Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір взуття ціна/якість

Romatr

Рекомендовані повідомлення

      Загалом така ситуація, купували вже кілька пар взуття зимового в цьому сезоні Скетчерс порвалися через пару прогулянок по шву клея.... Потім були куплені на заміну outventure порвались через 1.5 тижніх звичайних прогулянок по 2 години в день.
     Чи реально знайти у нинішніх реаліях знайти зимові щоденні черевики (більше під спорт) у бюджеті до 3000 грн. Порекомендуйте бренди, які адекватно носяться зараз, а то вже втомилися їздити по взуттєвих магазинах.
 

Пс: на форумах про активний відпочинок деякі з бюджетного радять якийсь бренд Decathlon, але я взагалі вперше чую про такого виробника.
 

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

??))

spacer.png

Если серьезно, то есть куча брендов типа тиберленда САТ и прочих.

Да сейчас они стоят 4-5 и выше, но можно пошарится по всяким стокам.

Цитата

outventure 

Да, увы это говно, которое продают в "спортмастере".

 

Цитата

радять якийсь бренд Decathlon

Очень выручает в плане простой, домашней одежды.

По обуви много хороших отзывов, правда на рашкованских сайтах.

В Киеве, на Петровке, рядом с Ашаном магазин.

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Сергей Стрельник сказал:

З бюджетного гляньте Demix

Разве что для фитнеса. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Сергей Стрельник сказал:

З бюджетного гляньте Demix

Та у Демікса нема зими нормальної дивились. дивились міду..Але багато хто зі зняйомих каже що вони протікають по швам люто.. тому вирішили не перевіряти долю як кажуть. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Romatr сказал:

вони протікають по швам люто.

Если это главное, то смотреть то что я писал  (Timberland, САТ и пр.)

Либо смотрите что то в магазинах милитари.

Но в любом случае ничто не переплюнет резиновые сапоги, даже самые дорогие ботинки.

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Romatr сказал:

Та у Демікса нема зими нормальної дивились. дивились міду..Але багато хто зі зняйомих каже що вони протікають по швам люто.. тому вирішили не перевіряти долю як кажуть. 

Мені здається, проблема "протікання" взуття залишилась у минулому, десь біля радянських часів, ну максимум - 90-ті. Зараз такі "клеї", матеріали та технології, що навіть дешеве взуття протирається, лопаєцця, виходе з моди, але... не тече!

Щодо "Міда", то маю позитивні відгуки від крупного чоловіка (а вага у цьому питанні має значення) - сподобалось саме осіннє взуття.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, voglya сказал:

Мені здається, проблема "протікання" взуття залишилась у минулому, десь біля радянських часів, ну максимум - 90-ті. Зараз такі "клеї", матеріали та технології, що навіть дешеве взуття протирається, лопаєцця, виходе з моди, але... не тече!

Щодо "Міда", то маю позитивні відгуки від крупного чоловіка (а вага у цьому питанні має значення) - сподобалось саме осіннє взуття.

 

Я теж так думав але ні.. Реально у родича міда шкіряні, все гуд 3 сезон вже живуть, але там де я в своїх хожу на мембрані ок, в нього ноги мокрі через 5 хв.. От і я не розумію як зробити більш менше якісну основу і просто не якісно робити склейку, або єкономія не клею не знаю що це.. 
Але Скетчерси лопнули просто ідеально по клею причому на 2 чоботях.. Але купували в норм магазині тому прийняли назад без всяких питань. Там гарантія 30 днів. І я розмовляв з продавцем вони сказали що це вже 8 пара така..

Змінено користувачем Romatr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому, що Інтертоп уже давно торгує гуном невідомо де зкльопаним.

Я з 90-х років купував Ессо і знаю яке воно на відчуття і в експлуатації :good:

А зараз іде такий хлам, що є бажання когось вбити за це!

Це вам пересічним легко змінити марку, а мені з 47-м вибору нема, бо сцуко, той же скечерс 49-й не налазить! Ж-)

А ще вартість взуття у 180$ за яким ще треба побігати і яке розповзається незалежно від того як часто ти його використовував!!

Хтось не вірить?

 У мене є фото не лише моєї взуванки.

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

Тому, що Інтертоп уже давно торгує гуном невідомо де зкльопаним.

Я з 90-х років купував Ессо і знаю яке воно на відчуття і в експлуатації :good:

А зараз іде такий хлам, що є бажання когось вбити за це!

Це вам пересічним легко змінити марку, а мені з 47-м вибору нема, бо сцуко, той же скечерс 49-й не налазить! Ж-)

А ще вартість взуття у 180$ за яким ще треба побігати і яке розповзається незалежно від того як часто ти його використовував!!

Хтось не вірить?

 У мене є фото не лише моєї взуванки.

А я думав мені здалось що там якість упала... але останні 2 пари щось погано носились.. понятно значить будемо шукати щось інше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы порвать фирменную обувь нужно ещё постараться). Я всё лето по стройкам бегаю в льняных мокасинах Pepe, мне их хватает на два полноценных сезона... потом выбрасываю их целыми и покупаю такие же новые. Зимняя обувь ещё долговечнее. В идеале Carnaby.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне казалось показалось, оказалось не казалось! ))

Купив туфлі такі ж як у мене є і модель яку ношу багато років, мав змогу порівняти.

Настільки помітна різниця у дрібницях, спрощення і підміна матеріалу, жах!

