лідерів ринку (філіпс, осрам) зараз якісь серії гарантовано-витривалі? Я розумію що в дорогих серіях напрацювання на відмову 15тис але це не покриває проблему можливого браку.
Варіант "завжди можна повернути" не влаштовує, лампи дуже високо і збирати туру щоб поміняти лампу взагалі не варіант

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не слышал такого. Есть только серии с разной гарантией (от 2 до 5 лет) - есть надежда, что в премиальных лучше начинка и тепловой режим.
Но, подозреваю, что топовые серии в Украину просто не возят, их сложно продать. Во всяком случае, с лампами T8 именно так. 

Может, отойти от ламп? Самые надёжные светильники - самые простые, драйвер-матрица-радиатор. По такому принципу, например, устроены прожекторы от КБ Исаев (сейчас это Pro Bright Light). С 2016 года их фонари стоят на гостинице "Русь" - после ДНАТ разница просто разительная. Светят ярче, потребляют меньше и практически без отказов. 

КБ_Исаев-ГК_Русь-01.jpg

КБ_Исаев-ГК_Русь-02.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не можу відійти від ламп в мене фабричні люстри, просто дуже високо )
Я поки що знайшов у віліпса серію CorePro, вони їх позіціонують як лампи для public places і наче як ресурс не 15тис а 25. Наче навіть є в нас в продажу.
Стосовно наявності то не дуже проблема бо є ебей/амазон - тільки не дуже зрозуміло шо купити )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Филипс могу привезти под заказ, но почему-то не все позиции доступны в Украине. И лампы, скорее всего, везут упаковками. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Купив по ітогу лампи Osram LED SUPERSTAR. Виробник заявляє 25тис годин, 10тис вмикань, 15 років ресурсу. Подивимося на скільки вистачить. Ціна десь з серії 120-130 за e27 класичну грушу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.11.2023 в 22:36, engeneer сказал:

Филипс могу привезти под заказ, но почему-то не все позиции доступны в Украине. И лампы, скорее всего, везут упаковками. 

Филипсы сейчас будут выдавать пенсам по гос программе замены ламп накаливания. У нас вся почта завалена

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Canton сказал:

Филипсы сейчас будут выдавать пенсам по гос программе замены ламп накаливания. У нас вся почта завалена

як звучить якщо вдуматися...

це мабуть щоб пенси краще бачили як держава та партія про них піклується :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

як звучить якщо вдуматися...

це мабуть щоб пенси краще бачили як держава та партія про них піклується :flag1:

Ага.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Canton сказал:

Филипсы сейчас будут выдавать пенсам по гос программе замены ламп накаливания. У нас вся почта завалена

філипси це дуже розтяжний термін, там є і дуже бюджетні і дорогі моделі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, standov сказал:

філипси це дуже розтяжний термін, там є і дуже бюджетні і дорогі моделі

Понятно, что будут бюджетные

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Понятно, что будут бюджетные

але за моєму власному невеликому досвіді бджетні філіпси краще бюджетних осрамів, бо бюджетні філіпси в мене поки не горіли а бюджетні осрами які купляв на будівництво половина здохла 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я на всі точкові у будинок брав MAXUS MR16 7Вт 4100K 220В GU10, за 3.5 роки з 33шт поки жодна не згоріла, ресурс наче 30тис

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, normal сказал:

Я на всі точкові у будинок брав MAXUS MR16 7Вт 4100K 220В GU10, за 3.5 роки з 33шт поки жодна не згоріла, ресурс наче 30тис

ну в мене поки що філіпси і ікеї теж жодна не згоріла (була одна бракована, прям з коробки не запраювала) ) а от бюджетні осрами швидко пішли у вальгаллу. Максус колись досвід був не дуже але дуже давно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.12.2023 в 17:04, US7IGN сказал:

це мабуть щоб пенси краще бачили як держава та партія про них піклується

Навіщо ***ню молоти просто так? Обмін ламп розжарювання на ЛЕД доступний всім бажаючим, навіть можливо в Дії оформити заявку щоб не чекати в чергах. І пенсіонери тут ні до чого, як і висери втікачів-ухилянтів. Приносиш звичайні, отримуєш такі ж лед. Якщо хочеш, зрозуміло. Цей обмін іде по програмі європейської допомоги, держава тут лише трохи боком як технічний організатор цього обміну. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Vladdi сказал:

Навіщо ***ню молоти просто так? Обмін ламп розжарювання на ЛЕД доступний всім бажаючим, навіть можливо в Дії оформити заявку щоб не чекати в чергах. І пенсіонери тут ні до чого, як і висери втікачів-ухилянтів. Приносиш звичайні, отримуєш такі ж лед. Якщо хочеш, зрозуміло. Цей обмін іде по програмі європейської допомоги, держава тут лише трохи боком як технічний організатор цього обміну. 

в зраді легше жити, від тебе нічого не залежить.
ПС  стосовно дії хз, ніколи не цікавила ця программа по зрозумілим причинам, але в нас на почті по якомусь графіку міняли (або ще міняють, я хз)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Vladdi сказал:

Навіщо ***ню молоти просто так? Обмін ламп розжарювання на ЛЕД доступний всім бажаючим, навіть можливо в Дії оформити заявку щоб не чекати в чергах. І пенсіонери тут ні до чого, як і висери втікачів-ухилянтів. Приносиш звичайні, отримуєш такі ж лед. Якщо хочеш, зрозуміло. Цей обмін іде по програмі європейської допомоги, держава тут лише трохи боком як технічний організатор цього обміну. 

Иногда лучше жевать...давно уже не работает  в регионах - все уже поменяли. Только в областных центрах еще осталось вроде

Сейчас новая программа - только для пенсионеров, по 5 штук на рыло и без сдачи старых (это пока под вопросом, ждут разъяснения). У нас начнет работать программа после НГ

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, standov сказал:

ПС  стосовно дії хз, ніколи не цікавила ця программа по зрозумілим причинам

Спам, зрозуміло, але хочу сказати, що Дія то далеко не єдиний та не самий очевидний спосіб контролю та розшуку особи. Це Вам я як причетна людина кажу. Є Дія або немає, ніякого значення не має. Це лише додатковий доступний Вам безкоштовний набір сервісів. Деякі з них можуть бути корисними.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Vladdi сказал:

Спам, зрозуміло, але хочу сказати, що Дія то далеко не єдиний та не самий очевидний спосіб контролю та розшуку особи. Це Вам я як причетна людина кажу. Є Дія або немає, ніякого значення не має. Це лише додатковий доступний Вам безкоштовний набір сервісів. Деякі з них можуть бути корисними.

я про программу заміни ламп ) дія то зрозуміло

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, standov сказал:

я про программу заміни ламп

Я теж нею не скористався і не планую. Тим більше, що на обмін пропонують лампи найнижчих класів, принаймні, такі бачив у тих, хто міняв. Я так думаю, що цей грант мав дві мети - вичистити склади від старого покоління менш ефективних ламп, а заодне і принести користь людям, які не могли собі дозволити заміну на більш ефективних.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vladdi сказал:

які не могли собі дозволити заміну на більш ефективних.

Ага, а платить за электричество в 2 раза больше они могли...😁

Все нормальные люди еще 10 лет назад поменяли эти лампы, а на почту менять ходили одни маргиналы/люпмены.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, DimaF сказал:

Ага, а платить за электричество в 2 раза больше они могли...😁

Все нормальные люди еще 10 лет назад поменяли эти лампы, а на почту менять ходили одни маргиналы/люпмены.

Ви ж в курсі що світлодіодна лампа не окупається для кінцевого споживача особливо бюджетна аку треба міняти кожен рік-два-три?) 

Основная функція заміни це зменшити пікове навантаження ввечері 

Апд. з новими тарифами вже окупається ) але за умови що вона хоч рік пропрацює, що з бюджетами взагалі не факт

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, standov сказал:

Ви ж в курсі що світлодіодна лампа не окупається для кінцевого споживача особливо бюджетна аку треба міняти кожен рік-два-три?) 

Ну и утепление дома тоже почти не окупается, но утепляют же))

Есть понятие - текущие расходы.

У меня родители, пенсионеры, и те постепенно сами поменяли за несколько лет все лампы.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, DimaF сказал:

Ну и утепление дома тоже почти не окупается, но утепляют же))

Есть понятие - текущие расходы.

У меня родители, пенсионеры, и те постепенно сами поменяли за несколько лет все лампы.

втеплення розумного розміру за час амортизації окупається аж бігом ) бо воно якщо миші не жруть то не перегорає, а дешеві лампи перегорають аж бігом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, standov сказал:

втеплення розумного розміру за час амортизації окупається аж бігом ) бо воно якщо миші не жруть то не перегорає, а дешеві лампи перегорають аж бігом

Та і взагалі, "тюнінг" ніколи і не окупався)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Firetuf сказал:

Та і взагалі, "тюнінг" ніколи і не окупався)))

ну так. завжди точка ефективності оптимізації десь в середині кривої витрачених грошей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...