саме дивне те, що через пару років починає розпадатись на кашу підошва.

це у приятеля сандалі Екко

IMG_1835.thumb.png.5d5d0e50014969c726622ba41abbebe4.png

а це у мене туфлі


IMG_1841.thumb.jpeg.f8e03eabc13ee8ba0090d7264979d546.jpeg

Але повторюсь, у мене немає вибору і купую те що є.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Чтобы порвать фирменную обувь нужно ещё постараться).

Смотрите выше, вся обувь целая, а подошвы распадаются, модель не имеет значения.

когда друг заехал ко мне и я увидел на фэмах знакомые ошметки сразу сказал, шо какой фирмы его сандалеты. ))

Но наверное все же имеет значение где их изготовили

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, DimaF сказал:

Timberland

shafa.ua/uk/men/obuv/krossovki/139472766-zimovi-chereviki-timberland-boots-winter  В таких уже 3-й сезон хожу,вроде норм...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тимберленд за несколько лет так и не смог продать мне обувь, не шьют мой размер и не поставляют. (кстати, они в одной компании с интертопом)

И слава богу, парни с Милитари выручили и привезли Лову. Хорошие ботиночки.

О, вспомнил, покупал как-то у них 5.11, а через время хотел взять новые берцы и та же модель даже 49-й не подошла.

не могу понять как так, разве менялись размеры?

уже писал за кроссовки, та же хрень.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Тимберленд за несколько лет так и не смог продать мне обувь, не шьют мой размер и не поставляют. (кстати, они в одной компании с интертопом)

И слава богу, парни с Милитари выручили и привезли Лову. Хорошие ботиночки.

О, вспомнил, покупал как-то у них 5.11, а через время хотел взять новые берцы и та же модель даже 49-й не подошла.

не могу понять как так, разве менялись размеры?

уже писал за кроссовки, та же хрень.

 

 

малормірять зазвичай кросси "американці" - найк 

"європейці" - Пума , Адідас в такому не помічені .
 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

экко такая же хрень с подошвой у отца была. Тоже пару моделей подходило ему по ноге (широкая лапа). Всегда все хорошо, а потом клац и почти новая пара рассыпалась подошва. Лет 10 назад было

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Фрай сказал:

Мне казалось показалось, оказалось не казалось! ))

Купив туфлі такі ж як у мене є і модель яку ношу багато років, мав змогу порівняти.

Настільки помітна різниця у дрібницях, спрощення і підміна матеріалу, жах!

саме дивне те, що через пару років починає розпадатись на кашу підошва.

це у приятеля сандалі Екко

IMG_1835.thumb.png.5d5d0e50014969c726622ba41abbebe4.png

а це у мене туфлі


IMG_1841.thumb.jpeg.f8e03eabc13ee8ba0090d7264979d546.jpeg

Але повторюсь, у мене немає вибору і купую те що є.

ось такі купував у інтертопі років .... ~ шість тому - підошва досі ціла 

 

тоді вироблені були у Португалії 

 

shafa.ua/uk/men/obuv/botinki/138420786-botinki-berci-ecco-professional-pro-20-mid-gtx-890314-51052-38r-39r?from-adv=true

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dendnepr сказал:

экко такая же хрень с подошвой у отца была. Тоже пару моделей подходило ему по ноге (широкая лапа). Всегда все хорошо, а потом клац и почти новая пара рассыпалась подошва. Лет 10 назад было

У екко деякі моделі страждають на те , а деякі - носяться з 2006 року - рука не піднімається викинути 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dendnepr сказал:

экко такая же хрень с подошвой у отца была. Тоже пару моделей подходило ему по ноге (широкая лапа). Всегда все хорошо, а потом клац и почти новая пара рассыпалась подошва. Лет 10 назад было

:grin:

а ваш земляк казав, що

20 часов назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Чтобы порвать фирменную обувь нужно ещё постараться).

У мене була така ситуація з шузами Ессо купленими ще років за 20 назад, вони були цілі, але підошва раптом так само полізла.

Ну, то за 20 років і за 2-3 різниця дуже суттєва, але наводить на думку, що це або брак або таке ж саме заплановане руйнування як і у авто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... есть два типа людей: разрушители и созидатели. Так вот, "разрушители" к чему ни прикоснутся - всё в труху... и обувь тоже.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть два типа, одним все пох, все устраивает, а других нет.

Мое мнение, мир меняют не те кого все устраивает, ну и меня при моем роде занятий трудно записать в разрушители. pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

 

При отсутствии аргументов почему-то переходят на личности. )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Фрай сказал:

Есть два типа, одним все пох, все устраивает, а других нет. Мое мнение, мир меняют не те кого все устраивает...

Вот только не надо стабильность обзывать застоем... как трускавецкие юноши в кедах... результат перемен за окном)

56 минут назад, Фрай сказал:

При отсутствии аргументов почему-то переходят на личности. )

Даже в мыслях не было... это просто загальная теория)

п.с. сорри за маленький оффтоп...

Змінено користувачем MAESTRO DNEPR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, gidron69 сказал:

shafa.ua/uk/men/obuv/krossovki/139472766-zimovi-chereviki-timberland-boots-winter  В таких уже 3-й сезон хожу,вроде норм...

По ссылке больше похоже на контрафакт.

У меня тоже есть, 5-й год ношу, правда не каждый день зимой (модель сейчас снята с производства).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...